Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
16. jan 2009

Salam, od dneska zacinam dietovat 😀 treba mi zhodit par kil dokial nepojdem do syrie. 😎

mexx
16. jan 2009

Ahojte baby, tak pozeram, co je tu nove... 🙂

Ivus, vsimla som si na titulnej strane fotoalbum, Raniya bude uzasne nevesta. 😀 😉

Jamila, a vy babatko neplanujete? 🙂

Suzi, ako vidim, vy planujete... 🙂 Tak nech sa rychlo zadari... 😉

jamila
16. jan 2009

Ahojky mexx 🙂

zatiaľ dieťatko neplánujeme z viacerých dôvodov...v prvom rade chcem, aby bol manžel tu na SR so mnou.
Keď sem príde ( na SR ) bude nás čakať ešte veľa vybavovačiek a zháňanie práce pre drahého...dokonca si myslím, že sa bude musieť popasovať aj s jazykovou bariérou....čo to po slovensky vie, ale predsa len nie všetko.
Druhým faktorom je, že chcem dokončiť štúdium.... 😅

Ale na druhej strane sa priznám, že ak by sa zadarilo ...vôbec by som sa tomu nebránila 😀

jamila
16. jan 2009

No teda ?...Nawal...úplne si mi vytvorila úsmev na tvrári... 🙂

aj ja som sa snažila čo to zhodiť keď som išla za drahým... 🙂....no a teraz vidím, že som

si pár kg priviezla od drahého navyše 😀

Pekne si ma tak zasa vykŕmili.... 😀 😀

nawal
16. jan 2009

vsak prave preto chcem dat par kil dole aby som potom mohla si vypapkavat 😝 😀 Vzdy tam priberem tak potom nech nie som jak tucibomba 😎

jamila
16. jan 2009

zvolila si správny spôsob....tak držím palce nech ti to dietkovanie prinesie to čo si želáš 😀

Isto sa ti to podarí 😉

csilla76
16. jan 2009

ahojte 🙂 jupii ale sa to tu rozbehlo 😵

jamila pisala som ti gratulaciu k fotkám na MS 😵 tie saty su krasne,si ich dostala ? 😉

dedo sa má asi takisto,nijaká zmena... ☹

ja som dnes varila tvarohove halusky,kto si prosi? 😀 nawal ta nech sa skoro zadari 🙂

ostatné zienky ako sa mávate? 🙂

karolinkafe
16. jan 2009

Ahojte 🙂
Tak mne sa tehulkuje uzasne 😵 vobec mi nebolo zle a okrem toho ze ma zo zaciatku boleli krize a v podbrusku ako pred MS, tak som nemala absolutne ziadne priznaky 😅 Az som sa na kazdu kontrolu bala, ze ci je vsetko v poriadku. Myslela som si, ze vplyvom hormonov budem mat aspon jeden z priznakov, ktore casto zeny opisuju (nevolnost, chut alebo nechut k niektorym jedlam, zvysene vnimanie pachov...) a nic 😅 Takze zakazdym ten mesiac cakania na kontrolu bol neuveritelne dlhy. Lekar sa mi smial, ze mam byt rada, ze mi nic nie je, co som samozrejme bola, ale aj tak.... No a teraz uz male v bruchu nacvicuje neviem aky sport 😀 tak som z toho uplne uzasnuta 😵 Prave sledujem ako sa mi vlni brucho 😀 a je to neskutocny pocit, normalne som vybuchla od smiechu.

sugika
16. jan 2009

😀 Karo, opisujes normalne ako nejake sci-fi. hehe. Inak zdravim babenky. Som prisla kuknut co sa deje..

karolinkafe
16. jan 2009

Sugi no mne to niekedy ako sci-fi pripada 😀 ze zrazu taka vypklina na bruchu 😀

sugika
16. jan 2009

Znie to blbo,, myslim ako blby priklad, ale ja som to videla nazivo na macke, normalne som videla ako v jej bruchu sa macicky pohybuju. A dalo sa vyhmatat aj zadok a nohy, tak asi je to podobne aj u cloveka, este som neskusila. 😀 by si mala pridat nekaje fotky uz..nieee?Na msn nahodou neprides?

ivka19
16. jan 2009

karo,uzi si toto krasne obdobie,hlavne ked ho mas bez problemov 😵 a uvidis este len za mesiac dva ake to krasne a suepr na sledovanie 😉 😵 😵

csillus,tak dedo stale rovnako ☹ ale dobre tiez ,ze sa nezhorsuje stav 😔
halusky by som si dala 😝

nawal,ze chudnut a potom vypapkat 😀 😀

jamila,tak bud rada,ze sa tam o teba dobre starali a 2-3 kg na vyse si nikto ani nevsimne 😉

mexxi,dakujem za pochvalu 😀 😀

bubba
16. jan 2009

karol aj ja som mala presne take iste tehu ako hovoris....bez chutok,bez zvracania a cojaviem coho...a konieckoncov som pribrala skoro 30 kg 😅 😅
odfot si bruso ako uz vyzeras.inac to je zvlastne ze uz mas pohyby to je dost zavcasu vravi sa ze prvorodicky pozoruju pohyby az u konca 4 mesiaca a viac rodicky okolo 3...ja som mavala okolo 3 mes.take bublinkanie ako rybka ked vypusta vzduch 😀 😀

ja robim zajtra bryndzove halusky 😀

mezouka
16. jan 2009

dievcata dakujem za vsetky odpovede, zajtra sa vyberiem na nakup 🙂 . Prajem vam vsetkym vsetko najlepsie 😎

