Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

nawal
27. okt 2008

este stale mam, a kojit som prestala asi 2 dni dozadu, uz som nemala mliecko ☹

safiah
autor
27. okt 2008

no ale mashallah krasne ste drzali
tak teraz budes kupovat dojdenske ako ja

csilla76
27. okt 2008

juj zienky mna picha pri chrbtici na pravo juj pomocccccccc boliiiiiiiiiiiiiiiii ☹ nemozem sa z hlboka nadychnut....

pekny vecer zelám

safiah
autor
27. okt 2008

csilla daj si teplu vanu a manzel nech pomasiruje. pocuj co si dnes zavarala iste si cely den makala coooo

csilla76
27. okt 2008

safiiiiiii nezavarala..uz to pominulo. 😀

nebola som domka rano som odisla a dosla az o 16.15 😉 potom som robila zemakove placky na veceru........

juj uz davno som nerobila 😝 chutilo nam 😀

a deticky ako safiiiiiiii???? 🙂 pozdravujem sisu a ostatnych,ako sa maju? 🙂

safiah
autor
27. okt 2008

no teda csilla placky ja som robila nedavno mnam dala by som si no zacala som dietovat ale mastne na veceru by ma asi neviem cooo

csilla76
27. okt 2008

no bolo to o 16.30 tak nie az tak neskoro safi hadam...dalo sa... 😝

dietovat precooooo a hlavne zcoho? 😕 netaraj moja 😵

safiah
autor
27. okt 2008

no to nebolo neskoro ale nerob mi tu chute
aj manzel dosiel a doniesol mi domaci arabsky chlieb no dala som si mnam dobry bol
csilla neviem ako dlho ma to bude drzat 😀 😝 bruuu nocku vypinam sa

suzi4
27. okt 2008

čafte! je tu neikto?

csilla76
28. okt 2008

dobre ranecko 🙂

dnes ideme do madarska,ale je nejak uprsane tak sa hadam zmeni 😉

safiah
autor
28. okt 2008

dobryyy den asslamu aleikum tak uz sme domenka trosku sme uradovali ale vsetko slo ako po masle Alhamdulillah
prajem vam krasny dnik csilla tak do madarska heeeeeeeeeeeeeej prines madarsky gulas ale ten asi halal nede no trepem ficim detom ohriet polivocku papa 😝

csilla76
28. okt 2008

ta kde ste babenky???? 😕

je tu tisko 😅

suzi4
28. okt 2008

Csillus, szióka!

csilla76
28. okt 2008

suzi sziaaaaaaaaaaaa 🙂 ako sa mate?co nove noze sa pochval 🙂 inac kde to byvate priamo v BA? 😉

som ja ale kiváncsi co? 😀 😝

nawal
28. okt 2008

Salam zenusky, u nas uz Lili spinka a Iman zase caka na mna kedy pojdem ja do postele 😠 😀
Od zajtra sa inshalah postim, tak sa idem predvecerat a pred spanim zas 😝 😀 😀 😀

csilla76
29. okt 2008

dobre ranko 🙂

posuvam temicku trosku vyssie 😉

jamila
29. okt 2008

ahojtéééééééé......

som zamotkaná a nič nestíham 😅 ...musím si vybrať tému na bakalársku prácu a ešte mi treba urobiť 4 seminárne práce.....už neviem kde mám brať inšpiráciu, podklady a chuť 😒
Už aby to bolo za mnou 😝 ....
Dnes ani nevarím...ale jednu pozitívnu správu predsa len mám....konečne mám tú posteľ a je úžasná....len teraz troška veľká....ale nasáčkovali sa mi do nej dve plyšové myšky, tak tam aspoň nie som sama 😀

karolinkafe
29. okt 2008

As salam aleikom vsetkym 🙂
Jamila no super, ze ti uz prisla ta postel. Len sa zatial dobre obklop plysakmi 😉 , ale coskoro ti pride muzik, tak uz budes mat miestocko hned zaplnene 🙂
Ja prave varim veceru, maju nam prist susedia. Teraz su vo FR prazdniny, tak prisli vsetci susedia, ktori tu maju vyletne domy a takmer kazdy vecer tu mame niekoho pozvaneho 😅 Niezeby som nebola rada, ja mam velmi rada spolocnost, ale obcas by som si uz chcela len pred telkou polenosit vecer 😀 😀 No prazdniny na buduci tyzden koncia, tak tu bude opat mrtvo 😅

ivka19
29. okt 2008

ahoj babulky,ako sa mate,dufam,ze ste vsetci v poriadku 😵

u nas dnes na rano snezilo,tak sme sa tesili,ale do obeda vsetko zmizlo ☹ inak mame zimu poriadnu brrrrrrrrrrr 😵
karo,tak si uzite tych ludi,kym su tam,ked bude mrtvo, mozes lenosit 😀 a co dobre vyvaras 😝

prajem vsetkym krasny zvysok dna 😉

safiah
autor
29. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeej konecne mam net od 11 som bola vypnuta z netu asi neico robili

jamila blahozelam no parada mne tie nanozniky nedosli este aj som opat volala a mam zavolat o tyzden uz som im povedala ze dva mesiace je uz vela .
inak pzodravujem vas

ivka19
29. okt 2008

safi, co za nanoznik si objednala,ze im to tolko trva 😅

safiah
autor
29. okt 2008

na ten moj tandem lebo jeden bol ako darcek no sranda ze len jeden ked je to kociar pre dve deti a teraz ten druhy nie a nie dostat.stale prekladaju z tyzdna na tyzden Subhanallah

bubba
29. okt 2008

ajoj ty co cajickujes vo volnej diskusii....a ty naco ides chudnut fesanda?sak dobre vyzeras na fotke v pase mas len 50 kg 😀

safiah
autor
29. okt 2008

haha bubba ale ved cooo cajik si dam to mam rada tak len zmenim znacku ja to neberiem vazneeeee 😀 uz som zacala opat s 90 dnovkou hehe som zvedava ako dlo vydrzim

safiah
autor
29. okt 2008

fotka ubera ved aka som na nej malicka 😀 😎

safiah
autor
29. okt 2008

ja chudnem a ty ordinujes 😀 😀 😀

bubba
29. okt 2008

hej a kolko ides zhodit?ja mam depku z toho posledneho pribehu co bol v modrom z neba tak idem asi het,nemam naladu 😅 tak zatial papa

safiah
autor
29. okt 2008

tak id nooo ja nekukam take ale nemam ziaden plan na hadzanie kilogramov mam ine na starosti 😀 su predsa dolezitejsie veci nieeeee 😲

safiah
autor
30. okt 2008

assalamu aleikum dnes csilluska neprisla vyhodit nasu temu z druhej stranky no tedaaaaaa kde ze si
krasny dnik dievkam 😲

csilla76
30. okt 2008

ahojte uz som tu ale mam vela prace no co uz...nejak stiham......

safi dostala si ip-ko?diky za sms .... 🙂

idem kuchtit veceru pecen so zemakmy....bude rychlo hotove 😀