Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

safiah
autor
15. sep 2008

dakujem inshaAllah urcite bude dobre s nami aj so sisulikovcami nejako ich to nazatazuje len nasu penazenku haha lebo plienky drahe ale to som myslela zo srandy ved ked treba prebalim aj 14 krat no co, nic, ked boli drobci a kakali po kazdom papani tak to bolo aj 16 az 18 krat a zijeme 😀

safiah
autor
15. sep 2008

ale dnes sme boli na taky mensi obleckovsky nakup take krasne vecicky maju pre tie deti juj vykupila by som cely obchod
bubbik a preco si oruzovela akoze teraz sestrujes so sugi co coooooooo
a ty teta leish ako sa mas haaaaaaaaa bubu dalsie fotosky z izraela 😅

leishmania
15. sep 2008

safik budu, ale najprv sa k nim musim dopracovat aj ja 😀 lebo to je ocinov fotak a kabel ma on doma, a zabudli sme card reader v izraeli, takze aj ja uz cakam kedy konecne uvidim fotos hehe

suzi4
15. sep 2008

Baby, čafte....

Sisa, posielame cmuki, innsaAllah ste už ok... Aj my sme chorí... A leje ako o dušu...☹

Livka, koriandrová vňať na Slovensku je myslím nereálna...ale skvele sa jej darí v záhradke... Ja som si doniesla semiačka zo SY a darí sa... Vidím usilovne vyvárate..., šikuľky...

Jamela vitaj, a pýtaj sa čokoľvek Ťa zaujíma...

jamila
15. sep 2008

Ahojte maminy....

Ste veľmi milé - všetky.... a ďakujem za vrelé privítanie. Sama neviem teraz na čo by som sa mala pýtať....no verím, že otázky prídu samé....a jedna ma práve napadá....ste všetky žijúce mimo SK ?...

karolinkafe
15. sep 2008

Salam aleikom mamicky aj nemamicky 🙂
Safi tak to mozno bude nejaky virus 😖 Inak mamca mi tiez vravela, ze pred tyzdnom boli 32°C horucavy a teraz taka zima, ze v kabate treba chodit. Chudatka male, ved uz pre dospelych je to tazke zvyknut si na take zmeny
Dufam, ze sa vase deticky rychlo uzdravia aj tvoje aj sisulikove inchallah.
Jamila vitaj, my sme rady ze sa k nam pridavaju nove babenky, no nie dievcata? 😵 Na tvoju otazku : nie sme vsetky v zahranici, je tu dost dievcat ktore ziju na sk. 😉 Ja som vo fr
Vedela som ze sa daju kupit kurcata, preto som sa pytala, ze ako to ze budete mat jahnacie. Takze si ho musite "sami" zabit. Ale tak aspon ste si isti, ze je urcite hallal. 🙂 A ta koriandrova vnat sa da pestovat aj v kvetinaci 😉

jamila
15. sep 2008

wa alikoum assalam karolinkafe ....aj tu sa rapídne ochladilo a to má za následok, že kopec detí je chorých....aspoň kamošky hovorili takto....ja sama som ťažko znášam tieto rapídne prechody....ale našťastie dnes sviatkujeme v SR a tak len oddychujem a čerpám sily na pracovný i keď skrátený týždeň....

Ja by som chcela zostať na Slovensku....ale ktovie kde ma osud zaveje...

csilla76
15. sep 2008

ivka tak ako dufam uz ta hlava neboli....uz aj mna presla..iste z toho pocasia to bolo.safi to je aka ta korianderova vnat?aj ja chcem semiacka..vypestujem si v kvetinaci ako karolinka pise ze sa da 😉
jamila ja som tiez na SR ,inac ja nemam muzika moslima ani ja nie som moslimka 😉 chodim sem do tejto temy preto ze sa mi tu paci,babenky su velmi zlate 🙂 🙂 🙂 posielam cmuky detickam 🙂

nawal
15. sep 2008

Salam, baby mna asi vystre. predvcerom som rano mala troska krvi tak som sa nepostila , vcera nic tak som sa zas postila a dnes rano zasa troska krvi tak zase som sa nie. To akoze teraz budem den ano a den nie?
Ci ako to je? Ked mam rano troska hnedo-cervene tak sa uz nemozem postit, ze?Ja neviem ci to je menst. lebo od vtedy jak sa Lili narodila tak som mala len raz v juni menstr.

