Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

bubba
22. feb 2009

karolinkafe a takto knedlo vepro zelo nist???ahoj zharah... 😉

karolinkafe
22. feb 2009

Nawal tie pirohy si si asi zamylila s pirozkami nie? 😅 Lebo tie sa v meste predavali 😉 Pirohy (v taliansku zname ako ravioli, ale naslano) su robene zo zemiakoveho cesta a plnene bud slivkovym lekvarom, makom, alebo hocicim na co ti pride chut 😀 😀 😀
Aha tie cinske polievky poznam, ja som si ich kedysi robila mne tie cestoviny celkom chutia 😅
Weronyka a co je zas tahini 😀 😀 😀 vy tu take pojmy vytahujete vsetky, kto ma z toho vyjst 😅
Bubba no nist nist, ja len na sladke mam chute knedlo vepro zelo ti zatial necham 😀 no mozno aj na to pride a budem knedle vyvarat ako besna 😀

leishmania
22. feb 2009

veronika my robime tahini ako omacku k masu, pridas tam najpr vodu a zmiesas na taku normalnu hustotu aku vlastne chces, niekori maju radsej hustejsie niektore redsie, ked pridas vodu nezlakni sa lebo ked das malo vody thini paradoxne zhustne tak musis dat tolko aby bolo akurat,,,ked mas dobru konzistrenciu, pridas cistronovu stavu a sol podla chuti, takuto omacku davaju na gyrosy a pod...

zharah
22. feb 2009

aslama lejkum co ste dneska robili baby ja som bola dneska v kine som zobrala deti sa pozret na film a ti si otkial nawal kde presne v uk si 🙂

suzi4
22. feb 2009

Slm žienky!

ako sa máte? No my sme nakoniec skončili pri rybách a garnátoch..🙂 Veronika, tahine pasta je veľmi zdravá, dá sa kombinovať naslano i nasladko... Napr. je výborná kyslá smotana s cesnkom a tahíne... k pečenému baklažanu či paprikám... Mňam... Ešteže sme po večeri...

Karolin, vitaj späť... dlho Ťa nebolo... ako prežívaš tehotenstvo?

Zharah, máš detí? Ako sa volajú?

Pekný večer!

zharah
22. feb 2009

salam dievki este nemam ziadne deti snazime sa zatial este nic tak uvidime 🙂 ci sa daco stane tento rok

nawal
22. feb 2009

weronika urob si Humus 😝 😝 😝 mrkni na nete je vela mnam receptov nan 😎

nawal
22. feb 2009

jaj este som zabudla 😅 my sme v sev.irsku 😀 😀 😀 , ale aj to sa pocita za UK 😀

zharah
22. feb 2009

aha a ti si muslimka from birth alebo si convertet mas prekrasne deti mashallaah 🙂

karolinkafe
22. feb 2009

Zharah no ja som tiez pochopila ze mas deti, lebo si pisala, ze si vzala deti do kina, aj ked ma to prekvapilo, ze taka mlada a uz ma deti v takom veku, aby mohli ist do kina 😅
A co je to tahineeeeee nikto mi nepovedal 🙄
Suzi, tehu si uzivam dobre, mala obcas kopne tak ma to veeeelmi tesi a dookola ju len hladkam 😀 V utorok idem na ultrazvuk, tak uz sa neviem dockat, kedy ju konecne zas uvidim. Inak mamka mi vravela o tom nestasti, co sa na slovensku stalo. Lebo som si vsimla, ze si tu napisala ze ste mali statny sviatok, len som nechapala ze preco ☹ je to strasne 😔 😨

leishmania
22. feb 2009

karolin nie statny sviatok, ale smutok 😀 a tahini je pasta zo sezamu

karolinkafe
22. feb 2009

Jezisi maria ja uz pisem fakt ako tatar prepacte mi vsetky 😒 😕 😔 😨 je mi to velmi luto.... 😔

zharah
22. feb 2009

nie ja nemam deti ja som zobrala mojho mandzela sestri deti do kina no uzsom vidata 3 roki a inak zme spolu uz 7 rokov aj dva mesiace 😀 tak uz dost dlho sme spolu tak sa necitim moc mladucka na deti druhim sa to zda ze mam este cas ale to je taka nuda ☹ ked nemaz deti ja uvarim oriadim a potom uz sa len nudim a aspon ked mas deti uz nemas cas na nic kim vsecko spravis okolo domacnosti deti aj celi den ti prejde richlejsie

karolinkafe
22. feb 2009

A snazite sa o babo? Dufam, ze vam to coskoro vyjde, podla mna kazda zena vyciti kedy je pripravena mat deti. Niektore uz ako 20-rocne a ine az v tridsiatke 😉 Takze ak pre teba prisiel ten spravny cas, nic si z toho nerob, ze ti ini hovoria ze mas este cas 😉

