Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

mariuskaa
28. dec 2013

chcela som napisat, uz dve taketo rodiny maju reality shows...
takychto rodin su 100vky

mariuskaa
28. dec 2013

@monika15 je to zaujimave;o)
Hej uz cakam na dalsiu seriu.
Tak ale ja pozeram aj ine... zaujimavosti -
Perzania v USA - Shahs of sunset
Muslims in USA
Vies, ked to vidis, nejake tie predsudky voci urcitym skupinam sa ti menia.
Ja som proti polygamii, teda ja by som tak nedokazala zit. Ale ked sa niekto rozhodol a ma moznost odist hocikedy, je tam dobrovolne, kludne nech...

monika15
28. dec 2013

@mariuskaa Zajtra zacina 🙂)))) sa tesim aj ja cakam 🙂)
a toto pozeras : BREAKING THE FAITH??
ty si niekde v US vsak ? mas TLC?

mariuskaa
28. dec 2013

@monika15 ano TLC, ale ktora seria zacina zajtra?

vevesh
28. dec 2013

@mariuskaa ja by som povedala,ze v tom prvom pripade su zeny nestastnejsie 😒hlavne ta prva, ktora si myslela, ze ich nebude az tolko... 😎 ale inac bdw. vsimla si si ,ze vsetky zeny pochadzaju z viac-menej polygamistickych rodin?? ja by som povedala, ze dalej praktikuju to, co odpozorovali v okoli 😎ani jedna nebola, co by vyrastla/zila v normalnej rodine a potom sa rozhodla z lasky k bohu "podelit" si manzela s inou/inymi 😎 zatial co som zazial u mosl. bolo muz mal 16 manzeliek a 64 deti...ale to je asi siroko-daleko vynimocny exemplar 😀 😀 😀 😀

monika15
28. dec 2013

@mariuskaa
nova.. co uz maju vsetky domy uplne nove casti 🙂)

monika15
28. dec 2013

@vevesh tie zeny vobec nie su happy, vsak staci pozriet par casti ako sa hadaju.... atd.... to vidno:(

mariuskaa
28. dec 2013

@monika15 iba reprizy su zajtra, uz som to checkovala. To druhe nepozeram.. Breaking Faith, ale zaujimave

monika15
29. dec 2013

@mariuskaa budu budu nove, kukni vecer posledna cast je nova...
no the Breaking ti poviem ten Jeff W... tak to hruza :((((((82 zien... dobre som zachytila????? OMG

mariuskaa
29. dec 2013

@monika15

https://www.youtube.com/watch?v=eAo6FpHMEwM


tu mas... Rebecca Musser neviem kolkata manzelka, jeho otca a nakoniec po smrti dedka sa mala znovu vydat za neho... dostali ho.. velmi dobry dokument, dnes som to pozerala..

monika15
29. dec 2013

@mariuskaa wow idem kukat ... jaaaj si mi dala rozpecene syrove kolace a teraz toto hehehehehehe 🙂))))

mariuskaa
29. dec 2013

@monika15 sorry, haha
tu mas dalsie, prave to pozeram. ;o)

https://www.youtube.com/watch?v=dBpTQmBo2Ik
monika15
29. dec 2013

@mariuskaa davaj davaj ... 🙂 ty kokso... uz mam vsetko spravene len na ruru cakam 🙂))

ty ako tie zeny mozu byt tak vymlete nemam slova !!

mariuskaa
29. dec 2013

@monika15
Ked tie zeny vyrastali tak, ich matky and so on... nemaju vzdelanie, od malicka len pracuju, nemaju ziadne vedomosti, skusenosti o realite, je velmi lahko ich zmanipulovat..
Mala som ucitela tu v usa, ktory tam vyrastal, ale odisiel dost mlady odtial, vyrastal s niekolko matkami, a neviem kolkymi surodencami. Je gay. Vyrastal, ze ani ina sexualita (samozrejme) neexistuje okrem straight a preto aj odisiel.
Dokonca aj super vzdelani ludia su zmanipulovatelni.

monika15
29. dec 2013

@mariuskaa vsak jasne... a to som uz pocula ze ten Jeffry boy vyda rozkaz ze zabijat :(((( a ze nejake masove vrazdy budu :(((( ze su tam v pohotovosti....

mariuskaa
29. dec 2013

@monika15 to druhe video, Lifting the veil of polygamy, je super... prave som to dopozerala...

monika15
29. dec 2013

@mariuskaa ja tiez som dokukala obe 🙂)))) super velmi

mariuskaa
29. dec 2013

@monika15 tu mas v kanade... chlap 25 zien (povedal ze best guess) a okolo 100 deti...

https://www.youtube.com/watch?v=Uf1A8cXoUd4


moze to vypadat ako "fun" mat tolko surodencov... v mensom pocte, povedzme tie 4 manzelky a 20 deti... ale aj tie aj kebyze ich je len 20 deti, vsetky postradaju otca ... nie je mozne, aby sa im venoval ako otec tolkym.. to sa neda.. ziadny muzsky vzor.. okrem bratov.

monika15
29. dec 2013

@mariuskaa

The uploader has not made this video available in your country.

vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr heheh 🙂) skoda :((

canerko
6. jan 2014

Selam Aleikum vsetkym,prosim pekne co varievate,napadlo ma ze bi sme si mohli rozmienat aj recepty.U mna dnes smotanova polievka,burek z zemiakmi a na zaver slatko od kokosa.

asma
6. jan 2014

@canerko ahoooooooooj super napad na zaciatku tejto discusia boli baby super vymianali si recepty, zazitky, skusenosti ale aj maličkosti bezneho dna... dnes je to iba o osocovaní a urazani... som rada ze prisiel niekto s tymto napadom a dufam ze sa to aj uchyti... mrkla som co to ten burek vlastne je a vizera to skveleeeeee vyskusam dufam im bude chutit...
mi sme dnes mali listový špenát, ryzu a poliate jogurtom...
zajtra budem varit klasický kuraci vývar a asi kofte.. dufam ze to pisem spravne... su to nieco ako nase slovenske fasirky len sa to dusi na cibuly a paradajkach xixixi tie su zaklad skoro kazdeho jedlaaaaaaaaa xixixiix z hovadzieho maska... a kedze ja milujem tekvicu tak pre mna bude dusena tekvica.... k masku bude ryza s hrozienkami a mrkvou mnaaaaaaaam tu by decka mohli papat stale ani masko nie je treba xiixixi moji malý vegetariani....
milujem kopec jedal ale zas by som klamala keby som povedala ze varim iba jedla z mm kultury aj nasa kuchyna sa vari casto... muz zboznuje napriklad obycajne ryzoto, alebo francuzske... xiixix a hlavne vela šalatu s čerstej zeleninky a maty

canerko
6. jan 2014

@asma ahooj ono je ten problem ked si niekto chce presadit len svoje a neuznava aj druhu mienku.ja som sice tu kratko ale bola bisom rada ked bisme vymienali aj druhe zvyky ja trebars zyky v Turecku a vy druhe v Egypte,Sirii atd...Alebo napriklad ako ste sa dali dokopy zo svojimi partnermi a tak dalej ako zijete a tak.Ja napisem aj to dobre aj to zle.a rada sa podelim o svoje skusenosty aj z inymy zenami a obdivujem kazdu jednu ze si zobrala moslima ôebo nije je to vzdy med lizat,a tak dalej.A dufam ze tu uz nebudu hadky lebo som minule komentovala a vraj som provokovala a urazala a koment bol vymazany ale mne je to jedno lebo ja viem ze pravda boli a niektory to neznesu.A nechajme to bokom a zime ten zivot v sucasnosti.pekny vecer

vevesh
8. jan 2014

@asma @canerkonoo tak moj muz nezje vsetko kde sa co i len okolo mihlo mlieko, muka, smotana, syr...a zakladom kazdeho jedla je maso...takze cokolvek varim je maso+ryza+salat 😎
dnes bude asi jahnacina na cukine s ryzou s hrozienkami a mandlami a samozrejme salaaat 😀

asma
8. jan 2014

@vevesh xixixixi a baklazan? ja ho robievam s paradajkami a cilbulou a polejem jogurtom?

asma
8. jan 2014

@vevesh robievam ked maso tak vsade zaklad rajciny a cibula xiixix aleob cibula a kurkuma...

vevesh
8. jan 2014

@asma no ten jogurt...to zje ako na ranajky s nanom...ale v hlavnom jedle, tak to nie 😎 a na baklazany mam dve varianty: bud v omacke (samozrejme farba musi byt cervena🙂 ) alebo plnene a tiez v omacke -samozrejme cervenej 😀 😀 a co je zakladom cervenej omacky? odpoved: rajciny alebo rajcinovy pretlak alebo rajcinovy dzsus alebo pasirovane rajciny alebo sa zmiesa vsetko rajcinove dokopy podla dostupnosti v spajze... 😀 😀 😀

asma
8. jan 2014

@vevesh xixiixxi odkial je muz??
ja som dnes nakoniec uvarila kus kus ten mame radi vsetci... a masom a zeleninkou...

vevesh
8. jan 2014

@asma severny irak

canerko
8. jan 2014

jaaaj dnes ste mi teda dali tym baklazanom!!!!!zajtra ho teda opeciem na oliv.oleji a zmiesam z kyslou smotanou a pretlacim cesnak (u nas sa robi ako na salat)a k tomu grilovane kuracie kridielka,a domaci hlieb ktori robim ja.Uz mi slinky tecu. 😀

asma
9. jan 2014

mnam bakla68n milujem aj ja.... ja oprayim kolieska cibulkz na to kolieska paradajok ako inak, na to ugrilovan7 baklayan, trocha soli a cenaku navriem panvicu necham min a podavm ... mnaaaam veru dnes si urobim.... este milujem taku jhogurtovu polievku, neviem ako sa to vola usim bolonz,,,, chlebik plnen7 masok, yemiakmi a payitkou......
ked mam naladu tak varim aj tri druhz jedal xixiiix a yas muyovi kamarati ybodli doslova kzbel salatu xixixiix
aspon ye im chutilo a reyme kuracie xixixixiixi
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