Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
24. okt 2008

leishinka tak chod na poriadny nakup trosku sa aj prevetras a na chvilu sa uspokojis aspon s takou formou vonkovania 😀
ja som von bola naposledy so sisulikom , myslim damsku jazdu..ako tehotne sme sa chodili prezierat do aidy

no bre ranko vsetkym

jamila urcite to je aj koli tomu ked drahy chyba...a mne je niekedy smutno a ani neviem preco ..ale to mozno sem tam kazda zena

karolinkafe
24. okt 2008

As salam aleikom islamky 🙂

Jamila urcite si smutna pretoze ti chyba drahy. Je to niekedy taky pocit v podvedomi a clovek ani nevie preco 😒 Ale ako vravi Safinka, kazda zena ma obcas taky pocit. Len nech ste rychlo spolu a vsetko bude skvele 😵

Safi a nemas zatial nijake spravy od Sisulika? Uz sa asi pomalicky zabyvavaju, ked sa ti ozve, tak ju pozdravuj 😉 Juuuuj a damska jazda v Aide, to by som si dala 😀 😀 len ja chodim na Sk v zime, tak to by som mohla aspon na kolacik, ked uz nie na zmrzku 🙂 😝

safiah
autor
24. okt 2008

ahoj karolinka sisu sa ma inshaallah dobre zariaduju sa zvykaju inshaAllah sa coskoro ozve sa ma ak bude mat net inshaallah urcite toho maju vela.
ja dnes robim hrstkou polievku som zvedava ci sa mi podari z kupenej hrstky pomoc este som ju nerobila tak som hladala na nete ako sa robi lebo mamka ju robieva z udeneho masa tak mi nevedela povedat ako sa robi na iny sposob bez masa.

safiah
autor
24. okt 2008

a opat sme pri vareni

no bubba mi tiez urobila chute na tu cesnacku mnam ceeem a jamila na palacinky a ty karol na to fazulove si to musim precitat este raz ako si to robila

safiah
autor
24. okt 2008

pocuj prosim ta napis mi to do ip ak sa ti chce ☹

sugika
24. okt 2008

ahojte babenky ako sa mame?

karolinkafe
24. okt 2008

Ahoj Sugi, akurat som dosla 😅 My sa mame fajn, aj ked trosku dazdivo 🙂 a ty ako?
Vidim, ze sa tu zase varenie rozobera 😀 potom mi len chutky narobite a palacinky by som si fakt dala, asi si vecer spravime 😅
To je fajn, ze sa maju sisulikovci dobre, ved ako by sa aj mohli mat, ked su vsetci konecne spolu 😉
Safi posielam IP 😉

sugika
24. okt 2008

no ja mam vselijako,ale povedzme fajn 🙂 len som nesvoja v noci som prisla domov. mala by som si dat red bull. 😅

karolinkafe
24. okt 2008

No tak si daj 😉 Ja si akurat popijam Vineu, co mi nasi priniesli ked tu v lete boli 😀 ja ju jednoducho zboznujem, tak mi priniesli celu zasobu 😀 😀

safiah
autor
24. okt 2008

dakujem karolinka vineaukova posli jednu lubim 😝
sugi stratena vitaj

safiah
autor
24. okt 2008

o 10 minut nam donesu stol a stolicky parada 😀

safiah
autor
24. okt 2008

podte pomoct poskladat

nawal
25. okt 2008

Salam zenusky. Safi ako sa papa na novom? 😀 😀 😀
Suzi mam otazku. Tu co je sejch tak on je z Azharu a hovoril nam, ze ked sa zena posti tych 6 bielych dni, tak sa jej vlasne odcitaju jej dni ktore sa pocas ramadanu nepostila. ( dve muchy jednou ranou 😀 ). No a dnes mi kamaratka (zo SY) poslala fatwu z Alepskej skoly ze sa treba najprv dni ktore si vynechala postit az potom tych 6 dni. Ze sa to nema zaratavat spolu. Tak ako to je. Kazda skola hovori inak

safiah
autor
25. okt 2008

assalamu aleikum nawal stol sme postavili vcera dost neskoro sme skoncili lebo najskor trebalo deti uspat a pravdu poviem ja som este za nim nejedla.
co sa tyka toho postu tak ja viem len o tom ze dni ktore musime nahradit plus sest sunna. inshaallah nam suzi povie viac.teda ja sa drzim toho co som napisala.inshaallah
inak pozdravujem vsetky sestricky krasny dnik

sugika
25. okt 2008

dobre ranko, akurat som sa zobudila. vcera som si myslela ze mi hlava exploduje, no ide asi rozpadnut ci co 😅 vidim ze sa tu rozoberaju rozne temy. 🙂

safiah
autor
25. okt 2008

ahoj sugi tak nahod aj ty nejaku ja varim kedze manzel nie je doma tak skusam ten karfion na bubbin sposob pocuuuujeeeeeeeeees ci citas bubba dnes ta budem mat doma 😝 sice som uz mala tento tyzden ale otestuje meste raz
boli sme dnes rano von aj na nakup kupili sme zimne ciapocky a salik noo a som smutna nedari sa mi s objednavkami pomoc tie overali ktovie kedy pridu a uz mesiac a pol sa trapip s nanoznikom na kociar je to neskutocne ako to natahuju.

