Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
10. nov 2008

ty dvojo nohavic a detom plny kufor coooooo
teda u mna to tak bude vyzerat urcite 😀 a keby ze len jeden kufor ale aspon tri velke uz sa znaham po takych fajnych lodnych 😀

csilla76
10. nov 2008

juj vy cestovatelky....pocestujete..sa vymenite safi a nawal... 🙂 s rodinkami 🙂

safi pozhanaj take velke kufriska aby sa co najviac veci pomestilo 😀 😉

no ja uz idem spat..nemvladzem..oci mi idu dole 😔

sisulik
10. nov 2008

salam aleikom tetusky...dnes sa kupila letenka pre maminu..v decembri k nam skoci..sa tesikujeme...ja vobec nemam chut nikam letiet...radsej nech letia tu..hehe...
nawal...vy kedy letite?

csilla76
11. nov 2008

Ahojte 🙂
jupi sisu tak sa budete vytesovat ze kvam pride mamka-babka 🙂 to bude radost 🙂 pekne si ju uzite 🙂

ostatne zienky ako sa mame co nove?u mna nic..nejak som zmorena v poslednej dobe..nemam energiu....

hodim nas dopredu aspon,coked niekto prispeje 😉

suzi4
11. nov 2008

Čaute žienky!

Azoooza, vitaj!!! Ako sa usídlujete? Ako ste sa zaklimatizovali, a čo deti? Normálne si tu chýbala, však babenky?

Csillus, szióka, to treba zvaliť na jesennú únavu..ani mne sa nechce ráno vstávať...☹

Ostatné pozdravujeme, mrknem vás neskôr..ideme spať...

bubba
11. nov 2008

sisu noooooooooooooo typicky anglicky domcek 😀 to je vas?

nawal
11. nov 2008

Salam, baby ja zajtra rano letim na sk. Ozvem sa vam odtial. Majt sa krasne papa 😵 😵 😵 😵

suzi4
12. nov 2008

Nawal, innsaAllah ste mali príjemný let...no a vitaj doma...!

Ostatným prajem príjemný deň, ja sa snažím učiť...zajtra mám skúšku...pá

ivka19
12. nov 2008

ahoj babulky

nawal,stastnu cestu a uzite si to 😵 😵

csillus,tak to co s tebou,ze nemas energiu,asi prilis vela pracujes aj v zahradke,tak trochu oddychuj 😉

prajeme pekny dnik

sugika
12. nov 2008

ahojte babenky co noveho?vidim ze sa tu cestuje, kiez by som aj mohla. ale nemam kam 🙂 a ani s kym teda. 😀 kedy budu nove fotky drobcekov?vsak davno ste nedali nove fotecky tak sup sup uploadovat!

csilla76
12. nov 2008

Ahojte zienky 🙂

pekny vecer zelám vsetkym 🙂

sisulik pekna nova fotecka,aj domcek pekny to je vas? 😉

safinka tak ako?dvojky posluchaju? 🙂 dnes som pouzila to korenie co si mi dala....musis mi doniest z yemenu..lebo mi moc chuti 😀

nawal tak uz ste na SK tak si tu uzite a potom napis ako sa mavate 🙂

suzi sziamia 🙂 co mate nove?no mam asi toho vela..tak preto mi ubuda energia..musim sa nadopovat vitaminikmy 🙂

ivka u vas ako?ja by som chcela este tento mesiac umyt okna aby som mala vsetko v poriadku lebo v decembri chcem oddychovat 🙂

sugikám hát szia hogy vagy ? 🙂 veru-veru uz by mohli byt nejake nove fotosky,by som aj ja kukla 🙂

jamila,dominika a ostatne zienky kde ste? 🙂

suzi4
13. nov 2008

čaute babule!

je tu akosi posmutne...☹ Asi v súlade s počasím...🙂

I nás všetko fajn, Csilla Ty si taká včielka, môžeš aj k nám priletieť... Prajem pekný deň, a pripájam sa k výzve: "žienky kde ste?"

Cmuki

sisulik
13. nov 2008

salam aleikom...domcek ktory je na jednej z fotiek za nami.tak v nom byvame my..hehe..je uplne novy...cca rok a pol ma len..hehe..preto nasa ulica ani na mape este nie je... 😀 ale mame krasne tichu stvrt...
dost som zaneprazdnena z online hladanim nabytku atd...dnes nam pridu dat zaluzie..ak zajtra bude dobre pocasie, tak mozno nam pridu aj pokosit travnik... 😅
dnes cely den prsi...hlava ma boli..deti soplia a vsetko co som dnes chcela urobit mimo domu tak som to zrusila aby som mohla byt s detmi doma...aby sa im to nezhorsilo...ale su fajn zatial elhemdulilah..v januari aisha zacina pripravku a ako patrocna v septembri ju uz caka skola..hehehe...vsetci ktori zacinaju s nou v januari pripravku, tak od tohto tyzdna kazdy tyzden mame chodit s detmi do skolky a byt tam dve hodiny s nimi..hraju sa a tak...my sme boli vcera..aj darcek dostala..hehe..aj peciatku s usmevom do zosita co jej dali lebo bola dobra..ale vcera aj tak dali kazdemu dietatu usmev..hehe..

