Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

leishmania
7. nov 2008

jaj nie nekonvertovala, amoj manzel neni moslim ale zid 😀 inak som si citala forum co si zalozila, a MM ked dosiel na SR tiez nevedel vobec skoro po slovensky, on tu robi, a v jeho robote sloveencinu vobec nepotrebuje, v Ba by si miesto tvoj priatel ci manzel s anglictinou iste nasiel...

leishmania
7. nov 2008

ja som nepochopila tu otazku, ze je na mna,lebo som to pisala predtym jak som si ten dodatok precitala

amee
7. nov 2008

No v BA áno, ale to neni len o tej práci, nakoniec si si to sama prečítala. Ja som z toho zúfalá 😔

leishmania
7. nov 2008

hmmm myslela som ze hlavne....to mi je luto...inak maly ma krasne meno, sama si vyberala?

amee
7. nov 2008

To nič, možem si za to sama. No áno, sama. Veď som napísala, že som na všetko sama 🙂

csilla76
7. nov 2008

cafte kocky ako sa mate takto na vecer 🙂 co planujete na vikend? 🙂

leish a ja potom kam patrim? 😕 ja som tu zabludila a zabudla som sa tu medzi vami 😀

amee
7. nov 2008

Csilla: načo sa sťažovať ??????????????? 🙂 Ale vlastne som šťastná, že mám také zlaté bábo 😀

leishmania
7. nov 2008

no sama si sa neoplodnila 🙂 ti prajem nech ti to dobre dopadne, nech uz akokolvek, aby vam bolo dobre...

amee
7. nov 2008

Ja som rodený pesimista, ale aj tak ďakujem. Som si nemyslela, že to može zájsť až takto ďaleko. A odkial máš manžela??????????,,

csilla76
7. nov 2008

ale ved mne ani nenapadlo sa stazovat 🙂 veru to mozes byt stastna ze mas take nadherne zdravucke babo 😵 a muzika tiez 😵

leishmania
7. nov 2008

mas ip

leishmania
7. nov 2008

csillus k tvojej otazke nezaradovala som do zoznamu navstevnicky co nemaju moslima hehe

csilla76
7. nov 2008

ale leish ved ja len zo srandy..chapem ako si to myslela 😉

leishmania
7. nov 2008

jasne,ja len nech si nemyslis ze ta ignorujem tu 🙂

csilla76
7. nov 2008

leish ved hovorim ze som pobludila 🙂

nawal
8. nov 2008

😎 caute, pekny vikend prajem
Ja prave pozeram na nete neake lacne letenky na sk. Asi pojdem s detmi na 2-3 tyzdne ku svokrovcom.

bubba
8. nov 2008

nawal jej pekne od teba 🙂)aj ja by som sla na dovolenku ku svoktorvocm,ale kedze u nich byvam 😀 😀 😀 tak asi nie 😝 inac teraz by som sem nesla,hrozia tu vseliake divne vriusy kedze je kazdy den okolo 20 stupnov +- je strasne vela chorych 😖

sisulik
8. nov 2008

salam aleikom babenky...konecne sa hlasim..zatial len hlasim bo ideme rodinka na nakupy a idem chystat deti...tak neskor popismenkujeme..papa..

bubba
8. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeej vidim ta vidim ta vidim ta....!!!ako sa mavate?dobre?som zvedava ako ste sa ubytovali?aky mate domcek?byvate vo svojom ci v podlajme?gratulujem k zapojeniu internetu konecne dondes castejsie 😀

leishmania
8. nov 2008

ahoj sisulik 🙂 pekny den teda prajem...ako sa deticky aklimatizovali? myslim aj na tie teploty 🙂

ivka19
8. nov 2008

ahojte babulky,krasny vikendik prajeme 😉

sisu,tak rychlo popis,dufam,ze ste ok a uz ste sa ako tak aklimatizovali,ale urcite sa najviac tesite ,ze ste spolu rodinka 😵

bubi,som sa zasmiala s tymi tvojimi svokrovcami a dovolenkou u nich uffffffff 😝 😀

nawal,akou spolocnostou lietate 😉 na skyeurope boli letenky za 9 eur 😉 ale pre deticky 50 eur ☹

amee,vitaj 🙂

leish a csilluska,vidim,ze ste to tu zachranovali a pismenkovali 😀

bubba
8. nov 2008

😀 😀 😀 😀 avooj

safinka,mam tu nieco aj pre teba 😀 😀 😀

http://inzerosvet.sk/nahlad_inzeratu.php?num=5923

ivka19
8. nov 2008

bubi, toto ked safi uvidi,tak sa potom tes 😀 😀 😀 inak to musi dobra makacka sa vtrepat do autobusu 😀 dufam,ze nikoho neurazim,prepacte 😉

csilla76
8. nov 2008

Ahojte ako vikendikujete? 🙂

buubbi teda fajn kociarik 😀 akurat vhodny pre moju byvalu kolegynku ktora caka trojicky 🙂 ked sa s nou stretnem tak jej doporucim 🙂 😉

sisu no cakame ako si nazivate v UK 🙂 potom napis 🙂

mi ideme onedlho k nasim tak vecer este dojdem ked sa vratime domov 😉

nawal
8. nov 2008

Tak letenka alhamdulah kupena. idem 12.11 a vraciam sa naspet 2.12. Ivka ideme Ryanair z Dublinu do Bratislavy. Letenky ma vysli na 270eur. Lili plati 40E a iman ma cenu ako ja 😠
Uz sa tesim, len sa mi nechce cestovat s babami sama. 😅

ivka19
8. nov 2008

nawal,tak to si kupila dobre,teda platis 3 dospele,to tam nie je ziadna zlava 🙄 no nas to caka tiez od buduceho leta,uz sa neviem dockat 😖

csillus,tak prijemnu navstevu 😵 tvoja znama caka trojicky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 tak to si neviem ani len predstavit s tym kocikom 😅

csilla76
8. nov 2008

nawal super ze tu budete 3 tyzdne,tak si deticky uziju starkych 😵 len tie letenky su dost drahe nie?a najma pre deti...by mohli dat zlavu

csilla76
8. nov 2008

ivka dakujem pekne 🙂 nebudeme dlho,ale mam doma braska z CR ta reku ho chcem vidiet tak skocime trosku na pokec,byvaju len 20km od nas,takze v pohode sa da autom sme tam raz-dva 😉

ano moja znama caka trojicky,doktori sa biju pre nu,lebo tu na okoli take nieco je zriedkave,ona chodi ku tomu istemu gynekologovi jak ja tak teraz su z toho aj lekari paff a kazdy by chcel odrodit tie trojicky a urobit si prestiz z toho....takze istotne budu v telke..bude rodit v polke marca 😉

nawal
8. nov 2008

Ivka idem len ja a deti. Takze som platila za ceba a Iman celu a lili za 40E. To boli najlacnejsie letenky na tieto dni. Inak tam boli sumy ze 500-600 a viacej eur

nawal
8. nov 2008

Csilla a ta kamozka otehotnela "prirodne" alebo jej lekari pomohli?