Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
4. feb 2009

mas IP

weronyka.najwa
4. feb 2009

wa alaykum assalam suzy 🙂 mashAlllah!! ja som si vobec nevsimla, ze cakate baby.. vyzeras sqwele ako vzdy!! 🙂 kazdopadne gratulujem & robim sa vas duaa, aby ste boli zdravucki, inshAllah!!

suzi4
4. feb 2009

Salam žienky,

Zuzik, vitaj medzi mamami...🙂 Mabrook, vybrali ste krásne meno, innsaAllah celé tehotenstvo prebehne v pohode... a narodí sa vám valibuk, beťár ako Hani... 😉

Nawal, ak sa nudíš a dni sa vlečú...dobehni...hneď budeš mať plné ruky práce... Ozaj, prečo si myslíš, že nemáš dobrú AJ? Mohla by si to skúsiť... za pokus nič nedáš, a obohatiš sa novými info... Ozaj ako pokračuje chudnucí proces? Závidím Ti pevnú vôľu... cmuuuuuuuuuuuuk dievčatám aj Tebe, pozdravujeme aj Rada s manželom.

Weronyka, ako v škole?

nawal
4. feb 2009

Suzi hehe ja som chudnutie vzdala. sama sebe som povedala ze mam 2 male deti a vaha 54kg je celkom fajn, tak som to vzdala 😀 😀
Na sk sa veru tak skoro nechystame. Bola som tam v novembri a stacilo 😀

bubba
4. feb 2009

caute islamky 😀 😀 no vas je radost citat 😵 😵

slnieckokati
4. feb 2009

as salaam alaikum,
ale sa nam to tu pekne rozrasta. pozdravujem vas vsetky. nawal, ved ty s 54 kg chces aku dietu drzat...? 😨 ja ked budem po 2 detoch vazit len 54 kg, tak budem viac nez spokojna. 😀 to mi vsak nehrozi...
weronyka na aku skolu v BA si si posielala prihlasku? ja som zvladla toto skuskove 15 skusok a som na seba velmi hrda, ale stalo ma to vela sily a este som sa z toho stresu uplne nespamatala.
jamila ako tie papiere? uz ti dufam prisli...u nas v praci to tiez nevyzera ruzovo. vo vyrobe sme prepustili celu nocnu smenu a produkcia ide len 3,5 dna. zatial sa o prepustani nas THP nehovorilo. nepotesilo by ma to, ja planujem z tohto zamestnania ist tak o 2 roky priamo na matersku. ozaj, buduci tyzden konecne zacinem vybavovat vsetky potrebne papiere svadbu, tak sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂 dufam, ze to nebude dlho trvat.
tisbah ala-khair

karolinkafe
5. feb 2009

Ahojte islamky 😀 😀 😀
Tak mame potvrdene dievcatko 😵 😵 😵 co som rada, lebo mi to nedalo a uz som kupila nejake vecicky 😅 tak nemusim menit zPridam aj foto do albumu, juj aka je krasna.... 😀
Vitaj Suzy 😉

karolinkafe
5. feb 2009

Upssss.... mi to poslalo skor. Som chcela doplnit, ze nemusim menit za chlapcenske 😅
Suzy si si vsimla, ze mame takmer rovnaky termin 🙂 🙂 To je super. Dufam, ze vsetko ide hladko inchAllah a krasne rastiete 😉

bubba
5. feb 2009

noooooooo karolinka fakt riadna herecka!!!celllllla mammmmmma 😀 😀 ako sa inac mavas?kde teraz surfujes ked sa nam ani neukazes 😕 😕 ?

suzi4
5. feb 2009

Ahoj baby!

RAdosť vás čítať...samé dobré správy...

Karolin, gratulujeme! Aké bude meno?

Slniečkokatti, tiež supiš, gratulujeme k zvládnutiu tooooľľľkých skúšok... Čo inak študuješ? a aj pracuješ?

Bubba, Suzy, Jamila, všetky vás pozdravujem!

slnieckokati
5. feb 2009

aj ja sa pripajam a gratulujem. uz mate nejake meno? ja milujem meno zahra, ale vraj sa to nehodi samotne... 😒
suzi, studujem germanistiku na UK v BA a chodim aj do prace. je to hrozne, ved som tento mesiac ani poriadne nespavala..

slnieckokati
5. feb 2009

huraaaa. ide sa domov z prace... 😀 😀 😀

suzi4
5. feb 2009

Zahra, je pekné meno... Odkiaľ je nastávajúci?

NO, máš toho asi veľa... ale taký je študentský život s prácou...🙂 Neboj, spánok dobehneš...

