IVF tehuľky od októbra-novembra 2008. Pridajte sa

chantalle7
21. nov 2008

ahojte tehulky,

pokusala som sa najst nejake temy ale zial ziadna nie je presne taka ako som hladala. Kezde som tehulka prvy krat (po IVF) velmi rada by som prezivala tieto nove zivotne situacie s niekym kto je na tom tak ako ja.
tak som vytvorila tuto temicku aby sme sa mohli spolocne prehryzat tehotenstvom od zaciatku az do konca a mozno aj potom uz s nasimi ratolestami dalej...
😀

tak mamicky-tehulky kotre ste tehotne od 10-11/2008 cakam na vas pridte skoro!!!!! 🙂

chantalle7
autor
1. dec 2008

ahojte babulky mamulky!!!
tak som konecne tu ....
od stredy som bola tak rozlietana kvoli praci ze som chodila domov az neskoro vecer a to som padla ako hruska hnila a znicena a teraz som mala dva dni za sebou este aj vecerne migreny s bolenim brucha na vracanie ....
no proste som mala skvely vikend a aby malo nebolo este sme mali aj pracovnu sobotu ...

no tak Stela moje babuliatka ma kupodivu posluchali cele tri dni co sme mali v praci audit takze som to zvladla velmi dobre ale ako vravim vikend som si zato statocne odtrpela....nemohla som nic jest ako vzdy mi nic nechutilo a pritom mi bolo zle od hladu a este k tomu ked som nieco zjedla tak sa mi chcelo nasledne z toho vracat....no proste krasa....

inak ako tu pisete ze ste pribrali tak ja som stihla za trento vikend schodnut 3kg ☹ tak sa bojim aby sa tym nasim babuliatkam nic nestalo....

snazim sa nutit nezabudnut ze sa musim najest ale ked si to uz len predstavim tak mi je zle...

okrem toho aby malo nebolo este aj v noci nespavam co ma teda poriadne vycerpava hlavne cez tyzden ked to nemozem dospat ani cez den....

moj vas su 2hod rano....vacsinou sa zobudim na hlad....minule som nevydrazala a zjedla som aspon jedno male jablko.... 😀

chantalle7
autor
1. dec 2008

Stela- no ja by som chcela ist zajtra aj s manzelom tak mozno pojdeme tak ako aj ty nieco pred pol deviatou kedze nie som priamo z mesta tak to neviem presne odhadnut kedy dorazime kvoli zapcham na ceste...ale mozno sa uvidime...uz sa tesim!!!

zuzali no jasne ze dvojky by boli fajn ale to tvoje HGC????!!!! no neviem mne to vychadza tak na 3-icky 😉 tak uz sa tesime na tvoje srdiecka....kolko ze ich tam narataju...

janulka - tak sa nam drz pri testoch a my ti drzime paste prsty a silno myslime na tvoje babuliatka aby boli zdrave ...

JA SA KVOLI TOMU ABY BOLI ZDRAVE UZ KAZDY VECER MODLIM....je to pre mna najdolezitejsie - aby boli deticky zdrave....

tak drzim este raz paste...

chantalle7
autor
1. dec 2008

janula- este k tomu tehu obleceniu ja mam uz tehumezestraky od potvrdenia druheho testu....dovtedy som chodila s rozopnutymi gatami uz od stimulky mi napoňuchlo brucho a to ma tlaci vo vsetkych mojich veciach kedze moj satnik bol vzdy dost uzky-obtiahnuty...
ja som si ich kupila v Poluse v popoluske a mali tam aj dva typy rifielk teda aspon moja velkost 38....inak to je super tie tehu gate leo jňaj moje gate su mi dobre vsade okrem bruska a tak presne toto sa tym odstranilo 😀 😀 😀

zatial mam len jedny tak uvidim ked sa brusko viac zvacsi tak si kupim dalsie zatial sa skor obavam toho mojho chudnutia aj ked brusko je stale nafuknute- nastastie....

