IVF tehuľky od októbra-novembra 2008. Pridajte sa

chantalle7
21. nov 2008

ahojte tehulky,

pokusala som sa najst nejake temy ale zial ziadna nie je presne taka ako som hladala. Kezde som tehulka prvy krat (po IVF) velmi rada by som prezivala tieto nove zivotne situacie s niekym kto je na tom tak ako ja.
tak som vytvorila tuto temicku aby sme sa mohli spolocne prehryzat tehotenstvom od zaciatku az do konca a mozno aj potom uz s nasimi ratolestami dalej...
😀

tak mamicky-tehulky kotre ste tehotne od 10-11/2008 cakam na vas pridte skoro!!!!! 🙂

monika3
30. jún 2009

ano Given asi Ruzinov, podla vsetkeho 😉 Kapsu mam zbalenu tak uvidime kedy maly zaveli. 😀 podla dokiho v poradni mam mat zbalene, ze voda moze kedykolvek odtiect, lebo vraj hlavicka je uz dost nizko ale ja si aj tak myslim ze tak rychlo to este nebude 😵
Mayka epidural stoji tusim 2500 sk ale nie som si moc ista 🙂

given
30. jún 2009

Ano, 2500 sk, na stranke www.tehotenstvo.academy.sk je vsetko napisane, co kolko stoji v ktorej porodnici - nadstandardne izby, pritomnost otca pri porode, epidural, vyber porodnika atd. Staci kliknut vlavo na PORODNICE.
Ja som zvedava, co mi povie Dr. zajtra, lebo zatial bol sice otoceny krpec hlavou dole, ale naposledy ma doktor videl pred dvoma tyzdnami a vtedy bol este dost vysoko. Zbalene teda este nemam 🙂

mayka
1. júl 2009

Aha dik za info,
neviete ci Chantale uz porodila?

stela23
1. júl 2009

tak ja to mam asi najblizsie,ale tasku zbalenu nemam,snad mam cas...len som si spisala zoznam pre pripad,nech nic nezabudnem,ale este nemam kupene pyzamo tak nebalim 🙂 aj moj uz bol v 36 ttdole hlavkou a nizsie zostupeny,ale vraj krcok je zamknuty na 100 zamkov tak nepanikarim a snad mam aspon tyzden casu 😀

mayka
1. júl 2009

stela ahoj, a ako sa citis? Nebojis sa porodu?

stela23
1. júl 2009

citim sa super,optimizmus ma zatial neopusta 😀 a porod...bude ako bude,to moc neovplyvnim,tak sa nad tym nezamyslam...spolieham sa na to,ze mam dobreho porodnika,aj tu na konovi su na neho len dobre referencie,tak snad to v zdravi zvladneme...

given
1. júl 2009

Caute, je som dnes bola na Kramaroch u Dr. Valenta a krcok teda nemam na 100 zamkov ako Stela. Uz sa pomalicky otvara a doktor to velmi na august nevidi, takze mozno este aj niekoho predbehnem (Chantalle, Stela) 😝 Hovoril, ze to moze prist hocikedy - su horucavy plus ten stres, co som mala pri stahovani a behanie po schodoch (kedze stale vybalujeme, a neviem, kde co mam, tak chodim stokrat hore-dole).

stela23
2. júl 2009

given,tak skus lezat,kamaratka sa v takom case ako ty zacala otvarat a podarilo sa jej to natiahnut az o 3 tt.lez,citaj si,maximalne dokuchyne a spat a uvidis,ze to pomoze...vybalovanie nechaj na MM...

mayka
2. júl 2009

Ahojte skoro rodicky, 😀
hlasim na 99 percent ze budemem mat malu Terezku. Uz vazime 300 g.

chantalle7
autor
2. júl 2009

Ahojte, tu je MM 🙂 Tak uz sme styria, tu su linky na fotky nase pampusiky...

http://www.lobyca.eu/supernova/deti/Agatka.jpg

http://www.lobyca.eu/supernova/deti/Filipko.jpg

Narodili sa 1.7.2009 o 00:15 (zhruba), velmi sa tesime.

babulka123
2. júl 2009

jeeeeeej gratulujeme....

stela23
2. júl 2009

chantalle,gratulujeme!!!!!!!
agatke a filipkovi zelame vela zdravicka!!!!!maminke samozrejme tiez 🙂

mayka
3. júl 2009

To je krasna sprava na rano. Az mi slzicky vbehli do ocuuuuuuuuuu. Velmi sa tesim a prajem vela zdravicka a maminka nech sa da rýchlo dokopy .
Dnes budem mat dobry den. 😉

given
3. júl 2009

Jej, blahozelam z celeho srdca. Tak predsa len sa neuhadla a je to Agatka 🙂 . No a Mayka, ani tebe som neuhadla 🙂 . Tak nic, nejak mi to nevychadza, hlavne nech su vsetky deticky zdrave.

