Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
8. jan 2009

as.a.suzi aj ostatne tetuse,ja pisem v skratke lebo mam net v mobile je velmi pomaly a drahy.tak sa mi neda rozpisovat.inaj aj ja som na fb tak si ma nahodte dobre?dnes sme boli na obed u svagrinej cela rodina.mnam ona vari asi najlepsie vie ze nelubim velmi stiplave tak nevari take ohnive.uz je 12h u nas a vsetci su von len ja s rod domenka.

sisulik
8. jan 2009

ty fungujes??

safiah
autor
8. jan 2009

sisu len na 5% a dovtedy kym neprejde muzika mi 2 x denne kupovat kredit.bozkavam ta aj deticky

hameeda
8. jan 2009

Ahoj.
Prave som nasla tuto stranku a velmi ma potesilo ze tu existuje takato tema. Pri citani prispevkov som sa potesila ze je to tu taketo kludne.Volam sa Veronika a moj manzel je zo Syrie, momentalne zijeme v Syrii, konkretne v Damasku. Mam dcerku 6 rokov a mali sme druhu dcerku ale ta nam pred necelymi 10 mesiacmi zomrela, mala problemy od narodenia teraz by mala 2 roky. No a momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva, vraj to bude chlapcek. Rada by som sa dozvedela nieco o Vas, kde zijete a tak.

safiah
autor
8. jan 2009

ahoj hamida vitaj medzi nami.ja som momentalne v jemene ale len docasne inak zijeme na sr.mam tu trosku obmedzeny pristup na net ale sem tam nakuknem ia.bru nocku

sisulik
8. jan 2009

ahoj hamida...ja som aziza...moj manzel je z kuvajtu...zili sme aj v kuvajte aj na SR a momentalne sme v UK...
mas zaujimavy profil...ze by si bola v 476 tyzdni tehotenstva? 😉 je mi luto tvojej dcerky ale boh vie preco sa to stalo...nechcel aby ste sa trapili a aby sa trapila aj ona...

hameeda
8. jan 2009

Ahoj safiah,,sisulik
Ja mam pristup na net v podstate neobmedzeny, no pri dcerke, manzelovi, domacnosti a pracou mi neostava vela cesu na net, no ked som nasla toto forum tak uz si niejaky cas urobim, prave sme s manzelom riesili otazku mena noveho prirastku akosi sa nevieme zhodnut, zhodli sme sa len na tom ze by sme chceli arabske meno,kedze doktorka povedala na 100 % ze to bude chlapec tak sme zacali vyberat, manzel by chcel mano Harun,,ako sa Vam pozdava toto meno?

hameeda
8. jan 2009

Sisulik,,v tom profile je otazka zaciatok poslednej menstruacie, ak by bola otazka termin porodu tak to tam hned hodim 22.03.2009 ale posledna menstruacia,,to ma teraz skutocne nenapada bolo to davno tak to musim prepocitat

sisulik
8. jan 2009

hameeda..ono sa to pyta v tom pripade ak si tehotna..ak si tehotna tak vtedy sa zapise zaciatok poslednej menstruacie a podla toho ti to vypocita v ktorom si tyzdni tehotenstva..ak tehotna nie si, tak sa toto tam nepise...

Harun zneje celkom fajn... 😉

suzi4
9. jan 2009

Salam žienky!

Hroooooozná kosa!

Safi, čakáme na to teplo z Jemenu 🙂 Ako sa máte, čo detičky? Super, vaším sa bude páčiť, nabudúce prídem aj ja na návštevu...

Sisu, čaves maves stratená. Ako sa máte? Ako počasie v UK? cmuk deťom.

