Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

emna
14. sep 2009

ahojte zienky! co noveho okrem potopy u sary? 🙂 maly musel mat z toho zazitok ze?mamina mi urobila doma kupko! 😀 ale nie dufam ze vsetko dobre dopadlo a nikto sa neutopil 😀
ja som len na skok prisla dnes som nejaka unavena nic sa mi nechce asi to bude pocasim len prsi a mna z toho hlava boli to je hrozne ja som strasne citliva na premenu pocasia..
habiba ako uz si si zvakla na slovensko?alebo lepsie povedane slovensko na teba?jak som si citala co si pisala o tej svadbe som sa nasmiala ked som si tie zvedave babky predstavila 😀 ja ked som bola doma a nejaka babka na ulici sa pytala ci mam frajera a ja som povedala ze ano moslima tak to si mala vidiet ten vyraz 😀 babka zhrozena a ja len tak tak som sa zdrziavala aby som nepukla od smiechu 😀 ale co uz to su babky pozeraju v telke len telenovely...dufam ze sa mate uz lepsie a ze pomaly a isto sa davas aj ty do poriadku...inak co sa tyka tych plastik mne to pride riadne pokrytecke pred svadbou nozky roztahuju a potom sup na plastiku lebo na svadobnu noc potrebujem byt panna..

pensadorcallisto
14. sep 2009

S tou plastikou mne to pride rovnako pokrytecke, ale zial islamska spolocnost v niektorych krajinach je kruta. Tu to dievcata robia tiez...
Habiba ako to sa ti zije na SVK? Je to asi riadna zmena... 😀 Myslim hlavne na pocasie... 😀

pensadorcallisto
14. sep 2009

No a zabudla som napisat, ze pred 3 dnami sme tu mali zemetrasenie, moje prve v zivote. Clovek, ked pozera tie filmy, tak si ani neuvedomi, ake hrozne to je. Klepala som sa od strachu, mali sme tu 2 silnejsie otrasy. Jeden vecer okolo deviatej a druhy nadranom o piatej. Akurat sme sa najedli a sli spat, ale maly nam nechcel zaspat, tak sme sa este rozpravali a zrazu zemetrasenie. 4,7 stupna. Najhorsi je ten pocit, ze to nie je vo vasich rukach a len cakate, kedy to skonci... Vsetci vybiehali von, nasadali do aut a sli na rozlahle miesta. My sme sa tiez sli previezt, ale to uz len tak zo srandy, malemu sa nechcelo vobec spat.... heh

sabah
15. sep 2009

My sme zazili zemetrasenie na Cypre pred par dnami,tiez okolo 4 stupna a ja som vobec nic nezbadala,bolo to rano a muz mi hovori ze asi bolo zemetrasenie a ja ze co ?Kde?som mu neverila a bolo veru aj v novinach o tom bolo.

suzi4
15. sep 2009

Slm žienky,

prajem príjemné prežitie poslednej tretiny Ramadánu a požehnanú Laylat al-Qadr.

Sabah, Ty si na CY? Ja som tam prežila prvé tohtorčné dni Ramadánu... V ktorom si meste?

sara2008
15. sep 2009

salam dievcata,neutopil sa nikto 😀 ..maly mal z toho zabavu,to je jasne,aj ja,ked som to musela vsetko poriadit 😝 ..aj plienku mal mokru!zvonka!no ked bolo teplo tak som ho kupavala v bazeniku na balkone tak si to chcel asi este zopakovat 😀 zrejme tusil,ze zacne prsat a bazenik pojde do skrine..inac to je blbe pocasie,zo dna na den,aj mna stale z toho boli hlava,som tak isto citliva ako ty emma,mam hned migreny ☹
aha,dnes si drobec pochutnaval na mydle(prirodnom),mavam ho v skriniach prre vonu,muselo mi vypadnut ked som brala nejake veci a maly ho nasiel a sup s nim do pusy..ja som sice pocula ako mliaska ale to ma permanentne nieco v puse,tak som si myslela,ze ako obvykle nejaku hracku a zrazu to vyplul von a ja pozeram a to mydlo 😀 ,take citronovej voni(a asi aj chuti 😀 ),iba som cakala ze mu zacnu vychadzat bublinky von z ust...hi hi..
my sme tu raz mali zemetrasenie v zime,myslim v decembri,manzel bol v robote a so svagrinou sme boli same doma a pozerali sme nejaky film,troska hororovy,a maly sa prebudil tak som sla za nim do spalne ho nakojit a sadla som si na postel a ako sedim zrazu citim ako sa podo mnou ta postel trasie a okna zacali rincat.najskor ma napadlo,ze ssa mi kruti hlava a potom,ze je nieco schovane pod postelou(to ten horor),baby tak som sa zlakla 😀 ..este aj svetlo vypadlo,az potom ma napadlo,ze zemetrasenie..obe so svagrinou sme sa potom od seba ani nepohli!

