Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

jamila
3. dec 2008

ahojtééééééé 😀

aj ja už konečne doma 🙂 z práce 😀

som hladná ako vlk....a večeru mám ešte v mrazničke 😅 😅

dnes bude "asii" diéta 😉

nawal
3. dec 2008

caute, uz sme domka. vcera pred polnocou sme dosli. 🙂

jamila
4. dec 2008

Pekný deň dievčence 🙂

tu je krásne...priam slniečkovo 🙂

dala som sa na upratovanie 😅

jamila
5. dec 2008

a jééééééééjda tu to akosi zamrzlo 😅

csilla76
5. dec 2008

ahojky 🙂

prave kavickujem,som bola v meste cosi vybavit 🙂 jamila co nove?aky bude vikend? 🙂

jamila
5. dec 2008

ahoj Csilla...

aj ja kávičkujem...ešte dnes idem do práce a víkend budem tráviť doma.

Mám ešte nejaké práce do školy porobiť a tak sa musím na to pozrieť ak

chcem toho 17-teho odletieť. 😀 😀

csilla76
5. dec 2008

jamila uz to mas za par dni a uz letis,uz si zbalena?vsetko pripravene? 😉

kolko ti trva cesta? 😉

jamila
5. dec 2008

Veru...ani sa nenazdám a letím 😀 Zbalená ešte nie som, ale myslím, že to nebude problém 🙂

Ešte musím dokúpiť darčeky pre tých najmenších a bude všetko pripravené 😉

Teraz letím cez Nemecko a celá cesta aj s prestupom by mi mala zabrať niečo málo cez 5 hodín.

Odlietam z Viedne o 19:40 hod. a doletím do Algiers o 00:50 hod. To už drahý bude netrpezlivo

čakať 🙂

csilla76
5. dec 2008

veru-veru uz to mas za par 🙂

co pekne si nakupila ak mozem? 🙂 ááá,tak to nie je az tak dlho tych necelych 5 hodin.... 😉

minule ma napadlo,ze aj ja som si dopisovala s jednym muzom z Alzirska,to bolo este v casoch ked som bola slobodna.a si predstav,ze tie fotky co mi o sebe poslal mam dodnes odlozene 😀 (treba vediet ze ja som bola velka dopisovatelka z roznych kutov sveta) 😀 a vedel po madarsky 😉

jamila
5. dec 2008

teda ?...aj Moha má priateľa čo vie veľmi dobre maďarsky...no ktovie...nebude to on ? 😀

S darčekmi som na tom asi takto...kúpila som pre chlapcov malé burago autíčka, dievčatám som

kúpila sady pier do školy...otcovi kozmetiku a mamičke háčkované dečky čo robila moja babička.

Pre deti mám kopec sladkostí....cukríky, čokolády...beriem aj čajíky, lebo tie čo majú oni ma raz

zabijú 😀

Skôr si stále lámem hlavu, že nemám nič pre drahého...len kozmetiku som mu zatiaľ kúpila ☹

csilla76
5. dec 2008

neviem jamila,asi sa volal Mohamed ale nie som si ista na 100% to je uz hodne rokov dozadu 😉 to by som sa nasmiala keby ze tvojho draheho priatel by bol ten co si so mnou pisal 😀 to by bola obrovska nahoda 😀

pekne vecicky si nakupila,kazdy sa bude vytesovat 😵 a ta budu obskakovat,juj deticky sa hrackam a sladkostiam moc potesia 😵 pojdes riadne nabalena 😉

nemaju dobre caje?ja som pila u jednej znamej arabsku kavu,chutila mi 🙂

jamila
5. dec 2008

Tak ver, že to by som sa naozaj veľmi nasmiala.... 😀 😀 Aj môj drahý sa volá Mohammed budem ho musieť vyspovedať 😀 a zistiť či naozaj nevie po maďarsky 😀 , poprípade zistím meno toho kamaráta 😉

Ich čaje sú dobré...len sú veľmi silné...vždy sa mi až srdce rozbúchalo keď som ho pila. Aj kávu som pre istotu kúpila....aj keď ja ju veľmi nepijem...ale jeho mamina mi robí horúce mlieko s troškou kávy....takto ma tam rozmaznávajú 😀 No a drahý má veľmi rád 3 v 1 tak som mu pribalila asi tri balíčky 😀

A ty ako csilluška...darčeky k vianociam už máš nakúpené ?...