Hameeda, vitaj! Voláš sa Veronika? Ak áno, svet je malý...🙂 Ja som cez rok v Bratislave, cez leto v Sýrií, odkiaľ pochádza manžel. Máme prváka Hani-ho... Ako sa darí Tebe? Je mi ľúto straty dieťatka, ale bola to zrejme vôľa Božia... a teraz vám požehná krásnym zdravím bábätkom, innsaAllah. Aj my by sme radi súrodenca pre Hani-o 🙂

Bubba, Csillus, čo nového? Díky za radu, skúsim sa prihlásiť, a potom pošlem nick, už si to nepamätám...🙂

Jamila, pekný a príjemný pobyt v Alžíri.

Pekný deň, čafte 🙂

csilla76
9. jan 2009

sermuste 🙂 vitaj hameeda 🙂

safi taak budete mat veselo aj vasi dojdu tak to bude superko 😵 ako dvojky?posielam im cmuk 😵

sisu dostala si ip?ako sa mate?uz ste si zvykli?

jamila uz pomaly pride na SR iste nam pride napisat zazitky 😵

suzi mizujs?jól vagytok? 🙂 na fb si treba dat original meno 😉 aj datum narodenia,inac to asi nevezme..aspon poniektory my pisali ze pokym nezadali pravy datum tak ich nepustilo... 😉

pozdravujem aj ostatne:sugi,bubba,karolinka(uz dlho tu tiez nebola),ivka,dominika a vsetky nemenovane 😵

karolinkafe
9. jan 2009

Csilluska, kedze si si na mna tak krasne spomenula 😅 tak sa ukazujem 😉
My sme boli na slovensku, ale hned po prichode nas cakali smutne spravy 😢 .... priblizne 5 hodin pred nasim prichodom zomrel necakane mojej mamke brat 😒 takze nas uz uvitali so slzami. Den pred stedrym dnom bol pohreb, takze sviatky nemali ziadnu "chut". Ale co uz... zivot ide dalej. Teraz sme uz spat na Korzike a zvykame si (najma ja 😅 ) horko-tazko na kazdodenny stereotyp.
Dodatocne vam vsetkym zelam Stastny rok 2009, nech je plny lasky, stastia a zdravia. 😵 😵 😵 Posielam vam vsetkym maly boztek.

csilla76
9. jan 2009

karolinka sa tesim ze si sa ozvala 🙂

je mi luto ze vas cakali na sr take smutne spravy..a stryko bol chory? 😢

ja mam tiez choreho deda,je to mamin otec a ma 88 rokov,ale zatial bol v pohode este,no pred silvestrom dostal porazku,je ochrnuty a lezi na Jiske,tak neviem co snim bude 😢

ivka19
9. jan 2009

ahojte babulky

karo,vitaj spat,je mi luto,ze ste mali take smutne sviatky ☹ aj vam vsetko naj do 2009 a hlavne si rychlo zvykni zase na korziku 😉

hameeda,vitaj medzi nami 😉

csilluska,tak aj vam nech sa dedo rychlo zotavi
co sa tyka fb,tak mna nepusti ani zaregistrovat,preto nie som este tam 😀

suzi a vy co nove 🙂

safi,tak ty budes mat navstevu zo sr v jemene? 😉 tak si ich uzite 😵

karolinkafe
11. jan 2009

Ahojte vsetky mamicky aj nemamicky.
Csilla ide prave o to, ze pre nas vsetkych bol zdravy ako ryba 😒 ale kedze bol dost samotarsky a velmi sa nezdoveroval so svojimi problemami, tak mozno uz nejake mal, no nikto o tom nevedel. To sa uz nedozvieme 😔 Dufam, ze sa to vasmu dedkovi zlepsi 😉
Ivka a vy ako? Mala rastie ako z vody ze? 🙂
Zdravim vsetky ostatne babenky

jamila
11. jan 2009

Ahojtééééé dievčence 😀

tak som konečne doma a ako sa hovorí všade dobre, ale doma najlepšie. 😅
Aj keď mi je troška smutno, lebo som odchádzala v emóciách a ešte teraz cítim ťažko na srdiečku.

