Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
12. mar 2009

jeeee, to by bolo super 🙂 dufam ze poletime spolu, bo by sa mi nechcelo cakat sama v rime. len ked nespravim statnice mozem najskor posledny augustovy tyzden letiet 😢 , ale do konca ramadanu by som bola tam takze aj tak by sme si mohli dat stretko. 🙂 potom mi povies co treba na svadbu a atd, myslim papiere,hej? 😉 budes byvat v maroku?mozno budeme susedky, hehe 😀

sugika
13. mar 2009

no drahy volal, mam slubenu hadiu prehliadku v marakesi 😀 ze chce ma nafotit ako vybozkavam hada a opicky 😝 sa uz moc tesiiiiiiiiiiiiim 🙂

bubba
13. mar 2009

tie fotky si potom rada pozriem 😉

karolinkafe
13. mar 2009

Sugi ty co tu strasis o pol druhej rano 😀 😀 😀 Aj ja sa uz tesim na foto 😉 Si davaj na tie hady pozor, lebo drahemu jedneho obmotali okolo krku a mu povedali, ze teraz si musi vykupit svoj zivot - prachy tam od teba pytaju na kazdom kroku 🙄 ... tak im na to povedal, ze nech to hadisko rychlo beru, lebo im ho plasne o zem a budu mat po zarobkoch 😀 😀

sugika
13. mar 2009

😀 😀 😀 si ma teraz dobre rozosmiala, ze im ho plasne o zem, noooo si viem predstavit Jamala, hehe. autorita je. Tak ale inak aby by som nedozila toho momentu ked na mna daju hada, lebo sa ich extra bojim 🙄 ta ja som mu potom hovorila ze fajn, akoze 10m od hadov sa zastavim, ale koniec, ziadne hladkanie alebo pusinky 😀 tak si zo mna robil srandu este aj vcera, ze uz ma vidi ako beham na autobus a idem na letisko. a ja tu nestrasim v noci. akoze o pol druhej sme len skoncili hovor, potom som este pisala diplomovku a potom prisiel na net, takze ja uz v noci nespinkam 🙂 ale mi aj vychovuje, total super ked ma nikto nerusi, a len klud.

sugika
13. mar 2009

ale co, nik tu dnes nebol, fakt je to tak ze sa objavim, vsetci zmiznu 😀 🙄 bude zleeeeeeeeeeeeeeee

sugika
14. mar 2009

haloo no co je, vsetci ste emigrovali dakde? 🙂

slnieckokati
15. mar 2009

nie, neemigrovali sme, teda ja nie. neviem kde stu ostatne baby.

velmi rada ti poradim s papiermi sugi. v maroku zatial byvat neplanujeme. uvidime, ako sa nam bude darit na slovensku, ale dochodok chceme stravit v pohodicke, v dome pri mori nedaleko casablanky... 😀 😀 😀

sugika
15. mar 2009

nooo mate asi tie iste plany teda. 🙂 aspon ze bude mat partaka na SR. hehe. 😀 inak rozmyslam ze asi by som isla len na konci augusta 🙄 tak ty uz tam davno budes. hmmmmm. ako je to s lietanim?treba spavit dalsi check-in s batozniou ked prestupis v Rime?som z toho jelen. bo som zatial sama takto neletela.

karolinkafe
16. mar 2009

Slnieckokati my to tiez tak planujeme 😀 budeme zatial zit vo FR a dochodok pol na slovensku - v lete ked je pekne a prijemne , pol v maroku - v zime ked nie su take horucavy ako v lete 😀 😀 😀

snezienocka
16. mar 2009

tak sa mi zda, ze budeme dochodkovat vsetky spolu. 😎 😀

bubba
16. mar 2009

ahoj gulka 😀 😀 no tak to mate dobre plany do buducna,dufam ze dovtedy na nas nezabudnes a budeme sa potom stretavat 😀 😀 to bude ale dochodok,coooooo?moja znama dostava len vdovsky 6.tis mesacne a kvartalne este asi 4 tisciky navyse a to jej muz robil vo fr asi len 10 rokov 😉
teda vy budete riadne zazobany dochodci 😀 😀

bubba
16. mar 2009

snezienocka veru veru,ale ja len pol roka s vami a potom zostavam v uzimenej krajine 😀 😀

karolinkafe
16. mar 2009

Bubba tak dufam, ze vdovsky dostavat nebudem 😅 😉 😀 Jasnacka ze na vas nezabudnem, to uz budeme stare skusene konarky 😀

bubba
16. mar 2009

no vdovsky som zrovna nemyslela ja som narazala ze uz aj vdovsky maju dost vysoky nieto este rentu 😀 😀 😀

bubba
17. mar 2009

caute idem vas kuknut ci safi pisala 😕 😕 😕 kuk kuk 😀

karolinkafe
17. mar 2009

Safi je uz doma? 😕 😉

bubba
17. mar 2009

no neviem ale teraz dakedy by mala ist okolo 😀 😀

suzi4
17. mar 2009

Ahojte babenky,

ako sa darí? My sme doma a chorí...☹ Vonku leje a tak... Prišla som vás iba pozdraviť!

