Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
14. sep 2008

ja opat peciem ideme na navstevu juj velmi sa tesim a vy ako sa mate?
karolinka polievka vytlacene a idem si prestudovat to jej zlozenie vela ide dotej polivocky

safiah
autor
14. sep 2008

ale som sa utakala v prvom prispevku haha 😀

safiah
autor
14. sep 2008

ale hned som sa potesila karol lebo asi v pondelok budeme mat halal jahnacie tak by som ju mohla uvarit jupi

safiah
autor
14. sep 2008

mame na slovensku koriandrovu vnat?? 🙄

safiah
autor
14. sep 2008

karol a moze byt namiesto safranu co tiez som doteraz nepotrebovala napr kurkuma to je asi len pre farbu zeee

safiah
autor
14. sep 2008

ok mohla bysom to tu aj prelomit ale prenecham to mojej statocnej lamacke ivke ideme sa naolovrantovat a ulozit spinkat lebo vratime sa trosku neskor aby neboli mrzuti a bude prvy krat co ideme prec a vratime sa neskor aj s detmi ...vzdy sme mali vsetko na cas pomoc deti to preziju inshaAlalh aj ja ☹

karolinkafe
14. sep 2008

Safinka no neviem ci sa da zohnat ten koriander 😅 , to vyzera ako petrzlen len to ma taku inu vonu. Ked nenajdes tak nevadi, aj ked to dava polievke inu vonu 😉 A ten safran je tam len pre farbu ako vravis, takze ked nemas nic sa nedeje 🙂 A to halal jahnacie kde kupis? Ci mate nejaky specialny obchod kde vam oznamia, ze kedy co budu mat? 😅 😉
Super ze idete papkat vonku, ty si uz riadna pekarka teda 😀 My dnes vecerame doma, ale sme pozvani zajtra a v utorok asi pozyvame my 😅

csilla76
14. sep 2008

salam aleikum 🙂 vidim ze tetka safi zalozila novu temicku 🙂 no super 🙂 ako vidim krasne ramadanujete a -sviatkujete 🙂 a varite ostosest mnamky 🙂 😉 mna boli hlava..dala som si panadol...tak dufam ze prestane...a nebudem chora...inac tu u nas fuka vetrisko a je zima...som bola vyve3sat pradlo a skoro ma odfuklo 😀

ivka19
14. sep 2008

ahoj islamske mamicky 2 😵 to sme tam uz tolko popisali,ze nas chceli zrusit 😀

safi,idem na to s tym lamanim 😀 to s tym koriandrom 😒

karo a co dobre kuchtis 😝

csilluska,mna t ahlava boli uz skoro cely tyzden a v noci ani raniya nespala,takze uz ani ibuprofen nezabera ☹

sugika
14. sep 2008

hallo, tak dam sem 10.prispevok. inak aj mne nejak boli hlava, vlastne ani neviem. som nejak divna dnes...Asi a ja potrebujem nejake polievku bo mi je zima a citim sa chora. 🙄 joj. fuj fuj fuj jesen

ivka19
14. sep 2008

sugi,kde mas foto ☹

csilla76
14. sep 2008

sugikám kde si dala foto? ☹ ved si bola na nej taka zlatucka vtej satke 🙂

safiah
autor
14. sep 2008

joj aj mna dnes boli hlava ale skor to vidim na krcnu chrbticu.dievky lamte safinka odchadza robit detom veceru a pomaly sa chystat na navstevu 😲 taaaku velu pusisko posielam

nawal
14. sep 2008

Salam zeny, ja som dneska len doma. Mam navarene kur.kridielka a ryzu.A pojde nieco Mmanzel kupit s pakist. fast foodu. 😝

sisulik
14. sep 2008

nawal..dnes by som sa u vas asi nenajedla bo ja neni som moc na kridelka...hehe...
a inac...salam aleikom babenky 😉

