Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
9. okt 2008

jej ivka vidis kde som 😵

csilla76
9. okt 2008

safi ty lamaaaaaaaaaaaaaacka 😀 co mnamky kuchtis noze prezrad 😀

safiah
autor
9. okt 2008

pipinu so zemiakmi a zelenikou zapecee v ruke este urobm hraskovu ryzu samozrejme z tvojho hrasku tetuska csilla

csilla76
9. okt 2008

mnamky safiiiiiiiiiiiiii tak dojdem na veceru 😀 my mame teraz parky s horcocou,muzik urobil tak to papame 😀

safiah
autor
9. okt 2008

no tak toto som nejedla sto rokov pomoc ale to sa ceni ked muzik pripravil zeee? 😝

csilla76
9. okt 2008

no je na tom nieco pravdy safi 😀 tiez moc nemusim parky,ale obcas sa da 😉

ivka19
9. okt 2008

vy zase papkate 😀
safi,este si aj stranu prelomila 😀 a co si nejedla tak dlho parky,ze sto rokov ☹ mnam ja ich zboznujem 😝 a s dobrou horcicou z polskeho obchodu,ale slovensku 😉

csillus,tak to sa ceni,ze muzik pripravil veceru 😉

ivka19
9. okt 2008

moji dvaja sa kupu 😅 vodu mam za chvilku pod nohami 😀 skeria sa tam o dusu 😀

safiah
autor
9. okt 2008

no parky ved nemame tutok halal tak co ich budem jest nie brekeke no a co este ze maju v bratislave v mesitke ale nechodim tam casto a aj salamiky tam maju tie mam velmi rada jedna sestricka ked pride mi donesie ale len raz do roka no viac som smutna ze ju vidim LEN raz do roka.salamiky tretorade. 😀 no v lete som si doniesla a zamrazila akurat dnes muz dojedol.

csilla76
9. okt 2008

safi to su ake tie parky a salamiky v mesitke 😕 ved su aj kuracie parky.. 😅 no ivka veru ze sa ceni 😀 raz za cas urobi,bo on lubi parky 😝
ja som bola dnes u gynekologa na preventivke,uff vsetko mam ok,a doki povedal ze mam taku hladku a krasnu ukazkovu maternicu ze zriedka take cosi vidi..tak sa vytesujem ze aspon nieco je dobre....zajtra este idem na krv a vysetrenia horm.profilu 😉 a aj onkocytoster mi robil,vysledky budu o 2 tyzdne

suzi4
9. okt 2008

Ahoj babenky!

AKo sa máte? Čo decká? A čo učenie - študentky?

My sme v pohode, fičíme na "O"...🙂

Csillus, držíme palce!

csilla76
9. okt 2008

suzi dikes, 🙂
vy sa mate ako? 🙂

suzi4
9. okt 2008

My sme ok..díky... idem sa vyvaliť... Zajtra si píšeme... Inak zajtra idem maľovať nábytok, tak držte palce...🙂

safiah
autor
9. okt 2008

assalamu aleikum suzi ako malovat pomoc nabytok?? ja som si davno pradavno objednala borduru na jednu skrinu ale nedosla fnuk
ja este stale upratujem zametala som a umyla dlazku , vyvesila pradlo este riead a prach utriet chcem do pol hodinky stiham a tiez pojdem hajat muz isiel do lekarne kupit mlieko zabudol he nezavidim mu prechadzku

ivka19
9. okt 2008

csillus,drzim palce nech vsetko dobre dopadne a inak to mas zatial same dobre spravy 🙂

suzi,ty si taka sikulka,ze malovat nabytok 😕 😵

safi,no mna to netuklo,ze halal parky nie su na sr ☹ inak ani tu v uk predtym neboli,ale teraz tu maju vsetko od kuracej sunky,salamky,parky,konzervy 🙂

asi uz vsetci spinkte,tak dobruuu 🙂

csilla76
10. okt 2008

dobre ranko,tak ja onedlho ficim ku gyndosovi na krv na ten horm.profil tak drzte palce 😀 ja neznasam krv 😝

leishmania
10. okt 2008

safi, ale farmatop robi cisto kuracie salamy a parky...alebo vy jete len co je halal oznacene?

suzi4
10. okt 2008

Čafte!

