Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
7. okt 2008

ja viem ze som trapna s tym lamanim ale ved o to ide 😀

safiah
autor
7. okt 2008

ty jednaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖 😠

csilla76
7. okt 2008

🙂 no teda to snad nie je pravda ako ze 😝 😅

safiah
autor
7. okt 2008

normalne sa nejdem s tebou zhovarat

csilla76
7. okt 2008

safi ale nieeeeeeeeeeeeee ja ne naschval sorry jó???????????hm 😀 😀

csilla76
7. okt 2008

ako sa mate?uz lepsie?

safiah
autor
7. okt 2008

este ma nechaj chvilu predychavam 😅 😔

safiah
autor
7. okt 2008

ale trosku este maju hlieny co by nebol taky problem ved ani ja s tym enmam problem dam kvapky nefukam nos ale im treba odsavat a toje hmm dost velky stres pre nich a mna boli srdceeeeeeeeee ze placu 😢

csilla76
7. okt 2008

tak to ti verim ze je to stres a teba zase srdiecko ze ..dufam ze coskoro budu ok a zdravucke 🙂
safiiiiiiiiiiiiii dychaj z hlboka 😅

csilla76
7. okt 2008

safiiiiiiiiiiiii sziaaaaaaaaa idem ja spinkat bo nemvladzem cmuk detickam pápá 🙂

safiah
autor
7. okt 2008

joj csilla haha uz ma to preslo otvorila som okno 😀
inshaallah ved deti zvyknu byt chore
a ty ako sa mas haaaa pochval sa dufam ze uz nemate nic co by sa dalo zavarat uz je zima

safiah
autor
7. okt 2008

tak si idzzzzzzzzzzzzzz

nawal
7. okt 2008

salam, jej uz to tu fachi. 😀 😀 😀

safiah
autor
7. okt 2008

brrruuuu nocku

safiah
autor
7. okt 2008

no wa aleikum salam nawal ako sa mas depka presla 😎

nawal
7. okt 2008

ale hej, len detcka su chore, a ja nervozna z nich. Dnes som povedala, ze uz viem preco je ra pod nohami matiek 😉

safiah
autor
7. okt 2008

hehe nawal aj my sme chori viem o com pises aleeee sabr inshaallah nas za to Allah odmeni viete co mi dnes urobili deti vytiahli kakaovy prasok zo skrine a rozsypali po celej kuchyni a aj oni boli od kakaa potom im tielok sopel z nosa hnedej farby cely den skoro haha smieskovia ani trosku ma to nerozhodilo cudujem sa

nawal
7. okt 2008

to su iny sibali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

safiah
autor
7. okt 2008

co su chori maju rozhadzany rezim lebo mi viac spinkaju a potom do vecera su hore Subhanallah niekedy ich pozorujem oni sa tak rychlo pohybuju neviem ja bysom po desiatich min.bola s vyplazenym jazykom.

jamila
7. okt 2008

Salam alikoum....

vidím, že detičky sa trápia s chorobami a nás "dospelákov" to tiež neobchádza. Už dva dni sa bez vreckovky ani nepohnem....no čo už...raz to predsa len skončiť musí a ja verím, že to bude čo najskôr.

Tak želám deťom rýchle uzdravenie a ja idem tiež na čaj s medom a citrónom 😅

csilla76
8. okt 2008

tak zelám pekne ranko zienky moje 🙂 ja uz varim,vlastne mam v rure francuzske zemiaky na smotane s klobaskou a syrom,neviem ci sa to tak vola presne(po madarsky to je:rakott krumpli 😀 😝 )potom idem do zahradky vyberat zeleninku,vcera som uz polku petrzlenu vyrylovala ale este ostalo a tiez aj mrkev a ostatne treba vybrat tak idem okolo 9 hod.na to 😉
safi tvoje dvojky kakaovy sibali 🙂 viem si predstavit ake to bolo este ze teta safi mas taku fajn povahu 😉 🙂

safiah
autor
8. okt 2008

assalamu aleikum tak prave mi odisla sestra bola sa s nami rozlucit fnuk uvidime sa az niekedy buduci rok ked sa vratime inshaallah z jemenu.a pojdeme vonkovat pekne svieti slniecko.krasny dnik

nawal
8. okt 2008

salam, safi a kedy odlietate? 😎

karolinkafe
8. okt 2008

Ahojte zenusky. No dufam, ze to nie konik nam vsetkym virusy rozoslal 😅 ako vidim, pomaly ziadnu rodinku neobisla choroba 😖
Csilla, tak ty sa urobis teda 😉 . Ja som na zahradku velmi rada chodila s nasimi

karolinkafe
8. okt 2008

Juj co to.... mi odoslalo, predtym nez som dopisala 😅 tak pokracujem
ja som chodila velmi rada na zahradku a tiez na huby 😀 😉 tie zboznujem, skoda ze tu ziadne nie su 😕 😅
Safinka tak aj vy uz letite? No fasa a kedy 😉 To si tam teda dobre uzijete ked sa vratite az buduci rok 😵 😵 😵 zelam krasnu dovolenku 🙂 Si ma rozosmiala s tym kakaom, riadne sa ho museli nadychat 😀 😀 😀

csilla76
8. okt 2008

karol ako sa mate? 🙂 no narobim,co uz som zvyknuta,a niekedy toho mam plne zuby 😀 ako praca?uz pomenej?????? 🙂

karolinkafe
8. okt 2008

Ahojky Csilluska 😵 😵 Mame sa fajn, ja sice s upchatym nosom a bolavym hrdlom, ale tak fajn 🙂 Jasne, ze uz mame menej prace, teraz uz pomalicky zazimovavam domceky, teda musim vsetok zahradny nabytok dat dovnutra, skontrolovat ci je vsetko ciste, vypnut elektrinu a plyn a.... zavriet... do buduceho aprila 😉

safiah
autor
8. okt 2008

dievky este som tu doma na sr v novembri inshaallah 😉

karolinkafe
8. okt 2008

Jaaaaaaj, som pochopila, ze uz teraz niekedy idete, ked si sa lucila so sestrou 😉 😅 Takze pojdete, ked na SK bude zima, aby ste si uzili teplucko ze? 😉

safiah
autor
8. okt 2008

hehe sestra moja odisla do UK za pracou a uz sa teda neuvidime lebo dojde najblizsie v dec.a my v nov.ideme do toho jemenu.tudom?asi som zle napisala nevadi .deti sa kupu teda ebi ich kupe a ja cakam he robim nic inshaallah dnes skor zaspia