safiah
autor
25. okt 2008

idem zapnut pracku

safiah
autor
25. okt 2008

jamila co dnes varis hmmmm tie palacinky som neurobila ale mam na ne velku chut 😝

bubba
25. okt 2008

jej super safi dufam ze sa podari a bude chutit 😝 😝 inac aj ja by som si dala,karfiol moooozeeeeeeeeeeeeem..
ja som robila hribovicu(nasa oblubena)a este idem robit plnku z pecienok tak sa tesim uz sme davno nemali..mnam mnam

ivka19
25. okt 2008

ahoj babulky,davno som si s vami nepokecala,tyzden nam ubehol ako voda,mali sme navstevy skoro cely tyzden,tak som dnes vsetko dobiehala v upratovani,prani,nakupoch 😉 ale uz sme zase v normale,teda kym sa zase niekto neohlasi 😀

safi, s tym annoznikom mi to ani nespominaj,my uz mame pootrhavane putka,co raniya ich stale sponuje 😖

bubi,mnam plnka 😝 teda plnku vyvaras,alebo ju zapekas ,ja to zboznujem aj tak aj tak,mozem prist? 😀 😀

ja dnes idem kuchtit draheho jedlo,tak sa s tym budem prplat aj 3 hodiny 😝 ale zas potom 😝

prajem vsetkym krasny zvysok soboty 😉

safiah
autor
25. okt 2008

ivka ahoj konecne uz som sa po tebe zhanala chybala si 😉 ja idem zriadit kuchynu muz dosiel varit pre tridsat ludi pomoc

karolinkafe
25. okt 2008

Tak zas sme pri vareni 😀 😀
Ahoj Ivka, ty nas tu takto flakas? 😀 Ale nie, ja som celkom rada, ked sa tak navstevujeme 😉 aspon sme niektore vecery aj my pozvani a nemusim varit 😅 😀
Safi, pre 20 ludi? No fakt pomoooc a to mate take velke hrnce 😅 ved to ako v zavodnej kuchyni vam bude treba 😀

safiah
autor
25. okt 2008

nie pre 20 ale 30 neskutocne som zvedava ci sa podari ma taky velky hrniec aky som este nevidela 😨

karolinkafe
25. okt 2008

Som chcela napisat 30 nejako som zle tukla 😅 😀 No waw pre tolko ludi navarit. Ale tak ked vie dobre kuchtit tak je to jedno ci pre 4 alebo pre 30 😉

safiah
autor
25. okt 2008

ryza sa podarila mashallah aj chututiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝

nawal
25. okt 2008

safi a co ma muzik daku party? 😀 😝

safiah
autor
25. okt 2008

hehe no muzi v mesite sa rozhodli si uvarit spolocnu veceru 😝

karolinkafe
25. okt 2008

Jaj tak, rozhodli sa uvarit si spolocnu veceru a musi sa toho niekto ujat nie? 😀 😀

suzi4
25. okt 2008

Salam alajkum babenky!

Všetky srdečne pozdravujem, innsaAllah máte príjemný večer!

Csillus, môžeš aj mne prísť ožehliť...akurát sa idem do toho pustiť...🙂

Nawal, čo sa týka nahradenia pôstu - to dvojité nahradenie - s dvojakým úmyslom (aj za Shawal i Ramadán) - je možné v prípade, ak niekto nepôstil viac dní počas Ramadánu, okrem menštruácie... V takom prípade sa odporúča za každý omeškaný deň nakrmiť chudáka, a ak to zdravie dovoľuje, tak aj post nahradiť... Dni za menštruáciu sa nahrádajú osobitne... InnsaAllah je to zrozumiteľné... A ALláh vie najlepšie!

Safi, to varenie je super. My sme si vždy pri tom užili kopu srandy..🙂 Inak dnes je slávnostá súťaž v recitácií Koránu vo Viedni a ja dekujem doma, lebo nám nemá kto postrážiť dieťa...☹

Inak dens som bola na tej výstave nábytku, a vrátila som sa bez nákupov...samé kožené sedačky a jakuzzi...

suzi4
25. okt 2008

Zdá sa, že všetky vegetíte mimo pc...🙂 Ja som ožehlila horu prádla, a ešte som prišla pozrieť správy a tak... TAk som skotrolovala aj koníka, ale pokec nikde... To nič, píšeme si zajtra...dobrú noc, zajtra leňošíme o hodinku dlhšie... Super... Dobrú noc!