Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

vevesh
22. nov 2013

@alice107 keby si bola v cine, s najvacsou pravdepodobnostou by si sa nenarodila, maju trest smrti za (z europskeho uhla pohladu) malichernosti - su cinania nasilni, neprisposobivi ?(bdw je to 1 miliarda ludi cize jedna osmina sveta) ...takych prikladov by som dala... 😉 treba trochu odlisovat a rozlisovat... 😉

nivi
22. nov 2013

@hameeda a ja by som sekala ruky aj tu co maju co kradnut. juj to by bola show v parlamente :
inak ja nie som muslimka som pravoslavna ale u nas do cerkvi (rozumej kostol) tieyz zeny nosia satky a su zahalene, ziadne prsa ven a pol riti

hameeda
22. nov 2013

@nivi : viem čo je cerkev a viem ako tam ľudia chodia,,,a viem aj ako u kresťanou či už rimo, greko, pravo alebo iných sa zobrazuje podobizeň panny Marie, no neviem či sa mi to len zdá alebo je to fakt že som si ešte nikde ju nevšimla odhalenú na obrazoch a sochách alebo v minisukni,,,tak neviem, možno sa mýlim, asi som z toho jeleň........... 😀

alice107
22. nov 2013

@nivi najdi si sury a precitaj....
@vevesh ani som si nevsimla,ze v de sa na ilici moslimky modlia vzdy...ked maju rucniky nahavach okrutene.a v berline behaju aj s burkami ci abajami po ulici..to sa modlia? no,ale muzi sa na ulici tusim nemodlia... ked ich vzdy vidim bez pokryvky hav ci celeho tela. ... 😀
nesnaz sa obhajit neobhajitelne.
a ten cepiec je znakom prislusnosti k spolocnekej triede...
nesnaz sa predstierat,ze necvies ,o com je zahalovanie moslimiek --ze to ma sexualny podton..lebo zena je tam povazovana za zdroj pokusenia a nemravnosti.......

hameeda
22. nov 2013

@alice107 : to ako je považovaná za sexicu si chcela povedať,,no fuuuuj to oni sú ale nemravný

nivi
22. nov 2013

@alice107 ale no lebo krestan nema hriesne myslienky pri zene v mini s vystrihom a nemusi mat ani mini.
a ja som chcela tie sury od teba ;) citat viem od 1 triedy ZS co to aj skor

alice107
22. nov 2013

@hameeda cely koran je fuuj.ak myslenie tych ludi........ 😝 tak predpokladam,,ze si si nezgustla na tych popravach.. ci ano? 😀

alice107
22. nov 2013

@nivi ja som tna fore uz napisla. tie nejake sury... pohladaj a precittaj...,ak si zelas to citat prave od mna..... 😉 ale najlepsie urobis,ak si precitas koran..... pises,ze citat vies....
a nehnevaj sa, kde ty zijes? v 7 storoci? minisukna ci vystrih je bezny odev zien a dievcat v europe a ziaden europan nezahaluje svoju zenu do mechu,aby nebodaj nezvadzala ineho muza....

nivi
22. nov 2013

@alice107 moj je moslim a nezahaluje ma. ale popravde ja ani nemam chut nosit taketo veci. niezeby som nikdy nemala na sebe mini ale viem byt sexi aj bez.

nivi
22. nov 2013

@alice107 koran som citala aj bibliu aj som sa rozpravala s imamom.

nivi
22. nov 2013

dokonca aj mama mojho muza nema problem nosit kratky rukav aj na verejnosti akurat ma dlhu suknu ci nohavice a satku. a modli sa v Alaha. tak neviem ci je to az tak skostnatele a kamenne ten islam.
a jeho babka detto. satku nosia ako nase babky. malokedy ju ma aj okolo krku a kabatec ma len ked je zima.
ziadna burka, cador a ine vrece

alice107
22. nov 2013

@nivi uz formulacia nezahaluje ma je ze znamenie.. ze vobec pripustas konnanie, ,ze muz by mohol zenu zahalovat......
malo by byt na tebe,co nosis.. .. vies,takto ako ty hori vela sloveniek ,co maju moslima..ako vysvetlenie,preco nenosia mini ci vystrih..... v drvivej väcine je to preto,ze muz ma vyhrady......
takze ja ked pocujem taketo vety,tak hned viem, ze nieco nie je o.k....
pretoze kazda zena obcas ma na urcite prlezitosti saty s vystihom.. ak uz nie na bezne nosenie... a mini je aj o tom,ci mas na to vobec postavu..... a pekne nohy.....to,keby sio takto povedala,tak verim skor,ako to,ze sa citiss exi aj bet z bezneho strihu,ako je vystih na satach ci bluzke ci tricku........
cudnost totiz je otazkou ziat..ale morlaneho konania.nie toho,cio mas saty s vystrihom,... to takto uvazuju moslimovia....... nie europania......

alice107
22. nov 2013

@nivi pouzi zdravy rozum europanky a nepotrebujes koran ani mienku nejakeho imamma.a hlavne si prestuduj pravo krajiny,odkial pochadza tvoj muz. to ti bude viac treba,to mi ver.