stela23
1. dec 2008

chantalle,chudatko,tak teba tento vikend deticky riadne potrapili... ☹ myslim,ze tie dvojcatka su naozaj vacsi napor na
telo. ja sice nie som v stave vrcholnych sportovych vykonov,taky divny zaludok mam stale,ale jest mi chuti,priamo sa obzieram,az som prekvapena,ze som zatial nepribrala 😀
babulky,ja uz som tak zvedava,co zajtra...ja sa este stale bojim tomu verit,ze to vyslo.ani tehotenske knihy si radsej
necitam.a tiez sa modlim,aby bolo vsetko v poriadku.

tak nam prosim drzte na zajtra palce 😉

chantalle,urcite sa vidime 😉

stela23
1. dec 2008

janula,co viem zatial len od kamosiek 😉 ,dobre a lacne tehugate maju v H&M.

jasne,ze ti drzim palce na tvoje velke testy 🙂 daj vediet,ktory den,nech na teba specialne myslime 😉

janula13
1. dec 2008

Ahojte babulky, dakujeeem, za palceky, caka ma to 11.12, akurat na moje narodky, tak dufam ze to bude darcek a nie zle spravy...
Chantalle, tak neboj, aj mne tak bolo a sem tam este je, aj ked od takeho 10tt je to lepsie, ale od 6-10 tt to bola hruza, uz som bola zufala, presne, zle ked si hladna, zle ked sa najes..hlavne nemaj prazdny zaludok, chrumkaj keksy, alebo nieco co zvladas, len nevyhladni, to je to najhorsie, mne pomahal aj banan a teraz jablka na pretravenie..a ze si schudla, neboj, ak nie si extremne chuda ako ja, teda stiiihla 😀 tak to je v prvych tyzdnoch pri nevonostiach normalne...ja som sa vsemozne snazila neschudnut, hlavne kvoli tomu, ze uz chuda som a este ubytok by som bola ako somalcatko, ale brusko mam tiez stale nafucane..a kilecko co som mala vcera navyse dnes uz zmizlo..to babuliatka vsetko spotrebuju, preto nepriberame, viem ze niektore schudli 5-6 kg a potom sa to zastavilo, ked presli nevolnosti a naberali, tak len trpezlivost, este sa napriberame...hlavne pi, vraj potrebuju vela tekutin na ten obal co ich chrani, s cim mam ja teda problem, pijem strasne malo..
Dakujem za typ na tehu gate, behnem mozno v piatok alebo zec vikend do Auparku aj polusu ak to zvladnem a pozriem do CA a HM, treba a aj do popolusky...chuda som, ale brusko nejakym zazrakom do gati zapnut je problem..
Tak vam velmi zajtra drzim palceky, som velmi zvedava...inak jedna z mojich adeptiek sem do temy je uz oficialne tehu a aj druha sa crta, zalezi od zajtrajsieho domaceho testu...
A este Chantalle, aj ja sa kazdy vecer modlim, v prvom rade za babatka, nech su zdrave...su z nas silne veriace 😀

chantalle7
autor
1. dec 2008

ahojte tak som rada ze ste sa hned ozvali

stela ja som uz tiez cela bez seba no dufam ze sa aspon trochu v noci vyspim 😀 😀 😀
takze isto zajtra uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 😉 😀 😅

janula - no ked kupis nieco dobre tak daj vediet ja som na tom sice nie az tak zle s vahou takze este si mozem dovolit co to zhodit (nebude zo mna somalcatko 😀 ) ale predsa len mam strach aby sa babuliatkam nieco nestalo a presne preto sa snazim do seba vzdy nieco nacpat...tak ako pises banan je zatial jeden z top potravin a este milacik od Tami s rozkom ....ale po par dnoch uz aj to prestava byt oblubenym jedlom ☹

ja mam tiez iba ten problem veci by mi boli dobre (hlavne gate)keby nebolo toho bruska ....a tiez mam este rpoblem s podprdami tie mam doma asi 2 take vacsie ostatne su momentalne len na pozeranie..... 😀 😀 😀

