Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

karolinkafe
19. sep 2008

Vidis, som ti aj stranku prelomila 😅 😀 kde siiiiii?

karolinkafe
19. sep 2008

Jaaj tu si 😀 😀 ale uz aj ides spinkat. Tak dobruuu noc 😵 😵 😵 a bozkavaj dvojky 😅 😲 😲 😲 (to je pre teba cmuk nie? 😲 ) 😅

safiah
autor
20. sep 2008

assalamu aleikum , pekny dnik zelame my sa uz davno hrajkame ja citkam dnes nevarim mame od vcera inshaAllah sa podari ist aj von ak bude vhodne pocasie.
pozdravuje dvojickovo 😲 😲 😲

csilla76
20. sep 2008

ahojte tetusky 🙂 sisu ano bola som vcera vo dvojickove dvojky su velmi zlatunke aj som im dala papat hehehe 🙂
vy sa mate ako,ake pocasko tam je.....tu v ke uz dnes neprsi tak hadam bude pekne aby sa dvojky mohli pokocikovat na vzduchu 😉 posielam cmuky aishinke a abodikovi 😲 😲 😲

baby inac mi safinka ukazala aj koran....som prvykrat videla..... 🙂 no tak vas pozdravujem vsetkym ,ja poobede cestujem spat zatial este tu strasim 😀 😀 😀 v ke.

jamila
20. sep 2008

Ahojte...assalamu alikoum, pekný dník aj Vám....na Záhorí v noci opäť pršalo, ale verím, že už nebude. Hlavne nech teda neprší ani "dvojkám".....
V Skalici sú jarmočné dni a je tam aj super program....pôjdem to tam omrknúť....
Ja budem variť až zajtra a možno si upečiem aj koláčik..a ak sa vydarí budem ho aj jesť... 😀
Želám pekný a pohodový deň....

karolinkafe
20. sep 2008

As salam aleikoum 🙂 🙂 🙂
Ked uz hovorite o pocasi, tak aj ja pridam nase 😀 Tu bolo rano pekne, svietilo slniecko, ale okolo jednej sa zrazu zatiahlo a je aj chladno. Vyzera to na burku 😕 😖 Uvidime. Lebo hlasia dazd az do utorka 🙄
Csilla ty si si teda uzila u tety Safinky v dvojickove 😵 😵
Safi to uz mas ten slovensky koran, ci este nie? 😅
Ahoj Jamila tak uz si doma? Ako bolo? 🙂

csilla76
20. sep 2008

salam aleikum babenky 🙂 tak uz som domkaaaaaa 😀
hehe musela som ist vlakom lebo busik mi nesiel..no nic v pohode som dosla 🙂 este sme boli u nasich a tiez na nakup v tescu 🙂
safiiiiiiiiiiii pomoooc zabudla som ako sa vola to korenie co som od teba dostala........
karolinka aj tu u nas je chladno a zase prsiiiiiii ☹

safiah
autor
20. sep 2008

wa aleikum salam my uz sme napapani alhamdulillah a idem kupkat deticky a marwinke ostrihat ofinku inshaallah
csilla to korenie sa vola garam masala 😉 som rada ze si vpohode dosla alhamdulillah aidem si dat pugincek co si mi doniesla mnam tolko dobrot od csilusky ze neviem co skor 😝

safiah
autor
20. sep 2008

teda najskor puding a potom riadit deti hihi 😀

csilla76
20. sep 2008

ale no safi ....len papkaj dobru chut 🙂 a marwinke moc neostrihaj tie pekne kucerave vlasky,ok 🙂 no ano to korenie dakujeeeeeeeeem niektory den vyskusam 🙂 tak sa pekne okupkajte 😵

sugika
20. sep 2008

dobry vecer tetusky, ako sa mate?tu je zima, a nuda velka. rano idem do BB na intrak, tak sa ,,tesim,, 🙄 ale co uz. hadam vydrzim 3mesiace a uz nikdy viac intrak.
Garam masala som mala doma aj ja. Je to super na maso.

csilla76
20. sep 2008

ano sugi bolo to velmi chutne na kuracom masku co safinka csilluse pripravila 🙂 a potom som si pytala to korenie haha ta ja som co 😅 ale mi velmi chutilo no no 🙂

sugika
20. sep 2008

inak da sa to kupit aj bezne som viackrat videla v hypermarketoch. ale to bolo uz davno... 🙂

safiah
autor
20. sep 2008

csiluska len ma mrzi ze to nebolo tak mnam koli tomu ze som nemalaviac smotanky inshaallah nabuduce ti urobim noeco super
ahmedmi estesnespi len jaci a jaci pomoc chcela som si trochu citat a nemozem robit nicpomoooooooc

odpoved pre karolinku ano uz mam ten slovensky koran domka mashallah.