jamila
16. jan 2009

Ahojtééééééé 🙂

ja mám hlad...kľudne niečo pošlite....zjem všetko 😀

všetky Vás tu opäť rada vidím 🙂

Csilluška všimla som si, že ste mi popísali na MS a ešte raz veľmi pekne ďakujem...veľmi ma to potešilo 🙂

karolinkafe
17. jan 2009

Bubba no neviem ci som citila pohyby tak skoro 😅 Pre mna to bolo takeee dlhe cakanie, ze kedy uz konecne.... 😀 Prve sa objavili asi v 3 a 1/2 mesiaci, teraz som uz v piatom (teda 4m+2dni 😀 ), cize je to take dva tyzdne co tu malu krevetku citim. Poznam jednu babu - prvorodicku a ta citila babo uz v 14tt, tak to bude individualne. Fotky este nemam ake dat, lebo brusko rastie pomaaaalicky. Je pravda, ze do niektorych jeansov uz nevojdem, ale zeby som mala nejake tehu brusko tak to nie 😅 Len vecer trosku vykukne 😉

nawal
17. jan 2009

caute, karolin ja som mala prve tehu presne take ako hovoris ty. ziadne zvracania, chutky, nic, Brusko som do konca 6 mes. nemala skoro ziadne. Nosila som svoje rifle. V robote sa ma pytali, ci som naozaj tehotna ci si nevymyslam. 😀
S lili som zvracala par krat ale tiez ziadne chute... Pohyby som pri obe dve citila v 14 tt.

jamila
17. jan 2009

Ahojte dievčatá 😀

dnes mám deň oddychovania...a tak asi aj niečo navarím 😅

nemáte nejaký osvedčený recept na rýchly a jednoduchý koláč ?

bubba
17. jan 2009

teda karol,to som nevedela ze ty uz si v takom pokrocilom stadiu 😀 😀 😀 vidis nenapadlo ma to vyratat 😀

jamila
18. jan 2009

Salam babenky,

dnes sú na obed lievance 🙂

jamila
18. jan 2009

Nawal...pre teba mám pomaranč...a držím palčeky, aby si to vydržala 😉

nawal
18. jan 2009

dakujem, dnes mam asi spagety 😝
Inak vcera sm mali vecer navstevu a ja som sa drzala 😝 😀 😀

nawal
18. jan 2009

inak jamila bola som teraz pozriet na MS a nepacili sa mi tam 2 "gratulacie" tak som ich oznacila . 😠 No nemam slov na niektorych ludi. 🤐

jamila
18. jan 2009

Ty si šikulka nawal...určite to s tou dietou vydržíš 🙂

bola som pozrieť na MS a veru nájdu sa aj takí... ☹ Ale aj tak si myslím o tom svoje.
Možno súdia z vlastnej skúsenosti a to majú partnerov zo SR 😒
Mne to však úsmev z tváre nezoberie 🙂

sugika
18. jan 2009

Ahojte babenky ako sa mame?Jamila gratulujem k svadbe 🙂 ja poznam ako tak marocke tradicie, ale su podobne, tak som vedela podla fotiek co sa asi dialo. Kolko siat si mala, teda ak sa smiem pytat?bo viem ze tam zeny mavaju aj niekedy 4 😀 akoze vraj kvoli fotkam a tak.
Akurat som pozerala aj tie komentara na MS, akoze konec. rozum mi ostal stat ako vzdy. Proste radsej uz nic nehovorim 🙄 pribeh z roku asi 85 ci skor koluje este dodnes a to sa stalo v Irane, ale asi ludia mali 5 zo zemepisu, ked nevedia kde co je 😝 tak co uz. Ja uz na MS ani nepisem, bo furt mi niekto nadava, takze poslem nabuduce uz len fotky ked sa vydam aby mohli kritizovat, hehe 😀
Inak kto si somnou pojde stavat snehuliaka?napadol nam dost snehu a sama sa mi nechce, tak hladam partacky 😀prihlasit sa na u mna, heheh.
Nebudem teraz vymenovat, ale cmuk vsetkym maminkam a detickam 😉

ivka19
19. jan 2009

ahojte babulky

aj ja som teraz kukla MS,no tak to boli unikatne gratulacie,tak vsak aj to jeho meno nechapavy 😅 😅 ,svedci o jeho prispevku 🙄
jami,ty si len pekne vychutnavaj titul pani 😵 😵

jamila
19. jan 2009

ahojtéééééé 😀

uff...ja tie pondelky vôbec nemám rada...v noci som toho veľa nenaspala. 😖

A z tých "gratulácií" 😒 si vôbec hlavu nerobím...veď tam mám kopec pekných od srdiečka 😀

Idem si ja vegetiť ...som unavená ako mača 😉

sizinka
19. jan 2009

Ahojte babulky,
Jarmilka Gratulujem ti k sobášu.
Dúfam, že sa ti v Alžírsku páčilo.
Ja som tam bola pozrieť svokrovcov v lete a umierala som od tepla 🙂 ale bolo pekne.
Držkám palčeky, nech už ste čoskoro spolu. 🙂

ivka19
20. jan 2009

ahojte

sizinka,takze aj tvoj manzel je z alzirska? inak vitaj v klube 🙂 napis aj nieco viac o sebe 🙂

sizinka
20. jan 2009

ahoj Ivka,
Ďakujem za privítanie 🙂
Ano môj manžel je Alžírčan, žili sme spolu 5 rokov v UK a teraz sme manželia už 2 roky a žijeme na SR, kde si plánujeme založiť rodinku 🙂
A čo ti Ivka, tiež máš za manžela muslima?