chantalle7
autor
1. dec 2008

Stela - ja som si kupila uz dve tehu knizky - jednu o liekoch v tehotenstve (to kvoli tomu zapalu moc. ciest -ale nastasite mi to preslo) a jednu tehotenstvi a porod....uz som nevydrzala ....
ale s tym snad nic nepokazim len som chcela uz vediet na co davat kedy pozor aby som babuliatkam neublizila 🙂

janula13
1. dec 2008

chantalle jasne ze nic nepokazis, vies ja uz som dokonca dostala nejake body od sesternice pre babatka, ale ja este nekupujem, nieze by som verila tym reciam, ale nemam este na behanie po obchodoch..vies, ja sio hovorim, ze tym, ze ma niekto doma nejake vecicky, ci knizky nic neovplyvni, tvoje babatka nevedia o tom a tvoje telo tiez nie, a ked sa ma stat nieco, tak sa to stane ci to mas doma ci nemas...vies zeny neodolaju ked su tehu aj len par tyzdnov nieco take kupit, potom sa nieco stane, proste nejakemu percentu to nevyjde a potom mudre babky hovoria, ze to zato, ze mas doma vecicky, ci knizky...tak pekne studuj, je dobre ze to mas, aspon vies co a ako, nepokazis nic..ja este stale nemam studijnu literaturu, okrem tehu preukazu 😀

chantalle7
autor
1. dec 2008

no dik za podporu ...ja teda uz knizky mam a zase nemam ten tehu preukaz 😀 😀 😀

stela23
1. dec 2008

janula,ja som asi trochu opatrnejsia,lebo pri 1.ivf sa mi to ukoncilo v 7.tyzdni a bola som vytesena,tak som to aj vicerym povedala,no a potom to bolelo o to viac,ze som o tom musela hovorit,lebo ma chcel kazdy polutovat. tak si to nechavame
len pre seba az do vianoc. ale ten zajtajsok beriem ako zlomovy,lebo prvykrat UVIDIM a tusim,ze zrazu bude vsetko inac...
a mam pocit,ze od vsetkych tehotnych kamaratok viem o tehotenstve teoreticky tolko,ze by som mohla napisat knihu aj ja
😀 😀 😀 😀 o nicom inom sa tie tehule nevedia bavit 😀 az teraz to bavi aj mna 😀

chantalle7
autor
2. dec 2008

tak ahojte dievcata mamulky tehulky 🙂

slavnostne vam oznamujem ze nam boli dnes na UTZ zavazne potvrdene dvojicky... aleeeeee....kedze jedno emryjko sa este rozdelilo na 2 casti musime ist este o tyzden na kontrolu aby sa pozreli ci nahodou nebudu aj trojicky zatial sa to javi takz e sice sa zacalo delit na dve ale to jedno sa zastavilo.....

no tie dvojicky si myslim ze budu....trojicky si dost neviem predstavit a ja to citim tak ze budu dve

kedze som sa stretla v GF aj so stelkou tak uz viem ze aj ona ma potvrdene tehu ale pocet necham na nu 😉

stela23
2. dec 2008

ahojte tehulky

takze aj ja slavnostne oznamujem jedno babatko s krasne bijucim srdieckom 🙂 ma to teda dostalo,slzy mi tiekli
potokom
😀 😀 😀 😀
s gf som sa rozlucila a za 3 dni mam zacat vysadzat postupne utros

videla som aj chantallkine dvojicky... 😉

chantalle7
autor
2. dec 2008

ahoj Stela

tak mne Stenova povedala z mam zacat utros vysadzat uz teraz vraj sa vysadzuje v 8 tt. lenze viem od kamosky ze nasa gynekologicka jej utros predlzila pri dvojickach az na 3 mesiace

tak som dnes volala nasej doky a so sestrickou som sa dohodla ze pridem este tento tyzden a dohodnem sa s nou.

nerada by som babuliatka vystavila zbytocnemu riziku.

