Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

wardiinka
7. apr 2011

@seldabi vlakom v nocii to by som sa bála 😨 , ale inshAllah niekedy prídem na čokoládu 🙂

monkri
7. apr 2011

mas pravdu najdalej som bola Bardejov 🙂 no ked budem na návšteve u sestry v Žiline tak pridem aby som necestovala celi den 🙂

wardiinka
7. apr 2011

Aj ja mám v Žiline rodinu 🙂

seldabi
7. apr 2011

Aj môj nebohý otec pochádzal od Žiliny z okresu Bytča 😀

seldabi
7. apr 2011

@wardiinka v lôžku je to bezpečné, ja cestujem len nočným, lebo cez deň som veľmi unavená ☹ . Aj zajtra idem nočným do Blavy, lebo v sobotu letím inschaAlláh do Londýna na 11 dní 😀

wardiinka
7. apr 2011

@seldabi JA MÁM MOJU POLKU RODINY Z BYTČE 😀 !! No, tak zajtra keď pôjdeš vlakom cez Piešťany si spomeň na mňa 😉 šťastnú cestu potom 🙂

seldabi
7. apr 2011

@wardiinka a ja mám všetku rodinu v Štiavniku. Ďakujem určite si spomeniem 😉 , keď náhodou nebudem spať 😀 😀

wardiinka
7. apr 2011

@seldabi- ja mám rodinu roztrúsenú v Bytčy, Žiline, Štiavniku tiež ! A ešte Hvozdnici a Veľké Rovné tam mám sesternice 😀
Ideš do Londýna na výlet, či rodinu navštíviť ?

monkri
7. apr 2011

@seldabi prijemnu cestu 🙂

seldabi
7. apr 2011

@wardiinka v Londýne žije moja dcéra 🙂
@monkri ďakujem 🙂

wardiinka
7. apr 2011

@seldabi No tak to sa tešíš 🙂 Tak ešte raz šťastnú cestu.

naama
10. apr 2011

ahojte dievcata, chcem sa opytat, ci mi viete poradit co vsetko potrebujeme na vybavenie trvaleho pobytu na slovensku pre egyptana? po udalostiach co sa tu udiali je lepsie mat istotu ze kedykolvek mozeme odist cela rodina, nie len ja s malym. najlepsie by bolo ak by sa na nas nakontaktoval nejaky egyptan, manzel a pokecal o tom s mojim manzelom v arabstine, manzel si chce byt isty, aby si vsetko nachystal tak ako ma byt, diky a prajem krasny den.

asma
10. apr 2011

@naama ahoj a prajem pevné nervy môj manžel je z Afganistanu a trvalý riešime uz 6 mesiacou.. Z akého mesta si?
Treba podať žiadosť na cudzineckej polícii. K tomu potrebuješ sobasny list, jeho rodný list, register trestou od nas aj s jeho krajiny, výpis s účtu na učte sme museli mať okolo 2500 Eur a to je myslim vsetko.. Aspon mi sme potrebovali tieto doklady..

naama
10. apr 2011

diky moc asma, toto vsetko uz viem, ale hladam nejakeho muza, ktory by toto vsetko povedal mojmu manzelovi, on si totizto vsetko musi overit u chlapa, ak mozem povedat tzv. z oci do oci 😀 . manzel bol na slovensku uz vela krat, vsak sme spolu uz 5 rokov, viza sme dostali do 5 dni, len prve 2 razy to trvalo dlhsie, takze dufam, aj toto sa podari, ale inak my sa nikam neponahlame, takze pockame aj toho pol roka 🙂 .

suzi4
11. apr 2011

@naama
Ozvi sa mi prosím na zuzanah4@hotmail.com, poskytnem info... Inak pokiaľ ste právoplatný manželia (teda máte oficiálny sobáš) a Ty si občianka SR, nemal by byť problém...

@asma
Pozdravujeme, ako sa má malá? Asma, manžel bol azylant? A už máte pobyt? A ako to vyzerá s prácou?

@monkri
Moni, ako sa máš, aké máte počasie?

