Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

monkri
28. apr 2011

ahoj no zatial je dobre kým nieje tak teplo a potom uvidíme ako dalej 🙂

asma
2. máj 2011

Ahoj žienky som taaaaaaaaaaka šťastnáô dnes nám konečne po nekonečných mesiacoch prišiel papier s udelením manželovho trvalého pobytu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkri
2. máj 2011

@asma gratulujem 🙂

asma
2. máj 2011

@monkri Ďakujem ani nevieš ako mi odlahlo už som mala plné zuby tej birokracie...

monkri
2. máj 2011

@asma ale viem mna to čaká ešte raz zase to skúsime onedlho

monika1905
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkri
3. máj 2011

@monika1905 baví ťa to tu urážať ľudí po pravde niečo ti asi chýba alebo jednoducho len nám závidíš naše šťastie ked ano a nie si šťastná s kresťanom nájdi si moslima alebo budhistu alebo skratka inej viery a bud konečne šťastná aj ty a nám daj pokoj

ps ?bravčový salám jem 🙂 a alkohol som nikdy v živote nemala rada a ani my nechýba

frisbee
4. máj 2011

@monika1905 ..vlezieš k niekomu do témy urážať?????To čo máš za správanie? 😠 Ak sa ti nepáči,tak sem nelez a staraj sa o seba 😠 😠 😠 😠

frisbee
4. máj 2011

Dievčatá,prepáčte,že som sem vliezla,ale nešlo to prehliadnuť 😔

asma
4. máj 2011

@frisbee Ahoooj myslím že je tu víttaní každý kto si chce pokecať no a naozaj taký hlupáci čo vedia iba urážať tu nemajú miesto...
Prispevok už bol zmazaný ale podla komentu monki nebol asi milý.. čo už sú aj hlúpi ludia. 😠

@monkri Ajoj ty papaš salám? ja dávam taky pozor aby som nahodou nemala mix lebo je ťažké zohnať čisto kuracie konzervy napr.. ale tak som si zvykla.. s alkoholom som na tom rovnako, nepijem a ani mi to nechyba...

Inak babulky ako to riešite na nejakej oslave kde už sú hotové aperitívy? Nedavam si xi a vzdy poviem ze beriem lieky lebo niekedy na mna naliehaju že aspon na pripitok al bla bla bla

frisbee
4. máj 2011

@asma ,ďakujem,ja nechápem takýchto netolerantných ľudí,vy jej do života tiež nehovoríte..a vliezť niekam na návštevu,uraziť a zase zmiznúť,to musí byť teda veľký charakter 😒 ...hlavne nechápem,prečo sa niektorí ľudia majú potrebu miešať do životov iných,každý si má najprv zamiesť pred svojim prahom. 😉
Majte sa pekne,iba som preletela 🙂 🙂 🙂

monkri
4. máj 2011

@frisbee kludne preleť aj inokedy každý je tu vítaní ak neuráža nikoho ved sme ludia 🙂

@asma tu alžírsku nemám problém lebo bravčovú salámu nenájdem ani náhodou 🙂 a doma na sk mam jeden obchod a tam nakupujem je to všetko naozaj hydiny majiteľ na tom potrpí 😉 a hovädzie kupujem u známych ked zabíjajú manžel tam ide než začnú a potom je to ok, robila som to tak na sk a kurence morky zase manžel doma u mami zabíja mama chová tak že nemusím aspoň behať po obchodoch a hladať 🙂 a ked nemá mama kurence brat má vždy ma kuraciu farmu 🙂

wardiinka
4. máj 2011

Ja som si tiež včera prečítala príspevok od tej Moniky, ale asi je zakomplexovaná alebo chcela len provokovať, čo sa jej určite nepodarí 🙂
Ako sa máte žienky ??
@asma ako sa má malinká princeznička ?
BTW ja som moslimka alhamdulillah tak ja tiež nejem bravčové a ani alkohol a vôbec mi ani nechýba 🙂

asma
5. máj 2011

@wardiinka Ahoj princezná sa má úžasne papá a rastie robí nám velkú radosť... 😀

asma
5. máj 2011

@wardiinka Inak sa máme skvele ako som písala manželovi konečne schválili trvalý pobyt atak sa teším.... 😀 😀 😀
trosšku ma teraz hnevá počasie bo je už tretí deň zima a s maličkou velmi nemôžme behať vonku a to ma taak rada..

asma
5. máj 2011

a ako sa darí vám žienky? Neviete niečo o suzi? už som ju tu dávno nevidela možno už išla do nemocnice xi a pokladíky má doma?

