Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

csilla76
14. nov 2008

tak to ti verim ivka ze bude vytesovat a ako ... 😵

juj uz aj ja chcem taky pekny ruzovy batoztek 😵

nawal
14. nov 2008

ivka to tu v dubnici u svokry. No uz som sa stym vyrovnala, ze aj takyto su ludia. 😠

ivka19
14. nov 2008

csillus,drzim palceky, nech ho mate cim skor 😵

ivka19
14. nov 2008

nawal,tak to ti verim,ze ta to urcite poriadne prekvapilo,mne ked sa nieco take prihodi,mam to v hlave aj niekolko dni,ale ber to tak,ze bol asi dost pod parou 🙄

csilla76
14. nov 2008

nawal je mi to luto ze len co si dosla knam na SR a mas hned takuto nemilu situaciu...aj mna by to zobralo...by som sa trapila nad tym dni...

dakujem ivka,snad uz coskoro 😉

mexx
14. nov 2008

Dobre sa mame, babule, sa sem chodim na vas vzdy mrknut, len ked nemam cas byt tolko na nete, tak nic nepisem. Ale myslim na vas vkuse a ked bude pojazdny net, tak vas sem budem chodit isto otravovat... 😉

ivka19
14. nov 2008

tak mexxi,rychlo s tym netom 😉

csilla76
14. nov 2008

mexx ok tak aby bolo cim skorej 🙂 🙂

bubba
14. nov 2008

nawal fakt hnusne ale ked si predstavim ze to bol urcite len jednoduchy a nevzdelany clovek co sem tam daco pocul v tv alebo v radiu,tak v nom prepukli emocie...starsia dcerka sa ta nepytala ze co sa mu porobilo?nebola vystrasena? ☹ ☹ chudence deti,no ale ved aj ty musela si sa riadne bat o deti..

suzi4
14. nov 2008

Salam žienky!

Sisa, tá migréna dorazila aj do BA...🙂 Je mi príšerne... Inak pekný domček, vytešuj sa z mangela... a detí... A napíš email, čo a ako...ok?

Nawal, to je teda sila! Pekné privítanie, čo? ALe to je Slovensko, žiaľ... a teraz sú dostatočne vyburcované aj vášne...proti Maďarom, a všetkým ostatným... a vcelku, priznajme si, Slováci sú xenofóbni... Kým v SY by Ti dali ako cudzincovi to posledné, aby si sa cítila dobre, tu Ťa radšej obídu veľkým oblúkom... Ale nebuď smutná, hoci určite to doznieva v Tvojom vnútri, innsaAllah je to len pre posilnenie imánu, Ya Rabbi!

Ivi, prosím, čítala som na debate digi.scrap, že máš skúsenosti, mohla by si mi prosím napísať tie základné kroky...stiahla som si GIMP, a ďalej sa nepohnem... termíny ako pozadia, rámy mi veľa nehovoria...a hoci som si všetko preštudovala, potrebovala by som asi praktické skúsenosti... vopred vďaka!

Mexx, Bubba, Csilla, čafte...

bubba
14. nov 2008

suzi avoj 😀

csilla76
14. nov 2008

Szia Suzikám 🙂 ako sa mavate?

zial ano tu u nas na SR je to este tazke s cudzincami...niektori ludia su nemyslitelni ako sa spravaju.....

ved nezalezi na tom kto je aky ale vsetcia sme ludia,a respektovat by sme sa mali.

bubbus sermus 🙂

bubba
14. nov 2008

csillus avoj 😉 mentalitu slovakov nezmenis,ale myslim ze Eu vela zmeni a otvori trosku pohlad ludom,ktori doteraz videli len na koniec svojej dediny 😝

csilla76
14. nov 2008

no ved dufajme bubba ze sa nieco pohne ale spravnym smerom 😉

leishmania
14. nov 2008

ked mozu mat americania cernocha prezidenta tak sa mozu casom zmenit aj slovaci 😉

ivka19
15. nov 2008

suzi,to ta asi sklamem,s tymi skusenostami v digi sc.ja ich nemam,tiez sa len ucim,ale ja robim vo programe photofiltre,ked nieco robim 😀 ale ak chces len ramiky skus ten loonapix.com a zda sa mi,ze kocky maju temu digi sc.pre zaciatocnikov,a tam su vsetky super postupy,ak ni posli mi ip,nieco poriesime 😉

nawal
15. nov 2008

salam, uz na to nemyslim 🙂 🙂 Len som nad tym tak rozmyslala, a dosla som k zaveru, vsak ja som na spravnej ceste a koli takemu sa nedam vytocit 😀 😀 😀

sisulik
15. nov 2008

salam aleikom bambulky..ako ako?

csilla76
16. nov 2008

Ahojte 🙂

posuvam temicku vpred 😉 ako sa mavate????????? 😉

suzi4
16. nov 2008

bzzzz. kde ste všetci?

csilla76
16. nov 2008

bzzzzzzzzz ja tutok...ale nemtusim ostatni kde? 🙂

bubba
16. nov 2008

halooooooooo safi kde si,zijes???

csilla76
16. nov 2008

ja neviem preco sa tolke dni nasa safinka nehlasi......halooooooooooooooooooooooooooo

ivka19
16. nov 2008

ahoj babulky,tak mi sme uz bez navstevy,takze trochu smutno,ale zvykneme si zase za par dni ☹
vela som ani nezmeskala,od mojho posledneho prispevku,sa to dalo vsetko v pohode precitat 😀

bubi,safi,dobra debata 😀 😀 ale aspon nieco 😉

ivka19
17. nov 2008

kde ste babulky ☹ haloooooooooooooooooooooooooo

safiah
autor
17. nov 2008

assalamu aleikum tu byt moc som nemala naladu na pocitacovnie a manzel chodieval skor domov tak sme rodinkovali.sme ok alhamdulillah, pozdravujem vas.
ivka moja dosiel ti balicek?

csilla76
17. nov 2008

Ahojte 🙂

juj sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim safinka ze sa mate ok,jasne treba aj rodinkovat 🙂 🙂 🙂 pozdravujem aj ja dvojickovo 😵

sugika
17. nov 2008

zdravim babenky. ako sa mame?vidim ze asi vsetko je v poriadku, len je tu riadne international, UK-SR medzinarodne vztahy. Ja akurat sama sedim na intraku tak dufam dojde niekto bo tu nemam rada byt sama 😖

dominika2727
17. nov 2008

Ahojte.....dlho som tu nebola 😅 ,tak idem citat co ste pisali.....
Csilla76.....prepac za ten recept......nezabudla som.....urcite ti poslem nieaku turecku specialitku 😉
bubba...dik za tie linky...ale zatial ziadne meno......Ale to tak nesuri 😀
pekny vecer prajem 🙂

csilla76
17. nov 2008

dominika ahoj 🙂 jééééééééj ja som uz zabudla..hehe moja skleroza.... 😀 ale jasne ze ked budes mat cas tak posles..ved to tiez nesuri 😀

prajem dobru nocku vsetkymmmmmmmm 😔