Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

suzi4
7. máj 2009

Slm... Ve´d už nepíšte toľko...🙂

Kde ste kto???

Karolin, prajeme skoré zotavenie a príjemné tehulkovanie...

Emna, Sara, Csillus, Jamila, plus ostatné srdečne pozdrvujem a prajem príjemný deň!

Tu konečne opäť krásne svieti slniečko!

emna
9. máj 2009

caute zienky! zase tu nikoho nieje?! ☹ zajtra mam volno jaj sa tesim ze si oddychnem bol to vycerpavajuci tyzden!a ostatne aky ste mali tyzden? sara uz si v it? idem prave tiramissu robit drahy ju zboznuje 🙂
tak ak sem dnes uz nezavitam prajem vsetkym zienkam pekny vecer 🙂

sara2008
10. máj 2009

SALAM! tak uz som docestovala,zaviezol ma moj tatino,ale on sa aj hned na druhy den vratil domov...akurat som robila rybaciu pomazanku 😝 nedate si niektora? 😉 taku pravu so slovenskymi sardinkami!!!ale dovoz z maroka 😀 mnam mnam.....taketo tu nepoznaju..inac emma to tiramisu by som si dala ako dezertik,neposles?vraj som doma schudla,to asi tymi kilometrovymi prechadzkami 🙂 ..a ani tu sa nezastavim,musim dt na poriadok veci co som podonasala,nejako na to vsetko najst aj miesto..a to tento piatok prileti svokra!!!!! 😎 aj stenu by som chcela vymalovat..ved uvidime..emma uz ti doletel drahy?

jamila
10. máj 2009

Ahojte dievčence 😀

konečne sa opäť hlásim a oznamujem že sa mám konečne fajn a že žijem 🙂 Dnes som odovzdala na viazanie bakalárku a tak mám konečne o jeden stres menej 😅

Môžem sa vrhnúť na vybavovanie papierov pre drahého...lebo už chcem, aby bol tu so mnou 😉
Ďakujem všetkým za gratulácie k sobášnemu listu 🙂
Dala som sa na chudnutie, ale sa mi nejako nedarí....stále mám hlad....xixixi

Majte sa krásne a píšte básne....idem sa na to vyspať do ružova 🙂

karolinkafe
11. máj 2009

Ahojte 🙂
Tak vas tu uz vela nechodi...
Kuk ak chcete, pridala som par foto 😅 konecne 😀

bubba
11. máj 2009

ahoj karolka nahodou ja sem chodim omrknut ci nahodou safiah nezavitala... ☹ ale nist....asi ma roboty vela s dvojcikami....ake su uz krasne velike...ak su take nezbedne ako moja,co predpokladam ze su kedze su v rovnakom znameni,tak potom sa ma asi co obracat :o)))

safiah
autor
11. máj 2009

assalamu aleikum tak som tu teda robota stoji mam byt plny piesku z pieskoviska takze len chvilocka. drobcov som uz dala do postielok alhamdulillah spinkaju a ja pojdem vybrat pradlo z pracky zapnem druhu a cooo no zametat.
karolinka tebe sa to uz krati mashallah o chvilocku budeme mat princeznicku na svete brusko mas krasne ale nebudem o tom basnit lebooooo potom aj ja cem este he
bubba vela je toho to mas pravdu nemam vela cas na pc a priznam ani ma uz nenapadne zapnut asi v jemene som si odvykla.
srdecne zdravim aj ostatne tetusky

nech vas Allah opatruje

suzi4
11. máj 2009

Wa alajkum salam tetuška!

Ta de si Ty??? Bez Teba to tu nie je ono... Cmuk do Dvojíčkova, a pošli nám foto prosím a aj nejaké infošky ako sa máte... teším....

emna
14. máj 2009

Caute zenusky!ako sa mate? ja som total prechladnuta a len kycham dokola!
sara vitaj v taliansku! ako sa ma drobec? muzicka mam od pondelka doma takze super a uz zacal aj pracovat a to sa moc ani nevidime len vecer ale aj to je lepsie ako nic...
Karolinka a ty ako?videla som fotky brusko pekne podrastlo! 🙂
pozdravujem ostatne zienky suzi,jamilu... pekny vecer vsetkym

jamila
16. máj 2009

Pekný deň dievčence 🙂

tu síce slniečko dnes nie je vidno, ale konečne mám voľný víkend a tak si to užívam 🙂
Bakalárku som odovzdala v plnej paráde a skúšky sú ukončené 🙂 takže už len štátnice a bude hotovo 😅
S drahým už vybavujeme papiere pre Slovenskú ambasádu a tak dúfam, že to všetko dobre dopadne.
Kdesi na internete som čítala, že teraz aj keď sa žiada o víza za účelom zlúčenia rodiny nemusia byť udelené. Dokonca ani dôvod prečo víza nedali nemusia uvádzať. Tak mám z toho troška obavy ako to dopadne v našom prípade. Ale to budeme riešiť až potom 😒

