Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

jamila
18. mar 2009

ahojtéééééééééééé 😉

ahojte dievčatá....konečne som Vás prišla pozrieť.....a vidím, že debatka funguje naďalej aj keď to tu troška flákate 😅

Ja som bola poriadne chorá a tak som skoro 5 dní preležala v posteli...no už je dobre a teraz makám na bakalárke a začínam byť z toho celkom dosť zúfalá 😒 no nejako to budem musieť napísať nech už to mám z krku.

Drahý je zatiaľ v pohode a už si teda aj poriadne chýbame jeden druhému....škoda len, že sa teraz cez leto za ním nedostanem...

Tak a dnes ráno som škrabkala autko...nie, že by bolo také rozmaznané, ale predstavte si, že tu bola ráno námraza....Aj ja chcem už teplúčko....no táááák pošlite aspoň trošku...

a kde sa stratili ostatné dievčence ?...

Karolinka nedá mi, ale idem si okuknúť tú tvoju princezničku... 😅

karolinkafe
18. mar 2009

Sugi 😀 😀 😀 si ma pobavila tymi nohavickami, lebo tie som kupila na slovensku 😅 takze ziadny francuzky luxus 😀 😀 Akoze uz bolo na case aby bolo nieco vidiet, ved som v siedmom mesiaci 😅 aj ked mi to obcas ludia nechcu verit, typuju tak piaty 😉

bubba
18. mar 2009

akoze ja uz som v nemom uzase...uz som tu videla milion tehu brusiek...ale nepamatam sa zeby som sledovala kto ma ake spodne pradlo 😅
nahodou karol mne sa zda ze si tak akurat 😵 😵sak neboj za tie dva mesiace este naberies par kileciek....hehe..teda o teba ani tak nejde ako o maluuu 😀 😀povedz meno,striga!!! 😀 😀 😀a nehovor ze este neviete...alebo ze nepovies..slubujem ze ked mi to prezradis,minilamne hodinu o tom nikomu nepoviem 😀 😀cestne 😉

karolinkafe
18. mar 2009

Bubba tak ja by som bola radsej keby som mala vacsie brusko a mensi zadok 😀 😀 😀 a meno nepovieeeem 😝 , ale fakt ta uistujem ze nemame vybrane 😅 aj drahy mi povedal, ze my sa asi na 100% rozhodneme az ked uvidime tu jej malu tvaricku a vtedy nam to tak tukne, ktore jej dame 😉

bubba
18. mar 2009

no karol,ty si segra???inac neviem ako vo fr ale na slovensku sa vypisuju viac krat formulare vopred...napr ked sme boli na matrike tak sme museli zaspisat dve mena z kazdeho rodu ,v porodnici pred porodom v dotazniku sme museli dat mena a tesne po porode mi ju ani neukazali poriadne este ze sme sa nespoliehali na jej tavricku 😀 😀 😀

safiah
autor
18. mar 2009

assalamu aleikum sestricky, aj konickarky moje ako sa mate ? tak ja sa hlasim z domova internet mi neodpojili no musim coskoro zaplatit inshaAllah len sa mi neda prihlasit na IB musim ist do banky.inshaAllah
juj ani sa mi este nechce verit ze som opat doma.
tak pekny vecer zelam bozkavame aj s dvojkami

bubba
18. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tesimeeeeeeeeeeeeeeeee konecne budeme zasa zavislaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit 😀 😀 😀 😀 aj my vas bozkavame 😉

karolinkafe
18. mar 2009

Ahooooooooj Safinkaaaaaaaaa. Tak uz ste doma 🙂 🙂 🙂 to ale rychlo zletelo 😅 ze?
Len sa zaklimatizuj a ryyyychlo rozpravaj ako bolo 😀 😀

leishmania
18. mar 2009

safi som rada ze si spat 🙂

sugika
18. mar 2009

Viiitaj teta Safi aj s dvojkami 😉 No a k tym nohavickam, nieee som uchylacka, hej? 😀 ale akoze francuzske som myslela styla nohaviciek. sa volaju francuzske tak som hovorila ze stylove, kedze Karo je vo FR. 😝 nechaaaaaaaaapete ma ludia, eeeeh. 😅 😅

weronyka.najwa
19. mar 2009

assalam dievcata,
tiez som trochu flakala net & konverzaciu & udrziavanie kontaktu.. ale skola ma vytazuje ☹ ked mam volny cas, tak radsej spim.. takze tak.. akurat mam po hodine latiny & cakam na vlacik domov. nestiham sa cudovat co sa to vonku deje.. jeden vecer burka so vsetkym co k nej patri.. rano sneh.. o hodinu slnko.. o dalsihu hodinu sneh & tak dookola 😖
vseky vas moc pozdravujem & inshAllah sa chori skoro uzdravia & zdravi.. hm.. co so zdravymi??? 😉

bubba
19. mar 2009

weonika....hmm...tak zdravi nech maju silu udrziavat chorych v komfornom stave 😀 😀 😀 inac to nevidim...
musim sa ti uprimne priznat ze zerem tie tvoje profilove fotografie vyzeras uzasne 😉

ps:kto je chory 😅 😅 😅 ?

