Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

vevesh
17. okt 2013

velmi rychlo 😀, tych desat minut by bol epos.. 😀.....irak a 37

chtoura_ba
28. okt 2013

@kuwait ty si inac jaka truba...to akoze je super ked sa neobrezany odbavi do minuty?? nechapem tvoje tupe prispevky, prepac...

kuwait
28. okt 2013

@chtoura_ba truba si ty,ja s tym problem nemam ,nepatrim medzi tie ktore skoncili s moslimom preto lebo boli frigidne a bolo im treba dlho nez sa dokazali vzrusit, ty si zrejme nejaka velice uvedomela moslimska konvertitka,tiez si pametam tie tvoje kecy tu 😝

ayazino
19. nov 2013

Ahojte babulky,bambulky a budúúúúúúce mamuľky , som tu úplne nová takže totálne neviem,či som tu správne, no aspoň sa opýtam,za bitie nebijú 🙂 Mám priateľa Alžírčana a chceli by sme sa zobrať, no je tu taký veľký problémik a to, že sme sa už 2-krát pokúšali vybavitť jeho víza, 2-krát ich zamietli aj na odvolanie, problém je v tom, že priateľ nemá v Alžírsku prácu a dôvod,ktorý uvádza česká ambasáda je, že nie je preukázaný účel vycestovania, hoci všetko bolo vyplnené a bola bookovaná aj letenka,hoci nechcem, aby sa vrátil naspäť, nechcem sa s ním rozísť,sme spolu dlho aj ked sme sa este nevideli, naozaj neviem čo už máme robiť:( nevedeli by ste mi pomôcť?

asma
20. nov 2013

@ayazino a keby si tam sla ty a vzali by ste sa tam? potom by dostal isto víza a tu by ste sobas opakovali alebo asi ani nie len overili?

alice107
20. nov 2013

@ayazino vy ste spolu dlho a este ste sa nevideli 😀 😨 😨 . no vidis,to je ten dovod/mozno tam su este aj ine/,preco nedostal alzircan viza.
prepac mi,ale kolko ty mas rokov? uvazujes ako male dieta. chudobn lalzircan bez prace chce do eu a to prostrednictvom sobasa s tebou.ambasada vie,zeby to bolo ucelove manzelstvo. len mi je divne ,ze ty to nevidis.
to ty chces znasat vsetky naklady spojene z jeho pozvanim? vies ty vobec,k comu by si sa zaviazala? take ako ty vidim najskor v podobnej euforiii a potom v hroznom marazme.a zial,aj deti uz maju.
precitaj si toto a podobne fora. pozri,kolko z tych zien nakoniec mali stastne vztahy s takymi muzmi? co ja viem,ani jedna.

ayazino
21. nov 2013

@asma no uvažovali sme nad tým, no táto cesta je nákladná aj pre mňa,Ale ďakujem veľmi pekne 🙂

ayazino
21. nov 2013

@alice107
milá Alice, to, že sme sa nevideli reálne neznamená, že sme sa nevideli, a to, že malí zlé manželstvá? no zaujímavé,lebo ja ich poznám dosť a sú stále spolu, ak si vie človek nájsť cestu jeden k druhému, dá sa to a veľmi pekne, no ak niekto šteká ako ...., tak to určite dlho fungovať nebude.Že som ako decko? Prepáč, no ty ma nepoznáš a nevieš čo všetko mám za sebou, tak neodsudzuj ľudí keď nevieš akí sú. Prosila som o radu, nie o odhováranie a ako hovorí moja polovička, som tvrdohlavá a aj tak si spravím to,čo chcem ja. No aj tak ti veľmi pekne ďakujem. Prajem pekný dník🙂

aliza
21. nov 2013

@ayazino tak nech si priatel najde v Alzirsku pracu a zarobi ti na letenku 😕. AKo je mi divne, ale co s nim chces robit na Slovensku, ci Cesku, ci kde to zijes? bude ti sediet doma na zadku, dokedy ti to bude vyhovovat? Ja ta nejdem odsudzovat, ale muza, ktoreho si ani len nevidela, ani s nim nezila, ktory je uplne nepouzitelny, nema ani na letenku, aby ta mohol vidiet, ani nic pre to neurobi dlhe roky 😠 .....ty chces, aby takyto muz raz zabezpecoval tvoju rodinu? ked sa nevie postarat ani sam o seba? to co bude v europe akoze robit? ty podla vsetkeho nemas peniaze, on tiez nie, ani len ziadnu perspektivu nema....hm, fakt nepochopitelne, teda z tvojej strany, jeho chapem dost dobre, ze o co mu ide.... 😒 . Podla mna je pre teba stastie, ze ho sem nechcu pustit. Prepac za tvrde slova a uprimnost. Uz viac si komplikovat zivot nemozes 😖 .