Stelka a dali ti nakoniec ten snimok? kedze my sme tvoje srdiecko nevideli ☹

stela23
2. dec 2008

ano,dostali sme aj fotecku,nevieme sa na nu vynadivat 🙂
ofotim a zavesim ju tu,ak sa mi to podari...ako motivaciu pre cakatelky...aspon mna to vzdy potesilo... 😉

stela23
2. dec 2008

s tym utrosom ti skor poradi dvojtehula janula 😉

chantalle7
autor
2. dec 2008

ok musime ju aj my ofotit aj ked na tej nasej nie su vidiet obe ale je vidiet ako sa to druhe zalao delit na dve casti...

janulka tak ako si brala dlho utros???

janula13
3. dec 2008

jeej babulky slava, dvakrat som si to od radosti musela precitat, tak ste ma potesili, naozaj velmi, tak mam spolubojovnicky 😀 Stelka blahozelam k srdiecku, hehe, tak si si poplakala, ved aj ja skoro, ale plac som mala fakt na krajicku, ale asi ma premohol skor ten sok, ze su dve...
A chantalle, no nemam slov, z dvoch mat tri, tak teraz som este napätejsia co bude o tyzden, hlavne nech su v poriadku...
Co sa tyka utrosa, nuz ja som dopadla ako vy, do tej spravy pre gynekologa napisali ze postupne vysadzat po 8tt., co sa mi zdalo skoro, kedze viem, ze babule tu to na 90% brali do 12tt a niektore aj dlhsie, tak som mmyslela ze sa pri mne nebodaj pomylili, tak potom mi to kamaratka co bola v GF na utz este zistovala, zhodou okolnosti ju prezerala moja doki, behunova a ta zase potvrdila 8tt, aj ked cakame dvojky...ale baby z fora a inych centier ale aj z GF mi potvrdili, ze asopn do 12 brali...tak nechapem doteraz, tak som to vymyslela tak, ze aj ked som prave vtedy bola v procese postupneho vysadzania, lebo aj moja gyndoska mi to kazaôla podla tej spravy z GF, tak som sa po radach bab tu rozhodla to predlzit, lebo som utros este mala doma z nevydarenych IUI. tak prave teraz ho vysadzam 2x, koncim pozajtra definitivne a to prave zacnem 12tt, tak si myslim, ze je to lepsie ako v tom 8tt, hlavne kvoli dvojkam, na skodu to isto nie je...ale nechapem preco len do 8tt...
A este nieco, kamaratka co caka dvojky, jej dokonca este teraz , kedze len teraz bola u gynekologa prvy krat v 10tt, tak jej pridal aj duphaston, do nejakeho tusim 13tt, ze je tiez na udrzanie tehu a este do toho aj injekcie utrosa...a viem ze to tak maju viacere, hlavne dvojickarky...
tak neviem, skuste sa poradit s vasim gynekologom, ja teda vysadzam teraz a este mi ta kamaratka chce dat prebytocny duphaston, co ma , ze nech si to davam, aspon na niekolko dni, ze to pozichrujeme...aj sa trosku bojim, bez porady s lekarkou, ale ta mi nic take nedala a to stale bedaka ze naco dvojky, ze to je rizikove a bla vbla, ale nepozichruje to liekmi...a ina kamaratka, doki, mi povedala, ze to asi preto, ze v podstate nemam nijake problemy, tak nema dovod...ale ved ani ine nemaju a beru to preventivne...tak som sa rozpisla...takze skuste sa informovat u gynekologa na utros a duphaston, co povedia..
velmi ste ma potesili, tak dufam ze to uspesne potiehneme spolu dalej... 😉

stela23
6. dec 2008

tak ahojte tehule

ozyvam sa po krize,ktoru sme snad zvladli. vo stvrtok vecer som zacala krvacat,asi hodinu to vyzeralo fakt brutalne,potom to preslo.rano som nabehla do gf,babatko je o.k.,za tie 3 dni narastlo o 4 mm 🙂 .mam tam nejaky hematom,dostala
som duphaston a musim lezat.snad je to uz za nami,teraz este trochu spinim,ale to sa vraj cistim.

