Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
19. sep 2008

halo, baby zdravim. Ako sa dnes mame?Ja som dnes jedla moju hariru, aj kocur dostal a jedol ,a stale zije, takze asi fakt to nebolo zle, a idem asi robit puding. som si kupila smotanovo karamelovy. 😀

safiah
autor
19. sep 2008

ja peciem babovku s orechmi od tetusky csillusky 😝

sugika
19. sep 2008

Fotky ste nespravili Safinka? 🙂 Mozes poslat aj kusocek z babovky 😀

safiah
autor
19. sep 2008

sugi nespravili uplne som na to zabudla ☹

csilla76
19. sep 2008

baby tak hlasim sa od kamosky z ke 🙂 navsteva u safinky sa super vydarila,ona je perfektna mamina 🙂 aj mi navarila fajny obedik...tak som papkala aj detickami 🙂 😵 dvojky su moc zlatucke,uzila som si ich poriadne,dufam ze sa to na mna nalepi a coskoro budem mat aj ja take peknucke babatko 😵
safi babovka upecena?este skocim ochutnat ..som nedaleko 😀

safiah
autor
19. sep 2008

csilla pokojne dojdi babovku som prave prekotila z formy na tanier 😝 este ju pocukrujem teda oprasim cukrom

csilla76
19. sep 2008

ok safi ty taka sikulka 🙂 aj my veceriame prave 😉 no na fotky sme zabudli,aspon jednu sme mohli 😉

safiah
autor
19. sep 2008

no hlavnezesom nabila baterky a vlozila ich aj do fotaku pomoc nevadi hlava derava ale ked nam tolko jazyky mleli hihi

csilla76
19. sep 2008

nevai safi fajn sme pokecali a deticky som si uzila 🙂 nezabudnem na vas 🙂 posielam cmuky 😵

karolinkafe
19. sep 2008

Safinka a Csilla ako vam je fajn ze ste sa stretli 😉 😵 😵 Vidiet ze ste stravili krasne popoludnie. To clovek aj na skarede pocasie vonku hned zabudne 🙂 Skoda ze ste fotecky nespravili 😅 😒
Sugi tak vidis, ze hned na prvy krat sa ti polievocka podarila, aj kocur ostal zivy 😀 😀
Ako vidim, tak vsetky kupujete domceky aj v druhej krajine. Ved jasnacka, treba ist za rodinou a tie krajiny su takeeee kraaaasne 😵 😵 😵

sugika
19. sep 2008

No jasne, ved minule sa pozeral na mna, ako keby som bola sisi, ze chcem aby zjedol co mu dam. teraz sice sa netvaril nejak nadseny, ale zjedol hariru, takze v pohode. 😀 Nikoho nezabijem.
Testik kedy bude, ha???? 😉

karolinkafe
19. sep 2008

Mozno na buduci tyzden 😅 😉 😝
Pocuj ty mu same orientalne jedla vari, tak chudak kocur nechape 😀 😀 😀

sugika
19. sep 2008

No nechape. ale teraz uz nie je az tak velmi nas...ty.A nezdochol. takze som rada. Jemu treba dat len spagety a plnenu kapustu, a je stastny. Zje kapustove listky aj bez masa🙂 No a ma rad aj zakusky. takze ze nejak divny.
Inak co noveho?Drahy uz chodi do roboti?

karolinkafe
19. sep 2008

Sugi z toho tvojho kocura sa ale nasmejem 😀 😀 ze kapustove listy, to som este nevidela. 😅
Drahy je este stale na marodke, ved aspon mu lahsie prejde ramadan 😉 😅 a nove nemame nic 🙂 , zajtra mam veeeela roboty, ale tak predposledny vikend uz vydrzim a potom.... koniec sezooooony 😅 😀

sugika
19. sep 2008

minule zjedol grilovany baklazan, takze sa necuduj. 🙂 A ramadan je za chvilku za nim takze moze potom do roboty nie?

safiah
autor
19. sep 2008

karol a po skonceni sezony robis co mas volno ?ci len bude redsia premavka?
ahmed mi prave zaspal konecne a ja hmmm ako vzdy unavena upracem muzik umyva riad alhamdulillah jamam opat eksem po rukach z tolkeho umyvania a kupania deti po kakanickach.

sisulik
19. sep 2008

salam aleikom tetusky 😀

safiah
autor
19. sep 2008

wa aleikum salam sisu 😲

safiah
autor
19. sep 2008

ako sa mate kuriatka moje haaa

sisulik
19. sep 2008

elhemdulilah celkom fajn..a vy?

takze dnes si randila s csillou? 😉

karolinkafe
19. sep 2008

Ahoj tetuska sisucka 😀 😀 Deticky su uz ok?
Safi my koncom oktobra zatvarame a potom..... prazdniny 😀 😀 Ja cez zimu robim trosku v kancli, lebo mojmu sefovi sa uz nic nechce, tak robim sekretarku, chodim na postu do banky atd. Aspon mam nejaku cinnost, lebo tu je to v zime mrrrrtve 😖

karolinkafe
19. sep 2008

Juuuuuj sisu som ti skomolila meno 😲 😲 😅 som chcela napisat sisuska 😀 😀 😀 pardoooon 🤐

sisulik
19. sep 2008

karo..hehe.nevadi..aj to sa stava..aspon si ma rozosmiala 😉
deti sa maju uz dobre elhemdulilah tak inshalah im to tak aj dlho vydrzi 😅

safi...po maghribe sme zasli na 20.ramadan...takze zaciname s leilat al qadr..modlime, modlime, modlime, prosime a modlime... 😵

sisulik
19. sep 2008

safi zase zdrhla...a aj karo..no ja ked sa tu objavim..tak tu nikoho niet... 😅

som doma s malym..on uz par hodin spinka..este cakam na aishinku..isli na farmu....tak cakam a cakam.... 😅

karolinkafe
19. sep 2008

Sisu ved pobavit sa obcas treba 😅 😉 aj ked nechtiac 🙂 Kiezby vase modlitby boli vypocute inchallah 😵 😵
A Aishinka uz chodi do skolky, ci aky to mate system vlastne? 😉

karolinkafe
19. sep 2008

Sisuuuuu ja som tuuuuu, len som pisala 😉

sisulik
19. sep 2008

od zaciatku ramadana cize zaroven od zaciatku septembra je uz aj skolka, skola a vsetko mozne 😀

karolinkafe
19. sep 2008

Cize tak isto ako aj na sk 😉 Lebo su staty ktore to maju poposuvane, preto sa pytam. Aisha ma vela energie, tak ju musi nejako vybit 😉 Ma nejake kruzky a tak? 😵

safiah
autor
19. sep 2008

sisu safi zdrhla ako si napisala poslednych desat dni musime pritvrdit inshaallah .nech nam da Allah silu.
takze bruu nocku csilla ma dnes vystavila haha idem pinkat som stastna zeste vporiadku velmi vas rada bozkavam deticky su krasne mashallah aj dnes oms i pozerala fotocky nech vas allah ochranuje. 😲

karolinkafe
19. sep 2008

Safinka kde si zmizla haaaaa 😅