Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

csilla76
3. okt 2008

safi no som vycitila ze si na mna myslela... 😉 neak sa nbecitim dobre,bola som tiez trosku chora-nejaka nadcha alebo co..ale to preslo asi..teraz zase pobolieva chrbtica ojoj vzdy nieco 😖
no dufam ze deticky nebudu mat nic vazne a skoro sa ztoho dostanu.........
jasne safiiiiiiiiiii ze ideme na kolacik 😀 a aky si piekla hm prezradiiiiiiiiiiiiiiis??? 😀

csilla76
3. okt 2008

safiiiiiiiiiiii nasa lamackaaaaaaaaa 🙂

safiah
autor
3. okt 2008

csilla vies co bublaninu ale jahodovu nemala som iny kompotik
heh safi stara lamacka 😀

sugika
3. okt 2008

dik Safi, o Marwinku sa neboj, vsak ju to urcite prejde, len je kocka tak mozno ma take maniere 😀 vsak mamka aj tak spravi mixovane jedlo, nie?Ahmedik nema s tym problem?Inak aj ja chcem bublaninu, ale by som si dala bud s broskynou, ananasom alebo s niecim fajnim.
Nawal krassne deticky, hlavne tie modre ocka 😉 v syrii nepovedali ze su na tatina?myslim ze nemaju tie typicke hnede ocicky.
csilla, nerobila si nejaky dobry kompotik?

csilla76
3. okt 2008

safiiiiiiiiiiii ved to je mnamy aj ja zvyknem robievat 🙂 ja zajtra idem varit plnenu kapustu tak vas pozyvam dojdite na obedik 🙂 🙂
sugikám mám kompotiky aky by si chcela?naposledy som robila slivkovy,teraz onedlho budem z dule robit ,na aky mas chut? 😀

sugika
3. okt 2008

no, hruskovy kompot by som chcela alebo slivkovy. Aspon by som mohla robit rezne so slivkovou omackou 😀

csilla76
3. okt 2008

ok sugikám oboje mam,mozes dojst a dam ti alebo este lepsie spravime spolu tie rezne s omackou ok 😀 😝

sugika
3. okt 2008

😀 ok Csillus

csilla76
3. okt 2008

dohodnute-megtargyalva 😀 😀 aj tak si este tadeto nechodila ze sugi alebo ano??????? 😵

sugika
3. okt 2008

co by nie, vsak som precestovala cele slovensko skoro. ale pravda cestu nemam prave tym smerom.

nawal
3. okt 2008

no stale mi nie je lepsie, dnes len po detoch kricim 😠
susedka mi vcera povedla, ze v jej praci beru ludi, ci nechcem ist na 20h./tyz. ist za kasu do obchodu s latkami.
A ja by som taaaaaaaak rada, ale co s detmi ☹ . Rado ten nemoze byt doma s nimi, ten maka skoro kazdy den

nawal
3. okt 2008

jednoduho potrebujem kdesi vypadnut. Aspon raz za tyzden niekam prec od deti a domu. 😖

csilla76
3. okt 2008

nawal tak to ti verim ze by si rada isla trosku mimo domu,aj by ti to pomohlo urcite 🙂 a robit v obchode by nebolo ani take zle,pacilo by sa ti to?aj ja robim na 20 hod tyzdenne a da sa to v pohode a tiez je to dobre ze nie som cely cas doma..
susedka tu bola pred chvilkou,doniesla za vedierko hrusiek,juj ja tie velmi lubim..ak ked ma potom z nich naduva... 😀

sisulik
3. okt 2008

ahojte babenky..ako sa mate?
zajtra rano sa pojdeme pozriet na jedno babetko do nemocnice..vcera vecer sa manzelovmu bratrancovi a sesternici narodilo dievcatko..uz sa na nu tesim...fotky som uz videla..a ako kazde babetko, je sladucka 😀 😵

safiah
autor
3. okt 2008

A my bojujeme s ahmedom pomoc ma trosku soplose a strajkuje ani spat nechce.dobruuu nocku
a sisu daj bostek malinkej od tetusky safinky 😲

sisulik
3. okt 2008

dobru noc safinka..bozkavam deticky a inshalah ahmedko bude coskoro zdravucky...

safiah
autor
3. okt 2008

inshaAllah lebo osediviem hehe
maassalama 😉

sisulik
3. okt 2008

safi vs. starenka 😅

csilla76
4. okt 2008

salam aleikum zienky,maminky i nemaminky 🙂 safiiiii prajem skore uzdravenie ahmedkovi
sisu super tak idete pozriet babatko jooooooooj iste je krasnucka a ako sa vola?ma take exoticke meno? 🙂
ja idem varit a popratat ,aj pracka perie,chcem porobit vsetko co som cez tyzden nepostihala 😉
prajem kazdemu pekny vikend,hoci u nas vkuse prsi a je chladno.......

