Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
2. dec 2008

ale co, ty sa bojis Bubby?lebo ja teda nie 😀 alebo myslis ze by na nas pustila kliatbu sialenej fialovej kravy?

mexx
2. dec 2008

Nikdy nevies, co z koho vypadne. 😀

sugika
2. dec 2008

tak ked si ju uz vyhlasila za milka kravu, tak by nam mohla teda poslat trochu alpskej cokoladky. ked je uz majitelkou tej faktury s tymi svistami 😀 😀 😀 ze Bubba? 😉

mexx
2. dec 2008

No veru, ja som na sviste aj na cokoladu... 😉 Bubba, cin sa! 😎 😉

Co inak nove, Sugi? Tusim sa chystas piect a prekladat a tak nejako... 🙂

sugika
2. dec 2008

nie akurat vypisuje na MS... 🙄 ale aj prekladam, piect az cez vikend by som mala. ale je to len teoria zatial.

mexx
2. dec 2008

Ale aby som nebola za drzanu, tak pozdravujem aj ostatne babky a pytam sa, ako sa maju a co nove... 🙂

leishmania
2. dec 2008

sugi uz to predlzili,uz sa caka na obciastvo 5 rokov ak je zenaty za slovenku ak neni aj dlhsie neviem presne...MM tiez dostane obcianstvo az za 5rokov,teda uz sa 3,5...

sugika
2. dec 2008

dik za info Leish 🙂 ako sa mas?skoda ze uz nemas msn, mi chyba pokec s tebou 😉

safiah
autor
2. dec 2008

ahojte co tu diagnostikujete he to je slovo
ja som si drzo preblala stafetu pri pc
ako sa mate vela ste tu popisali ani nejdem citat zacala som od predoslejstrany o cokolade milke mnam

sugika
2. dec 2008

😀 Ahoj safinka. mam hned otazku na teba ak nevadi. Je nejaky post pred Eidom?alebo modlitba?teda nie povinny ale dobrovolny?Inak ako sa mas?uz som si myslela ze si davno v Jemene

bubba
2. dec 2008

sugi tiez som to tak pochopila ze ma beries za kravu 😀 😀 😀 len si ma natrela na modro aby to tak okato nevyzeralo 😀 😀

bubba
2. dec 2008

a inac ak sa uz dozadujete dacoho hnedeho,nechcem byt hnusna,ale bola som prave na wc 😅 😅 😅 viac cez ip lebo sa islamske mamicky zasa budu za nas hanbit 😀 😀 😀

sugika
2. dec 2008

co siiiiiiiiiiiiiiiiiii?ja som len hovorila ze si zmenila farbu na fialovu bo sa napchavas milkou, to s tou kravou povedala mexx

safiah
autor
2. dec 2008

sugi pred Eidom je desat dnovy post.nie je povinny.mame sa dobre do jemenu odlietame inshaallah uz buduci tyzden.trosku sa to predlzilo kvoli svagrovi manzel mu teraz pomaha so skolou a spolu by sme mali odist inshaallah

bubba
2. dec 2008

hej hej asi ma podobne farmarske chapanie ako ja 😀 😀 😀
sugika teraz sa uz z toho nevyhovoris len tak lahko 😀 😀 😀

sugika
2. dec 2008

dakujem safinka 🙂Joj tak sa tesite, ze?Malicke ako?nemas nahodou nove fotecky pre tetu Sugi? 😅
Bubba, vsak ja som diplomaticka, tak si najdem vyhovorku, hm?

safiah
autor
2. dec 2008

sugi nie dlho som nefotila a uz asi nestihnem robit take momentky aj sestra mojama prosila je v uk a som jej tiez povedala ze to by som musela nasilu fotit. 😀

sugika
2. dec 2008

😀 co ti pobehavaju po byte ci ako?mozno papaju duracell, ha? 😝 Museli ste platit letenky aj pre deticky?a budu mat vlastne sedadla?

safiah
autor
2. dec 2008

ano museli sme aj detom kupit ale nie za tolko co nam he
a budu musiet byt s nami nebudu mat vlastne sedenie 😉

csilla76
2. dec 2008

safinka stastnu cestu zelám ,potom sa ozvi ked sa zabyvate v Yemene 🙂

idem uz spinkat,zajtra vstavam o 5:30 takze musim sa vyspinkat 😀 dobru nocku vsetkym 🙂

dominika2727
3. dec 2008

Dobre ranko prajem vsetkym 🙂
Csillus recept som ti poslala........Uz aj utekam...dneska ma manzel narodeniny...peciem tortu 😉

csilla76
3. dec 2008

ahojte 🙂 uz som doma konecneeeeeeee 😝 😀

dominika dakujem urcite vyskusam 🙂 gratulujem muzikovi k narodkám 🙂

ivka19
3. dec 2008

ahojte

csillus,kde si bola? z roboty 😝

safi,tak vy uz tak skoro letite 😕 😵 a co kufre ,uz zacinas pakovat 😉

csilla76
3. dec 2008

ahoj ivka 🙂 bola som v KE u lekara 😉

ivka19
3. dec 2008

a dobre spravy a preco az v ke 😕 tak daleko 🙄

csilla76
3. dec 2008

dobre spravy,bola som na ko 🙂

ivka19
3. dec 2008

tesim sa s tebou,ze dobre spravy 😵

csilla76
3. dec 2008

ivka Ranyia ako?co robka? 🙂 krasne fotecky mate 😵

bubba
3. dec 2008

csilla a co................................vari II ?? 😵 😵

safiah
autor
3. dec 2008

ahojte

ivka uz sa bali vo velkom len mimo kufra zatial aby som mala prehlad buduci tyzden uz letime a mam riadnu cestovnu horucku
pozdravujem vas babuse 😝 😲