Ja utekám pre malého, večer vás skontolujem...pá

karolinkafe
5. feb 2009

Meno este fakt nemame, mne sa ich paci kopec, tak len vyberam 😅 a je to trochu divne, ale niektore mena sa mi velmi pacia, ale ked si predstavim malu, tak sa mi to pre nu nehodi 😅 Rozmyslam aj nad tym ako ju budeme volat, ci to meno bude mat nejake zdrobneninky a tak. Nuz mame este cas takze chceme co najlepsie vybrat, aby to nevyznelo zle ani v slovencine, ani po arabsky ani po francuzky. Mne sa napr. paci meno Stella, ale drahy mi vravel, ze po marocky to znamena "vedierko" takze nic z toho 😅 😀
Slnieckokati, je fakt, ze Zahra sa vacsinou pouziva v spojeni, napr. Fatimzahra. Existuje aj meno Zohra (je to vlasnte nasa Zora 😉 )a to sa pouziva samostane 😵

bubba
5. feb 2009

weronyka,rozmyslala som o tom co si pisala,ze si sa cez internet stretla s ludmi moslimami a zapacilo sa to ti nabozenstvo...podla mna musi byt clovek rodeny muslim(myslim tak,ze to ma niekde v hlbke srdca tak ako niekto je z vlastne vole krestan,alebo jhv.svedok...),ja som uz tiez vela o tom citala teda vdaka islamskych mamiciek a ich odkazom na weby a pod...ale mna to nevzalo a pritom musim povedat,ze velmi pekne nabozenstvo...

karolinka ty si speci fici zena ja som mala mena pre deti vybrate uz v 10 rokoch a ako som rastla sa menili s mojim vkusom 😀 😀 ianc moja zlata uz to mas v polovicke,zachvilku pooooojdes aj ty 😝 😝 😀 😀 😀 uz sa tesim ako ti budeme vsetky gratulovat 😵

jamila
5. feb 2009

Ahojte dievčatá...maminky, nemaminky a nastávajúce maminky 😀

Papiere už prišli v poriadku a tak dnes už cestujú do Bratislavy na osobitnú matriku 😉

Karolin pekne sa vytešuj a my sa budeme tešiť s tebou 😉
Ja som minule rozmýšľala nad menom Zineb...veľmi sa mi páči, ale na to si budem musieť ešte chvíľu počkať 🙂

Mne už tiež začala škola a tak mám menej a menej času... 😅 ale nedá mi na Vás nenakuknúť 🙂
Pekný večer všetkým 🙂

suzy22
6. feb 2009

Ahojte,
všetky vás pozdravujem. Ano Karolin máš pravdu sme v rovnakom termine. Ja som chcela pre dievčatko meno Safiah. No ale bude to Hamza. Nikomu sa to tu na slovensku nepáči a stále pocuvam comments, že ake to je strasne meno.... No co uz, manzel je tym menom posadnuty a mne sa nezda byt skarede. Ved aj keby to bol nejaky Ahmed tak by neboli spokojni. 😒 A pre dievcatko je pekne meno aj Jasmin, to sa paci aj slovakom. 🙂
A Suzi ako dopadla skuska? Ja uz mam vsetko za sebou, len z jednej este nemam vysledky. No ale musim zacat pisať už diplomovku, lebo neviem ako to budem stihat po pôrode. No veď na materskej budem mať dosť času sa tomu venovať.
Weronika ty kedy sa zase ukažes v Ba?

Prajem vám pekný dník.
🙂

sugika
6. feb 2009

Ahojte, som sa tu zastavila, pozeram ze tu tehulkujete. Ale Karolina, musim teda povedat ze Jamal nemal pravdu, lebo mala princezna sa podoba na neho 😀
Vitaj Suzy mi sa este nepozname.
A cmuk ostanym babenkam 😵

boldy
6. feb 2009

Salam alaikom,
tak sa k vam pridavam ako tehulka... mam termin o mesiac a inshallah to bude Jasmin...
suzy> to ohladom mien a reakcii okolia sa dalo cakat, lebo je to nieco ine... moj brat maju Miyu a tiez ludia su niekedy z toho prekvapeni az nechutni, ze ako meno hmmm safiah aj zahra su tiez velmi pekne mena... tak drzim palce tehulky a maminkam vsetko dobre s detickami 🙂
nawal> deticky su uz zdrave?
sugi> ahojky ako sa mame 🙂

csilla76
6. feb 2009

Ahojicek 🙂 vitam suzy aj boldy 😵

mate krasne mena vybrane,a netreba sa stym zaoberat ze komu sa co paci,hlavne ze vam sa to paci a hotovo 😵 sugika ako sa mas?

ostatne babenky co mate nové? 🙂 zelám tehulkam krasne bezproblemove tehulkovanie,kazdemu vela zdravicka a pohody. 🙂

pekny vecer 😵

vikend plny pohody 🙂

suzi4
6. feb 2009

Ahojte dievčatá!