Leish, kde sídli Farmatop prosím? Táto infoška znie zaujímavo... Vy jete iba kóšer? V tomto sme kamošky, lebo čo môžu Židia, môžu aj moslimovia...🙂 Díky.

suzi4
10. okt 2008

Už som si to naklikala... To nie je halal... ☹

nawal
10. okt 2008

ajojte, dnes v noci mashalah Lili po dlhej dobe prespala celu noc. 😀 😀 😀 Este ze to Iman zachranila a kaslala vkuse, inka by som to asi neprezila ze prespata cela noc v kuse 😀 😀 😀 😀 😀

safiah
autor
10. okt 2008

asslamu aleikum nawal a aj ostatne mamuse nemamuse mashallah tak blahozelam k napol prespatej noci nasi vstavaju takmer kazdu noc s nami na fajr hehe marwa je velmi citliva staci tuknutie a je hore tak ich budime tym ze sa vysuchceme z postele.he ale nevadi.Alhamdulillah

ivka19
10. okt 2008

ahoj babulky 🙂 safi,si ma rozosmiala,ze ked sa suchcem z postele 😀 tak sa nesuchci a le vstan 😀 😀

safiah
autor
10. okt 2008

hehe no ved nevstavam vyspata tak sa suchcem a zvoni budiiiiiiik aj ten je hlucny alebo prestahujeme sa a kazdy bude mat sukromie no to by som neprezila bez deticiek pinkat ee to by bolo ake rano kto by po mne skakal

bubba
10. okt 2008

caute safi,presne viem o com hovoris,ja ked som sa rozhodla,koli pohodliu malej ze uz nebude s nami spavat,musela som zaspavat s plysakom 😅 😅 co mi chybala a ked som sa rozhodla,ze si otocim hlavu na druhu stranu od nej(to by som bola iba na dlzku postele vzdialena)uz prvu noc som otocila paplon co som nemohla zaspat,chytila som ju za rucicku a zaspala som ako babatko...a ja ze v lete sme chceli mat pre nu hotovu detsku izbu 😅 😅 este ze sa to posunulo,tak mam viac casu 😀

leishmania
10. okt 2008

suzi my jeme koser v tom zmysle ze nejeme bravcove a masa ktore nejedia, a nemiesame mliecne a masove, ale naozaj koser maso musi byt zabite tak aby to zviera netrpelo, a na SR je tazke kkupit takemaso...jedine cez zidovsku obec dovoz z rakuska, co je financne aj prakticky zatazujuce, takze jeme bezne slovenske maso...

ivka19
10. okt 2008

leish,vsak ked sa neda,tak sa neda ☹ aj my kupujeme vsetko masko halal,okrem hovadzieho,mlete sa da kupit,ale inak nie ☹ to asi preto,ze vacsinou jedia vsetci jahnacinu,co ja moc nemusim 😉 a ja uz som normalne chora z pozerania zlozenia vyrobkov 😅

leishmania
10. okt 2008

ivka napodobne 😀 ja uz tie salamy ani nekukam,nemam nato cas a sil v nasich obchodoch...tu vsetko obsahuje minimalne dake bravcove koze 😀 😀

bubba
10. okt 2008

caute baby...cerstvo som dopozerala "sudnu sien"na jojke...nekukali ste to?rozvadzali muslimsko slovensky vztah...no dobre som sa pobavilia ale zaroven tam bolo aj vela zaujimavych faktov 😀

safiah
autor
10. okt 2008

alebo bravcovu zelatinu ta je aj v detskych napr tvarohovych kremov. pomoc
bubba nie nepozerala som ani neviem na akom kanaly je u nas jojka he prave si ju musela mamka hladat na spravy ci jednotku hladala neviem.
no a co som chcela ze tu mame babku a som rada ideme papat boli sme na nakup marwinke sme kupili pekne vecicky a pyzamka obom a bodikove tielocka mashallah mam radost.ficim pekny vecer
assalamu aleikum

nawal
10. okt 2008

jaj bravcova mast je vsade aj v masle 😠 aj v cokoladovyh penach ☹
baby jest nehalal meso je haram alebo makruh?