Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

bubba
2. nov 2008

hehe ja som pizzu robila vcera 😀 😀

bubba
2. nov 2008

no a este tie kluce 😅 😅 este ze sa najde dobra susedka co pomoze 😉 chvalabohu ja byvam so svokrovcami a oni su stale doma 😀 😀

suzi4
2. nov 2008

čafte baby!

Safi, mne sa to stalo v piatok...lialo, utekali sme do školy...manžel bol preč... a keď som zabuchla, panika... našťastie som zastihla doma dobrého suseda...a on mi otvoril...ale inak mám strach z podobných situ...

Jamila, čo študuješ? a o čom bude seminárka?

Ostatné babulky, príjemný relax, a úspešný štart do nového pracovného týždňa,
🙂

safiah
autor
2. nov 2008

assalamu aleikum suzi mashallah zvladla si to vies co aj ja som pocitila paniku aj som sa nahnevala ale nechcela som vyvolat nejaku napatu situaciu alhamdulillah zvladli sme to ale priznam sa volala som mamke co robit.hehe nevadi ale inshaAllah si vymenime zamok za ten co sa neda vymknut ale to az neskor inshaAllah ked sa na jar vratime.a este som sa zlakla ked ahmed porazal marwu tak to ti poviem nik mi vtedy nebral telefon ale primrzla som len par sekund a zacala konat tak ako som to citila.pochopila som ze aj v takych situaciach sa musim spoliehat na Allah subhanahu taala On nam vzdy ukaze cestu.inshaAllah

csilla76
2. nov 2008

safi,suzi vy ste sikulky maminky hrdinsky ste to zvladli 😉 mi take dvere nemame,tak sa nam to stat nemoze 😉

co porabate zienky? 🙂 ja som prave dokoncila jahodovo-vanilkovy pudingovy pohar s ovocim,muzik si to zelal,teraz oblizuje hrniec 😀

safiah
autor
3. nov 2008

assalamu aleikum dievcata krasny dnik vam prajem a posuvam nas vyssie 😉

csilla76
3. nov 2008

Ahojte zdravim vas tetusky 😀

ja len tak narychlo,teraz som dosla domov a dam si polievocku a kafe a uz ficim do prace 😀

tak sa mi tu majte vecer si vas precitam 😵

sugika
3. nov 2008

Zdravim, ako sa mame?vidim ze tu boli pribehy ako z akcneho filmu 😉 ja uz sedim na intraku, hlava ma boli ale som si uz spomenula ze mam konecne tabletky 😀
Teta Safi, mne uz netreba poslat fotky coooo? 😝
Ostatne tetusky ako?

csilla76
3. nov 2008

sermus sugikám,ta co ty stratena,sem-tam sa ukazes haaaaaaaaaaaa 😀

a hlavu treba vymenit-vies ako sa hovori 😉

nedavno som prisla teraz idem este varit na zajtra,ale som zabudla vybrat masko tak musim trosku pockat kym bude spracovatelne bo chcem urobit kolozvarsku kapustu 😀 😝 😀

safiah
autor
3. nov 2008

assalamu aleikum

sugikam haha pekne po madarsky ako csiluska no posli mi email odoslem aj tebe inshaallah
boli sme von a o tej vymene hlav by sme amohli nieco aj my poriesit bola som doma oblecena pripavene deti ze idem von a zrazu som zistila ze nemam kluce od bytu a pivnice samozrejme ze nas ebinko ich statocne nosil vo svojom vrecku pomoc no potom hned doniesol a sli sme von alhamdulillah.
a ked sme sa vratili ccela som detom ohriat cajik v cajniku postavila som na plyn a cajik strelil fnuk uz nemame cajnicek taky sikovny malicky ☹

csilla76
3. nov 2008

heeeeeeeheeeeeeee uz sa mi pecie kolozvarska v rure..no uvidime co csillusa ukuchtila 😀

safi u vas je teda rusno-veselo 😀 ze cajik strelil...juj pomocccccccccccc 😉 ako dvojky posluchaju? 😉

bubba
3. nov 2008

cau sugika co sa neukazes?mas vela prace?ako sa ti dari????

jamila
3. nov 2008

Ahojtéééééé.....ja som práve dorazila z práce...