sugika
17. mar 2009

Ahojte, Suzi skore uzdravenie pre vas 😖 blbe pocasie je, to je pravda. Akurat dnes som myslela na Safi ci uz dosla ci nie. Inak co noveho?nejak vymiera konik ☹

bubba
17. mar 2009

safi nie ze odtial dojdes tehotna 😀 😀

emna
17. mar 2009

Caute krasky dochodkyne 🙂 ako sa mate? citam ze vsetky mame rovnake plany s tym dochodkom...ja neznasam zimu a najradsej by som sa hned odstahovala do tunisu no ale co uz budem si musiet par rockou pockat! 🙂 nasporit nejake peniazky ak nevyhram v loterii a postovit nejaky pekny domcek pri mori... inak ako sa mate? ja nejak nic nestiham som v kuse len praci doma sa nahanam varit,upratat a tak taka zienka domaca..
a kde je blbe pocasie? nam tu dnes krasne slniecko svietilo ludia chodili kratkymi rukavmi kde zijete baby na sibiri? 🙂 🙂

karolinkafe
17. mar 2009

Emna no ja tiez nemam velmi rada zimu, ale zato ked je sneh tak som rada, hlavne na vianoce 😅 to by som si nenechala odpustit ani na dochodku 😀 😉 Ty kde zijes, ze mate tak pekne, ze v trickach chodite 😅 to este ani my tu na korzike si netrufame 😀 a to mame okolo 16-17°C, mozno moj bracho by uz chodil v tricku 😅
Suzi tak sa rychlo uzdravte, my sa drzime fajn, ja jem na kila kiwi, nejako mi velmi chutia 🙂
Sugi a ty co noveho?

emna
17. mar 2009

mi zijeme v severnom taliansku dnes sme mali asi 20 stupnov dalo sa aj opalovat 🙂 len skoda ze som prave pracovala a ked som konecne dorazila domov tak sa nejak schovalo 🙂 karo a kedy to mas termin?som pozerala fotky malickej nadhera taky maly zazrak!

karolinkafe
17. mar 2009

Emna termin mam v pase 😉 8.jun, ale tu vo fr pocitaju o tyzden viac - 15.jun, takze mam dva 😀 Ja to pocitam niekde medzi 🙂 A fakt je to zazrak, stale ked sa pohne alebo kopne, tak som z toho paf 😀

emna
17. mar 2009

tak to ti verim mi planuje az za taky 2 roky babo milujem deticky moj pochadza zo 5 surodencou a aj ja by som chcela mat velku rodinu ja pocitam tak 3 deticky 🙂insheallah

slnieckokati
18. mar 2009

ahojte dievcata,

vidim, ze uz mame vsetci naplanovany dochodok. Ja len neviem, ci sa ho pri tych stresoch aj dozijem...😢 😢 😢

v casablanke je teraz 23°C, takze parada, nie ako tu u nas.
sugi, ja cestujem len cez Zurich alebo cez Frankfurt, lebo sa po nemecky dohovorim. Ked si kupim letenku jednu, teda z Viedne do Casablanky s prestupom, tak sa vo Frankfurte o batozinu nestasram, lebo mi ju prelozia automaticky do dalsieho lietadla. Pre istotu si to ale vzdy vo Viedni na check-in preverim. Teraz letim cez Brusel, lebo Lufthansa ani svajciari uz nemali nic volne.

co mate este nove? nawal je este v sirii? karolin, malicka rastie? daj novu fotku do albumu, aby sme mohli porovnat 😉 🙂

karolinkafe
18. mar 2009

slniecko tak to nik nevie, ci sa dochodku dozije alebo co nam dovtedy zivot prinesie, ale plany mozme mat 😀 😀 Ty lietas do maroka nejako casto nie? Ja som tam uz vyse roka nebola a teraz asi ani tak skoro nepojdem, uz mi to chyyyyba 😒 😅 Ani netusim s akym babom by som sa tam mohla vybrat, teda aby mala mala spravene vsetky vakciny atd... 😕
Pridala som foto do albumu 😉

sugika
18. mar 2009

Jaaaaj, no tak ako vidim poletim sama, bo je idem cez budapest, tak ale hadam v rime sa da dohovorit po anglicky, tam sa robi check-in i ked mam len 40min na prestup, som pozerala. ☹ sa uz teraz bojim. ale co uz. Karo, no nic nove nemame. ufff nuda je, furt ta ista tema. Ja som tiez pocula ze je tam uz horuco, vraj, no nechce sa mi extra verit 🙂

sugika
18. mar 2009

hehe, pekne francuzske nohavicky si mala Karolinka 😀 stylove kedze FR. 😅 a krasne brusko mas, neviem co sa bojis, vsak uz vidnoooo ze coskoro budes maminka. Kedy bude nova profilova fotka o priceznicke?hm, hm,hm,???? 😀