Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

silvia.t
30. nov 2008

Ahoj on je z Turecka..a tvoj???

bubba
30. nov 2008

ahojte....teeeeeeda aj u vas taky vetrisko fuka??? 😝 😝 😝 ahoj silvinka pekne mena mate vybrate pre babatko najviac sa mi paci elif...vy zijete na slovensku?Akeho si ty vierovyznania?

silvia.t
30. nov 2008

Ahoj bubba zatial zijeme v holandsku ale uz sa pomaly stahujene na SK chcem aby male vyrastalo tam... 🙂 ja som ostala katolickou,nechcem moje vierovyznanie menit...a ta satka na hlave len preto lebo sme boli v istanbule v mesite 😅 ,inac to nie je moj kazdodenny odev 😀

bubba
30. nov 2008

fuuuha holadnsko to je zaujimava krajinka 😀 😀 😀 tiez by som tam ale nechcela vychovavat svoje dieta 😀 som ti kukla albumcek peeeeeeeeeekna postielka ta prutena to si ako kupujete?alebo len snivate?uz sa nevies dockat babatka,co??
tvoj manzel suhlasi s tym ze si krestanka alebo dufa,ze raz konvertujes?inac ja co som poznala turcov oni neboli v tomto smere az taki striktni,teda aj baby co sme mali v skole ani jedna nenosila satku..i ked dodrziavali aj ramadan aj pravidelne modlenie...

silvia.t
30. nov 2008

No tak ja som sa v zivote nemodlila a vlastne ani jeho som nevidela...on je "moslim" lebo sa tak narodil...ale uz 20 rokov zije mimo turecka...tam chodievame len na prazdniny tak to ma dost velky vpliv na dalsi zivot.Jemu to neprekaza ,moju vieru toleruje...napr.vianoce slavime vzdy u nasich na slovensku aj s nim 😀 asi jedine coho sa pridrziava je ze neje bravcove...a to nesmiem ani ja,hlavne teraz ked cakame babo 😅

bubba
30. nov 2008

takze celkom pohodicka.a to preco nesmies jest bravcove ked si tehotna?akoze aby si "nenakazila"plod???sak ked nie je az taky silne veriaci by ma to ani nenapadlo,ze mam tehotnu zenu ona nemoze teraz jest bravcove....
inac zvlastne je ze vela muslimov sa iba narodi v tejto viere a nedodrziava ziadne zvyky ani modlenie ale to bravcove nikdy nejedia 😀 😀 😀 pritom je to celkom fajn,i ked ja osobne by som prasacinu nemusela ale zato sem tam si dam...my jeme len prelietave maso 😀

leishmania
30. nov 2008

😀 to ma pobavilo ze nesmiesked cakas babo 😀 ale MM zo svojej viery tiezviac menej dodrziava tie stravovacie navyky 😀 a na sabat sa pomodli ked nezabudne

karolinkafe
30. nov 2008

Tak caute bambulky. Som cakala, ze ci tu nahodou niekomu nebudem chybat 😅 vidim, ze nie, ale co uz 😀
Chcela som vas len pozdravit 😵 .
Mna tiez celkom "zaraza" to, ze je obrovske mnozstvo moslimov ktori sa vobec nemodlia, piju alkohol, fajcia, ale to bravcove do ust nestrcia 😅 Ved co je take na mase??? Toto ja nepochopim.
Leish a ty ked budes tehotna, tak ti muzik bude tolerovat bravcove? Ci ste sa o tom nebavili? 😉
Ja tiez nie som nejaky bravcovy fanatik 😀 😀 ale tak raz za uhorsky rok si dam 😅 Napr milujem huspeninu 😅

leishmania
30. nov 2008

neviem ja som nejedla bravcove uz roky tak to asiriesit nebudeme musiet 😀 akurat jem miesane mliecne a masove, ako radost mu to nerobi, ale si zvyka....keby som chcela jest bravcove tak by som jedla... 🙂

csilla76
30. nov 2008

Ahojte,super dnes je tu vela prispevkov napisanych 🙂

princess ja tu mam fajn kamosky -islamske mamicky aj nemamicky,citim sa tu fajn,tak preto tu prispievam. 🙂

silvinka pekna fotka,pekne mena mas vybrate pre dietatko 🙂

pekny vecer zelám kazdemu 🙂

karolinkafe
30. nov 2008

Ja som sa sem prisla mrknut najma na to, ci je este Safinka doma 😉 Ak uz onedlho cestujete, tak stastnu cestu, uzite si dovolenku a rychlo rychlo pis zazitky 😵 😉

bubba
30. nov 2008

sugika mne sa pacit voja nova foto v pase 😀 😀 tak zlta tu este nebola ani jedna 😉 ja som uz bola fialova,potom je tu cerena ciapocka a zlta sugika 😀 😀

bubba
30. nov 2008

no vitaj karol spat 😉

csilla76
30. nov 2008

karolinka inac ako sa mate?chystate sa na SR? 🙂

bubba a ty nenahodis nejake nove fotos? 🙂

sugika
30. nov 2008

Ze zlta sugika, no dik 😀 by som mala byt biela, biela koza, nie? 😝 csillus ma pravdu daj novu fotku Bubba!!!ale uz aj 😎

princessws
30. nov 2008

aaaaaa heloowky 🙂) som tu na skok 🙂

csilla - noo sak to chcem aj ja 🙂 ste mi tu moooc sympatikus 😉

csilla76
30. nov 2008

ok princess ked sme sympatikus,tak sa pridaj 🙂 aky si mala vikendik? 🙂

suzi4
30. nov 2008

Čaute žienky!

Vítam všetky nové, a srdečne pozdravujem všetky staré...🙂)) Dlho som vás nekukla, lebo mám toho dosť...a vôbec som sa nedostala..☹ Ako sa máte?

Csillus, si tu?

csilla76
30. nov 2008

suzi szia igen 🙂

csilla76
30. nov 2008

ja som to teda napisala 😀 no ale chapes suzi sak? 😀

suzi4
30. nov 2008

helóka, hogy smint?

csilla76
30. nov 2008

dakujem da sa pomalicky 🙂 és ti hogy vagytok?mizujs? 🙂

suzi4
30. nov 2008

Karolin, ale veru ja som Ťa tu postrádala, aj Leish píše raz začas...🙂

csilla76
30. nov 2008

no sak nejak otichla temicka v poslednej dobe.... 😉 ale zas niekedy popiseme hned tolko stranok za par minut 😉

sugika
30. nov 2008

aj ja som tu, len treba najst nejaku temu, takze navrhy su vitane 🙂

suzi4
30. nov 2008

Sugi, super fotka!

suzi4
30. nov 2008

ja asi nemám síl na témy...🙂 Dnes sme mali tvorivé dielne, bolo super, ale som hotová...idem sa vyvaliť..pred telku...🙂)) pekný večer!

csilla76
30. nov 2008

pekny vecer suzi 🙂 ani ja uz nemam moc sil,muzik pozera nejaky film a ja tu na nete brusim,ale pojdem tiez si lahnut 🙂 tak pápá dobru nocku 😔

sugika
30. nov 2008

Diky Suzi, nechcete robit nejaky moslimsky workshop v Kosiciach?by som sa rada pridala, len do Blavy takzko zajdem 😉

princessws
30. nov 2008

csilla- taaak pekne 🙂 a co ako v RS ?? tu prsi aaaaaaaaaaaaaaaaaa