Safi...plánujem 4 deti....teda skôr drahý tak plánuje...asi mu na chvíľu požičiam tie tvoje krásne dvojky nech vie o čom to je....xixi....naozaj u Vás musí byť veselo 😀 😀 😀

Suzi...seminárky hotové, ale ešte ma čaká ročníková práca a už asi aj bakalárka....tak neviem čo mám robiť skôr... 😅 😅 Inak študujem pedagogiku....

Dobrú noc...

csilla76
4. nov 2008

dobre ranko prajem,idem cas pozdravit a chystat sa do prace 🙂

nawal
4. nov 2008

caute zenusky, dnes rano som bola s detmi v "kostole" (tam je mat.centrum) a vecre ideme do mesity za sejchom 😀 😀

bubba
4. nov 2008

nawal 😀 😀 😀 ty ty tyyyyyyyyyy 😀 si ma pobavila.

nawal
4. nov 2008

😀 😀 😀 buba ja nema problem ist do kostola v satke 😀 😀 😀
minule mal kamarat svadbu v kostole a my sme tam nabehli, ja v sat 😀 ke tak ludia trochu nechapali. 😀 😀 😀 😀

bubba
4. nov 2008

no ale nemodlila si sa s nimi nie?a tusim sme sa tu uz o tom bavili ze muslim by nemal chodit do kostola neviem kto nam to vravel....a pri akej prilezitosti 😅

bubba
4. nov 2008

aha uz som to nasla ale to sa tykalo modlenia v kostole 😀

nawal
4. nov 2008

chodit tam mozme, ale nemodlit sa snimi. Ked sa oni modlia tak my sa len divame 😀 😀 😀

bubba
4. nov 2008

sak to je v pohode,v podstate je to aj cat kultury takze preco nie?

inac vzdy som sa vas chcela opytat a vzdy na to zabudnem.ked ste boli niekde v meste a prisiel cas modlenia ako ste sa citili (teda na slovensku)dokazali ste sa odviazat pri tom a "Spojit sa s allahom"aj napriek pohladom,dosudzovaniu a poznamkam?ja by som to nedokazala ja som taky typ ze ja celkovo nemam rada ked namna ludia pozeraju alebo si ma vobec vsimaju a preto by som s tym asi mala problem. 😅

csilla76
4. nov 2008

halooooooooooooo kde ste?

posuvam temicku vyssie 😉

bubba
4. nov 2008

haloooo safinka,ste v poriadku????cely jeden den bez napisania pismenka?si chora? 😀

monkula
4. nov 2008

csilla, č oty tu? 😕

csilla76
4. nov 2008

caf monika 🙂 ja som vsade 😀

inac baby co dnes tu uradujeme len mi s bubbou? 😀

csilla76
4. nov 2008

safiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ta necujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees???????????????????????????????
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ta zhaname kdeze si

safiah
autor
4. nov 2008

assalamu aleikum,

ahojte no tu som tu som prisla som to tu vypnut a spinkat idem no dnes busy den bol okolo deti varenie papanie hned von a dalsi kolotoc krmenia.ved to poznate.trosku unavena a teraz mi tu v izbe zaspava ahmed musia byt oddelene lebo potom by som ich do desiatej nedostala do postele.a ked jeho necham tu a marwu vezmem do obyvacky okamzite zaspia.

csilla76
4. nov 2008

safi uz som myslela ze ste chori alebo co....no nastastie mate ine povinnosti... 🙂 joj aspon ze si sa ozvala,dostala si ip-ko? 😉

idem ja spinkat...na dnes sa lucim dobru noc prajem vsetkym 😉

sugika
5. nov 2008

no tak sorry tetusky moje, ale whats that??sme na druhej strane, tak som len pozerala ze hm hm. Pisem opat z katedry tak sem uz chodim jak domov 😀 este ze mame super veduceho, ako taky otecko. Ako sa dnes mame inak?

safiah
autor
5. nov 2008

dik ze to vyhadzujete hore inak by som mala vela prece s hladanim hehe
csilla ano dostala len nestiham moc na pc sediet prepac ale ja vsetko primam beriem na vedomie a urcite ozvem
dnes sme boli dat robit pas uz mam op tak tesim
no idem krmit narod len teraz vstali