weronyka.najwa
19. mar 2009

dakujem 😅 /chyba tu cervenajuci sa smiley/
no, zachytila som, ze suzi vravela nieco o chorobe.. ale aj dost kamaratov prechadzalo obdobim choroby ☹
co je inak nove? nieze by sa mi necelo citat vsetko co som vymeskala.. ale.. ale.. aleee.. rada vad vidim 😀

weronyka.najwa
19. mar 2009

*vas 🙄

jamila
20. mar 2009

jéééjda ahojky safi....tak ste už doma ?...ako sa Vám darí aklimatizovať ?

uff...ja musím zajtra do školy...zasa sa mi nebude chcieť vstávať ☹
no na dnes už mám veget a tak idem niečo ukuchtiť....nech mám zajtra navarené.... 🙂

jamila
20. mar 2009

aby som nezabudla : želám všetkým pekný deň 😉

jamila
22. mar 2009

jéééééjda kam ste sa podeli ? 😅

tak a máme po víkende...ako ste si ho užili ?....konečne sa oteplí a budeme mať jar 🙂

weronyka.najwa
22. mar 2009

vzdy to tu stichne ked sa ja objavim? alebo som uz divna? ☹
ja som mala dobry weekend, dala som si trosku pauzu od tej hroznej latiny & cely cas som si lepila receptiky do zositka 🙂 takze som aj vela jedla & vobec sa nehybala - akurat co som si bola odvolit 🙂
aky si mala ty vikend jamila? kedy pride manzelik? alebo je uz vari na svk? 🙂
zhahra sa kde stratila?

jamila
23. mar 2009

pekný večer 😉

Weronyka....ja som víkendovala ako vždy rovnako....v sobotu som bola v škole a v nedeľu
som bola výnimočne doma a robila som seminárnu prácu na simulačné programy 😅

No nebyť školy tak cez víkend nevytiahnem päty z domu.....ja som cez takéto počasie
ako medvedík...len by som spala 🙂

Drahý príde možno až po lete, lebo ako sme to počítali tak to skôr ani nevýjde....stále
máme sobášny list na osobitnej matrike v Bratislave a počítam, že ho budem mať tak začiatkom
mája...a potom zasa začne kolotoč vybavovania všetkých papierov ohľadom trvalého pobytu,
ale aj tak sa na to celkom teším...a potom už len budeme čakať či dostane povolenie 😉

jamila
25. mar 2009

Ahojte mamičky aj nemamičky 😉

prišla som na Vás nakuknúť, že ako sa máte ...ale kde ste sa podeli ? 😅
Ja mám poobednú tak sa pomaly chystám do práce 😎
Želám všetkým pekný a úspešný deň 🙂

islam
25. mar 2009

merhaba..nevedel by mi niekto pomoct kde by som sa mohla zdokonalit proste naucit turkish jazyk??..viem nieco nejake tie zaklady ale robi velmi velky problem sklonovanie ..proste aj slovicka nejde o vyslovnost ale tie slovicka velmii lutfen 😅 kebyze niekto vie napiste mi 🙂..cookk tesekur gule gule

suzi4
25. mar 2009

Ahojte žienky!

Srdečne pozdravujeme, hlásime nový prírastok v rodine: malinku vodnú korytnačku, zatiaľ bez mena..🙂

Islam, nehnevaj sa, to vyššie je mienené ako provokácia?!

bubba
25. mar 2009

ahojte babence...safik tu este nebola?
islam ale ved na MS ti predsa ponukli pomoc..podla mna keby si kupis slovnik a ucis sa slovicka tak no problem ked hovoris ze vyslovnost nie je problem 🙂

karolinkafe
25. mar 2009

Ahojte 😉 tak sa to tu uz zanedbava 😒 kde ste vsetkyyyyy 😅
Islam ved uz sa ti ponukla jedna baba na MS tak preco sa jej neopytas? Tu asi nikto nevie po turecky.
Suzi gratulujem ku korytnacke 😉 😀 Dufam ze jej coskoro vymyslite pekne meno 😵 Mozem sa opytat co si pochopila ako provokaciu, lebo ja tym slovam nerozumiem 😅 🙂

sugika
25. mar 2009

Ahojte, no som sa zacala tesit ze Suzi je tehotna, a pozeram korytnacka 😀 v poslednej dobe vsetko citam inak ako je napisane. Suzi ak myslis ako provokaciu cok tessekur gule gule, to je vlastne dakujem pekne, pa pa🙂v preklade. Inak turecka grammatika sa da objednat cez net, kedysi mal aj Martinus, ale uz je to asi vypredane.

suzi4
26. mar 2009

Dobré ránko...

