Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

ivka19
9. feb 2009

tak ako si sa volala hanca predtym 😉

karo,ty nam asi nic neprezradis,ze ? ☹ 😉

nawal
9. feb 2009

inak aj mna napadlo meno Hana. Som zvedava 😝

karolinkafe
9. feb 2009

Nebudte zvedave, budete skoro stare 😀 No ved sa dozviete v juni. Toto meno aj tak nie je definitivne, ale keby ze hej, tak by som si ho rada nechala pre seba az kym sa mala narodi. Potom vsetky poviete ach jaaaaaj to bolo lahke uhadnut..... 😅

nawal
9. feb 2009

tak daj aspon zaciatocne pismeno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nawal
9. feb 2009

ja som straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zvedava 😎

hanca82
9. feb 2009

Ivka 19: No hana. Prava slovenska Hana 😀

suzy22
9. feb 2009

Ahojte,
zdravim vás. Som sa konecne dostala na net, cez vikend som ani Pc nezapla. Som bola vonku cely vikendaj v nedelu, v tom krasnom fujavicovom pocasi 😉 . Aspon ze sobota bola pekna.
To meno by mohla byt aj Maria , Maryam? Alebo Sara, ale to nieke take slovenske.. Hmmm, veď prezraď nám už.
csilla- Dufam, ze zase bude vsetko dobre.

Pekný deň 🙂

bubba
9. feb 2009

ahojte zenicky...
ivuska, naposledy sme si smsli so safi zaciatkom februara vtedy aj pisala do fora ze jej mala prist mamina tak urcite sa maju dobre a ako safi hovori "rodinkuju"odvtedy som jej este nepisala,aby si neminala korunky,lebo ona vzdy musi odpisat(zlata je moja)a urcite je to straaasne drahe...

hanca...a ake je to tvoje slovenske meno?? 😀 😀

karolinkafe
9. feb 2009

Hana to nie je 😝

bubba
9. feb 2009

ja nie som blondyna 😀 😝

slnieckokati
9. feb 2009

noooo. mna este napada nadia, nie je to sice priamo slovenske meno, ale znie to ako slovenska naďa...??? 😕

ivka19
9. feb 2009

karo,tak ty si tu vyvolala hadankove forum 😀 😀 tak aspon zaciatocne pismenkoooooooooo 😀

bubi,ked budes najblizsie pisat safi,tak ju od nas pozdravuj 🙂

karolinkafe
10. feb 2009

Bubba to nebolo pre teba 😀 😀 lebo vidim ze tak si to pochopila, ze ti odpovedam na tvoju otazku co si polozila hanci 😅 😅 , takze ja ta nemam za blondinu 😀 😉

nawal
10. feb 2009

salam, ako sa mate? my ako vzdy busy utorok. zachvilku idem na lekciu do mesity 😀

bubba
10. feb 2009

nawal potom napis o com bola rada sa dozviem ako prebiehaju muslimske lekcie...

karooooool halooooo 😀 😀 😀 ja viem ved ty vies ze ja nie som blondyna 😀 😀

a kto mi povie ake je hancino skutocne meno? 😝 😀

mexx
10. feb 2009

Ja myslim, ze jej skutocne meno je Hana. 😎

leishmania
10. feb 2009

aj ja

bubba
10. feb 2009

faaaaaaaaaaaaaaakt a akou metodou si na to prisla? 😎 ja som si robila vypocty,nakresy,dedukcie a pod...a vyslo mi ze Jana tak kde sa stala chyba? 😀

mexx
10. feb 2009

Asi takto:

hanca82 • Včera o 17:17
Ivka 19: No hana. Prava slovenska Hana

leishmania
10. feb 2009

hej ved ivka sa jej pytala jak sa volala povodne a ona jej potom odpovedala 😀

nawal
10. feb 2009

No som doma, baby mi poslali sms, ze sheych dnes nemoze dojst. 🙄

hanca82
10. feb 2009

BUbba robis si so mna srandu? 😕 Ja som sa mozno zle vysvetlila chcela som len povedat ze ked som bola v mesite a som sa zoznamovala s ostatnymi zenami, sa ma pytali ako som sa predtym volala, pretoze Hana je aj arabske meno znamena myslim radost, stastie. Tak ma napadlo ked Karolin povedala ze meno co vybrali pre baby znie slovensky. A dnes som zistila ze aj Jana. To som predtym nevedela...