monika3
3. júl 2009

no blahozelaaaaaaaaaaaam, nadherny parik 😵 😵 ozaj super sprava 😉 prajem vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂

given
3. júl 2009

No krasni su na tych fotockach, obzvlast tie prstiky s nechtikmi a aj ustocka.

mayka
3. júl 2009

Veru nadherne deticky ako z reklamy tak nech robia maminke a tatinkovi len radost.
Kocky ja sa s Vami lucim. Ideme dnes do Chorvatska na dovcu a vratime sa az buducu sobotu. tak sa potom ozvem a som zvedava ktora z Vas skonci v porodnici medzi tym .hehe Prajem vsetkym este tehulkam ktore maju k porodu blizko aby sa drzali a nech to miminko vytlacia ako po masle. 😀
Tak sa opatrujte vsetky.
papa

given
3. júl 2009

Mayka, krasnu dovolenku a oddychni si poriadne.

janula13
3. júl 2009

jeej az teraz som sa to dozvedela, blahozelam novopecenym rodicom, co su hned 4 😀 babatka su krasne, bucloskovia prenadherni 😀 tak zelam vela radosti z takej nadielky, zdravicko vsetkym 4, nech si konecne zacnete vychutnavat rodicovske radosti a povinnosti ako my 😀 dufam ze maminka je ok a ze bude mat mliecko...drzte sa rodinka, uz sa tesim co budete pisat 😀

anielik
4. júl 2009

Aj my sa pridavame ku gratulacii, krasny parik 🙂 trosku aj zavidim ze uz to ma "za sebou" my sa este musime chvilu poparit v tomto teple

Mayka krasnu dofcu a poriadny oddych 😉

stela23
4. júl 2009

je to krasne,aj ja som sa vcera cely den usmievala pri spomienke,ze chantalle uz to ma stastne za sebou,deticky su krasne a ze na rade som vlastne ja 🙂 a hoci si tehu uzivam,uz sa strasne tesim ked ho uvidim 🙂 a tesim sa,ze im to vyslo s agatkou,lebo sme to tu na nasej chlapcenskej stranke neocakavali 😀 a teraz uz mame aj maykinu terezku 🙂

mayka,zdravim do chorvatska,uzite si more aj za nas ,ja by som si tak zaplavala v mori....buduci rok...

vsetkym tehulka,maminkam a detickam zelam krasny vikend 🙂

janula13
4. júl 2009

babulky, chantalle vas pozdravuje, od dnes ma prckov pri sebe 😀 tak ma co robit, pisala som jej sms...rodila sekciou a mali velki mali 2900,49cm filipko a 2700 a 46cm agatka, takze naadherne vahy...tolko som sa dozvedela a este ze ich velmi lubia, ale to sme tusili 😀

janula13
5. júl 2009

babulky, tak takto sa dnes zabaval mm, len aby stevedeli ako to je s dvomi naraz a hladnymi 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_fIN-1TdUWg
given
5. júl 2009

no, asi si to s tym porodom pekne rozmyslim, ostane krpec vo vnutri 😀

babulka123
5. júl 2009

given.. hehehe tiez som na to tak pozerala.. hheheeh

janula13
6. júl 2009

no vidim ze video zabralo 😀 😀 😀
ale nemajte paniku, jedno babo je v pohodeee, ja som si to skusila len s jednym, panika bola az ked mi dali oboch, verte mi, ked sa mozete cisto venovat len jednemu, nech je akykolvek, tak je to uplne zvladnutelne, lebo sa mozete venovat len jemu..a toto co sme natocili nevidno u nas casto, toto bola skor raritka, tak preto sme to aj zvecnili, to nebyva pri kazdom krmeni ani nie kaazdy den, tak tehule kliidek 😀

babulka123
6. júl 2009

hehehe preco toto hovoria vsetky dvojickove maminky...
janka aj tak sa s vami velmi tesim

janula13
6. júl 2009

babulka hovoria to preto, lebo vedia porovnat 😀 😀 😀
takze nic ine ti neostava len sa neskutocne tesit na prcka a ver ze to hravo zvladnes, ked to ja zvladam a s dvomi 😀 a to som iny chaotik 😀

given
6. júl 2009

Tak ten vpravo vyzera byt na vacsieho kludasa, ale ten vlavo, ked som videla, ako s tymi ruckami trasie, tak to Vas teda obdivujem, ze ste to tak pokojne filmovali...

janula13
8. júl 2009

given nebolo na vyber, priprava mlieka trva asi minutu, tak to je ta minuta 😀 a nie vzdy som pokojna ked to zacne ale potom si vravim, nepomozem si, su dvaja musia pockat...