Islamské mamičky II ozvite sa

safiah
14. sep 2008

assalamu aleikum

tak ak ma niekto nepredbehol tak sem sa 😝

sugika
16. feb 2009

Som total happy teraz 😵 ako keby sme nikdy neskoncili, jaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

suzanna1
16. feb 2009

ivka nic sa zatial nerozhodlo ale dobra sprava je ze drahy aspon zacal znovu rozmyslat nad Nemeckom. tak sa asi v najblizsej dobe pojdem informovat co by som potrebovala ak by som tam chcela zit.
a co sa tyka Egypta tak urcite budem trvat na tom ze sa tam chcem ist najskor pozriet a spoznat ako sa tam zije a ake zmeny by ma tam cakali kedze som zena a k tomu este aj cudzinka. urcite by bolo pekne travit tam dovolenky ale vazne neviem ci by som tam mohla byt stastna natrvalo. ved sa este uvidi ako to vsetko dopadne.

vsetky vas pozdravujem, suzi, bubba, jamilku aj vsetky ostatne.
drzte mi palce, budem to potrebovat
😉

jamila
17. feb 2009

Pekný podvečer všetkým 😀

Suzanna...tie palce samozrejme držíme 😉

Sugika...no toto ?....ale len si to pekne uži....veď sme na tomto svete len raz 🙂

sugika
17. feb 2009

Ale je to dlhe story 🙂 a nic este nie je iste, ale som happy lebo viem ze zije, fakt som si myslela ze mozno sa stalo nieco zle 😒 inak je zo susednej krajiny odkial mas muzika, tak ako som videla tvoje saty hned som si nanho spomenula 😀

sugika
17. feb 2009

halo, no spinkate?

weronyka.najwa
18. feb 2009

salam dievcata, ako sa mate?
prisla som vas pozdravit, som v skole & cakam na prednasku. ako sa rozbehol semester, tak toho mam strasne vela 😒 & aby nestacilo, tak uz aj ja zacinam podliehat bakteriam ☹
co nove vo svete? 🙂

sugika
18. feb 2009

joj, nechate umierat konik, no fuj baby 😀 kde to ste??nechce sa mi verit ze tolko nas ostalo ked nas bolo tu dost, hm hm

jamila
19. feb 2009

pekný slnečný deň 😉

tak si konečne vegetím doma...ale kde ste sa všetky podeli ? 😅

ivka19
19. feb 2009

ahojky

sugi,tu som 😉

jamilka,tak si uzi vegetenie doma 😵

pekny dnik 🙂

sugika
19. feb 2009

No zdravim babenky, ako sa mame?ja som robila cinske kura s fajnovou omackou a slivkove buchty takze podte na obed 😀

ivka19
19. feb 2009

sugi,uz zase robis chute 😝 a co coko,ako sa ma? takze ste opat spolu? asi som moc zvedava 😀 😀

sugika
19. feb 2009

No coko prisiel a tak aj zmizol, tak neviem. hmm. Uz nebyva doma, ani v tom istom meste, takze asi nema net, ci co 😒 A vlastne bol mily a vsetko, sme kecali ako kedysi, ale nepovedal ze sme opat spolu ale ani to ze nie sme 😀 fakt ako v telenovele,ze hlavna hrdina opat zmizne, a sa objavi mozno o dalsich pat mesiacov, hehe 😝
U vas ako?Ako Raniyka?No ze sa pochval co noveho v UK 🙂

weronyka.najwa
19. feb 2009

hlavne aby si nakoniec neprisla na to, ze je tvoj brat 😀 ale dont worry, itak kazda telenovela konci svadbou 😎

jamila
19. feb 2009

teda sugika ?...dúfam, že to bude mať aj pokračovanie...aspoň na 300 dielov 😀

júúúúúúúúúúúúj také slivkové buchty....mňam.... 😅

pozdravujem aj ostatné dievčatá...dúfam, že ste nepomrzli 😉

sugika
19. feb 2009

nie, teraz by mal mat amenziu po nehode, a zasnubit sa s peknou arabkou, ktora ho nakonci podvedie, a potom by sa mal spamatat z amenzie a spomenut si na mna, a potom snazit sa nadviazat kontakt ale ja by som bola v zahranici, tiez zasnubena, on by prisiel zo zialu do europy hladat stastie a zhodou okolnosti by sme sa mali stretnut a potom velke finale. no the end 😀
ale teraz vazne, nemyslim ze bude pokracovania, ale kto vie, hm hm, by som sla byvat do maroka a by som bola susedka pre Jamilu🙂

jamila
20. feb 2009

Ja by som ťa za susedku brala s úsmevom na tvári 🙂 to mi ver 😉

sugika
20. feb 2009

diky, si zlata 😀 len otazka je ci aj Houcine by ma zobral za manzelku, heheh 😝 dufam aspon ze sa dnes objavi kedze je piatok, tak by mohol ist domov na piatkovu modlitbu ale u neho nikdy neviem, bo ta rodina ah jaj 🙄

csilla76
20. feb 2009

Ahojte krasavice 😵

no tak sa hlasim po dlhsej dobe,chodim tu uz pomenej ale casto myslim na vas 🙂

sa tesim ze sa mate fajn,dakujem kto si ma pridal za znamu na facebooku 🙂 detickam posielam cmuk a babenkám v brusku pohladenie a vsetky vas pozdravujem a zelám pekny pohodovy vikendik 🙂

