Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

jamila
2. jún 2009

Pekný deň dievčatá 🙂

No veru Karonikafe už sa ti to kráti a my sa tešíme s tebou 😅 ...zasa bude o jedno fešné dievčatko viac na tomto svete 😉 😉
Ja zatiaľ nemám žiadne nové správy a tak len čakám a čakať budem ešte 4 mesiace pokým budeme mať rozhodnutie.....
Zatiaľ Vás všetky pozdravujem a dávajte na seba pozor 🙂

emna
2. jún 2009

Ahojteeee zienky! tak konecne som sem zavitala chcela som uz skor ale mala som pokazeny internet takze asi tak...
ako sa mate?konecne to tu trosku ozilo...ja som 3 dni lenosila a zajtra uz sup do prace...
sara v pondelok som mala na plane lago ale nevyslo to lebo drahy musel pracovat...ja som sa taaak tesila no nic nabuduce to uz vyde 🙂
Zenusky aky ste mali vikend?ja mam totizto dnes este nedelu 🙂
pozdravujem vsetky

emna
3. jún 2009

Caute zienky!no nestiham citat tolko ste toho popisali 🙂ako sa mate?
suzi som tu dlho nevidela zeby pripravovala dalsi piknik? hlasim sa ako prva ak to bude v juli 🙂
jamila drzim palce nech vam tie vsetky papier schvalia alebo co s tym robia 🙂on nemoze prist na svk hoci ste sa zobrali?ja tomu moc nerozumiem ale viem si predstavit tu nasu slovensku byrokraciu a neochotu...
A karolinka ty ako?este sa kotulame 🙂
sara ako sa ma drobec? kedy nas pridete do merana pozriet? 🙂
hesmaali tesim sa na postu 🙂
pozdravujem vsetky ostatne zaneprazdnene maminy aj nemamimy islamky aj neislamky 🙂
pekny vecer cauteee

karolinkafe
3. jún 2009

Tak vidim ze tu je dost pusto.... 😕 😅 kde ste vsetkyyyy. Esteze to tu Emna a Jamilka udrziavaju 😅
Emna ja sa este vzdy kotulam 😀 ale tento vikend hlasia burky a k tomu je aj spln mesiaca, tak sa mozno mala rozhodne, ja ju nikam neplasim, nech sa sama rozhodne 😉
Vsetky vas zdraviiiim

bubba
3. jún 2009

cicáááááááááááááááá vsetko najelpsie k meninaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

karolinkafe
3. jún 2009

dakujeeeeeem micaaaaaaaa 😵 😵 😵
Ako sa mas? 😉

hesmaali
3. jún 2009

Karolinka Myriam uz sem nechodi???

hesmaali
3. jún 2009

Inak citavala som to tu od 2007 ale nikdy som sa nezaregistrovala,lebo som videla,ze maminy,tak to zatial nie som.....potom dlhsi cas som nevedela najst aj pokracovanie diskusie........takze asi tak niako v skratke
Inak Karolinka myslim,ze to tehotenstvo viac prospelo,aj ked sa vravi,zevraj dievcata beru krasu.....tak neviem,to jej musis mat pomerne vela,ked ti este tak vela ostalo 🙂

karolinkafe
4. jún 2009

Juuuuj hesmaali dakujem 😅 ani tu nie je cervenajuci sa smajlik 😉 Mne to tehu najma velmi rychlo zbehlo, ani sa mi nezda ze uz mozem kazdym dnom rodit. To urcite preto ze som to mala vsetko bezproblemove. Ja si to brusko velmi uzivam a som na neho nesmierne hrda 😀 Ale to budem na malicku este viac 😉
Ty zijes na SK? Neviem, mozno si uz pisala o sebe nejake info, len som to mozno prehliadla 😉
Zdravim vsetky "flakacky" 😀

hesmaali
6. jún 2009

Ahoj karolinka,neprehliadla si nic 😉 len som si ta tak zapamatala,lebo ked som bola vo Francuzsku 2007/2008 v Courchevel 1850 tak ty presne byvas na opacnom konci,kde je teplo,ak sa nemylim a vdaka aj tej tvojej polievke,lebo v Tunise som predtym o tom nepocula,aj ked je marocka....tak niako som si ta zapamatala pod tymito dvoma vecami 🙂 Svet je maly,ale nikdy nevies koho stretnes....tak to bolo aj v pripade Myriam ak je to ta,co si myslim ja,aj to bola uplna nahoda....ale dve poznavacie znamenia:moslimka z SR vo Winterthure....???Neviem mozno sa mylim...inak ako to je teraz vo Francuzsku,uz lepsie???Prajem vsetko dobre .....