3558
22. feb 2009

zharah a kto ta ucil sovenky jazyk?nic v zlom, ale ja som ucitelka a mne tie tvoje prispevky biju do oci.verim ze si dobre dievca a dufam ze to boli chyby co si pislal v rychlosti. 😉

zharah
22. feb 2009

no snazime j 🙂 ja som zila na slovensku ked som bola mala ked som mala 7rokov tak som prisla bivat do uk a moc slovenski nerospravam a uz malo co zdakim pisem po slovenski j inak celi den sa rospravam po anglicky

3558
22. feb 2009

zharah tak to sa ti ospravedlnujem.
myslela som ze si slovenka. teraz to celu situaciu meni. 🙂
este raz mni prepac. 😔

zharah
22. feb 2009

nemas sa zaco 😉 ja som slovenka ale ja uz zijem v uk 12 rokov tak moc slovenski neviem pisat a ani rospravat vecinov sa zasekavam lebo nemozem najs slovo co chcem povedat najlepsie sa mi rozprava anglicky a pise ale snazimsa aj pisat slovenski 🙂

3558
22. feb 2009

ja zijem v Uk 5 rokov a som ucitelka slovenciny. ale moja sestra vie lepsie slovensky ako ja, ale ta je 9 rokov v rakusku a tiez rozprava ako hotentot. 😉 😀

zharah
23. feb 2009

a kde bivas v uk

zharah
23. feb 2009

mas velmi krasneho chlapceka so cute 😅

zharah
23. feb 2009

ja uz idem spat tak sa maj zatial good nite 🙂

nawal
23. feb 2009

Zharah ja som rodena muslimka 😵 😎 Moj muz je konvertita 😝

nawal
23. feb 2009

Karolin tahina je sezamova pasta 😉

zharah
23. feb 2009

aha a ti si akej narodnosti

jamila
24. feb 2009

Ahojtééééé,

len na Vás nakúkam pred prácou 😉 Tu nám zasa v noci nasnežilo 😀

Pekný deň Vám želám 😉

nawal
24. feb 2009

Caute, Zharah ja som zo syrie.
Karolin mas pravdu pmylila som si to 😝 😅
Dnes mame s muzom 8. vyrocie sobasa, tak to ideme oslavit do indoroveho ihriska 😀 😀 😀

bubba
24. feb 2009

nawal to bude skvela oslava 😉 😉 dobry napad 😵

suzi4
24. feb 2009

Čafte!

Nawal, paráda! Gratulujeme a prajeme minimálne ďalších 80 rokov prežitých v láske a spokojnosti...🙂

Ako inak žienky?

My sa boríme so snehom a tešíme sa na jar.

Pekný večer!

slnieckokati
24. feb 2009

ahojte,
par dni som tu nebola a vy ste teda toho dost popisali. 😀

nawal gratulujem k vyrociu, pekne to oslavte a prajem vam vela vela dalsich este krajsie spolocne prezitych rokov. inak som si najskor musela "vyguuglit", co to to indorove ihrisko je.. 😕 originalny napad

ja som teraz mala behacky ohladom papierov. teraz som ich uz konecne dala prelozit do francustiny. taka som rada. bolo to hrozne a hlavne tie behacky v tomto pocasi. v pondelok rano v meste som marne hodinu cakala na elektricku...Karolinka, teba som sa chcela spytat, ci si aj ty s prelozenymi papiermi musela ist na marocku ambasadu do viedne. nestaci, ze tie papiere odovzdame osobne v rabate? na krajskom sude u nas na slovensku mi to tvrdia, ale z marockej strany to nevyzaduju. teraz som zmatena a neviem ako dalej... ☹
cez velku noc pojdem konecne do casablanky a dufam, ze dovtedy sa mi podari vsetko vybavit. uz sa nevieme dockat a o nicom inom teraz ani nerozpravame 🙂 🙂 🙂

vsetky vas pozdravujem jamila, suzi, sugika, weronika a aj ostatne islamky, ci neislamky. Zahrah vitak, mas velmi pekne meno 😉

tisbahu ala khair