Pozdravujem všetky mamičky (nastávajúce mamičky) aj nemamičky ...

jamila
17. máj 2009

Salam aalikoum 😉 😉

tak kde ste sa všetky podeli ?.....
Ja idem na obed k rodičom tak zasa môžem oddychovať 😅
Pekný deň želám 🙂

sara2008
17. máj 2009

assalamuhalaikum vsetkym!!! tak ja som sa konecne dostala k pocitacu,ako som sa totiz vratila domov do it stale sa nieco deje..akurat predvcerom dosla moja svokra 🙂 ,po prvy krat,tak som sa jej venovala a teraz si ju zobrala k sebe svagrina tak mam volnejsie...ako moc toho nenarozprvame,ja sice nejake to slovicko viem,ale na rozhovory to moc nie je 😀 ....drobec sa ma dobre hanbduliallah,uz ma dva zubky(zubiska!!),nieco aj porozprava,papat mu chuti,len tie noci 😝 ....

sara2008
20. máj 2009

salamo3alykom zienky!!!!!!!!!!dufam,ze si tu nebudem pisat sama so sebou 😀 ....emma ako s drahym? nepridete na lago? ..inac mojmu drobcovi vysiel uz treti zubok 🙂 alhanbdulilah a ja ze preco som sa tuto noc nevyspala,tak sa vrtil....

bubba
20. máj 2009

salaam
akurat rozmyslam ze kde asi su tak nase islamske mamicky asi tak na kolkej strane,idem a.......sara 😀 😀 😀 z kolkej strany si to vytahovala???háááááá
aj ja vas vsteky pozdravujem a posielam slnecne dni 😵 😵

sara2008
21. máj 2009

no bubba,nasla som nas az na 4!!!!!!! strane...tak ja teda neviem ☹

emna
22. máj 2009

ahojte zienky! tak sa hlasim! s drahym fajn sara dik stale len pracujeme ale v juli ideme na svk tak sa uz veelmi tesim! a vy ako? to s tyn lago by som hned brala stale mu ospevujem ako je tam krasne ze tam musime ist len neviem ako nam to casovo vyde ale dufam ze v juni by sa to mohlo aj podarit...
a ostatne islamky?vsetky ste nejak zaneprazdnene... no ani sa necudujem pri takom krasnom pocasi no skoda chodit aj do roboty...

nawal
26. máj 2009

Salam zienky, hlasim sa opet z uprsaneho a chladneho irska. Cesta sem nam trvala skoro 32 hodin. Som uplne maximalne unavena

nawal
26. máj 2009

🙂 som chela dat enter a odoslala som to, aspon vidite jak som na tom.
aby som sa nemala tak fajn, tak som vcera na letisku ochorela a mam teplotu.... 🙄

hesmaali
27. máj 2009

Jamila nove pravidla pri udelovani viza takisto aj pobytu sa velmi sprisnili.....dovody su vzdy jasne,aj ked ti ich nemusia povedat,ale je to skoro vzdy to iste....1.velky vekovy rozdiel,2.nedostatky poznania sa navzajom pri osobnom rozhovore na ambasade,3.SR ako prestupna stanica za ucelom zblizenia rodiny
Od juna 2008 sa na slovenske obcianstvo caka 8rokov,nie 5rokov.....5 rokov plati iba tym,kt.stihli podat ziadost r.2004-2007
V CR to maju ovela prisnejsie a su pary,kt.na vizum cakaju aj pol roka od sobasa. ☹

hesmaali
27. máj 2009

Ospravedlnujem sa za preklep od juna 2007........

emna
27. máj 2009

ahoj zienky! kde ste sa vsetky podeli? kazdy je nejak zaneprazdneny!! ☹
ja som prave prisla z prace chcela som si ist zaplavat ale dnes sa slniecko schovalo a navyse voda v bazene je hroozne studena!tak som to nechala tak a radsej som si zapla pocitac!
nawal prajem skore uzdravenie!to irske pocasie ti nezavidim..tu v taliansku sme mali 36 stupnou vcera..