Vitam nové clenky ktore sa pridali 🙂

Ja nemam moc noveho,akurat vcera sme boli na pohrebe v madarsku zomrel po dlhej chorobe svagrinin svokor.

deda uz mame doma z nemocky,tak dufam ze este pobudne dlhsie s rodinkou.

minuly piatok pustili aj maminho brata z nemocky,ale tento tyzden dostal znovu porazku tak ho zase brala sanitka do nemocky.
tak asi tolko v skratke.

suzi4
20. feb 2009

Szia mia Csillus, je dobré po dlhšej dobe o Tebe čo to počuť... Správy sú vyrovnané...dobré striedajú tie menej dobré... Prajem úprimnú sústrasť... Tak to v živote chodí... Ľudia sa rodia, iní umierajú... Len to často bolí...☹ Deduškovi aj ukovi prajeme skoré uzdravenie a zotavenie...

Trošku odbočím, ale zaujíma ma váš názor, čo by ste sa opýtali cudzinca žijúceho na Slovensku, teda čo by vás zaujímalo o ňom a jeho živote... všetky nápady sú vítané...

cmuk, príjemný víkend!

sugika
20. feb 2009

Moja prva otazka znie vzdy preco Slovensko 🙂 a potom ze ci sa mu/jej tu paci, ako vidi ludi, tradicie, ci sa citi dobre, co mu/jej vadi ak su take veci, ci ho/ju ludia prijali alebo boli predsudky, ci bolo lahke si najst robotu, ci sa mu paci slovencina, a ze ci chce ostat natrvalo 🙂

nawal
20. feb 2009

ahojte,
Suzi tak mna sa pytali ako som sa dostala na sk? Ci som viac arabka ako slovenka? 😀
Kufre uz mam na 90% nachystane 😉 😉

zharah
21. feb 2009

ahojte baby ja somtu nova ako sa mate 🙂

csilla76
21. feb 2009

vitaj zharah 🙂 napis nieco o sebe,kde zijete a tak....co by si rada podelila s nami 🙂

suzi4
21. feb 2009

Slm žienky!

Ako? Neviem kde sa všetky flákate...?! My tu máme kopu snehu a štátny smútok! Dnes to bol des! Úprimnú súústrasť...

Zharah, vitaj, a jasne nepíš čo-to o sebe...

Csilla, ako sa má dedko? A čo dobré budeš variť na nedeľný obed? Potrebujem inšpiráciu...

cmuk, dobrú noc.

jamila
22. feb 2009

ahojte dievčence 😀

ja sa akurát chystám k rodičom na obed...bude zemiakový šalát a rezne...no najviac sa teším na polievku 😅

Pôjdeme s maminou pozrieť babičku, lebo je nejaká chorľavá ☹

S kamoškou som včera presťahovala izbu a tak sa cítim ako v novom 🙂
Urobila som čínu s cestovinami a upiekli sme si tvarohový koláč....

Zarah ahojky aj tebe.

a ostatným pohodovú nedeľu 🙂

weronyka.najwa
22. feb 2009

salaam!
ja som si dnes spravila na obed vifonku 😀 maminka nalozila asi kilo bravcoveho, tak budem vifonkovat asi cely tyzden 🙄
inak stale chora, snazim sa robit nieco uzitocne.. mam toho tiez dost do skoly.. tak bismillah & hura do prace 🙂
vitaj zharah 😉

zharah
22. feb 2009

asalaama lejkum baby ako sa mate dakujem za pekne privitanie 😅 ja zijem velkej britani mam 21 rokov som ciganka ja som muslimka uz tri roki moj mandzel je pakistanec tak som prisla ku islamu.A vi ste otkial divcence prosim vas nevsimajte si moju slovenctinu ja uz dobre slovenski neviem ☹ ani pisat a ani rospravat stale sa zasekavam ja uz zijem vo velkej britani 12 rokov tak neviem moc dobre pisat slovenski tak si to prosimvas nevsimajte . napiste mi tiez daco o sebe dievki.zatial allah ofis 🙂

karolinkafe
22. feb 2009

Ahojte babenky. Aku mate nedelu? 😉 U nas je konecne po dlhsej dobe kraaasne, tak si uzivam par slnecnych lucov na terase 😵 Vidim, ze tu vsetky vyvarate o stosest 😅 ja uz obcas fakt neviem co varit, tak tu mi aspon date napady 😀 Ja by som teraz stale jedla pirohy 😅 to su asi jedine chute mojho tehu. Uz som si ich normalne namrazila, lebo sa mi nechce zakazdym robit cesto atd 😅
Ahoj Zharah, vitaj medzi nami 😉 Nic si nerob zo slovenciny, myslim, ze kazda z nas velmi dobre pochopi co pises a par chybiciek nam prekazat nebude 🙂 Praveze ta obdivujem, ze po takom case este vies po slovensky velmi dobre 😵
Veronika, co je to vifonka? 😅

nawal
22. feb 2009

Salam, Zharah vitaj 😉 dalsia v UK 😀
Karolin vifonka je ta cinska nudlova polievka v sacku. Zalejes a papkas 😎 . Ja to nemam rada, ale MM si sa skoro kazdy den. 😝 Tie pirohy ako robis? to su tie plnene co sa kedysi predavali v este ? 😅
Ja som dnes spravila len ryzu a mala som este zamrazene kari kura 😀 😀 😀

weronyka.najwa
22. feb 2009

salam sisters.. mam po ruke kupene tahini & neviem co s tym 😀 any idea??
thxx in advance 🙂