Bubba, Safi má pekné fotky na FB, skús si mrknúť..🙂 A inak ako? Čo škola?

Karolinka, pozdravujem. Ako bruško? A meno? Neviem, bolo už prezradené či uhádnuté?

Sugi, no tehu zatiaľ nie som, ale snáď aj takej novinky sa dočkáte...🙂

Ja som si turečtinu obľúbila ešte ako teenagerka, aj som sa ju učila... Tak viem čo tie slovíčka znamenajú 🙂 To by bolo ok, zarazil ma štýl a meno... Ale možno som len precitlivelá, a úprimne - bola by som nerada , keby nám túto priateľskú atmosféru narušil... Zrejme to aj vy poznáte z verejných fór... Každopádne... hoci je upršané počasie, vám všetkým prajem príjemný a veselý deň!

slnieckokati
26. mar 2009

ahojte dievcata,

ja som sa tu uz davno neukazala. akosi nestiham, cely tyzden som stravila denne 15 hod. v praci. mame novy projek a uz mam aj nejake predterminy. stale som unavena. to pocasie je hrozne. inak sa vam pochvalim, ze uz mame vsetky papiere vybavene, este potrebujem ist s nimi do viedne na marocku ambasadu a potom uz letim do casablanky. chcela som ist dnes, ale musela som ist nahle do prace... ☹ ☹ ☹

karolin, pozrela som si tvoje fotky. dievcatko krasne rastie, vidno, ako sa ti zacsuje brusko. a vsimla som si, ze len brusko. to ja sa asi ani cez dvere nezmestim, ked budem tehotna 😕 😕 😢

inak nic nove. co sa deje u vas? jamila kedy si posielala ten sobasny list na matriku? alebo si ho tam posielala?

papa

safiah
autor
26. mar 2009

assalamu aleikum ako sa mate tety, suzi u vas prsi u nas husto snezi rano trochu fucalo no von sa nechystame deticky chore a ani mne nerobi dobre ten teplotny rozdiel.zajtra ideme k nasim tak si prvy krat s demi pocestujeme vlacikom som zvedava ako sa to drobcom bude pacit.inshaallah zvldneme hodinku.
pozdravujem vas tutok.krasny dnik

karolinkafe
26. mar 2009

Ahojteeee 😵 😵 😵

Suzi presne viem o com hovoris ked ropravas o tych verejnych forach.... 🙄 😔 Tu mame super atmosferu a vsetky ste supeeeeer 😵 Meno uz s velkou pravdepodobnostou mame vybrane, ale neprezradiiiim, sme sa rozhodli, ze si ho nechame pre seba az do porodu 😅 Inak co ma dost zaraza je to, ze ak chce drahy aby mu deti zapisali do takej rodinnej knizky (maju to v maroku aj vo francuzku) tak musime vybrat meno z jedneho zoznamu co nam dali na marockom konzulate 😒 akoze mne to pride dost natlakove... Ze tu mate zoznam a z tohto musite meno vybrat.... 😕 Ale nevadi, nase meno tam je 😀 😀 😀 keby tam nebolo len vtedy by ma to hnevalo 😠 😀

Slnieckokati to asi len tak fotky skresluju lebo ja mam skor pocit (a nie je to iba pocit ale skutocnost 😅 ) ze mi viac rastie zadok ako brusko 😕 A to si za to mozem aj sama, lebo zo zaciatku mi kazdy vravel, ze mam male brusko tak som sa len prejedala 😀 a brusko nie a nie rast, len ten zadok 😅

Safinka nezavidim vam ten teplotny rozdiel. Uz si ani neviem predstavit ze na slovensku este stale snezi 🙄 prajem vam vsetkym nech jar pride coskoro 😉

snezienocka
26. mar 2009

ahojte babenky. 🙂 ani ja som tu davno nebola. ked uz ste spominali tie fora tak aj ja som isla kuknut a zdvihnut si adrenalin 😀 😀 😀 zabralo.
karolin, viem o com hovoris s tou knizkou. my ju nemame zatial. ani neviem ako to bude lebo my sme malemu sice dali meno podla knizky ale sme ho vyspelovali aby po anglicky. takze iba jedno s. a to sa im uz nepaci. musi to byt spelovane po francuzky co je dost dobre na hlavu ked my nezijeme ani v maroku ani vo francuzku. podla mna ide o to aby mal islamske meno ktore sa v arabstine pise len jednym sposobom. ved islam nieje nationality ale nabozenstvo. a este k tomu prorok povedal ze sa maju davat detom mena s dobrym vyznamom a takych na tom ich marockom liste vela chyba.

pre tych co si pamatate aishu s islamske mamicky 1: minulu stredu 18marca porodila druhe. chlapec- Sami
🙂 je zlatunky, narodil sa 3 tyzdne pred terminom. zdravy a chlap ako buk.
joj joj aj ja chcem druhe 😲