drzte mi palcoke a setrite sa... 🙂

janula13
8. dec 2008

Steli, tak to si ma vystrasila, ale ked vidim tych smajlikov tak som spokojnejsia a tesim sa ze ste to zvladli, v prvom rade lez a klud, maximalny, kje to teraz vsetko take citliove, babätko tiez, tak to musi byt priorita, ale som rada, ze uz mas po, vidis, ten duphaston pomaha udrzat tehu..ja som zatial taky problem nemala, ale viem ze babule casto krvacaju ci spinia pocas prveho trimestra,a nemusi to nic znamenat, ale treba ist hned k lekarovi a uistit sa...pisu to aj v mojej knizke o tehotenstve, Mikulas mi priniesol 😀 tak vidis aki ste obaja bojovnici, nestresuj sa, babätko to citi, a vsetko bude ok, je to pasak 😀
ja so akurat v stredu a stvrtok hodila taku sablu, ako nikdy doteraz, tak mi bolo desne, ale uz je zase lepsie, v ramci normy, aj ked by som bola rada, keby to uz preslo, uz mam pomaly narok 😀
Inak gate som nezohnala ziadne, mne je vsetko velke, ja mam postavu zakladacky a v detskom pre tehule nemaju, kedze deti tehotne nebyvaju🙂tak som aspon kupila take leginy, zatial, ale este jedny rifle znosim, hadam tyzden dva, dufam a dovtedy hadam nieco na seba najdem... 😀 to su problemy, co? 😝
Stelka, tak budem na vas mysliet a drzte sa obaja.
chantalle nenapise?Ja som taka zvedava kolko ich tam nakoniec bude mat 😉

chantalle7
autor
8. dec 2008

ahojte babulky tehulky!!!!!

sa tesim ze sem chodite aj ked som dufala ze nas bude viac a ze debatka bude aktivnejsia ale je to asi aj tym ze sama
sa necitim moc dobre v podstate mi je stale zle uz som si skoro na to aj zvykla akurat ma moc nic nebavi skor len tak polihujem a aj ked nieco zacnem robit tak som za chvilu unavena....
este stastie ze pracujem doma a ked mi je blbo tak si idem na chvilu lahnut ...

vcera som MM nahovorila na velke predvianocne upratovanie, nakolko to tento rok sama nezvladam hlavne nieco zvihat a ties ma vsetko rychlo unavi tak stale posedkavam a potom zase nieco urobim a tak stale dokola a pritom som MM stale navygovala co ma ako robit 😀 😀 😀
ale celkom sa tesim lebo sme to zvladli trvalo tosice celyy den ale hlavne ze to je za nami ...

chantalle7
autor
8. dec 2008

steli no teda ty mi davas normalne som dostala sok a strach drz sa velmi velmi ti drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo....boze ani nechcem na to mysliet .....tak sme sa tesili a teraz oto...no hlavne ze sa to uz zastavuje ... tak pekne lezkaj a klud a do prace nechod pokial nebudes musiet podla mna by si mala osatat doma az do konca....ale uvidis

takeste raz drziiiim palciska pastiska a pri mojom dakovani bohu budem mysliet aj na teba 😉

chantalle7
autor
8. dec 2008

janulka - no n ten utros som isla nakoniec este vo stvrtok k svojej lekarke ... spolu sme sa tesili a bavila som sa s nou aj o utrosi a povedala ze sa musi vysadit postupne a ze potom mi ona predpise myslim ze tiez ten dufaston povedala ze je lepsie to vysadit aj preto ze ak by z toho tretieho nic nebolo aby vraj zbytocne nerastlo(moc som to sice nepochopila... ale vraj utros je tzv. bezbytkovy lebo sa vklada a ze ten dufac je zbytkovy lebo su to normalne tabl....
neviem teda presne co a ako ale v kazdom pripade zajtra po UTZ a so zpravou mam ist k nej a ona pri predpise dufac....a tak som spokojna lebo som sa presne bala toho ze ak mam mat min. tie dvojicky tak je to dost drastick vysadit to a nebrat ziadnu prevenciu....