nawal
15. sep 2008

Jamila vitaj 😵

nawal
15. sep 2008

Deticky rychlo sa vyzdravte 😉 😉 😉 😉

ivka19
15. sep 2008

ahoj babulky,a dobru chut vsetkym, co uz papkate 😉

ja este len varim a raniya mi nam zaspala na koberci,to sa stalo uz druhy krat,ze sa sama ulozila 😀

csillus,ak budes chceiet,tak pozriem koriandove semienka ak budu,poslem,vnat krasne vonia a doda inu chut jedlu.
🙂
jamila,ja som v uk 😉

csilla76
15. sep 2008

juj ivka ty si zlatá ze by si poslala?????????no jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 ja lubim take co vonaju,a dodaju fajn chute jedlám 🙂 inac co kuchtis ivka? 😉 vsetkym papkajucim dobru chut 😉

ivka19
15. sep 2008

uz skoro ideme papkat aj my 😝 peciem kurca a zemiacky v rure,ryzu a taku polievku s okry,to asi na slovensku tiez nie je,alebo sa to inak vola,su to take zelene malinke struciky a vari sa to v rajcinovej stave a salat 😝

safiah
autor
15. sep 2008

no krasny roman som tu pisala a nakoniec ma vyhodilo zo stranky takze teraz uz len pozdravujem nece sa mi to pisat este raz. 😀 😝

safiah
autor
15. sep 2008

a idem upratovat mali sme navtevu tak mam riadu az k susedom 😖 😖 😖

safiah
autor
15. sep 2008

leish a ty uz byt doma?

sugika
15. sep 2008

Nechcem byt dotierava, ale nechcel by ma niekto tiez sponzorovat s koriandrovimi semienkami? 😅
Inak ahojte. Vsade je taka zima?bo dnes je extra zima a prsi, a vsetko. Dokonca moj kocur zacal zrat, lebo doteraz vyzeral ako z koncentraku, tak asi prichadza zima. teda nie zima ako zima,ale myslim ze budeme si musiet dat bundy a tak. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

safiah
autor
15. sep 2008

sugi pohladam v supermarketoch inshaallah najdem a posadim ci zasadim do kachlicka takako moju bazalku ktorej som sa nedotkla a uschlachudera

ivka19
15. sep 2008

sugi,ak ich zozeniem,poslem aj tebe 😉

safiah
autor
15. sep 2008

aj safinkeeeeee ivka posleeeeeeee??????????????????/ 😅

safiah
autor
15. sep 2008

sugi coje na tej fotke

sugika
15. sep 2008

dakujeeeeem 🙂 no ja chcem vyskusat redkovku v tegliku, ci teda v nadobke, a basalku chcem aj ja, kedze rada varim spagety a pizzu (viem ze to netreba varit, ok?)

sugika
15. sep 2008

To je pri jaskyni Domica. Je tam super. 🙂 maju tam novy resort, a detsky park, s hrackami no proste taky rozpravkovy park. A to je jedna velka zaba. Som mu chcela dat cmuk, ale je z dreva, tak sa nerpemenil na princa. A doteraz zo vsetkych jaskyn co som videla sa mi pacila tato. Mali tam aj lono Zeme, taku dierku, no vyzeral to ako...ani sem nenapisem 😀

jamila
15. sep 2008

Salam alikoum....kým sa mi na net prihlási manžel troška Vás tu poobezerám...a počítam si ako sa máte...

csilla 76.....tiež som si všimla, že tu vládne zvláštna a očarujúca pohoda....a to ja mám rada....
...tiež som na Slovensku.....a zatiaľ bohužiaľ sama.....

ivka19
15. sep 2008

aj tebe safiiiiiiiiiiiiiiii aj tebe,len to najskor musim najst 😀

safiah
autor
15. sep 2008

dobre ivka nech ta za to Boh odmeni inshaallah najdes a ak nie nevadiiiiiiii zaobideme aj bez neho zeeeeeeeeee dam tam nieco ine zelene nasu petrzlenovu vnat hihi napriklad
jamila neboj inshaallah coskoro budete spolu aspon ste si teraz vzacni 😲

jamila
15. sep 2008

safiah....vzácny je slabé slovo....xixi....veď v decembri inshallah idem opäť za ním....tak bude zasa pohoda....a hlavne sa teším na kuchyňu mamičky....strašne mi chýba.....hlavne kefta...neviem ako sa to píše, ale ž sa mi slinky zbehli už len pri pomyslení.....xixi

safiah
autor
15. sep 2008

my sa tiez chystame s manzelom k nim domov a tiez sa tesim na ich speciality hlavne na cerstve ryby 😝 a inshaallah budem mat cas si zapisovat a potom si spiseme receptya vydame kucharsku knihy orient 😀

safiah
autor
15. sep 2008

teda zbalime si aj nase dve deticky a inshaallah aj mojich rodicov to bude velky rodinny vylet juj len my tam ostaneme par tyzdnov ci mesiacov uvidime