monkri
7. máj 2011

@asma neviem tiež som ju nevidela ale ona sa nám ozve určite 😉

suzi193
11. máj 2011

ahojte kočky 😉
po dlhej dobe som opat tu, konecne mam uz sobasny z egypta na slovensku, chcem sa opytat ci mate niektora skusenost s vybavovanim trvaleho pobytu pre manzela, ake podklady treba, suzi4 mi poslala nejake brozurky, len neviem ci na SK to aj dodrzuju 🙂 tu totiz vacsina veci je uplne inak ako sa pise 😠
mate niektora osobnu skusenost? ake papiere bude potrebovat a je nutne aby bol na SK ked to budem vybavovat alebo aky je postup?
vopred velmi pekne dakujem 😵
tu v PP je dnes konecne teplejsie, hoci v Tatrach este strasi sneh 😀

pekny den 😅

asma
12. máj 2011

@suzi193 neviem či stačí sobášny list ak ste sa brali mimo..
výpis registra trestou od SR aj z jeho domovskej krajiny, potrvdenie o baraku na koho meno je mi mame trvaly u mojich rodicou tak u notara oni podpisali papier ze s tym suhlasia aby tu mal trvalý a list vlasttníctva... výpis z bankového účtu, tie som musela mat ja na učte a dat cestne prehlasenie ze vsetky naklady beriem na seba a toto vsetko odovzdat aj so ziadostou na cudzineckej a nervovo sa prichystat nam ho schvalili pred dvoma týždnami od septembra huraaaaaaaaaaaa 🙂
tak ti držím palceky...

asma
12. máj 2011

@suzi193 ešte som zabudla neviem ako u vas v PP ale tu boli u nas dva krat na kontrole ci spolu naozaj žijeme je to take neprijemne ale da sa to a boli sme na vysluchu kde sa ma pitali take detajly ze som padala tak je lepsie aby to obdobie bol tu.

suzi4
13. máj 2011

Čaute baby!

Hlásim sa po dlhej dobe... Vidím, že ste ma postrádali 🙂 Srdečne pozdravujem do všetkých kútov sveta a informujem, že sme ešte stále 3v1. Práve sme vo fáze sťahovania, takže tento týždeň som takmer neotvorila pc... A celkovo, je toho strašne veľa a ja nestíham už bežné tempo 🙂 Avšak v novom máme velikánsku terasu, tak sa nesmierne teším až sa všetko utrasie a už sa ani z domu nepohnem 🙂 Budem si užívať slniečka, kníh a kvetín!

A čo nového u vás? Budem sa tešiť na novinky...

asma
13. máj 2011

@suzi4 ahojjj mi sa máme dobre.. Malinká je zdravučká, rastie ako z vody, manžel ma končne ten trvalý tak sa mam z coho tešiť snaď si konečne vydychneme..
A kam sa sťahujete, tiež v BA?

monkri
13. máj 2011

ahoj u mna nič nové stále rovnako 🙂 jeden den za druhým uteká 🙂

wardiinka
13. máj 2011

Salam aleykum 🙂
Ako sa máte ? Čo nové ?
Mne sa dnes začína akademický týždeň 🙂 tak myslite na mňa.

asma
23. máj 2011

Ahoj žienky..
Ako sa máte čo je nové???
Včera sme mali oslavu pre našu malú plrincezničku,,,, Bolo to svetové, prvý krat som zažila párty podla manželových zvykou, kebab, dobrá zábava, a skvelý ludia.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkri
23. máj 2011

@asma tak že párty bola super ako maličká rastie ? Ja sa mám dobre nič noveho ,chystáme sa na svadbu piatok sa švagriná vydáva tak je dom hore nohami ale to je normálne 😉

asma
24. máj 2011

@monkri ahooooooooooooj maličká rastie ako z vody... robí nam radost... 🙂 uz nas aj ockovali a vďaka bohu nemala ani hoírucku ani nic..
Párty no to bolo svetoveeee som sa tesila sice som makala ako blazniva ale vsetko bolo tip top

monkri
24. máj 2011

@asma to je super tak princezná rastie ako s vody a robí len radosť 🙂 a čo ste oslavovali alebo len tak 😉

asma
24. máj 2011

@monkri ahoj bolo to také privítanie našej princeznej aj ked už ma dva mesiace xixixi ale kedze chcel mm barana a kebab tak sme čakali na nejake lepsie počasie a je aj lepsie ze nase slniecko trosku podrastlo....
😀
ako sa darí??

monkri
24. máj 2011

@asma tak to máš pravdu aspon ste si to poriadne užili 🙂
ja sa mám dobre nič noveho je tu blázninec ale je to normálné pred svadbou 😉