Pozdravujem, my sme dnes mali krásny deň, slniečko svietilo, opäť po troch mesiacoch...🙂))

Karolin, tak pekne vyberajte, a potom sa s nami podeľ o novinku... Zuzi, Ty si nerob starosti, dôležité je že sa páči vám, a uvidíš, aj ostatným sa zapáči aj meno, keĎ uvidia drobca s úsmevom na tvári robiac rôzne smiešne pohyby... 😉

Boldy, vitaj medzi nami!

Sugi, už mám viac času, tak sa môžeme vrátiť k naším debatám...

Csillus, ako sa máš? Dlho Ťa nebolo vidieť... Ako sa má dedko? Prajem pekný víkend.

Safi, Sisa, Jamila, Slniečkokatti...čafte...

leishmania
6. feb 2009

ked chcete "koser ci halal" gumove cukriky tak hubba bubba su z hovadzej zelatiny, a tie zuby co predavaju su mnaaam 😅

sugika
6. feb 2009

Zdravim, noooo, som opat single, to je jedina novinka, i ked nie velmi fajn 😒 ta co uz....
No vitaj Boldy, si sa mohla aj skorej pridat, vsak skoro uz mas princeznicku von z brusku 😀 Csillus, mizu?Suzi, no by som rada pokracovala debaty.
Leish a ine si nenasla?lebo hubba bubba je zuvacka 😒 melovnove su super, ale chut drzi 5min iba. A co tie medvediky?tie su haram?prosssism povedzte ze nie 😅

leishmania
6. feb 2009

ale huba buba uz vyraba aj gumove cukriky, nie len zuvacky, ved preto pisem 😉 a tie zuby odporucam fakt 😀

sugika
6. feb 2009

ake zuby? 😕

sugika
6. feb 2009

😀 tie som ani nevidela este

weronyka.najwa
6. feb 2009

salaam dievcata 🙂
ako sa to tu pekne zaoblieva, az vam zavidim 😉
@suzi: nuz, v skole alhamdulillah uz dobre, vybavila som vsetko okolo diplomovky & dostala asi takeho konzultanta, ze sme obaja "nadsenim bez seba" 😒 alhamdulillah. od pondelka uz zas semester, sa mi este moc nechce, no co narobim. v letnom semestri nam ponukaju kurzy spanielciny, aj by som isla, len neviem ako by som to zvladla.. okrem toho mam uz rozbehnutych par inych cudzich jazykov, tak neviem ci to stoji za to investovat zas do dalsieho 😖 nejake skusenosti so spenielcinou??
@ slnieckokati: davam si prihlasku na magistra kombinaciu predmetov ANJ & DEJ na PF UK & FiF UK, pre istotu na obidve, inshAllah ma zoberu aspon na jednu. prosim o modllitby 😢 15 skusok nezavidim veru ☹ & to studujes len jeden odbor?! waw!! ja som mavala 12 - 15 bezne, ale to som mala 2 odbory!
@bubba: jj, mas pravdu, vsetci sa rodime ako muslimovia.. no ja som nevyrastala v prostredi, kde by ma rodicia videli k akemukolvek nabozenstvu. naopak, bola som priam arogantna ateistka. kedze islam nie je len naobzenstvo, ale aj sposob zivota, preto si ma ziskaval od toho sposobu zivota (aspon myslim, ze to tak bolo).
@suzy: najblizsie pridem do bratislavy v sobotu na valentina, inshAllah. aisha ma vola na nejaku rozpravu do mesity + by som chcela zobrat na vylet aj nejake tie nove muslimky z martina, tak dufam, ze sa uvidime v co najhojnejsom pocte, hmmm???
@leishmania&sugika: co z toho, ked hovadzia zelatina nie je halal ☹
ked uz sa hovori o tych menach.. ja by som chcela dievcatko khadeeju. & tiez sa mi paci dat meno mohammad chlapcovi.. ale nejak mi ta kombinacia "khadeeja & mohammad" nesedi pre surodencov.. neviem, nezda sa vam??
moc vas vsetky pozdravujem & cmuqam 🙂

leishmania
6. feb 2009

hovadzia zelatina preco neni halal.....aspon neviem o tom zeby nebola koser 😀

sugika
6. feb 2009

Sa pridam k hlasovaniu o mien: dievca - Soraya, Amira, Noor, Nada, a tiez Zahra pre chlapceka - Omar, Hassan, Dawud, Ahmed