Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

lauraa
23. máj 2012

divecata, ktore ste sa vydali na sk za cudzinca museli ste ziadat o zapis do osobitnej matriky v Ba?

suzi193
6. jún 2012

dievcata poradte mi, ktore mate skusenosti, co je potrebne pre rozvod s cudzincom, sobas bol v egypte, zijeme na SK a deti nemame. viete aky je postup? asi nie som v spravnej teme ale dufam, ze mi pomozete, dakujem ☹

asma
8. jún 2012

@suzi193 ahoj tak v prvom rade ma mrzí že vám to takto dopadlo... na nete som našla vela tem ohladom manželstva a rozvodu s cudzincom stači ti podať žiadosť na urade podla toho kde ste prihlasený na trvalý pobyt..

eva8
9. júl 2012

@suzi193 opýtaj sa "safira" - www.komunita.exil.sk - život v zahraničí - Manželstvo s cudzincom

monkri
18. júl 2012

baby kde kupujete halal kurence ?ako sa volajú ?

mariuskaa
15. sep 2012

Ma niekto manzela z turecka? Ja ano ale zijeme v zahranici.

asma
16. sep 2012

@mariuskaa ahoj a vitaj.. ja mam sice muza afganca ale aj tak ta zdravim..

chtoura_ba
18. okt 2012

@asma salam, tu to dajako uz nezije🙂 ako sa mas? chystas sa do fganistanu v blizkej dobe? neprides na Adha do mesity?

asma
18. okt 2012

@chtoura_ba ahoooooooj, salom.... manžel sa teraz vratil boô tam 1,5 mesiaca ja som tento rok nemohla ist mame male diticky.. najskôr za rok dva ked trosku podrastu je to strsasna dialka a s dvoma cestovat to bude vesele.. ale velmi sa tesiiiiim na svokrovcov...

asma
18. okt 2012

@asma kedy to je? teda datum viem ale je to nejak casovo ohranicene??

chtoura_ba
19. okt 2012

@asma no sviatocna modlitba bude asi ako vzdy o 8:00 rano, khutba a potom darceky pre deti, maskrty, kecanie s babami a tak🙂

asma
19. okt 2012

@chtoura_ba aj by som prisla uvidim ako bude s deckami... na osmu sice asi nestiham lebo o siedmej len vstavaju ak sa mi chce xixiix... dam este vediet..pokusim sa prist..

asma
29. nov 2012

halooooooooooooo babulky kde ste všetky?????????????

viva2
30. nov 2012
megui999
25. jan 2013

@moonlight25 ahoj ja mam priatela z maroka uz skoro 5 nrokou a tiez sme riesili takyto problem lenze sranda bola v tom ze on mal doma manzelku a syna teda manzelku mal este predomniou a ja som to akceptovala velmi by som ti priala stastie ale ak mam byt uprimna velmi tomu neverim pretoze ja toto riesim uz 5 rokou a aj ked ja sama som moslimkou jeho rodicia ma nikdy neakceptuju pretoze niesom jeho rasy bohuzial aj taka je realita,vela stastia

layla06
24. feb 2013

Ahojte...niektora ktora ma araba muza a je vo viedni?😉

trish31
6. mar 2013

@layla06 nastastie nie

dalila25
11. mar 2013

Dievcence, prosim existuje niekde na nete nejake video/prirucka hocico v prijatelnom jazyku, naj slovensky alebo cesky ako sa spravne treba v islame modlit a ako vyzera cela modlitba? Dakujeeem

kuwait
17. mar 2013

ak sa vydas za moslima,neznamena to ze musis konvertovat,ja som nekonvertovala a ak by to bol muz chcel tak by som ho nebola chcela ja,tie manzelstva klde sa zena uplne prisposobila bud dlho netrvali alebo ta zena dost psychicky trpela lebo zit podla niecoho co je nam nie vlastne a navyse je to vzhladom na nase zakony aj nepripustne je naozaj tazke a ti muzi si tu obetu nezasluzia,nevazia si nas,sme len zeny ,skoda reci .

mawiya
19. mar 2013

@dalila25 v slovenčine nie, ale v angličtine sú celkom pekné videá a sú zrozumiteľné aj keď anglicky nevieš, sú ako pre deti. 🙂

asma
20. mar 2013

@mawiya jeee to by zaujímalo aj mna.. je nejaký link na ne??

mawiya
20. mar 2013

@asma oky pošlem ti do pošty 🙂

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sadyia
29. mar 2013

ASALAM ALEJKOM VARAHMATULLAH HIVA BARAKATUHU som rada ze su na slovensku tolko muslomov ALLAHAMDULILAH ja som si myslela ze nenajdem tam az tolko .a kde mate svoj hijab

sadyia
29. mar 2013

@kuwait.pocuvaj ja som muslimka a moj manzel tiez a ja mam vepmi krasny zivot ALLAHAMDULILA zesom muslimka

sadyia
29. mar 2013

@dalila25 salam neviem ale mozes si najt na islam.sk

kuwait
31. mar 2013

sadyia skoda ze to vacsina muslimiek o svojiom manzelstve nemoze povedat,ono sa to hovori ze si MOSLIMKA ked zijes na Slovensku,prid zit na blizky vychod a dobra nalada ta prejde,ty nemas ani potuchy co to obnasa byt ZENOU v moslimskom state

kuwait
31. mar 2013

ASALAM ALEJKOM VARAHMATULLAH HIVA BARAKATUHU som rada ze su na slovensku tolko muslomov ALLAHAMDULILAH ja som si myslela ze nenajdem tam az tolko .a kde mate svoj hijab

Sadia ty si madarka alebo co ze nevies po slovensky?

sadyia
18. apr 2013

nie. ja niesom. madarka. a ty. si. muslimka ???????

sadyia
18. apr 2013

@kuwait ja sa chistam. na sk na vychode
@kuwait