Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

canerko
22. jan 2014

Ahojte baby vidim ze tu zdohol pes a neviem cim to je.mam navrh alebo otazku!?!:buduci ze som tu nova a vi sa niektore tu dlhsie poznate,nemohla bi niektora z vas otvorit tu sukromnu diskusiu kde budeme ozaj len mixovane manzelstva vztahy a aby sa nam sem nevotrele niektore.Su tu take tri ktore mi vadia a dokonca nemaju nic spol.s Islamom ale lubkaju rypat ostosest.budem rada ked mi niekto odpovie.

nawal
23. jan 2014

Zakladam sukromnu skupinu Islamske mamicky. ktora chce by spolumoderator?

asma
24. jan 2014

@nawal budem rada v skupine potom si poprosim pridat ma tam...

nawal
25. jan 2014

@asma @dominka2727 ste pridane do sukromnej skupiny
Kto ma zaujem tam byt tak napiste spravu a pridam vas

canerko
25. jan 2014

ako sa tam dostanem??

monkri
27. jan 2014

škoda že to tu zanikne

asma
29. jan 2014

@monkri nezanikne len presunie...

abdulik10
31. jan 2014

@nawal môžeš ma pridať? Vďaka

turkija
1. feb 2014

@nawal s tou súkromnou skupinou je dobrý nápad a mala by som aj ja záujem. Môžeš ma pridať? Ďakujem 😉

nazma
1. feb 2014

Ahojte 🙂 vy ste tu vsetky muslimky ? ja este niesom ale velmi nad tym premyslam aby som presla len sa nejako bojim pretoze ma kazdy od toho odhovara ☹ ste stastne ako muslimky ? ...mam priatela s ktorym zijem par rockov a poslednu dobu sa nam to velmi drbe...niezeby namna tlacil s vierou ale povedal ze chce aby som presla ja sama od srdca a nie koli nemu...tak preto aj nad tym premyslam aby som presla 1. aby som ho nestratila...2. sa mi aj paci ta viera a viem o islame od neho vela ,len...len je tam ten strach...co mi na to poradite ? ma vyznam alebo nie ? ja uz som zufala poradte pls 😢 😖

mariuskaa
1. feb 2014

@nazma

Neprestupuj na vieru pre tie dôvody co si uviedla!!!
Buď nieco cítiš alebo nie. A uz určite nie lebo ta do toho ťahá on alebo sa bojis aby si o neho neprišla.
Ak ta miluje tak ta nechá veriť v vo chces asi ako ty jemu nehovoris aby prestúpil na tvoju vieru.
Ak ti dá ultimátum nie je ten pravý.
Ak mas strach alebo cítiš sa neisto nerob to.
Musíš si byt istá.
Ak by som s tym nebola ztotožňena NIE.
A ani sa mi nepáči aby niekto prestupovál z jednej strany na druhu. Mne ta o nepáči ani u židov.
Kamoska katolícka prestúpila na judaizmus kvôli manželovi.

nazma
1. feb 2014

mariuskaa dakujem za tvoju odpoved 😉 tak mna vlastne taha aj ta viera a dost sa o nu zaujimam,len ja mam hlavne ten strach v sebe koli druhym ludom,pretoze ani jeden clovek naokoli s tym nesuhlasi a odhovaraju ma ☹ a ty si muslimka ? ci ?

mariuskaa
2. feb 2014

@nazma druha vec je ta, ze sa mi ťažko odpisuje niekomu kto sa práve dnes prihlásil a napísal tieto dva prispevky. Nic v zlom.

nazma
2. feb 2014

v pohode,chapem.... 🙂 chcela som len vediet odpoved na moju otazku ci prejst ci nie a dostala som ju.... tak dakujem 😅

horana
2. feb 2014

Otazka na @nazma ale aj ine moslimske mamicky, ktore presli na islam nie preto ze museli, ale preto ze chceli. Ze co vas na nom konkretne zaujalo? Vedeli by ste to nejak pomenovat, ktory aspekt ste nenasli trebars v krestanstve a v islame ano, alebo tak? Nazma pises ze sa ti islam paci, mohla by si to nejak konkretizovat, ze co na nom? Alebo dat nejake uryvky z Koranu ktore mate oblubene, rezonuju s vasou duchovnou skusenostou, kde citite ze ano, toto je ono?
Ja o tom viem len malo, citala som volake zhrnutia v textoch kde sa porovnavali rozne nabozenstva, krestanstvo je vsade okolo nas a preto je znanych aj verejne plno krasnych Jezisovych vyrokov, napr. Kazanie na hore a pod., tak keby ste mohli dat do placu niektore take krasne Mohamedove vyroky?