sisulik
15. sep 2009

salam aleikom..no fakt dlho som tu nebola..az som na toto forum zabudla....sara2008..ty kde si?

sara2008
15. sep 2009

sisulik ja zijem v taliansku,a ty?

jamila
16. sep 2009

Ahojte dievčence 🙂

ako vidím detičky rastú a s tým rastú aj radosti, ktoré Vám ratolesti prinášajú. Môj manžel che mať 4 deti.
Včera som bola u susedky a mala babskú jazdu s kamoškami. V byte boli 3 deti a pravdu povediac" uff " keď som si predstavila, že my budeme mať 4 🙂 No na druhej strane bolo veselo a dosť sme sa na tých malých lapajoch zasmiali.
Ramadán sa pomaly blíži ku koncu a mne sa tak kráti čas kedy mi príde manžel....celkom sa teším na nové radosti aj starosti, ktoré nás čakajú... 😅
Dievčence nemáte niektorá skúsenosť ako to chodí v ústave cudzokrajných chorôb ? Treba sa tam objednať ? a vraj je to dosť finančne náročné absolvovať u nich vyšetrenia ....nevedeli by ste mi poradiť ?
Zatiaľ želám pekný zvyšok večera a ja zasa niekedy na Vás nakuknem 🙂

Karolinka ako sa máte aj s princezničkou ?

omfahad
16. sep 2009

Salam a....divcence.. 🙂
Sara, vobec ti neavidim "hororovozemetrseniecky" zazitok, ja by som sa od strachu .... 😅 ...ale viem si predstavit ze ste sa so sesterkou po tom vsetkom dobre nasmiali...ja som zazila zemetrasenie raz, tiez to bolo v noci ked sme spali, ale bolo to slabucke... 😝
Jamila, ja tiez cakam na stretnutie s muzikom a syncekom, no my sme od seba len mesiac, ale uz sa neviem dockaaaaat...veeeeeelmi sa tesim, ze ich uz konecne uvidim enshallah....s tym ustavom nemam ziadne skusenosti, ale skusim sa opytat ci nahodou niekto v mojom okoli by vedel poradit...

zayed
16. sep 2009

ahojtee, teda zemetrasenie som ja nastastie nezazila brrrr 😒

jamila to budes mat vela radosti z tolkych deticiek 😉 Ja by som kludne bola rada za taku velku rodinu, ale neodvazila by som sa na to veru, kto by to odrodil za mna?? 😀 Mne stacia 2, maximalne teda 3 - ale to uz by musel byt velice dobry mangelik 😀 😀

omfahad
16. sep 2009

Zayed presne tak! ak mas dobreho muza, ze sa postara o vas, pomoze ti, proste ste na to dvaja, tak vsetko ide lahsie...ja by som tiez este chcela 2? enshallah no keby som to rozhodnutie nechala na mojho "patrona" tak ten pocet by bol oveeeela vela vyssi 😎 ach ti chlapi!!!!!!!!!!

emna
17. sep 2009

ahote zienky tak ja chcem 3 deti a drahy ze 2 tak uvidime kto vyhra 😀
omfahad prave som pozeralia fotecky krasne deticky mas!