bubba
4. okt 2008

ahojte dlho som vas nebola pozdravit dievcence,ale chcem aby ste vedeli ze na vas myslim 😵 😵 😵 tak drzim palce aj vam aj drobcom 😉

sugika
4. okt 2008

dobre ranko pritomne mamicky 😀 som najedena, do skoly musim az v pondelok, takze som happy. 😝 sa nestava az tak casto. inak sa mate ako?dufam ze deticky su v poriadku.

suzi4
4. okt 2008

čaute babenky!

my sme boli včera v cirkuse, toho domáceho máme málo...🙂 Inak tu v kuse leje, tak sme čiastočne leniví... a pracne precičujeme veľké písané E... učeniu zdar!

A ako Safi, Nawal, Sisa decká a vy?

Sugi, Ty sa máš... Uži si voľný víkend, dúfam, že už si fit!

karolinkafe
4. okt 2008

As salam aleikom zenusky 😉
Vidim, ze oslavy boli super. Aj u nas 😵 😵 pochodili sme po navstevach, aj k nam ludia prisli, uzili sme ti to ako bolo treba 🙂
Sugi dufam, ze si uz zdrava ako aj Safinkin Ahmedik a vsetky chore osobky 😅
Sisu tu spominala babo, v tejto dobe sa akosi vela deti rodi naokolo 😀 aj tu sa nasim kamaratom narodil syncek (Younes) 😵 krasnucky 😵 A draheho sestra o par dni porodi dievcatko 🙂 Pritom myslim na Ivku, lebo asi jej daju meno Raniya a jej muz je Kurd 😉
Suzi tak "bon courage" s ucenim ako sa tu u nas vravi 😉

sugika
4. okt 2008

Suzi, kdeze som fit, soplim, kaslem tak neviem co to ma byt. ale nemam cas ist k lekarovi, tak idem trenovat imun.system, aby zvitazil nad bacilami. Hanimu sa chce ucit v sobotu? 😉 chudacik, by som sa nerada ucila.
Inak nemam volny vikend, bo musim prekladat pravnicky text, ale nemam tu slovnik, takze nic s tym asi nespravim.
Karo, vidim ze u vas nejak zabludili bociany, ze same deticky mate naokolo. Kedy budes na msn?hm? 😉

karolinkafe
4. okt 2008

Sugi uz dojdem, lebo nam prave teraz konecne nainstalovali net 😉 tak o hodinku ked tu budes tak sa stavim, musim este cosi dorobit v praci 🙂

suzi4
4. okt 2008

ČAute...

Karolin, díky za povzbudenie!

Sugi, no tak sa pekne lieč... My sme boli na prechádzke...konečne prestalo pršať, ale je hrozná zima...ale máme gaštany, tak sme si vyrábali zvieratká...

sisulik
4. okt 2008

salam aleikom...
csilla..babetko sa vola aseel....cita sa to ako asíl.
bola velmi zlatucka, chutnucka...zrejme tak ako kazde babetka...pofotila som ju..a ja nemehlo som sa doma hrala s fotakom a vsetky fotky som nahodou vymazala.. ☹

suzi..mame sa fajn elhemdulilah..svagrovci dvaja odisli..kym tu boli tak kazdy den dom plny navstev a dnes take ticho nastalo..co bude ked aj my odideme... 😅

safiah
autor
4. okt 2008

assalamu aleikum tak som sa pridala k mojim detom chora som tiez hehe ale alhamdulillah nic vazne len jedna vec ma trapi ked maju sopliky tak zvracaju ☹ nevadi inshaAllah do tyzdna sme fit vsetci nas ebinko sa zatial drzi Alhamdulillah.
bozkavame 😲

csilla76
5. okt 2008

ahojte vsetky 😵 tak ja poslusne hlasim ze mam upecene 3 piskotove zaviny s jahodovym a malinovym dzemikom tak vam posielam kto si prosi 😀 😲 😀
sisu velmi pekne meno ..som myslela ze bude mat take netradicne,hoci u nas su vsetky arabske mena take neobvykle,ale mne osobne sa velmi pacia 😵 😵
safiiiiii dufam nemate to nic vazne,prajem skore uzdravenie detickam aj tebe 😉 a deturence ako dufam uz nezvracaju a je im lepsie...........ten vas ebinko je velmi silny ked napriek takym bolestiam a takemu stavu v akom je este bojuje...........

safiah
autor
5. okt 2008

assalamu aleikum dnes to tu viazne este ze csiluska dosla zachranit hehe dakujem ti inshaallah skoro budeme fit.uff mame taku spotrebu servitiek nechce niekto ale ciste nieosoblene 😝