@seldabi
Užívaj si UK a svojich najmilších... Poslala som Ti IP. Inak ešte raz srdečná vďaka!

seldabi
11. apr 2011

Zasielam srdecny pozdrav z Londyna,zatial zaliateho slnkom 🙂 .Neviem, ako dlho take pekne pocasie tu vydrzi 😀
@suzi4 dakujem, Londyn mam rada 🙂 🙂

asma
11. apr 2011

@suzi4 Ahoj ano manžel bol azylant a mali sme trošku problém s diladovaním originalnych papierov este stale sa nam to natahuje tak som z toho uz unavena, ale hadam sa to uz dotiahne do konca... S prácou to je mizive kedze nema zatial pobyt.,..
Malinka je ako anjelik trošku mi kýcha ale tak doktor hovori ze je to normálne tak neviem..
A ako sa cítiš ty?? Ešte sa gúlaš? 😀 😀 😀 😀

monkri
11. apr 2011

@suzi4 mam sa dobre konečne moja alergia na slnko poľavila dnes je tu zamračené každú chvíľku len sprchnut ale aspon mne je dobre že nieje taka horúčava ved ešte len apríl a už 30 teploty tu 🙂
na kedy máš vlastne termín ?

ved to tie papiere písala som na ambasádu že kde mám teraz žiadať vízum pre manžela ale nik neodpisuje tak neviem prečo napísali že informácie len emailom tá Lýbia neviem dokedy bude zavretá ved tie boje môžu trvať dlho

asma
14. apr 2011

Ahoj žienky
Kde ste sa všetky stratili?
Pripajam pár fotiek malinkej z posledných par dni.. Rastie papa robi nam radost..

monkri
14. apr 2011

@asma krásna princezná motýlikov 🙂 😉

wardiinka
14. apr 2011

@asma krásne fotky 🙂 mashAllah malá je ako princeznička 🙂

seldabi
16. apr 2011

@monkri ty mas alergiu na slnko a ja na chlad. Ked som prisla do Londyna bolo teplo. O dva dni sa riadne ochladilo . Nakolko sa ochladilo vonku a aj v byte a ja som ten chlad nejako podcenila, tak rano som vstala s bolestou v krku, cela osypana, ako by ma nieco postipalo. No a teraz v jednom kuse kaslem , kycham, proste je to strasne. Dnes sme mali na plane britske muzeum,ale neviem -neviem,V jednom kuse sa nalievam horucou vodou s citronom a medom inschaAlllah to pomoze. 🙂
@asma maschaAllah Asma je krasna, nech ju Allah ochranuje, 🙂 🙂

asma
16. apr 2011

@monkri
@wardiinka
@seldabi dakujeme babulky malinka je naozaj ako anjelik..

monkri
16. apr 2011

@seldabi ja som tak ked je slno a môj manžel je ako ty ma alergiu na zimu jemu je zle ked je zima mne ked je teplo tak si to pekne striedame dnes tu je chladno tak mne je dobre ale on leží je chudák ko tak sa kuríruje aj on 🙂

@asma máš krasnú princeznú doma 🙂

wardiinka
19. apr 2011

Konečne už je krásne & slnečné počasie 🙂 , len škoda že akurát keď je tak pekne budem musieť byť najviac nad knihami 😒
Želáám všetkým kráásny dníík 😅

asma
22. apr 2011

Ahoj žienky...
U nás je už pár dní tak krásne slniečko že s malou princeznou len behame po vonku xi už sa hviezdička moja stihla aj opáliť a to ju dávam iba do chládku.
Ako sa máte?

@suzi4 Teba sa chcem opítať na tú perštinu, chcem sa naučiť dary, je nejaka kniha alebo si spomýnala že niekto vyučuje??

Prajeôm všetkým nádhern den..

monkri
22. apr 2011

ahojte ako sa máte ?,tu je poriadná zima prší ,hmla a vietor no nečas tak som len doma 😢 no dúfam že sa to troška umúdri aspon keby nepršalo bolo by super lebo nieje teplo 🙂

wardiinka
27. apr 2011

Kde ste všetkyy zmizlii 🙂

monkri
27. apr 2011

no ja som tu 😀

wardiinka
27. apr 2011

@monkri ahoooj 🙂 , no ako v Alžírsku ??