kuwait
2. feb 2014

@horana no to by aj mna velmi zaujimalo nakolko mam Koran dokladne prestudovany a moslimka niesom,ja osobne som v tej knihe nenasla absolutne nic co by ma presvedcilo aby som konvertovala,tak nech baby napisu co ich fascinuje.Rodene moslimky fascinuje na tej viere hlavne to co ich caka po smrti v raji ale to zrejme nefascinuje nearabky 😉

erjona
8. feb 2014

@mariuskaa Konecne som nasla ten dokument o mormonoch aj v nemcine, je to ten link o tej rodine, co si sem hadzala - uz to prelozili do nemciny,,, idem kukat - len chadatka zeny, ozaj 😀

monika15
8. feb 2014

@nazma a ked sa tak l ubite strasne, co ked on by mohol prestupit k tvojej viere,,,, preco on od teba to ocakava... akoze no sorry ale od takeho chlapa ruky prec :(

snehulka829
12. feb 2014

Ahojte. Nasla som toto forum len teraz. Snazim sa dopatrat ake papiere potrebujem na svadbu v maroku. Vedela by mi niektorá z vas poradit? Mam snúbenca z maroka a sme spolu 2roky. Z toho rok sme žili spolu v grécku a teraz by sme sa chceli zobrať. Tak zistujem co a ako. Dakujem za kazdu radu.

mavro
6. mar 2014

@nawal ahoj, mozes ma pridat do skupiny? diik

mavro
6. mar 2014

@snehulka829: nie je problem....nie je to jednoduche, ale zvladnes to 😉 Napis IP ...

khadijah
21. mar 2014

Salam baby som tehotna muslimka zijem v uk so svojim muzom a som v 14tyzdni ..ak by ste mali zaujem sa blizsie spoznnat kludne piste email na-sethelo@azet.sk..masalama

canerko
21. mar 2014

@khadijah mame sukromnu skupinku tak tam mozeme debatovat.Poprosim moderatorov o pridanie.

sabria2
20. apr 2014

@kuwait salem alejkum, tu je stranka v ktorej mozno najdete odpoved vyberte si slovencinu a precitajte si kuran a moderna veda, tam sa vysvetluje ze je nemozne ze v tom case koran mohol napisat clovek a ze to je iba bozie slovo, co sa nemoze povedat o biblie.
https://www.google.dz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&...

kuwait
21. apr 2014

@sabria2 nuz ja z pohladu toho ze som studovala aj Koran aj medicinu nemozem suhlasit

stana80
30. apr 2014

Baby pridajte aj mna do sukromnej skupiny.dakujem pekne

sabria2
8. máj 2014

@kuwait a kde si studovala koran, ak mozem vediet?

kuwait
9. máj 2014

@sabria2 v Kuwaite kde inde?

erjona
18. máj 2014

@sabria2 Nic v zlom, aj moj manzel je moslim, ale s vyrokom, co sa o biblii neda povedat, zasadne nesuhlasim,,, obe knihy, ci bibliu, ci koran, pisali ludia,, ,, dokonca Koran bol spisany az niekolko rokov po smrti Mohameda,,,nie Boh osobne pisal svojou rukou, ale profeti a vravi sa, ze tito ludia, co ju pisali, boli inspirovani Bohom, tak ta poprosim, vynechaj z toho bibliu, je to podklad mojho nabozenstva a mna to osobne uraza,,, ani ja neodcudzujem koran... 😒 😒 😒 😒

sabria2
23. máj 2014

@erjona ja tu nechcem nikoho urazat to som vobec nechcela, my verime vo vsetkych profetah, i vo vasom jezisovi, podla islamu biblia bola sfalsovana clovekom, nehovorim ze tam vobec neni bozie slovo, ale nie vsetko co je v biblie je od boha, a hlavne to ze jezis je boh syn, v tom clanku co som sem dala je vsetko dobre vysvetlene, mna koran velmi presvedcil, tak preto chcem aby ludia videli pravdu v korane a v islame, a to pre ih dobro. clovek by si mal polozit otazky, ze keby som vebola vychovana od malicka v nejakom X nabozenstve, tak v dospelosti keby som dobre vystudovala vsetky tri nabozensva ktore by som si vybrala? ktore by sa mi zdalo to najspravnejsie, ktore by ma najviac presvedcilo? treba sa na to pozriet objektivne.