Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

csilla76
23. nov 2008

safi ahooooooooooooooj 🙂 ako sa mate?ako bolo u rodicov?deticky si uzili babku s dedkom 😵 aj tam je sniezik?

ivett vitaj 🙂 odkial si? 🙂

suzi4
23. nov 2008

Slm žienky!

prajem príjemný večer. Ivett, vitaj v našom klube pokecu...🙂 Bývate v BA?

Safi, už sme chceli vyhlásiť pátranie po vás...ako decká, a čo kufre?

Sisa, Csillus, helóka...mi ujság?

Jamila, díky za IP, pokojne kedykoľvek sa ozvi... a prajem príjemné prípravy 🙂

safiah
autor
23. nov 2008

ahoj csilla alhamdulillah mame sa dobre u rodicov bolo dobre len ma trosku unavili rodinne navstevy a deti ani nehovorim ..sniezik nemame len na ceste domov som nasla poladovicu he ale uz je brrrr zima akosi neviem zvyknut
suzi my estedoma byt kufre... dobre ze si mi pripomenula musim jeden lodny kupit 😀

csilla76
24. nov 2008

Ahojte 🙂

hehe u nas v noci padal sniezik,tak trosku mame vybielene kopce 😉

safi som rada ze ste sa citili fajn,tak to si myslim ze tie nevstevy rodinne vedia poriadne unavit...no ale co uz..aj to treba obcas 😉

suzi semmi ujság,hideg van 🙂 vy ako zimujete?

bubba
25. nov 2008

baby islamske mamicky na tretej strane v polovici 😝 😝 😝 hanba!!!safi,kde sa flakas?dufam ze dvojicky sa maju dobre a neni su chorucke..sisu ako decka?uz sa aklimatizovali trosku?ako anglictina?ide im to?

safiah
autor
26. nov 2008

ahoj bubba no tu sme len nemam moc casu na pocitac mame navstevu dosiel k nam na par dni svagor.
dvojky su ok alhamdulillah zdravucke dnes nas pride ujo doktor zaockovat brrr
a vonku je uz zimaaaaaaaaa mame aj sniezik

sisulik
26. nov 2008

salam aleikom..
viem, som hrozna..malo sa vam venujem ale co uz...busy busy.. 😅

ivka19
26. nov 2008

ahoj babulky

bubi,to co ten komentar 😅 vsak vypisuj aj ty a budeme dalej 😀

safi,tak doktor pride az domkov 😕 to mate super,aspon sa nemusite trepat von,ked je tak zima 😵 tak drzim palce,nech to dobre zvladnete 😉

safiah
autor
26. nov 2008

noooo prave sa ockuju hehe ani necekli ako pocuvam
ano mame doktora takeho co k nam chodi domov nemam starosti alhamdulillah s vyckavanim v cakarnach.
ivka ako sa mi mas pozdravujem aj sisu
ani ja nemam cas pocitacovat to som uz napisala je toho dost a vecer uz chcem pokoj chodim skor spinkat alebo cajickujeme .

ivka19
26. nov 2008

safi,cajickujes,aj ja,ale nejak nezabera 😅 ale vsak musim byt trpezliva 😉 tak dvojky su silne,myslime na vas 😵 inak my sa mame fajn,vystrajame o 106 😝 😀

bubba
26. nov 2008

no vidite clovek musi troska zabrdnut a hend sa vsetky zjavite 😀 😀 😀 ale som rada ze vsetci relativne zdravi..tesim sa z toho ze nielen my vystrajame o 106 😀 😀 😀 dnes sme malovali a bolo to........ineeeeeee 😀 😀

ivka19
26. nov 2008

bubi,tak ,ze zabrdnut 😀 mozes aj castejsie,nech je tu veselsie 😀 to aj vy mate doma ako v blazninci 😝 😀 a co ste malovali 😉

bubba
26. nov 2008

malovali sme cmaranice baranice,farebny sneh bodky prstami vytlacene po papieri,travicku,machlanicku....vlastne vsetko bola nakoniec len velka machlanica.pokresleny cely ksich musim dat zajtra fotky na fb 😀 😀 😀 ale dnesuz idem spaaaaaat som death...
dobru nocku

csilla76
27. nov 2008

Ahojky 🙂 pekny aj ked zimny dnicek zelám 🙂 ako sa mame? 🙂 dufam ze dobre 😵

csilla76
27. nov 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale no taaaaaaaaaaaak kde ste vsetky,???????

jamila
28. nov 2008

ahojtéééééééééé 😀

csilla ja až teraz....aj to len na skok.....no netušila som, že je tu tak tíško 😅

dievčence čo sa deje ????....

jamila
28. nov 2008

táááááák a už mám aj letenku a tak za tri týždne idem za drahým 😅

princessws
28. nov 2008

aooojte 🙂 piisem tu prvy krat ale citala som tu vela prispevkov 🙂 aaa velmi ste mi sympaticke tak tu niekedy budem prispievat 🙂)

csilla76
28. nov 2008

jamila dakujem krasne tesim sa z tebou,uz o chvilku budes s drahym a uzite si to plnymi duskami 😵

princess ahojky 🙂 vitaj 🙂

princessws
29. nov 2008

aooooj csilla 🙂 ako ??? inak ja som potom s Piestan a ty ???
nejak to tu uz otichlo 🙂

jamila
29. nov 2008

no toto ??? tak to tu ešte nebolo 🙂

ahoj Princes.....

ja mám dnes voľno a tak pôjdem so synovcom skladať domino kocky 🙂

csilla76
29. nov 2008

princes ahooojky ja som z RS. 🙂 Napis nieco o sebe blizsie. 🙂

jamila hrozne pocasko,u nas prsi dazd so snehom,najlepsie je byt vo vnutri v teplucku 🙂

sugika blahozelám k narodkám 🙂 😵 😵 🙂

sugika
29. nov 2008

Jej, dakujem Csillus, si strasne zlata 🙂 Inak ahojte tetusky davno som tu nebola teda.

nawal
29. nov 2008

salam, nam sa to tu krati. V utorok uz ideme naspet
Princes ahoj, ja som teraz bola 4 dni v PN 😎

sugika
29. nov 2008

Ahoj Nawal, stale si na SR?tvoj muzik uz iste bude smutny bez vas 😉

princessws
29. nov 2008

csilla76- no mam 20 rokov studujem na vs v bratislave 🙂 aaa tak tiez mam priatela moslima .. je z kw 🙂 a co ty ?

nawal- hej bola si v PN no pekne 🙂 a ty pochadzas odtialto ??? Tento vikend som behala vacsinou po meste 🙂 a bolo uprsane a chladnooo :D

jamila- aoooj 🙂

sugika
29. nov 2008

no super, nie som tu nejaku a dobu a uz si ma nikto nevsimne 😀 ale ale tetusky, bude zle

sugika
30. nov 2008

no toto, kde ste mamky? 😒

silvia.t
30. nov 2008

Ahojte mamicky,pridavam sa do klubu 😀 my cakame v maji prirastok do rodiny,tak potom sa aj ja budem moc pysit tym,ze som islamska mamicka 😅

sugika
30. nov 2008

Ahoj silvia 🙂 Odkial je tvoj muzik?