tak zajtra na mna myslite idem zistit kolko nas teda definitivne je dufam ze ma uz nebudu natahovat dalsi tyzden ...MM je z toho dost mimo s tromi sme neratali a neviem si predstavit ako by sme to zvladali ....ale samozrejme ak bude mat byt tak to prezijeme .... ale ja si stale myslim ze budu dve a ze to budu baby a dokonca teraz MM jeho babka hovorila ze s ajej snivalo o dvoch dievcatkach a to pritom ani nevedela ze cakame babuliatka.....no tak 😉 😉 😉 😉
uvidime

tak pa pa a piste tesim sa na vase pismenka

a Stelka hlavne sa drzte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janula bola si aj v popoluske v poluse??? ja som teda bola len tam a hned som si kupila gate 38 menzestraky ako na mna uliate traz som sice schudla tam mi trosku odstavaju na brusku ale to sa isto za par TT spravi 😉

stela23
8. dec 2008

baby,nebojte sa o mna,my to snad zvladneme 😉 ,aj ked v prvej chvili to bolo to najhorsie,co si viem predstavit,ale netrvalo to dlho,to krvacanie,asipol hodku,hned som sa snazila vybavit si kamaratky co mali to iste a maju zdrave deticky.
nastastie som mala cislo na harbulaka,ktory ma trochu ukludnil,ze sa mu to nezda,ze 2 dni predtym bolo vsetko o.k.,aj srdiecko...a vraj pri potrate by som strasne krvacala,niekolkonasobne viac ako pri menzese plus bolesti...a to by som mu nevolala,ale utekala do nemocnice...mne to potom samo preslo,ani ziadne bolesti som nemala,tak som radsej pockala do rana a v gf mi stenova povedala,ze babo je o.k.
nechcela som vas vystrasit,babulky,len aby ste vedeli,ze ani krv nemusi znamenat koniec nadeje,tie hematomy sa stavaju,
praskne cievka v natahujucej sa maternici,len samozrejme dufam,ze uz to ziadna z nas nezazije 😉
ja vianocne upratovanie uplne ignorujem,iba vyzdoba a budeme stastni aj v bordeli 😀
chantalle,tebe zajtra drzim palce na dve krasne blikajuce srdiecka... 😉

janula13
9. dec 2008

Ahojte, tak vidim ze sme tu trojka stalic 😀
tak som rada ze ste obe ok, Chantalle, ja sa citim takisto, tiez sa dost povalujem, ale snazim sa nieco robit, aspon dnes som sa trochu rozkyvala, poutierala prach aj na najvyssich polickach, esteze nemame zariadeny byt, tak mam menej upratovania 😀 A uz dva dni sa chystam povysavat, a zase sa nezadarilo, ale ked som dnes prasila, tak ci tak by sa to neoplatilo 😀 mam vyhovorku...
Hm Chantalle, dala si mi chrobaka do hlavy s tym dufacom, ja som utros postupne vysadila a uz 4 dni nic neberiem, a poradnu mam az 17.12, ale vo stvrtok idem do GF na NT utz, tak sa aspon tam spytam, aj ked dufam a verim, ze to hadam vsetci potiahneme aj bez neho a babatka su ok, ved vo stvrtok sa uvidi...
Mne sa zase snival neprijemny sen, ze druhe babo tam uz nebolo a toco ostalo bolo dievcatko, tak som plakala a plakala, kedze to jedno zmizlo...blbosti sa mi snivaju, uz aby tu bol stvrtok...
tak babulky drzte sa, som zvedava co napisete a ty CHantalle ake cisielko bude vo vnutri...