karolinkafe
6. jún 2009

Hehe vdaka polievke 😉 no poznavacie znamenia mozu byt vselijake. Ohladom francuzka - tu na korzike je to trochu odlisne (teda vlastne dost odlisne 😅 ). Povedala by som ze clovek ktory chce robit tak robi a aj dobre zaraba, ale tyka sa to najma muzov. Pre zeny je tazsie najst si celorocnu pracu a nie len sezonnu. Je tu krasne to je pravda, ale sme zas izolovani od "sveta" a cesta na kontinent je draha. Predsa zit na ostrove je dost specialne aj ludia su uplne ini ako klasicki francuzi (co je obcas aj lepsie 😉 ) Cize nemam presny obraz o tom ako sa zije v "pravom" francuzku 😅 len zo sprav a vidim ze vela ludom sa zije tazko - aj ked vsetko sa da relativizovat 😉 lebo neviem ako sa potom zije na slovensku, ked vo francuzku sa zije tazko.....

emna
6. jún 2009

ahojte lenosky! mame tu hrozne uprsane pocasie a to mam pravdaze vikend volno no co uz...aspon ho mozem stravit pred pocitacom 😀 o akej polievke tu je rec? dala by som si mnam..
karolinka uz sa ti to krati ze? ak sa nemylim uz su to len dni...ozaj ako prebehlo stahovanie?drahy je uz v poriadku? mi hladame tiez vetsi byt sme v jednoizbovom a niekedy mi to uz lezie na nervy clovek sa nema kde pohnut...no ako citam aj na francuzko prisla kriza je to hrozne ja ju tu v tal.az tak necitim ale co pocuvam za slovenskych sprav no hroza ☹ co sa tyka tej sezonnej prace to pznam az velmi dobre u nas je to to iste ako u vas karolinka tazko sa najde nieco na cely rok...
pozdravuje vsetky holky pa pekny vecer

safiah
autor
8. jún 2009

maminka karolinka srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaam
zelam vam vela zdravia a plno stastnych chvil...skoro sa zotav a vybozkaj princeznicku 😲 😲

karolinkafe
8. jún 2009

Dievcata tak kinderko sa dnes rano o 7.15 rozlusklo a narodila sa nam nasa krasna Lilia 😵 Maju sa s maminkou velmi dobre, meria 50cm a vazi 3100g. Pekne papa z cicika a ma dlhe tmave vlasky 😉
Safinka dakujeeeem

sara2008
8. jún 2009

salam zienky!!!! srdecne blahozelam karolinkafe vela vela stasticka,zdravicka a trpezlivosti 😀 mala musi byt nadherna!!!!hlavne ti prajem rychle zotavenie,prebehlo ti vsetko bez komplikacii? ...

sara2008
8. jún 2009

inac som vam pisala aj vcera,ale mam nieco z netom,kazdu chvilu ma odpaja,a je to pekne na nervy 😠 ...my sa mame fajn,malemu rastu zubky ako po dazdi,uz ich mame 6 😀 ..inac tu s tourobotou na cely rok je pekny problem,skor sezonna praca,aj tu pri jazere tak ako u emmy v horach je to tazke..kriza je vsade..

