Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
25. jan 2009

ahojte zenusky, ako sa mate? ja som dnes akasi ospata. lili spinka tak si mozno pojdem na chvilku lahnut aj ja. 😉

jamila
25. jan 2009

Ja sa chystám ku kamarátke na Moravu..dlho som tam nebola...veľmi sa teším ako spolu poklábosíme 😀

Nawal hybaj si oddýchnuť...veď nie vždy sa dá 😉

karolinkafe
25. jan 2009

Jamila no tie viza sa vybavuju asi cez ambasadu, neviem presne, lenze tie bude mat na obmedzeny cas (akokeby na dovolenku), cize ked spolu chcete zit, musi si vybavit trvaly pobyt a ten sa vybavuje cez cudzinecku 😉 A k tej apostile - no praveze, to si Maroko so Slovenskom vzajomne neuznavaju, takze to treba vsetko potvrdzovat na Ministerstvach zahranicnych veci, aj v maroku aj na slovensku 😖
Slnieckokati mam niekde cely ten postup, tak ked to najdem, poslem 😉

sizinka
25. jan 2009

Ahojte babulky 🙂
Jamila no lepšie by mal keby si hneď vybavil trvalý pobyt a podal žiadosť na ambasáde,oni to odovzdajú na cudzinecku políciu.
Keby si chcela môžem pozreť do papierov a poviem ti presne čo budete na to potrebovať 🙂
Trvalý pobyt dostane na 5 rokov a má pokoj.
Pekný večer Vám všetkým prajem 🙂

jamila
25. jan 2009

Pekný večer dievčence 🙂

viem, že víza by mal len na 90 dní a ihneď po príchode sem by sme museli vybavovať na cudzineckej polícii trvalý pobyt. No každá rada a informácia od Vás je super 😉 😉 😉

sizinka aj Vy ste tým asi museli prejsť ... kľudne ak ťa to nebude obťažovať na to pozri...budem rada 🙂

Ja ešte pozerám telku...našťastie idem zajtra do práce až na poobednú 🙂

nawal
26. jan 2009

Ahojte, tak ja mam za sebou rusnu noc. Obe deticky su chore. ☹

ivka19
26. jan 2009

ahojky

nawal ☹ tak to co sa im stalo,ze obe na raz ☹ rychlo sa vyliecte,posielame bozteky 😉

nawal
26. jan 2009

Iman ma zase kasel a Lili sopli. zevraj daky virus tu je. 😖

bubba
26. jan 2009

juuuuuuj nawal to je hrozne teda ked je jedno dietatko chore je zle ale ked su dve...tak to uz je hotova pohroma,chudiatka..je mi to luto ale hadam ich to rychlo prejde 😉

sizinka
26. jan 2009

Ahojte babulky 🙂
Jamilka poslala som ti do IP čo budete potrebovať na trvalý pobyt.
Nawal, to je mi ľúto že máš choré detičky, dúfam že sa ti rýchlo uzdravia 🙂
Pekný večer Vám všetkým prajem 🙂

suzi4
26. jan 2009

Čafte žienky,

ja len som vás kukla, a srdečne pozdravujem... Mám toho veľa, plus Hani ochorel... A pobehuje tu okolo, stále chce písať na pc... 😉 Ako sa na prváka patrí... Pekný večer!

jamila
26. jan 2009

Pekný večer 😉

Jéééjda Nawal...želám rýchle uzdravenie Hanimu. No prišli chrípky aj tu už to začína.

sizinka...veľmi pekne ďakujem za užitočné informácie. Určite sa mi zídu. 😉

pozdravujem aj ostatné dievčatá...idem pospať dnes bolo rušno v práci a tak som unavená 🙂

jamila
26. jan 2009

Som to tu pekne skopala...

...Nawal ..detičkám želám uzdravenie ...obom

suzi má Haniho...tak aj tomu rýchle uzdravenie... 😉

tak toto sa mi dlho nestalo...xixi...aby som to takto poplietla 😅

nawal
27. jan 2009

Salam, dnes mam busy den. rano s detmi v "kostole" potom som bola na x-ray pluc, nakupy, rychlo domov navarit a papat a zachvilku ideme do mesity.
deti su na tom uz lepsie 🙂

slnieckokati
28. jan 2009

ahojte,
to som rada, ze deticky sa uz maju lepsie. ja som tu uz velmi davno nebola. teraz mi konci skuskove, tak stresujem, ani poriadne nespim. pendlujem medzi pracou a skolou...
a co je s vami? ja som cakala, ze budem min. hodinu citat, co ste pokecali...a nic 😲
jamila, kedy si bola odnies ten sobasny na matriku? som hrozne zvedava, ci to bude naozaj trvat 3 mesiace...
karolin by uz tusim mala vediet, ci bude mat dievcatko alebo chlapceka. nemala si mat tento tyzden dalsi termin u lekara?
papa

ivka19
28. jan 2009

ahojky

ja sa s vami babulky rozlucim na tyzden, ideme na svk,tak sa tesime,zajtra odlietame 😵 majte sa zatial krasne 😵
ozaj ma niekto spravy o SAFINKE? dufam,ze su ok 🙂

bubba
28. jan 2009

vidis dobry napad idem jej napisat spravu....prajem vam peknu dovolenkuuuuuuuu uz sa tesite cooo?

suzi4
28. jan 2009

čaute babenky!

Ivka, príjemný pobyt doma...

Safi je asi busy, mala by tam mať maminku...

Slniečkokati, my sme v BA, čo študuješ?

slnieckokati
28. jan 2009

salam aleikum,
studujem germanistiku na UK a byvam v BA. odkial je tvoj manzel suzi? pracuje tu v BA? nemal problem najst tu pracu? ten moj je dost skepticky... 😒

sugika
29. jan 2009

Ahojte maminky nemaminky, ako sa mate?nie ze tu tema vymiera 😒 kde to ste, hallooooooooooo

nawal
29. jan 2009

Tu som halooo.

suzi4
29. jan 2009

salam

Nawal si tu?

suzi4
29. jan 2009

Slnieckokati, manžel pochádza zo Sýrie... Pracuje ako súdny prekladateľ a tlmočík, takže s prácou nemal problém... Ale inak je to ťažké, stále pretrvávajú predsudky, takže skeptika je možno aj na mieste... Ale zase ja stále tvrdím, kto chce pracovať, prácu si nájde... TAkže hlavu hore, všetk bude fajn!

nawal
29. jan 2009

som 😀 Lili uz spi tak oddychujem

suzi4
29. jan 2009

poď na facebook

nawal
29. jan 2009

letiiiiim

slnieckokati
29. jan 2009

nechote na faceboooook ☹ ja ho mam zakazany. stale mi tam dajaky muzi vypisovali, aj som si tam dala fotku s drahym a stale a potom som dala fotku prec a aj tak. tak som to zrusila, lebo moj drahy bol z toho stale nervozny.
to je super, ze sa tak uchytil. preklada z arabstiny? ak ano, tak uz aspon viem, kto mi prelozi sobasny list do slovenciny 😵

slnieckokati
29. jan 2009

som chcela napisat nechodte 😕

bubba
29. jan 2009

slniecko,musis si poriadne ponastavovat na fb filtre aby ta nemohol nikto kontaktovat koho ty sama nechces.az chces niekedy ti s tym pomozeme hociktora co to ovladame.zatial pa

leishmania
29. jan 2009

hej....ak si dobre nastavis facebook nikto okrem priatelov ti napisat nemoze 😉 a tvoj drahy moze byt kludny 😀 😀 a to som si myslela ze som ziarliva 😀