chantalle7
autor
9. dec 2008

tak babulky slavnostne vam oznamujem ze budeme styria 🙂 dnes mi robil UTZ Drabek ten mi ich tak aj daval na ET tak sa tesil ze ich tam pekne posadil 😀 😀 😀
a mam aj krasny obrazok su tam obidve a su krasne jedno ma 2,22 a druhe 2,25

tak ten dyfac mi nakoniec lekarka nedala takze ani ja nic neberiem vraj to moje tehu vyzera pekne bez problemov tak mi zatial nic nedala ....
iba mi predpislaa lieky paby mi nebolo zle ale ked som si precitala co vsetko robia....tak som sa rozhodla ze si ich nedam 😉

tak zatial sa majte

pa paaa

chantalle7
autor
10. dec 2008

ahojte babulky
tak dnes som spravila aj svoj prvy album na konikovi a dala som tam uzasnu fotecku nasich babuliatok....🙂
su kraaasne 🙂

janula13
10. dec 2008

Chantalle, najprv som si vsimla novy album a hned ti aj pisem, su kraaasne, zlato to vyzera, tak ja som uz strasne zvedava ci nieco take pekne uvidim aj ja zajtra 😉 No fakt ich krasne posadil, tak sa tesim ako sa ti cochvila rozsiri album o take krasne obrazky, takze tri nebudu?Myslim ze dve hravo stacia 🙂 Blahozelam a velmi sa tesim, tak myslite pre zmenu na mna zajtra, nech pridem aj ja s takymi uzasnymi spravami...Vidis, mne to tak kamaratka lekarka, sice nie gynekolog vysvetlila, ze asi preto nemam brat utros ci dufac, lebo vyzera to na normalne tehotenstvo, tak sa na to spolieham...ozaj a mne v GF ked mi byvalo tak desne zle dali Torecan cipky, zrejme aj tebe a tiez som to nebrala ked som si precitala letak..ale aj Behunova aj moja gyndoska povedali, ze to pisu vsade a ze si mam v pohode dat, ked je zle, ale ja radsej trpim, nechcem sa nicim cpat kym nemusim...
Tak potesila si ma, len tak dalej, zdravim vsetkych 4 😉

chantalle7
autor
10. dec 2008

ahoj Janulka dakujeme vsetci 4ia 🙂

a zajtra budeme na teba mysliet a uz sa tesime na tvoje obrazteky 😀
ja som dnes vsetkym znamym co o tom vedeli posiielala fotecky ....

pocuj janukla este som sa ta chcela spytat ci si nemala nejake komplikacie ked si utros vysadila mne sa objavil hned zlto az do hneda vytok (a kedze som druhy den po vysadeni a mam to uz druhy den sa trosku bojim aby bolop vsetko ok...

no uklidnuje ma aspon to ze nekrvacam aj ked si myslim ze to hnede je nieco ako krv (ako pri konciacom menzese)...nechcem hned vyvolavat lekarke a stresovat ale ma to trapi ☹

tak sa zajtra drz a cakame foteckyyyyy

janula13
10. dec 2008

nuz, neviem ti povedat, predpokladam ze si ho vysadzala postupne, ale mne sa take nic neobjavilo, nechcem ta strasit, ale ja si myslim, ze radsej cinkni tvojej lekarke, len pre istotu, nech si kludna, mozno ti len praskla cievka, kedze si teraz velmi prekrvena, a mozno je to tym vysadenim, ale za opytanie nic nedas a budes v klude, predsa len cakas dve babatka, dnes si sa na to nespytala?Ja sice vytok mam, ale taky zltkasty, biely, tiez chcem povedat gyndoske nech mi spravi kultivaciu, na prvej poradni mi nebrala stery, tak chcem pre istotu, normalne ju surovo oklamem, ze ma to tam dole svrbi, aj ked nesvrbi 😝
jednoznacne zavolaj, radsej volat privela ako neskoro, ok?drzim palceky, ale verim, ze to bude ok, ked nekrvacas, spinenie sa casto vyskytuje, ale volaj je moja rada, aby si si to potom nevycitala, predsa len sme rizikovejsie, tak sa tak treba spravat...aj ked to ti ta prava vravi, ja tiez nerada volam, a vzdy dufam, ze len panikarim a tak ani nevolam, mavam niekedy dost bolesti, pichanie v bruchu, ale hovorim si, kym nekrvacam aj tak mi nepomozu...tak volaj..
A zajtra dufam pridam foto aj ja a oznamim nieco dobre 😝