csilla76
5. dec 2008

no tak sa opytaj a potom ked sa vratis mi povies,ja pozriem presnejsie medzi listami dovtedy (ak najdem) ze ako sa volal a adresu 😉

uz nieco mam nakupene a este pre svokrusu musime nieco vymisliet.krsnemu synovi a synovcovi dame v obalke peniaze,su to uz velky chlapci tak aj min.rok dostali peniazky 🙂

idem na tie lievance,bo drahy pride na obed aby bolo hotove 🙂

prajem ti pekny dnik 🙂

jamila
5. dec 2008

Ver, že sa na to určite popýtam 😀

Aj ja sa pomaly idem vychystať do práce...a nerob chute s lievancami 😅

Hneď by som urobila výmenný obchod...ja som len na rýchlo urobila lečo.

pekný deň aj tebe.... 🙂

jamila
6. dec 2008

pekný deň mamičky aj nemamičky 🙂

kávičkujem a vymýšľam program na dnešný deň 😀

výnimočne mám voľný víkend...

nawal
6. dec 2008

Salam, my doma vsetci soplime . Vcera som bola behat troska po obchodoch a kupila som Iman veci na Eid. 😎

safiah
autor
6. dec 2008

assalamu aleikum mashallah nawal bude cecana zeee? ja tento Eid nekupim lebo sme toho pokupili za posledne tyzdne neurekom na cestu.uz dnes zacnem naozaj balit let sa nam presunul na stredu kvoli povinnostiam ..ale letenky uz kupene alhamdulillah takze s tymto terminom sa uz nepohne.inshaallah
dnes este pojdem opat na nakup stale si na nieco spomeniem ze inshaallah je potrebne he

jamila
6. dec 2008

dievčatá...čo je to ten Eid ?

jamila
6. dec 2008

Nawal....želám rýchle uzdravenie detičkám 😉

ivka19
6. dec 2008

ahojky,ktore oslavujete mikulasa,tak krasneho mikulasa 😵

safi,tak sa vam to krati,budes mi tu veeeelmi chybat,ci budes mat net aj tam 😉 urcite mate uz cestovnu horucku,len nech to deticky dobre znasaju a ty si aspon trochu oddychnes,kedze rodinku ma manzel urcite velku 😉

jamila,eid je sviatok, eid je vzdy po ramadane,3 dni sviatkov a teraz dalsi bude eid qurban, kedy sa zabijaju janhnata,barany a maso sa dava chudobnym a tiez aj susedom,teda aspn my to tak robime 😉 ale safi,urcite napise presny termin 🙂

ivka19
6. dec 2008

nawal,skore uzdravenie vstkym 😉

safiah
autor
6. dec 2008

inshaallah nawal budete skoro zdravucki ☹

bubba
6. dec 2008

avojte babuleeeeeeeee..akurat som kukala davali v spravach put do mekky...pomoooooooooc tam bolo ludi tolko muslinmov v zivote som este nevidela pohromade,ja by som tam v tom dave asi odpadla,mne staci ist na vianocne trhy kde je 500 ludi a mam z toho traumu na 3 dni 😅 😀

jamila
6. dec 2008

Safi ako je to teraz s tým eidom ?...Som z toho akási zmätená 😅

Ja som bola v tom, že je len jeden Eid...a aké sviatky ešte vlastne muslimovia majú ?

Viem, že vianoce neoslavujú, ale ako to je s Novým rokom ?

Ak ťa to nebude obťažovať budem rada za každú informáciu.... 😀

jamila
6. dec 2008

Dievčence...zasa som dnes príkúpila nejaké darčeky... 😀 😀

Ešte dve týždne a už odlietam 🙂...jéééééj ako sa ja tu vytešujem 🙂

jamila
6. dec 2008

Ešte stihnem aj oslavu...babička má 80 rokov 😀

no nič idem sa ja zasa venovať seminárnej práci...vraj elektronická výmena údajov....

skôr ju praktikujem práve teraz tu.... 😀

tak dobrú noc a pekné sny....

safiah
autor
6. dec 2008

ahoj jami a co konkretne chces vediet necitkala som si vas hore
ficim teraz este urobit nieco do vlaku svagrovi vnoci cestuje a pojdem pinkat
inshaallah zajtra napisem nieco o Eid Adha 😉

nawal
7. dec 2008

Salam, ako sa mate zenusky? Pripravene na zajtra? Ja som vcera okupkala deticky nech toho dnes nemam vela a Iman si uz stihla celu hlavu pretriet vaselinou 😠

leishmania
7. dec 2008

caute babule 🙂 vsetky na facebooku hehe

safi tybudes mat odtial pristup na net nech nas sem tam informus ze vsetko je ok ? 🙂

bubba
7. dec 2008

este jeden prispevok a som na druhej strane 😀