ivka19
8. jún 2009

karolinka maminka,si sikulka,zvladli ste to presne na termin 😉 ,srdecne blahozelame,krasne meno pre malu princeznu,uzivajte si krasne chvile s nou v laske,zdravi a stasti,tiez prajeme rychle zotavenie a nacerpanie novych sil.uz sa veeelmi tesim na foto, 😵 😵 😵

bubba
8. jún 2009

teda aj tu sa gratuluje?tak s apridavam aj ja..nech je mala zdrava a mama silna 😵 😵 😵
vsetky ostatne ahojte mojekrasne 😵 😵

emna
8. jún 2009

karolinka srdecne blahozelam a prajem vsetko vsetko dobre a uz sa tesim na fotky od malej modelky 🙂 pozdravujem vsetky islamky

hesmaali
8. jún 2009

Karolinka ty si teda rychla,rano porod a poobede najnovsie informacie 🙂 😉 Prajem vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,vela zdravia a trpezlivosti krasnych chvil v trojici 🙂 (aj moja svagrina je Lilia🙂)

sugika
8. jún 2009

Gratulujem Karolinka k malej, urcite je kraaaaaaaaasna 🙂 a super ze ste ok a vsetko islo easy. dufam ze budu aj fotky coskoro🙂

karolinkafe
9. jún 2009

Ahojte vsetkym vam zo srdca dakujem, tak Lilia je uz napapana, okupana, prezlecena, spinka tak vam mozem narychlo napisat. Porod bol dost rychly (necelych 7 hodin) vsetko prebehlo super a citim sa fajn, ziadny nastrih ani komplikacie, fakt to bola pohodicka. Navyse je tu dobry personal a mam vlastnu izbu. Vsetky vas zdravim 😉

jamila
9. jún 2009

Ahojky Karolinkafe....aj ja sa pripájam s gratuláciou ku krásnej dcérke a želám Vám v živote len pekné chvíle plné lásky a pevného zdravia..... 😉 Veľmi rada som si prečítala túto super správu.....teším sa, že sa máte dobre....GRATULUJEM 🙂

suzi4
9. jún 2009

Príjemný večer,

masaAllah! Karolin, vitaj v klube maminiek, Lilia Anna je krásne meno, nech má prekrásny život, spolu s vašími rodičovskými radosťami i starosťami...🙂

Ostatné žienky srdečne pozdravujem, Jamila je niečo nové?

jamila
10. jún 2009

Ahojte dievčatá,

Suzi rada ťa tu vidím....drahý stále čaká na poštu...nejako to teda trvá na to, že som to poslala prvou triedou a dokonca letecky.....očakávam, že každým dňom by mal mať v ruke všetky dokumenty a akonáhle ich bude mať vyráža do Líbye na ambasádu...takže všetko zatiaľ po starom....stále sme len vo fáze "čakania".... 😅

A čo ostatné dievčatá ? ...ako sa máte ?

zizuza
14. jún 2009

ahojte
ja som chodila na stranku moja svadba...na temu manzel je moslim ale uz tam nik nechodi tak dufam ze nevadi ak zavytam sem. som vcera mala s drahy nika (neviem ako sa to pyse) a by som sa chcela opytat ake zazitky s tym mate vy? pre mna to nebolo jednoducho bo som bola neskutocne nervozna a bala sa tam ist. sme sa koli tomu predtym aj strasne pohadali bo ja som si obliekla suknu. ale nie daku kratku. bola to dlha sukna az pod kolena

omfahad
15. jún 2009

Salam sestricky, ako sa mate? uz som tu medzi vami dlho nebola, tak si vas idem chytro precitat 😝
A Karolinka, blahozelam k babatku. 🙂

princessws
16. jún 2009

Ahojte ... ktorá ma prosím vas muža alebo priateľa z Maroka ? potrebovala by som niečo 🙂 ďakujem

karolinkafe
17. jún 2009

Ahojte, nejako to tu viazne....
Vsetkym vam dakujem, mame sa fajn, pomalicky si zvykame na novy zivot 😵
Princes, je nas tu viac, som jednou z nich, co by si potrebovala? 🙂

snezienocka
17. jún 2009

karolinkafe gratulujem k malickej. dufam ze ste obe ok a uzivas si materstvo.
asi je aj na case aby si aj nejake tie fotecky pridala. 😉