ayazino
21. nov 2013

@aliza aj tak ďakujem

aliza
21. nov 2013

@kuwait ja si tiez dovolujem protirecit s tou obriezkou, ani my (teda moj muz) nemame tebou spominane problemy 😉.

alice107
21. nov 2013

@ayazino je mi jasne.ze je uplne zbytocne taku ako ty varovat. nedas si povedat od nikoho ako vidim. konas a aj pises ako male decko. kazdy a aj ambasada jasne vidi,ze vas pripadny sobas by bol ucelovy preto mu vizum nedali a nedaju.

to aj tvoji rodicia mali dlhodby vztah a nepoznali sa? 😀 ach jaj.... presne take zeny ako ty vyuzivaju taki alzircania na sobas pre viza.
ale je to tvoj zivot. ako konas,tak dopadnes.
ak chces radu,tak najdi si muza v realnom zivote,ktoreho budes realne poznat ,bude mat pracu ,bude vyznavat rovnake zivotne hodnoty ako ty a nebude ta vyuzvat ako prostriedok na ziskanie viza.
tiez ti zelam pekny nielen tento dnik. 🙂

demo
21. nov 2013

@alice107 to je to mierove osidlovanie Europy 😕

alice107
21. nov 2013

@demo presne.mierove osidlovanie.... to je presne to,co predpovedal kaddafi ci erdogan..... cez vaginy eu zien..... 😠 teda niektorych zien..... ktorym asi chyba nejaky mozgovy zavit..... ked ide povedat,ze spolu dlhodobo ziju a nevideli sa ....... ach boze.....

h2
21. nov 2013

@alice107 Tu si muža nenájde, lebo naši muži majú radi inteligentné ženy. Nechcem tu nikoho urážať, ale fakt ma rozčuľuje, aké sú niektoré baby zaslepené, len čo počujú pár sladkých rečičiek!!! 😠

zuzla2
21. nov 2013

mna by skor zaujimalo ako sa snazi otehotniet?? cez skype??? 😀 😀 😀

demo
21. nov 2013

@zuzla2 pobavila som sa 😀

alice107
21. nov 2013

@h2 je mi to jasne. 😉 ved vidis ten sposob zmyslania ...presne taketo zeny si vyberaju ti exoti.....

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demo
21. nov 2013

@zuzla2 mna by zase zaujimalo, ako sa da rozumiet vete: "to, že sme sa nevideli reálne neznamená, že sme sa nevideli"

alice107
21. nov 2013

@zuzla2 no on asi pocital s tym vizom...... ci ona? 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alice107
21. nov 2013

no ja dufam hlavne pre nase dobro tu v eu taky vizum nedostane..... ona ked si koleduje o problemy a chce zazit islamske manzelstvo v praxi,tak by som jej ho ozaj dopriala..ale tam v alzirsku...... apotom nech sem napise,ako sa jej zije smoslimskym manzelom,ktoreho predtym ,ako spolu dolho zili a nevideli sa, vlastne ani nepoznala.. a zacne sa cudovat,ze ako sa zmenil..... 😀

zuzla2
21. nov 2013

@demo no to znamena,ze na zivo sa nevidela...ale cez skype sa vidia dennodenne...take nechapes????? 😀 😀 😀 a po novom sa mozno cez skype asi aj da otehotniet..neviem neskusala som.... 😀

zuzla2
21. nov 2013

ale pokial ma pamat neklame,tak uz tu jedna taka bola...co sa poznali iba cez skype a potom sla za nim,kde sa videli 1x a hned sa aj vzali..by som xcela vediet,ze ako je na tom dnes 😨

demo
21. nov 2013

@zuzla2 ale bacha na ten skajp - ak nie si "snazilka"

dominika2727
21. nov 2013

Nazov Islamske mamicky asi niektorym prispievatelkam, teda definovala by som ich odbornicky na patent na rozum nic nehovori. Vzdy sa tocia v temach o islame hoci s nim nic nemaju,ale za to mudrych reci maju plne huby. A k tebe @ayazino ty si chces zobrat chlapa,ktoreho si nikdy nevidela ci ako tomu mame rozumiet 😨 Samozrejme skype nepovazujem za stretnutie. Sama som vydata za moslima,ale urcite by som si nebrala takeho, ktoreho som predtym realne nestretla 😕

demo
21. nov 2013

@dominika2727 ale ayazino nie je islamskou mamickou o nic viac ako ja. sme si v tomto v tuto chvilu rovne 🙂

dominika2727
21. nov 2013

@demo 😀 😀 😀 😀 dobre beriem,tema islamske mamicky cez skype tu este nieje 😉 ty si sa tiez zaradila k odbornickam? 😀

ayazino
21. nov 2013

@dominika2727 ahoj, to je jasné, ze si ho nechcem zobrať po hodine,obaja by sme sa najprv chceli stretnúť..a možno po čase....ďakujem za podporu 🙂