Júúúúúj...ale tu je teda poriadna kosa. Ešte včera bolo v Alžírsku asi 18 stupňov a na slniečku aj viac 🙂
Musím sa poriadne aklimatizovať.

Ďakujem všetkým za blahoželanie a dúfam, že už to pôjde ako po masle a potom už bude môcť drahý
prísť na SR. 😉

csilla76
11. jan 2009

ahojte 🙂

karolinka dakujem,aj ked je uz stary dedo,ale aj tak je tazke ho vidiet v takomto stave 😢

jééj jamila uz som na teba myslela ze teraz sa mas vratit niekedy 🙂 veru tu je riadna kosa 😖 tak nam nieco napis ako bolo v alzirsku,aj nejake foto by si mohla dat do albumiku nech kukneme 😉

bubba
11. jan 2009

ahoj karolinka...no co ako bolo??porozpravaj aj nejake pekne zazitky,kde vsade ste boli co ste robili(okrem orejedania)ako sa drahemu lubila slovenska stedrovecerna kuchyna?
aaaaaaaa i ked nerada takto hned v novom roku,ale hovorim uprimnu sustrast....

a caute aj ostatne baby teda Ivka uz sme na FB vseeeeeeeeeetky okrem teba 😉 tak makaj makaj dako to sprav 😀

sisulik
11. jan 2009

salam aleikom krasavicky moje..ako sa mate?

jamila
12. jan 2009

Ahojky 😅

tak a fotoalbum je na svete...dala som tam pár fotiek 🙂....možete pozrieť 🙂

a teraz už aj ja idem do hajan 😀 dobrúúúúúúúúúúúú

bubba
12. jan 2009

nadherne jamila,len skoda ze ked ti ho omrknu adminky tak ti ho zrusia 😅 😅

ivka19
12. jan 2009

jamila,krasne fotecky,nepridas aj zo svadby? 😉

bubi,popracujem na tom fb 🙂

inak ahojte a krasny zaciatok tyzdna 🙂

jamila
12. jan 2009

Ahojky....

pridala som aj pár fotiek zo svadby...tak rýchlo kukajte 😀

jamila
12. jan 2009
bubba
12. jan 2009

jamila naaaaaaaaaaadherne satocky 😵 😵 a ta babka to co mala na hlave?

jamila
12. jan 2009

Áno bubba aj mne sa šaty veľmi páčili 😀

no a babka mala len šatku na hlave 🙂 ...v ten deň bolo strašne horúco
a všetci sme sa potili ako šialení 🙂 Ale nikdy na to nezabudnem 😉

Csilluška...predstav si, že som na teba nezabudla ..len som zabudla doma adresu ☹
Pošlem teda dodatočne cez Slovenskú poštu 😀

jamila
12. jan 2009

Zdravím aj ostatné dievčence 🙂

csilla76
12. jan 2009

ahojte 🙂 dnes som mala same vybavovacky tak som sa dostala sem az teraz 😉

jamila jééj krásne fotky 😵 😵 a neva ved som ti pisala ze staci odtialto poslat si zlata dakujeeem 😵

karolinkafe
12. jan 2009

Bubbi dakujem 😉 No jasnacka, ze sme mali aj pekne zazitky. Napr sme sa jedneho dna vybrali do Polska, tak nahodou sme si vybrali mesto Zakopane, ze sa pozrieme ako to tam vyzera - v Tatrach. Tak ja by som to mesto nenazvala Zakopane, ale Zakapane 😀 hroza, kopa turistov, lebo je to lyziarske stredisko, ale vobec sa o nic ti poliaci nestaraju. Na chodnikoch 10cm ladu, vsade kopa neodhrnuteho snehu, cesta neposypana, to bol teda den 😅 Priroda bola ale krasna, vsetko zasnezene, dobre sme vymrzli 😉
Jamila krasne fotocky, dodatocne gratulujem. To ale teda rychlo zbehlo 😒 kedy sa zas uvidite?

kikushikx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz