Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

discovery8080
8. sep 2011

@suzi4
ahoj moja, ja som teraz v egypte ale 22 septembra idem domov, uz sa tesim,joj maly stale vvstraja, je to maly nezbednik, ho neviem ustrazit, robi akrobaticke kusky z postele..boze uz tolko krat padol, ze mi je zle z toho...musime dat stretko, akonahle pridem tak volam...chcela by som sa poradit aj ohladne obriezky...no a najme chcem vas vidiet...
hej som aj ja tehotna, sakris tusim som sa chytala tvojho bruska..hehe

discovery8080
8. sep 2011

@asma
ahoj, aj ja gratulujem...a budem to mat take podobne, moj rok a pol ale stale rozmyslam ako to zvladnem..

chtoura_ba
9. sep 2011

cafte baby, gratulujem vam k tehu, tak to bude riadna zaberacka mat deti tak hned za sebou, fuuuu 🙂
Discovery, som si tu z prispevkov vsimla ze nemas prave stastne manzelstvo, tak sa len chcem spytat preco s takym muzom chces mat dalsie dieta? to ma tak zarazilo trosku...ale tak snad vies co robis 🙂 ja egyptanov nemam rada, ale svoje nazory na nich tu radsej nebudem moc rozpisovat...Kazdopadne ti drzim palce, vela sabr a silny iman. Salam 🙂

suzi4
9. sep 2011

@chtoura_ba

Smiem sa spýtať na Tvoje civilné meno?

chtoura_ba
9. sep 2011

@suzi4 salam zuzi, ja som to tu uz davnejsie spominala ze radsej tu ostanem v aonymite trochu, pretoze viem ako sa zneuzivaju veci na nete a prepieraju sa mena ludi ktori sa na nete realizuju. Kedze chcem mat pokoj tak radsej takto anonymnejsie 🙂

eva8
18. sep 2011

@chtoura_ba
áhoj, nechcem sá zástáváť discovery, ále nepísálá, že s ním chcelá máť ďálšie dieťá. Podľá mňá sá bálá rádikálnejšie zákročil, resp. sá dálá oblbnúť rečičkámi (áko já) á dúfálá, že všetko bude dobre, že sá všetko upráví á zmení... á to druhé dieťá sá "podárilo"... uznám, ántikoncepciá v tábletkách existuje...

eva8
18. sep 2011

@suzi4
s tou odpoveďou to bolo ešte dávnejšie, no nejdem sá už rozpisováť. grátulujem k bábätkám, veľá rádosti á trpezlivosti

bubba
21. sep 2011

@eva8 ty máš niečo s klávesnicou?????

eva8
22. sep 2011

@bubba
áno

jamila
6. okt 2011

Zdravím dievčence,
kde ste sa všetky stratili ? Ako sa vôbec máte ?..z času na čas na Vás nakuknem, ale teraz kukák kukám a nikde nikto.

monkri
6. okt 2011

@jamila ja sem chodím ale nik tu nieje tak len kuknem a idem ako sa máš @jamila

suzi4
7. okt 2011

Aj ja sem kukám... Asi sú všetci na fb 🙂

@jamila: Ako sa máte? Čo nového?

@monkri: Si ešte na SVK? Ako zdravie? Veď dobehni, ako sme minule hovorili... Kedykoľvek si vítaná... Stisk!

monkri
7. okt 2011

@suzi4 som na sk a dúfam že aj ostaneme tu na sk ,a ideme dalej snád to teraz už vyjde 🙂

jamila
7. okt 2011

@monkri
@suzi4

dievčence máme sa relatívne dobre...manžel pracuje a celkom sa mu v práci páči. Ja osobne som rada, že sme konečne tak povediac usadení. Život nám tak nejako uteká pomedzi prsty, ale žijeme spolu v šťastí a spokojnosti čo si neviem vynachváliť. Len ten náš bytík nám začína byť primalý 🙂

@suzi4 Zuzanka veľmi často si na teba zmyslím...možno práve tie tvoje dvojky mi z času na čas vytvárajú úsmev na tvári, lebo drahý mi hovorí, že aspoň 4 deti budeme mať a ja si v duchu hovorím, že jedine všetko naraz nech to mám čo najskôr za sebou. No ešte sa nám nejako nedarí....tak sa necháme prekvapiť.
Ako si teda nažívate ? Musí to byť milené, že z trojčlennej rodinky je zrazu päťčlenná....xixixi

@monkri Moni a vy ako pokračujete s vybavovačkami ? Držím všetky palce nech to už konečne máte za sebou...a hlavne dávaj na seba pozor .....veď vieš, že musíš byť opatrná.

chtoura_ba
9. okt 2011

salam aleykum dievcata, ako sa mavate? Ja dobre, alhamdulillah, tesim sa uz na Eid, vela ludi v mesite, papanie, kecanie, smiech, deti..., kto mozte, pridte na Eid do mesitky, lepsie vsetci spolu, vtedy ma clovek pocit ze muslimov je tu vela 🙂 @monkri ako ide tehulkovanie? budes rodit na SK? asi hej, co? uz vies co to bude?

papa

monkri
9. okt 2011

@chtoura_ba no bohužil nebudem rodiť potratila som ,možná nabudúce sa to podarí

chtoura_ba
9. okt 2011

@monkri to je mi velmi luto, Asi to tak malo byt...dufam, ze si v pohode.na druhy krat to urcite vyde, ak Boh da, drzim palce

dejnika
12. okt 2011

Ahojte kočky,

sú tu nejaké mamičky moslimky? Ak áno, rada by som Vás spoznala.

asma
13. okt 2011

@dejnika Ahoj je nás tu veľa, vitaj medzi nami... Ja mám malinkú dcerku...

dejnika
13. okt 2011

@asma Ahojček,

ja mám dcéru z prvého manželstva, má už 19 a s terajším manželom sa snažíme o bábätko, no akosi sa nedarí. No nezúfam, dúfam, že sa to podarí, lebo nie som už tak mladá...

asma
13. okt 2011

@dejnika ani nezúfaj určite sa to podarííí.. A odkial si? Ja žijem v malej dedinke pri Senci, čo je super lebo máme velký dvor a moja malá tá chce byť iba vonku.. 😅

dejnika
14. okt 2011

Ja som z BA, no bohužiaľ v paneláku a s babkou☹ Ani sa nedivím, deti milujú lietať po vonku. pri malom dieťati je super, keď máš dvor. Je to k nezaplateniu

asma
14. okt 2011

@dejnika mno niekedy by som menila na jeden dva dni xixi viac by som nevydržala.. tak to si kúsok od nás.. Do BA chodím často tak niekedy môžme isť na kafe...

dejnika
17. okt 2011

Ja by som menila ihneď. A s babkou je to fakt na figu. Navonok je super, no doma hrúza, no s tým nič neanrobím. Bolo by fajn, ak by sme sa stretli. Aspoň by som uvidela Tvojho krásneho anjelika. Ozaj a manžela máš odkiaľ? Ja z Alžíru. Si praktizujúca moslimka?

asma
17. okt 2011

@dejnika manžel je z Afganistanu.. ano moslimka som už asi jeden rok.. je ešte vela vecí ktorým presne nerozumiem ale tak učim sa... Chcela som chodiť na kurzy arabštiny, čitanie koranu do mešity ale už s malou a cestovaním je to niekedy také všelijaké a ked je na ceste druhé babatko.. ale tak hadam to nejak zvladnem.. zatial študujem slovenskú verziu... no tak aj mi bývame s mojimi rodičmi ale kedze je dom poschodový tak sa to dá xi

monkri
18. okt 2011

@dejnika ahoj aj môj manžel je s alžírska

dejnika
18. okt 2011

Ahoj, no super, nie som tu sama 😉

monkri
18. okt 2011

ahoj no je nás viacej 🙂

jamila
18. okt 2011

@dejnika ahojky... aj môj manžílek je z Alžírska...takže vitaj do klubu 🙂)))

dejnika
19. okt 2011

Ahoj a ďakujem. Som rada, že som tu našla žienky, ktoré sú na rovnakej lodi ako ja. Koľko si vydatá? Žijete na SK? napíš niečo o sebe

Ďiky