sisulik
14. sep 2008

tri dni som mala deti chore..vlastne nie chore ako chore..ale aisha mala dva dni vysoke teploty aj nad 39C...na druhy den, to dostal aj maly..aj on mal take teploty dva dni..cize tri dni som si ich uzivala...sprchovanim, a uterakovou metodou na zrazanie teploty...hehe..ale elhemdulilah uz to mam za sebou a oni su v poriadku..je to zmenou pocasia... 😀

sisulik
14. sep 2008

si prave citam o osviezujem znalosti..hehe..ako sa modlit eid modlitbu... 😅

safiah
autor
14. sep 2008

uz sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bryyyyyyyyyyy vecer

safiah
autor
14. sep 2008

tak nam to hod sem sisulik nas chybala si nam
wa leikum salam prepacte som som zabudla pozdravit som ja ale drza teta
sisu juj alahmdulillah tiez to pripisujem tej nahlej zmene pocasia aj u nas ludia chodia takmer vzimnych kabatoch ut v ke by ste neverili ked ku mne dosla sestra v bunde s kozuchom tak som sa idivla ale kedsmesli potom aj my von tak brrrrrr riadna zima. moje deti zase hnacuju nestiham ich umyvat a prebalovat uz asi 4 den a ahmed mi nechce jest lieky ☹

safiah
autor
14. sep 2008

sisu citala si uz trosku z tho noveho koranu?
ja sa obavam ze tento ramadan ani nestihnem precitat subhanallah , mashallah je plny vysvetleni cita sa velmi dobre len je to na dlho 😢

safiah
autor
14. sep 2008

tak uz si tu pisem sama tak zelam dobru noc maassalama mamuse nemamuse

jamila
14. sep 2008

ahojte moslimské mamičky....sallam alikoum, hľadala som na nete nejaké info o moslimoch a narazila som aj na túto stránku....nie som ani moslimkou a ani maminou....no nedalo mi Vás nepozdraviť. Môj manžel je moslim a ja sa ešte len hľadám nakoľko pri ňom vidím o čom táto viera je....nenúti ma byť moslimkou a to si na ňom vážim...ale i tak chcem vedieť všetko s čím je jeho viera spojená.....škoda len, že on je vo svojej krajine (v Alžírsku ) a ja som na Slovensku...no verím, že čoskoro budeme spolu a potom Vám už sem budem písať ako mamina...xixi...želám všetko dobré a nehnevajte sa ak som Vám tu narušila konverzáciu.... 😉

safiah
autor
15. sep 2008

ahoj wa aleikum salam jamila pekny nick vitaj u nas a vobec nas nerusis prave naopat radi si s tebou popiseme.

safiah
autor
15. sep 2008

karolinka zabudlasom ti odpovedat bude sa jahna zabijat takze tak sa dopracujeme k halal masku inak je to trosku problem s kuracim ani nie ako sme uz pisali halal kuracina sa da kupit aj v hypermarketoch 😝

ivka19
15. sep 2008

ahoj babenky 🙂

safi,tak ako bolo na navsteve 😉 a co hnackujete,nejdu vam zubky ☹ rychlo sa uzdravte 🙂

jamila,vitaj,vobec si nam tu nic nenarusila,len sa kludne pridaj 🙂

csilla76
15. sep 2008

ahojte pekny dnik zelám ,aj ked u nas uprsany.u vas je ako dievcata? 😉
sisu aj safi dufam uz deticky nie su chre,prajem skore uzdravenie. 😉 ivka,jamila ahoooojky 🙂

csilla76
15. sep 2008

oprava:chore

safiah
autor
15. sep 2008

ivka vobec neviem lebo nemaju ani opuchnute dasienka no dr povedal ze chodia deti s hnackami ☹

bubba
15. sep 2008

ahoj safinka,chudence drobci ☹ ☹ neboj zachvilu bude zasa dobre 🙂

leishmania
15. sep 2008

safik diky za fotky dvojiciek 🙂 ja som si az dnes kukla email... a malym prajem rychle uzdravenie!!