csilla76
13. nov 2008

suzi no mozno raz priletim...kukni nas aj v teme madarsky pokec hm? 😀

este dokoncujem varenie,takze odbehujem 🙂

ale aspon temicku posuvam dopredu 🙂

bubba
13. nov 2008

sisulik no super az na tie sopliky..ale to prejde deti si zvyknu a bude to mzno aj pelsie ako suchy prasny vzduch,.ja ked som bola v GB som konencne nemala akne na tvari a ako som sa vratila domov,vratilo sa aj akne 😝 😝 takze ta vlhkost je aspon na nieco dobra 😀 a prave koli pocasiu som tam nedokazala zit,mala som z toho vecneho dazda depresie 😠

sisulik
13. nov 2008

mna len par dni boli hlava.... 😅

csilla76
13. nov 2008

sisu a nemoze to byt zmenou pocasia? 😕

prajem ti aby ta cim skorej prestala boliet

bubba
13. nov 2008

no sisu,ja som tam bola 3 roky 😀 😀 😀 este prvy polrok sa to dalo ako tak zvladnut,ale ja som slnieckovy milovnik cize ja a dazd...to moc nejde 😝 😝 ale monzo by som si zvykla keby som bola donutena...

urcite aj na teba daco lezie ved aj ty si bola dlho v teple a teraz takyto sok pre telo nie je bohvieco...

sisulik
13. nov 2008

vcera som sa dala zaockovat aj proti tetanusu..takze aj to ma trosku unavuje...boli ma z toho ruka...hehe..

csillus..ano moze...ja som taka ze i ked som bola na SR..stacila zmena pocasia a hlava v haji 😀

csilla76
13. nov 2008

no neviem ja tiez ako by som zvladala take dazdove pocasko..ale na vsetko sa da zvyknut len treba chciet 😉

sisu no vidis hlava aj ruka...teda....davaj pozor... 😉

csilla76
14. nov 2008

Ahojte 🙂

ta tu nikto??????? 😕

ivka19
14. nov 2008

ahojky 🙂

csillus ja som tu na chvilku,ale ty uz asi nie ☹ ako sa mate,dufam,ze viac oddychujes,citis sa uz lepsie 🙂

a kde sa nam podela teta safinka 😒 asi vela prace s dvojkami 😝

nam pride dnes dedo a synovec ,zajtra idu na futbal,tak sa uz vytesujeme,ze ich aspon na par dni uvidime 😵 😵
prajem krasny zvysok dna 🙂

csilla76
14. nov 2008

ivka tu sooooooooooooom 😉 kavickujem 😀

no uz lepsie trosku 😉 veru asi safinka ma toho vela...len dufam ze nie su chori....to nech ich obchadza z daleka a kazdeho z nas
juj tak bude aj u vas veselo ivka 🙂

ivka19
14. nov 2008

csillus,aj ja kavickujem pri pc,mala spinka 😎 no veru bude veselo,ale budu tu len na vikend ☹ som rada,ze ti je uz lepsie,trochu sa setri 😉

nawal
14. nov 2008

caute, hlasim sa z dubnice.
Baby toto sa mi este nikdy nestalo a inshalah uz ani nestane. Isla som dnes rano s detmi von a cestou naspet domov tak kusok pred barakom isiel oproti mne jeden panko priopity a zacal z dialky kricat na mna. Ze ja sa ti radcej uhnem ti spina jedna no a potom krical cez celu ulicu vsetky "vybrane" slovicka od vymyslu sveta. no hrozne, len som si pomyslela, ze neviem kto komu by sa mal radcej vyhnut ci on mne co som s detmi, alebo ja jemu ze je opity hned z rana.

csilla76
14. nov 2008

ivka som posadila cesnak..dostala som od susedy semiacka ta reku vyskusam..co z toho bude netusim bo som sadila 1x 😀
to nevadi ze len na vikend aj to je nieco a mala sa bude tesit 😵
tak kavickujeme spolu takto cez pc 😉

mexx
14. nov 2008

Nawal, tak to je dobre hnusne...bohuzial su aj taki ludia, co nemaju hanby... 😔 Dufam, ze viac sa ti uz take nestane. 😨

ivka19
14. nov 2008

joooj nawal,tak to co bol za pripad,a to tu v uk alebo uz na sr,inak super,ze ste uz domka,uzite si to 😉

csillus,mala bude jak strela,ked ich uvidi,vsak ide aj pc vyskrabat ked ich vidi na skype 😀

csilla76
14. nov 2008

nawal no teda to je sila 😠 takto sa spravat..a to co mal s tebou za problem? 😕 alebo bol natolko opity ze nevedel o sebe 😠

mexxica sermus pradavno si tu nebola,ako sa mas mlada pani? 🙂

ivka19
14. nov 2008

mexxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinka moja,tak teba som uz nevidela hadam od svadby,tak ako si zijete 😵