bubba
10. feb 2009

hanca 😀 😀 co myslis?
mexx ja som to citala,diky 😀
a este aj predtym ako sa ivka pytala sa to dalo pochopit...
no co ste zasa take s vami sa neda ani poftipkovat niekedy 😝 😝 😀 😀

mexx
10. feb 2009

Bubba, mozno nemas talent na rozpravanie vtipov. 😝 😀

bubba
10. feb 2009

hm tak sorry 😉

jamila
10. feb 2009

pekný večer všetkým 🙂

ja už som doma z práce...jupíííííí...

a k tým menám...mne sa páči moje meno v Slovenskom jazyku Jarmila v arbaskom jazyku Jamila.

😅 😅

jamila
10. feb 2009

dievčence mám dilema...už som pozisťovala všetky informácie ohľadom víza a taktiež ohľadom trvalého pobytu.

Ak bude drahý vybavovať víza potrebuje len pár dokumentov + pozvanie a môže prísť na SR... avšak len na 90 dní...len neviem či za tú dobu stihneme vybaviť trvalý pobyt....ak nie musel by sa vrátiť domov.

Ak zažiada priamo na ambasáde o trvalý pobyt bude to trvať možno viac ako 4 mesiace a potrebuje veľa dokumentov a tie čo bude mať v arabskom jazyku musí poslať mne, aby som ich na SR nechala preložiť a potom ja mu ich musím poslať naspäť...čo zasa zaberie možno aj mesiac či dva.

začínam byť z toho celkom znavená....ešte však musím toto všetko prekonzulotvať s drahým....

sugika
11. feb 2009

Dobry den, ako sa mame?Vidim ze ste stale pri menach. 🙂 Mna hlava boli nejak. 😖

suzy22
11. feb 2009

Ahojteee 🙂
No uplne ta chapem Jamila... Tie papierovačky sú strasne. Veď aj my kým sme vybavili všeky papiere ohľadom svadby to trvalo... Teraz sú papiere na matrike, a do 3 mesiacov ich tu akceptuju a budeme aj my tu legalne manželia. Manzel ma teraz pracovne visa a potom by mal dostať pobyt. Ale nam to nijako neponahla kedze ma tie visa a moze tu byt.
Napadol ma taky prípad, keď jedna zahranicna studentka tu v BA ziadala o visa pre svojho manžela, na zaklade zlúčenia rodiny. Takže on sem dostal visa myslim, tak ako ona na skolsky rok myslim. A ani tu nepracoval ani nič. Takže by si sa mohla na to popýtať, možno by mu mohli dať víza na dlhšiu dobu, aby sa to stihlo a nemusel by isť domov.
Zuzka oprav ma ak sa mylim. Ty si to pamatas s Rabab, nie? Možno by sa to dalo takouto cestou.

Tak držím palce.
Pekný deň 🙂

leishmania
11. feb 2009

jamila na zaklade toho ze ste manzelia tak mate narok na zluzenie rodiny jak suzy pisala a ak to bude trvat dlhdie kym dostane trvaly pobyt, dostane povolenie tu byt stebou, kedze ste manzelia, len o to musite poziadat pred vyprsanim 90dni najlpsie 🙂) akurat zatial nemoze pracovat...co dokaze nastvat ked cakate na nejaky blby papier a mate zit zo vzduchu pricom na ucte musite mat minimalne 100000skk