Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

slnieckokati
27. júl 2011

@monkri akoze s komplikaciami? necitis sa dobre? dufam, ze je vsetko oka...

monkri
28. júl 2011

@slnieckokati to je na dlho na facebooku ti napíšem a na sk idem piatok teraz čo bude

wardiinka
29. júl 2011

Salam Aleykum 🙂 🙂 Ahojte 🙂, ako sa mávate ??

@monkri Aj ja sa pripájam & gratulujem k tehu 🙂

chtoura_ba
31. júl 2011

Prajem vsetkym pozehnany mesiac Ramadan, nech Allah prijme nas post a odpusti nam nase hriechy.

bubba
31. júl 2011

pripájam sa k želaniu krásneho ramadánu pre vás a vaše rodinky allah bless you all 😵

evina151077
31. júl 2011

Salam alaikum , aj ja prajem všetkým krásny Ramadán, nech nám Allah žehná a pomáha. Elhamdulillah za všetko. 🙂

asma
31. júl 2011

salam alaikum, pripájam sa k ostatným dievčatám a prajem krásny Ramadán.

wardiinka
31. júl 2011

Wishing you and your family
the blessings of Ramadan.
<3

jamila
31. júl 2011

RAMADAN KAREM všetkým 🙂))))

jamila
31. júl 2011

@monkri dávaj hlavne na seba pozor ...myslím na teba 🙂

hlásim sa po dlhej dobe a mala som čo robiť, aby som všetko prečítala....pozdravujem starú gardu a aj nové dievčence....vždy sa na tejto stránke cítim tak odľahčene...dobre...radosť čítať Vaše príspevky.....

slniečkokati...Jasminka je už teda poriadna slečna 🙂 aspoň podľa fotiek čo som videla

monik33
1. aug 2011

Islamske mamicky Krasny Mesiac Ramadan sa zacal uzime si ho ved Alah od mas neziada tak vela ako ziadame my od Alaha.KRASNY RAMADAN vsetkym. 🙂

nawal
1. aug 2011

Ramadan mubarak prajem

seldabi
1. aug 2011

Prajem všetkým krásny a požehnaný ramadan

zeineb
4. aug 2011

SALAM ALAIKUM .Som tu nova a rada by som sa chcela obcas s Vami poradit .Prajem krasny Ramadan : 😵

asma
4. aug 2011

@zeineb salam alaikum.. vitaj medzi nami.

chtoura_ba
4. aug 2011

@zeineb Salam aleykum zeinab. Vitaj na tychto strankach a Ramadan Mubarak dodatocne 🙂

seldabi
5. aug 2011

Top 10: Čo ste o Ramadáne nevedeli - Aktuality.sk
www.aktuality.sk

seldabi
5. aug 2011

Pekný článok o ramadáne. Možno niekoho zaujme. 🙂.
http://www.aktuality.sk/clanok/191183/top-10-co...

amira_908
5. aug 2011

Ahojte holky,

vdaka jednej zlate osobke, ktora mi chcela pomoct, som sa dostala na tuto stranku.
Chcela by som vas poprosit o pomoc. Momentalne pisem diplomovu pracu na temu Integracia moslimov na SR (v pracovnom procese, v skolskych a predskolskych zariadeniach...). Touto cestou hladam ochotnych moslimov, ktori by boli ochotni mi zodpovedat par otazok na danu temu. Prosim vas, ak by niekto vedel o nejakych moslimov, ktori su na Slovensku a pracuju tu (ci uz rodeni alebo konvertovani) alebo maju deti v skolach ci skolkach, velmi by mi pomohlo, kedy sa mi ozvali a pomohli mi.
Srdecne dakujem vsetkym, ktori mi akokolvek pomuzu.....Verim, ze tu niekoho najdem a spolocne dokazeme Slovensku, ze moslimovia nie su zli ludia....
Dakujem!

PS: Prajem pekne prezity ramadan

monkri
7. aug 2011

ahojte ako sa máte ja som už zase na sk 🙂 máme sa dobre maličké rastie 😉

asma
7. aug 2011

@monkri supppppper mojenko som rada že si spať a že drobček je v poriatku.. inshallah sa čoskoro stretneme a poklebetime..

monkri
7. aug 2011

@asma ano moc sa teším ked sa konečne aj osobne stretneme 🙂

suzi193
14. aug 2011

ahojte maminky, dlho som sa neozvala, uz druhy mesiac som v Egypte a chcem sa opytat ci nejaka maminka zijuca v Hurghade nerobi zivicove nechty alebo aspon nepozna niekoho kto sa tomu venuje, obehala som uz snad vsetky beauty cedntra a nic... ak ano prosim ozvite sa, bola by to velka pomoc 😀
ahooooooooooj 😉

ehawash
18. aug 2011

@suzi193 skus na FB stranku Cosmetology & Massage in Hurghada. myslim, ze ta pani robi nechty, mozes sa jej opytat, teraz ma centrum niekde na Madares street, a od 1.09. to bude oproti Shams coffee shop skoro na konci Madares (school) street. alebo potom v Siwa grand beach (Mamsha) na druhom poschodi u Nemiek, na 99% som si ista, ze to robia, ale beru skoro 280 le:( daj vediet, ako si dopadla.

maruska74
19. aug 2011

Ahoj dievcata, len som nakukla, dufam, ze to nevadi. Asi tu otazku pocuvate velmi casto, ale kedze ziadnu moslimku osobne nepoznam, skusim sa opytat vas.V com vidite moslimske manzelstvo ine, ako bezne slovenske (asi sa neda povedat krestanske, lebo asi vacsina manzelstiev je od krestanskych noriem dost daleko. 😔 ) Bohuzial, clovek ma info len zo serialov(napr tureckeho Tisic a jedna noc -kde ucta medzi islamskymi starsimi manzelmi je uuuzasna) alebo zo strasnych pribehov tyranych zien v arabskych krajinach. Realite je zrejme niekde uprostred, vsak? Asi ta otazka pre vas znie hlupo, len som zvedava a nebavi ma pocuvat informacie z 354 ruky 😅

suzi4
19. aug 2011

Čafte baby...srdečne pozdravujeme, už v novej zostave...doma nás je zrazu 5, plus veveričky a Kory, takže normálne "big family" 🙂))

monkri
20. aug 2011

@suzi4 moc gratulujem 😉

slnieckokati
20. aug 2011

@suzi4 krasne mena si dala detickam, hlavne to dievcenske pocujem prvy krat a hned ma ocarilo. ako sa vam dari? pisala som aj na FB v tych spravach s Hankou a Ivou, ze mam nove konto na FB, tak si ma prosim pridaj, nech sa mi nestratis. pozdravujem. papa

discovery8080
21. aug 2011

Suzi aj ja sa pripajam ku gratulacii, ako sa mate moja?? a co baby, ake su??

discovery8080
21. aug 2011

@suzi4 gratulujeeeeeem