safiah
autor
20. sep 2008

sugi ale domace je mnam

safiah
autor
20. sep 2008

ako csiluskyne maskrty dzemiky jablcka juj tolko mi doniesla mashallah

sugika
20. sep 2008

safi ty robis domace garam masala?to ako?

csilla76
20. sep 2008

safinka ale ma nehnevaj,mnamky papkanie si pre mna pripravila a nehovor ze to nebolo ok....lebo ta zbijeeeeem 😉 🙂 😉 ahmedko no to uz vidim ako bude z neho pocitacovy expertik bo mamine furt vytahuje kably alebo vypina pc aby safinka nekonikovala,zeeeeeeeeeeeee 😀 😵 😀 podarilo sa ostrihat marwinku? 🙂

safiah
autor
20. sep 2008

dnes sa nam akosi nechce spat pred chvilou som ulozila marwu zobudila sa a ahmed uz zalomil inshaAllah prebalila som ho a uz neprotestuje a hojda sa vo vajicku pojdem este upratat ako vzdy.
no ved si csilla videla ako si mozem v klude hopkat pri pc zeeee bez sance hihi
no podarilo sice nierovno ale aspon to ma kratsie mshallah hihi uz neriesim ze to nie je dokonale videla si ahmedkov uces ale to moja sestra nie ja.
sugi to korenie nam nosi svagor pripadne sa po niekom posle.

karolinkafe
21. sep 2008

Dobre ranko vsetkym 🙂
Sugi tak ty si uz dnes na intraku 😖 nejako to uz vydrz 😅 si sprav taky meter, z ktoreho budes odpocitavat dni ako na vojne sa kedysi robilo 😀 😀
Vidim ze Csilla a Safi su cele vytesene zo stretka 😵 😵
Ja to korenie o ktorom hovorite nepoznam, ale z maroka nam nosia jedno co sa vola Ras Al Hanut, to je tiez taka zmiesanina 😅 roznych korenin - myslim, ze ich moze byt az 27 😅 😉

csilla76
21. sep 2008

pekny dnik vsetkym kukuckam 🙂 safi nevadi hlavne ze to ma kratsie ved jej skoro narastu ona ma take pekne kucierky 🙂 aj ahmedkov uces je ok,sestre sa dobre podarilo ostrihat 🙂

no karolinka bolo super ozaj v dvojickove,ozaj som sa citila perfektne 😵 😵 😵

inac to korenie garam sala 🙂 ma taku fajn aromaticku vonu ,aj muzikovi sa paci 🙂 ejha karlinka ma zase inaksiu zmes korenia...no neva kazdy posle troska a budeme mat mix korenin hehe 😀 😀

csilla76
21. sep 2008

sorry malo byt karolinka 😉

nawal
21. sep 2008

salam zenusky, mashalah tak dnes uz mame 21.ramadan. Uz len inshalah 9 dni a potom 6 "bielych dni" 😀 😀

karolinkafe
21. sep 2008

Csilla no to ti verim, ze si sa dobre citila u Safinky 😵 😵
Koreniny su najlepsie, ked su miesane "domacky" v krajine povodu, lebo kupene je to ine 😅 Aj ked, kazda gazdinka si ich miesa trosku inak a v inych podieloch, takze stale tam vynikne nieco nove 😵 a v kazdej domacnosti je to rozdielne 😉 😉
Aleikom salam nawal. Rychlo to leti nie? 😉

safiah
autor
21. sep 2008

assalamu aleikum dievky ako sa mate?ja si tu sedkam a hladam receptiky na nejake slane pecivo nawal pozri si ja si tiez zbieram inspiraciu z netu .tusim si sa ma raz pytala na nejaky ten recept momentalne som na www stranke tejto www.receptar.sk
inshaAllah tu mozem davat www stranky ak nietak pardoooon

csilla76
21. sep 2008

no snad je to povolene safinka 😉 😀 idem aj ja kuknut mozno sa niecim inspirujem 😉 co fajn dnes varis? 🙂 a chces nieco slane upiect?
bola som zbierat orechy a teraz tu brusim po nete aby som sa zohriala 🙂 muzik isiel prikurit 🙂

safiah
autor
21. sep 2008

csilla tak mi hod nejaky receptik kde by som vyuzila tvoje pomlete orechy hmmm mnam velmi chcem dnes upiect nieco ale nie sladne skor slaneeeee

csilla76
21. sep 2008

safi no ale ked chces slane tak neviem ako vyuzijes orechy...nemam taky receptik na slane do ktoreho treba orechy... 😅
ale mam fajn receptik na smotanove pagaciky az chces napisem receptik do ip,ok? 🙂

safiah
autor
21. sep 2008

prepac zle som napisala aj nejaky kolacik kde mozem pouzit orechy lebo jadavam orechy len do babovky a iny kolac neviem, a potom aj nieco slane tak pis pis tetuska

csilla76
21. sep 2008

ok safinka poslem ti do ip-ka.sorry skor to neslo bo mi vypadol net... 😠