omfahad
18. sep 2009

Emna dakujem 😉 ...dufam ze aspon to 4te sa bude podobat na mna 😀

emna
19. sep 2009

ahojte zienky nikde nikoho!kde ste vsetky hm? 🙂

sara2008
19. sep 2009

slm dievcata! tak mame tu posledny den Ramadanu,uslo to ani nevieme ako,ze?subhalalllah..omfahad ja som si tie tvoje ratolesti mrkla tiez,su na spapanie 😝 ,naozaj su nadherni mashallah..ja vyvaram krowky a medovy kolac mnam take prave ramadanske 😀

emna
19. sep 2009

slm sara no pre mna to ubehlo rychlo neviem ako pre tych co drzali ramadan..ako sa ma maly?skusala som si sem aj fotku dat ale nejako mi to nejde stale vypisuje ze fotka je nad 700 mb ale mensiu nemam 😖 tak nic zatial zostavam bez fotky..krowky?to ty ich ako robis?neviem ci myslime take iste ja poznam len tie polske krowky 🙂

sara2008
19. sep 2009

ano tie polske,mam recept este od mojej spoluziacky zo zakladky,ale doma sme ich nikdy neskusali spravit,toto je premiera.takze az ked ich ochutnam ti poviem ci to stoji za to alebo nie 😉 ..inac su robene z kondenzovnym mliekom,to mam zo slovenska,tu ho tusim nenajdes...ja som iez skusala dat fotecku,ale tiez mi to nchcelo prijat,teda vyskusala som ich viac,no co uz... 😒

emna
19. sep 2009

to s tymi fotkami ide do urcitej velkosti asi mas aj ty velke fotky!fajn s tymi krowkami daj recept ked sa vydari 😀 to kondenzovane mlieko tu asi nedostanem nevadi posli par na ochutnanie 😀

emna
19. sep 2009

skoda sara rada ba som videla tvojho drobca taka slovensko- arabska kombinacia je vzdy krasna 😀

sara2008
19. sep 2009

no ak zostane tak ti odlozim a donesiem ked sa stretneme,dobre? 😉

shaden
19. sep 2009

ked maju kondenzovane mlieko tu, tak v taliansku ho budu mat na 100% 🙂
je to vyroba Nestle - full cream sweetened condensed milk ,len sa asi treba v obchode spytat, ja som tiez len nahodou prisla na neho
ak sa krowky vydaria , tak napis recept
ja som vcera robila s dcerou kaek a mamool s datlami, tieto kolace su tu prave ramadanove 🙂
ja som v Jordansku 🙂

emna
19. sep 2009

fuha shaden az v jordansku?ako casto chodis na svk? to su pekne tisicky km az z takej dialky..ale predpokladam ze si tam uz dlho ked s dcerkou vypekas ze?
sara berem ta za slovo ja som ta pozvala na kavicku a k nej si dame tvoje krowky no super sme to vymysleli 🙂

zlaticakhalil
19. sep 2009

ahojte kocky

dlho ale fakt velmi dlho som tu nebola, bolo my povedane ze tema skoncila a ja glupa som sa nekukla ci este fungujete
ako vidim tak hej ...

EID MUBARAK

Normalne ste ma sokli baby poniektore, vidim ze som tu dlho nebola lebo karolinka uz ma babo.....
hanbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa 😅

shaden
19. sep 2009

emna, veru, som tu uz dlho, dcera mala 10mes, ked sme sem prisli
ale az tak daleko to nie je, cesta lietadlom Amman- Vieden trva 4hod, teda ak nas "nahodou" nezoberu najprv do Amsterdamu 😀 aj to uz sa stalo
casto na svk nechodime 😢 tie letenky su z roka na rok drahsie, co uz
a k tomu ani skoly nie su najlacnejsie, a tie su teraz na prvom mieste

a okrem kolacikov varite aj kavu - kahue sada? taka , co sa dava do termosky a pije sa z nej v malych salkach?
ja uz mam z nej navarene 3 litre, ak bude treba , tak potom este dovarim

shaden
19. sep 2009

Wishing u a Happy Eid
May the angels protect u
May the sadness forget u
May goodness surround u
May happiness be around u
and may God always bless u

omfahad
20. sep 2009

Eid Mubarak!!!!!! EnshAllah vas post a modlidby budu prijate a "dua" vyslisane.............prajem Vam vsetkym mile sestričky a Vasim rodinkam 😉

slaviq81
20. sep 2009

Eid Mubarak žienky 🙂

slnieckokati
20. sep 2009

Eid Mubarak Said vsetkym islamskym mamickam aj nemamickam.... 😉

zizuza
21. sep 2009

Eid Mubarak vsetkym