Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
24. dec 2008

Vesele Vianoce, merry christmas, frohe Weihnachten, boldog karacsonyt, po arabsky neviem 😀

bubba
24. dec 2008

po arabsky vianoce?? 😀 😀 to sa snad ani nepreklada 😀

sugika
24. dec 2008

SOm nasla. heheheh: Milad Majid

sugika
24. dec 2008

اجمل التهاني بمناسبة الميلاد
و حلول السنة الجديدة

neviem co je tu napisane, ale hadam je to ono. Nasla som to ako ekvivalent vesele Vianoce atd. 😀

csilla76
25. dec 2008

salam zienky 🙂 ako vidim islamské maminky tu uz davnejsie boli,tak kde ste?ako sa mate? 🙂

zelám krasne sviatky vianocne plne pohody,zdravia,stastia,lasky a detickám co najviac darcekov 🙂

knám pridu kamarati na sviatocnu veceru,tak uz som prestrela stol,vsetko pripravené. 🙂 akurat ma trosku od vcera pobolieva hrdlo,dufam nic vazne 😉

sugikám si sa snazila ako vidim,sikulka 🙂

bubba
25. dec 2008

islamske mamicky tusim definitivne zmenili pole posobnosti 😀 😀 😀 no ale aj tak....ahojte vsetci nevsetci 😀

mexx
25. dec 2008

Milad Majid? 😕 Som si teraz spomenula, ze v jednej knihe, co som citala, boli dvaja bratia, a volali sa Milad a Majid (alebo to bol Magid?) - by mi nenapadlo, ze to moze mat takyto vyznam...ale sa to vlastne celkom logicky hodi, to bola taka dooost avantgardna kniha...ale super. 😉

No a veru ano, kde ste vsetky babule? 🙂

nawal
27. dec 2008

ajojte, zajtra mame v mesite "famili day" tak ideme od rana. Budu tam aj dake prednasky o rodine a detoh. celkom sa tesime 😀

nawal
29. dec 2008

halooooooooo

bubba
30. dec 2008

halooooooo safinka posiela pozdrav a tesi sa na vsetky konikovske baby 😀 😀

ivka19
30. dec 2008

ahojte

bubi,dakujeme za pozdrav od safi 😵

csilla76
30. dec 2008

ahojte 🙂

dakujeme za pozdrav od safinky,aj mne pisala 😵 zienky zelám vám a vasim rodinkám krasny stastny novy rok plny pohody,zdravia,spokojnosti a vsetkeho naj....PF 2009 😵

jamila
30. dec 2008

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😀

dnes som sa konecne dostala na net Vas pozdravit 😀 stale to neslo nacitat ☹
Vsetky dokumenty su vybavene a tak sme konecne oficialne manzelia. 😅 to sa len chvalim.... 😅
Pocasie je tu ako u nas na jar a tak aj toto si tu vychutnavam 🙂 Drahy je dnes v praci a jeho mamina
ma uci varit arabske jedla...urcite som tu zasa pribrala aspon 5 kg 😀

Dievcata zelam Vam vsetko len to najlepsie do Noveho roka 2009...... 😉

csilla76
30. dec 2008

jamila ojééééééééééé gratulujeeeeeeeeeeeeeem z celého srdiecka 😵 😵

to neva ked trosku priberies,potom nam das nejake mnamky arabske receptiky,ok 😵 tak si pekne uzivajte spolocne dnicky a daj nam vediet co ako budeme radi 😵

zelám aj ja vám vsetko dobre v novom roku ako som aj vyssie pisala 😵

bubba
30. dec 2008

jamila,zelam vam vela krasnych a spolocne stravenych chvil ....a zavidim ti tu jar aj ja chceeeeeeem tu je sucha a mrznuca zima.fuj 😠

ivka19
1. jan 2009

babulky,stastny novy rok vam aj vasim rodinkam prajem,aby bol rok 2009 plny lasky,stastia,zdravia uspechov a naplnenych snov 🙂

jamila,srdecne gratulujeme,vela krasnych, spolocnych dni prajeme 😵 😵

safiah
autor
4. jan 2009

assalamu aleikum tak som sa sem horko tazko dosuchtala.od teraz mam net.alhamdulillah len cez mobil je to trochu hmm na nervy.mame sa dobre moc teplo.mam velku rodinku vsetci su mnam ok.trochu rusno tu je prasno.pozdravujeme vas aj s dvojkami papa

nawal
7. jan 2009

salam zenusky, kde ste vsetky? 😉

safiah
autor
7. jan 2009

assalamu aleikum nawal tak ja som v jemene he

csilla76
8. jan 2009

Ahoojte 🙂

nejak to tu viazne 😅 pozdravujem vás ,ako sa mate? 🙂

safia posli kusok tepla od vas,tu je riadna kosa... ☹

ivka19
8. jan 2009

ahojte babulky

csilluska,ako sa mas,dufam,ze uz lepsie

safi,posli to teplo k nam,my tu mrzneme 😅 ale hlavne,ze ste v poriadku,hlavne si trochu oddychni,nech ti dvojky pobavia a ty spi 😀

csilla76
8. jan 2009

ivka tak ako pises uz lepsie....

vy sa ako mate?aj u vas je sniezik? 😉

ivka19
8. jan 2009

nie csillus,u nas nie je sneh,ale zato mrzne brrrrrrrrrr,inak my dobre,teraz som kupila letenky na sr,tak sa vytesujem 😉 myslim na teba

csilla76
8. jan 2009

fiha..tak poletite na SR?to bude super mala si uzije sniezik a vy riadnu zimu... 😉 kedy planujete prist?

ivka19
8. jan 2009

29. januara,tak dufam,ze do vtedy bude sneh 🙂

safiah
autor
8. jan 2009

juj rada by som poslala kusok tepla ale neda sa.tu je horuco pre mna pre nich zima riadne tu deti nosia pletene ciapky a teple vetrovky a my sa varime.uz sa vsak oteplieva.3.2.dojde mamka a sestra maju uz kupene letenky tiez moc tesim. Bozkavame

suzi4
8. jan 2009

Slm žienky!

Srdečne pozdravujem... Aj tu je poriadna zima...

Safi, cmuk dvojíčkam, a pošli nám nejaký komentár z Jemenu...🙂 Určite si plná dojmov a zážitkov...

Ešte otázka, ak som sa zaregistrovala na Facebook, ako pokračovať ďalej..?

Pekný večer,
Z.

bubba
8. jan 2009

musis napisat IP babam s ktorymi chces byt v kontakte napis im svoje meno pod akym si sa registrovala,oni si ta uz najdu 😉

csilla76
8. jan 2009

safi teda im je tam zima??? 😕 a kolko mate stupnov?ozaj mohla by si nejake zazitky napisat...sme zvedavé 😉

suzi napis do ip tvoje meno pod ktorym sa prihlasis na fb-tak ako pise bubba 😉 a potom sa uz najdeme 😉