Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
30. okt 2008

ano citala som csillus ok beriem na vedomie
a placky neurobis pre safinku juuuuuuuuuj 😝

csilla76
30. okt 2008

safiiiiiiiiiiiii najblizsie vynahradime neboj ok 😉

placky mozem ...a poslem.... 😝

bubba
30. okt 2008

halooooooo safi ma novu fotkuuuuuuuuuu a ma na nej 52 kilov 😀 😀 😀

safiah
autor
30. okt 2008

hehe bubba tu vahu mam vylepenu na cele na tej fotke ??to aky maz zrak pocuj 😀

safiah
autor
30. okt 2008

he ze maz mas pardooon

bubba
30. okt 2008

inac mohla by si mi konecne poslat aj fotku seba 😉 😉 uz viem ako vyzera cela tvoja rodinka a ty???moja zlata....ocakavam pciture 😉
dakujeeeeeem
a inak fotka je pekna aj ked zdialky 😉

safiah
autor
30. okt 2008

joj bubba tolko otravujes hehe idem poslat 😉

csilla76
30. okt 2008

babenky ako vidim si posielate fotosky takto na vecer.....

a ja som uz videla na zivo safiiiiiiii aj dvojky hehe jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

a dufam ze aj bubba niekedy si urobi s rodinkou tadeto vyletik a vidime sa tiez hm co ty na to???????? 😀

safiah
autor
30. okt 2008

csilla pocuj ty aka si vykopavka ked tak pozeram na tvoj pocet prispevkov tak ty partis uz do starych vrazd.hehe
bubba potom mi napis ip ci dosla zasielka na tvoj email.inshaAllah jo?

suzi kdeze si ???inshaAllah ste vporiadku 😲

csilla76
30. okt 2008

safi ze vykopavka ..si ma rozosmiala....muzik po mne pokukuje co sa rehlim ..tu na monitor..... 😀

ja som este ani rok neni registrovana inac.... 😀 ale zavislacka poriadna bléééééééééé 😝 😝

idem ja spinkat bo zajtra ficime do dalekaaaaaa 😀

csilla76
30. okt 2008

..brú nocinku vsetkym 😔 😔 😔

bubba
30. okt 2008

safiiiiiiiiii,noooooooooo pekna fotocka uz docestovala a uplne v poriadku...pekna nevesticka si bola 😵 😵 😵
csill jasne ze sa stretneme ak by sme isli dolu na madare sa ozvem sak sme dohodnute nie? 😀 inac fakt ty si riadna zavislacka,hehe ja som registrovana asi o 10 dni skor a chyba mi este par tisic prispevok ta dolapit 😀 ale to sa mi uz asi nepodari 😉

ivka19
30. okt 2008

ahoj babulky

az teraz vidim,ze co som vam sem pisala tu nie je,tak mi to kon neodoslal 😠

safi,aj ja chcem fotku s teba,teda taku nevestovsku 😉

ale uz asi spinkate,tak dobruuuuuuuuuuuuuuu

csilla76
31. okt 2008

pekne dobre ranko vsetkym 😵

mi uz buntosime a o chvilku ficime 😉

bubba no teda samo ze dohodnute 😀 hehe no skus ma dobehnut...niekedy nepisem -su take dni 😀

leishmania
31. okt 2008

safiiii aj ja chcem fotosku 🙂

nawal
31. okt 2008

salam, aj ja 😀 😀 😀 😀

safiah
autor
31. okt 2008

assalamu aleikum tetusky zvedave mate email tak cuckajte

leishmania
31. okt 2008

dik safi 🙂 krasna si...inak fotka zodpovedala mojim predstavam ako asi vypadas hehe

nawal
31. okt 2008

a mne nic nedoslo ☹ Ja som strasne zvedava, hned jak sa cosi mrvne musim vediet vsetko 😀 😀

safiah
autor
31. okt 2008

no teda na krasnu s ateda vobec necitim ale som rada ze som naplnila tvoju predstavu 😀

leishmania
31. okt 2008

ktora zena si pripada krasna??? 😀 kazda na sebe najde chybu 😉

csilla76
31. okt 2008

hehe posuvam vyssie juj ta to kde ste vsetky?????????

kukam spravy..ta financna kriza je teda.... 🤐

boli sme dnes na nakupoch v tescu,no poviem van fajn sme nakupili ale sme tam uz boli hned rano 10min.po otvoreni aby sme akcie stihli 😀 no aka som sikulka ze 😝 najma chladenej pipine sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

csilla76
31. okt 2008

zenicky kde ste ???csillusa vas zhana halooooooooooooooooooooooooooo

nawal
1. nov 2008

Salam, ako sa mate?

safiah
autor
1. nov 2008

assalamu aleikum nawal alhamdulillah chystame sa von a vy inshaAllah ste vporiadku cela rodinka
prajem krasny dnik
csilla halo tu byt len nemat cas tu sediet 😀

jamila
2. nov 2008

Salam aleikum....jééééjda tu je ale tichúčko...no čo už, treba si užiť víkend.
Prajem pekný deň...ja idem písať seminárku.... 😉
...a treba ísť aj na vzduch 😀

ivka19
2. nov 2008

ahoj babulky

no veru,jamila,je tu tichucko,nikde nikoho,vsetci asi varia nedelny obedik 😝 tak nech ti ta seminarka ide co najrychlejsie 😉

vsetkym,krasnu nedelu 🙂

csilla76
2. nov 2008

Ahojteeeeeeeee 😀

tak nesiel nam net v celej dedine..teda to bolo.... 😀

som navarila pipinu grilovaciu so pecenymi zemakmy a zel.polievocku mnamky ideme papat potom sa ozvem 🙂

ako sa mate?co robkate????? 🙂

sugika
2. nov 2008

No hallo, ako sa mame?som prisla kuknut co sa deje. Ja som nesla do skoly bo sa mi nechcelo, takze az zajtra cestujem. Ale aj tak mam co robit, takze ziadna krasna nedela .ale co uz..O akej maily bola rec, bo ja som nedostala fotky, no no no. 😒

safiah
autor
2. nov 2008

dobry den mali sme rusno varenie boli sme rano aj von teraz som sa ako tak zastavila no zberam silu na upratanie kuchyne po obede ja som jedla az teraz piekla som si pizzu mnam dobra bola chutila velmi.
he a rano ako sme sli von sme sa vymkli klasicke nahananie deti ja som uz bola vo vytaku a volam na muza nech uz ide ze konecne ideme von a moje kluce ostali vo dverach a vzal si svoje a zabuchol pomoc.tak sme skoncili u nasej susedky ktora uz par krat pomohla a hladali sme v zlatych strankach zamocnika. nepreslo ani desat minut a bol u nas lebo byval blizko ale stalo nas to sedem stovak haha taka par sekundova zalezitost.co uz hlavne ze som neostala aj s detmi na ulici alhamdulillah
tak peknu nedelu babuse