hesmaali
27. máj 2009

Inak ohladom toho Maroka na 2M Monde davali,ze velmi vela cudzincov sa stahuje do Maroka,nakolko aj cudzinci bez akehokolvek zavazku voci Maroku(manzelskeho,podnik.zamer....atd.)si mozu kupit nehnutelnost a dokonca maju aj nejake ulavy ohladom platenia byvania myslim,ze to plati prve tri roky....jednodnoducho povedane,ze maju vsetko,co potrebuju Slnko,ocean,cerstve ovocie,ovela mensie vydavky a vyssiu zivotnu uroven,aby sa mali tak dobre ako tam by pri ich plate v danej krajine nemali ani polovicu zo standardu ,kt.maju tam....a hlavne ziadne uvery a exekutory 🙂
Tak urcite to neplati pre domacich a ludi,kt.nemaju na zaciatok ziaden kapital..................

sara2008
27. máj 2009

salam dievcence! ako sa mame? emma to s tym teplom neprehanala,je tu hic!!!!akurat predvcerom sme boli aj so svagrinou na mensom pikniku v torri del benaco,odo mna je to asi tak pol hodka,proste pohoda..maly chyta bronz velmi rychlo,zrejme ma pokozku po tatovi 🙂 ..dnes sa tu troska to pocasie zhorsilo,ale myslim,ze na irsko nema.ked skypujem so sesterkou je chuda stale bez nalady a nevie co ma robit,stale tam len prsi..

bubba
27. máj 2009

karolinkafeeeeeeeeeeeeeeeeeee a ty coooooooooooooooooooooooooooooo kriciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim aby si ma pocula az tak dalekooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀

emna
28. máj 2009

ahojteeee!nakukla som sem na chvilku ze co som premeskala nech si precitam...jaj sara aj ti zavidim to lago aj mi tu mame krasne ale tam u vas je to proste nadherne mojmu stale hucim do hlavy ze tam musime ist tak ak to bude uz hotova vec dam vediet... pomaly ale iste vypnem pocitac a idem sa drahemu venovat vlastne cakam pokial urobi ovocny salat a ideme papat..dufam ze ho stihne este pred futbalom lebo potom si ho mozem robit sama 😀 a dnes som uplne k.o
no aj mna by zaujimalo kde je karo.suzi jamila a ostatne?!
prajem vsetkym pekny vecer zajtra nakuknem ze kolko sa toho popisalo tak dufam ze bude nieco...pa

jamila
29. máj 2009

tak a celé sa mi to zmazalo ...ja, že Vám konečne niečo napíšem a hups....všetko je preč....takže ešte raz :

Ahojte, dievčence,

nebolo teraz času na net, ale dobrá správa je tá, že dokumenty pre ambasádu sú vybavené a tak môžeme opäť "čakať"...kým sa úradná mašinéria rozhodne čo ďalej.

Hessmali...ďakujem za ďalšie i keď nie práve pozitívne informácie. Tento týždeň keď som volala na ambasádu pracovníčka mi povedala, že teraz majú toho strašne veľa....vraj veľa Sloveniek si zobralo za manželov mužov z Tuniska. Neviem čo mi tým chcela naznačiť, ale už sa to aj tak všetko tiahne strašne dlho a tak nech už nám to dopadne akokoľvek v hĺbke duše verím a dúfam, že budeme môcť byť s drahým konečne zasa spolu.

A vy ako? Nawal, Csila, Suzi, Safiah, Karolinkafe, Bubba, Ema, Sara...a všetky ostatné dievčence ?

hesmaali
29. máj 2009

Asi tak niako Jamila,predtym tu bolo 5 Tunisanov dokopy,teraz sa niako Slovenky rozbehli,tak pani na ambasade neklamala.....co by oni na tej ambasade robili,keby ich mali tolko ako vo Franc.alebo Taliansku....o osobitnej matrike ani nehovorim........

jamila
29. máj 2009

no sama som zvedavá ako nám to zkomplikuje život....veď určite nie som sama čo rieši takúto životnú otázku 🙂

hesmaali
30. máj 2009

Tak asi nie.... 🙂

karolinkafe
30. máj 2009

Bubbaaaaa az teraz ku mne dosla ozvenaaaaa 😀 😀 Vy ako sa mate kocky?
Babulky tak som tu 😅 este stale v podobe kinderka, ale uz sa to bliiiizi. Ja som mala take super tehu ze si ani neuvedomujem ze mozem kazdym dnom rodit, nejako mi to zbehlo 😅 Uz sa tak tesiiiim
U nas je tiez riadne horuco, vcera po 16h tu bolo 31•C no hic. Ja si sedim doma v chladku a vyliezam az vecer 😀
Nawal vitaj spat, dufam ze sa skoro zotavis
Jamilka drzim palce tie vybavovacky su 😝
Vsetky ostatne dievcata pozdravujeeeeem