nivi
23. nov 2013

@alice107 ja le nosim vystrihy aj spagetove ramienka, aj sukne co nie su po zem a idem tak von aj bez neho. nevkladaj mi do ust svoje slova.
ja nemam potrebu obliekat sa ako kurva s D1. som normalne oblecena zena aj na podpatkoch.
nikdy mi nic nevytykal ani on ani jeho rodina.
btw. ja som mala muza slovaka, a ten mi teda zakazoval, prikazoval ale mohol sa aj na mihlanice postavit ja som ja ja nemal sancu asi aj preto je ex

nivi
23. nov 2013

taktiez na plazi som v bikinach a co? ja sa kupat vo vreci nebudem.

nivi
23. nov 2013

@alice107 tym sxi som myslela normalne oblecenie, bluzka tricko aj s vystrihom plus sukna alebo nohavice. iank ja milujem maxi saty a sukne od svojich cca 14 a ver mi o islame sa mi ani nesnivalo vtedy

hameeda
23. nov 2013

@alice107 : no neviem, pokiaľ nesekajú nič mne, tak čo, nech si sekajú..........

hameeda
23. nov 2013

@alice107 : ja nemám nikdy šaty s vístrihom, ani tielka, ani žiadne výstrihy,,,,,za prvé nemám čo do tých výstrihov popchať 😀 , a zadruhé ich neznášam a vzdy som neznášala, šaty som mala na sebe asi raz v živote a to na stuškovej a dúfam že už nikdy ich mať na sebe nebudem, ani nijaké iné, neznášam šaty a sukne už vôbec nie,,,som čudná???????????????fakt to neznášam

hameeda
23. nov 2013

@nivi : škoda že v Sýrii je vojna ak by nebola tak ju pozvem na obhliadku ako chodia ženy oblečené v moslimskej krajine,,to D1 je nič oproti poniektorým

nivi
23. nov 2013

@hameeda su aj take zeny ale poniekrore to nechapu. ja mam kamosku podobnu ako ty. tiez to neznasa ja som tak 50:50. Ja si dam aj saty ale radsej mam nohavice. ale vystrihy zas ja mozem :D

hameeda
23. nov 2013

@nivi : no ja som si aj kúpila dve sukne, a bol taký pokus že si ich oblečiem, manžel bol nadšený lebo ma v skuni ešte nevidel, ale aj tak som v tom potom nešla lebo som sa cítila ako pako, a to sme chceli isť s deckami do parku, tak to by som si vôbec nevychutnala ak by som sa necítila dobre, ja som mala vždy tú výhodu že aj keby som v mechu bola tak chlapi po mne slintajú 😀 , takže to je jedno v čom som 😀

nivi
23. nov 2013

@hameeda no inak ja som zena ale obcas si obrazne povedane poslintam nad niektorymi. oni nosia take kabatce dlhe obtiahnute plus satka juj a sexi su. tu je obrazok ale neni ju vidno celu

nivi
23. nov 2013

alebo takto, bezne na ulici ich stretavam a dokonale zladene.

hameeda
23. nov 2013

@nivi : no ja čo im závidim je tá pohoda, ja by som hneď s nimi menila 🙂

nivi
23. nov 2013

@hameeda to ani nehovor nahlas lebo hned budes utlacana zena co pre muza urobi cokolkvek. mne sa tento styl strasne paci ale nikdy som tak oblecena nebola. ale uz som zopar krat bola aj v obchodoch s tymto obleckom 😀 z vlastnej vole a bez muza.

hameeda
23. nov 2013

@nivi : no vidíš, no hej šak ja som utláčaná žena, normálne od rána sa tlačím v časovom priestore aby som všetko stihla, si zober že 4 decká na krku, 62 zamestnancov, firma ktorú som musela za posledý rok premiesťovať tri krát premiestňovať do inej krajiny, telefon mi zvoní 100 krát na deň, a vieš koľko potrebuješ nato aby si uviazala takú šatku???? no to nie som ztlačená ako sardinka podľa teba??????????

nivi
23. nov 2013

@hameeda :D sa smejem. moj muz chce hotel otvorit a ako ja to mam manazovat :D bo on musi futbal hrat ale ktovie, mna by to bavilo tak uvidime ci sa zadari potom budem aj ja utlacana

hameeda
23. nov 2013

@nivi : hej no môj futbal aspoň že nie, to skôr karty 😀 hej budeme utláčané zlými manželmi, môj tiež v kuchyni ma utláča, nikdy ma tam nechce pustiť 😀 no neviem či si myslí že zlé varím alebo čo 😀 však všetko potrebuje trening a on už 10ty rok okupuje kuchyňu tak neviem že kedy ja sa natrenujem 😀

nivi
23. nov 2013

@hameeda tak vseobecne zdielam nazor, ze chlapy varia lepsie aj moj tatko. no ten futbal, ono moj je profesiou futbalista aj ked ma VS technickeho zamerania. teraz studuje pedagogiku a trenerstvo

hameeda
23. nov 2013

@nivi : noooooo,tak to ma dobre že zabava a práca v jednom, môj je pôvodne cukrár /arabské sladké/, no keďže obaja robiť nemôžeme pokiaľ sú decká malé, tak teraz je kuchárka, babysiter, upratovačka, no teraz vlastne je to už dobrých pár rokov, ako ten čas letí a hlavne nám utláčaným 😀