IVF tehuľky od októbra-novembra 2008. Pridajte sa

chantalle7
21. nov 2008

ahojte tehulky,

pokusala som sa najst nejake temy ale zial ziadna nie je presne taka ako som hladala. Kezde som tehulka prvy krat (po IVF) velmi rada by som prezivala tieto nove zivotne situacie s niekym kto je na tom tak ako ja.
tak som vytvorila tuto temicku aby sme sa mohli spolocne prehryzat tehotenstvom od zaciatku az do konca a mozno aj potom uz s nasimi ratolestami dalej...
😀

tak mamicky-tehulky kotre ste tehotne od 10-11/2008 cakam na vas pridte skoro!!!!! 🙂

zuzali
21. nov 2008

Ahoj chantalle ... ja som tu už tieeeeeeeeeeeeeeež 😀 😀 😀 😀

janula13
21. nov 2008

aj ja som vas uz nasla 😀

stela23
21. nov 2008

aj ja sa hlasim 😀 😀 😀

chantalle,ja pojdem na ten utz asi vo stvrtok,dovtedy mam utros a nechce sa mi tam ist dvakrat...
a ta tvoja gyndoska,ja teda neviem,ale to uz budeme skoro v 12.tyzdni,nie su tam nejake vysetrenia aj skor? 😕

raona
22. nov 2008

ahojte, pripajam sa k Vam, drzim nam vsetkym palceky, aby sme to zvladli..

emkamojamala
22. nov 2008

aj ja som tuuuuuu...a velmi sa tesim....ale na druhej strane sa aj bojim lebo hned od zaciatku som na rizikovom

raona
22. nov 2008

emka neboj nie si sama, aj ja som na rizikovom a uz som raz aj spontanne potratila.. aky si mala problem ked si na rizikovom?

hada
22. nov 2008

ahojte, aj ja sa k vam pripajam, aj ked tehotna po prvykrat, ale bez IFV, ale po 3,5 roku cakania, sme koniec 9.t
tesim sa na Vas

zuzali
22. nov 2008

Ahojte všetky, som rada, že sa nás tu toľko zišlo 😀 ´

určite nám tie dni budú spolu pekne ubiehať 😉

mňa čaká v pondelok druhý odber krvi, po ET, zatiaľ sa cítim fajn, tak dúfam, že to aj vydrží 🙂

ingulik
22. nov 2008

ahojte tak sa aj ja pridam k vam 🙂
ako sa citite? co nevolnosti?
ja som tehu prvykrat, dufam, ze vsetko bude ok 🙂

raona
22. nov 2008

ingulik, ja ziadna nevolnost, len ked rozpravam tak ma obcas napne ale inak nic.. pobolieva ma brucho ako pri menzese.. objavilo sa aj spinenie a predtym krv, no tak som uz na rizikovom, dali mi brat ascorutin a utrogestan.. tak len lezim a nic nerobim...

ivet1989
22. nov 2008

no , ak by sa dalo, tak bych sa pridala aj ja. som tehotná 1. krat a da sa povedat ze to je pre mna upone iný svet, tzv. španielska dedina, ale pomaly sa do vsetkeho dostávam u mna je ta nevolnost rozna, dva dni neni skoro vobec a potom bum, hlavne vecer, ked mam zaspávat. nezvraciam, ale casto ma napina. alebo staci ze si spomeniem na nieco a uz to ide, tiez nálady su rozne a v poslednom case som uplakaná a smoklim vsade. tiez chut do jedla sa mi dáko zmenila. sa mi stane ze týzden básnim o dakom jedle a mam na to obrovsku chut a nicim iným ju nemozem zahnat, alebo aj ked som moc hladna, dotknem sa dacoho , dam si dve lizicky a koniec, viac nie.jedine co mi na hlad zaberá tak to je chleba s maslom 😀 cistý chleba s maslom..alebo rozky..aj ciste..to je asi najistejsie aby so teraz nezomrerala od hladu :D budem rada ak aj vy napisete svoje "zázitky" ci skusenosti, aspon budem vediet ze v tom nejsem sama.. 😉 majtte sa a drzim palce nech to dako uz ide s nami :D

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
24. nov 2008

presuvam do spolocneho terminu 😉

chantalle7
autor
24. nov 2008

ahojte tehulky....

dakujem nasej adminke emjee este raz za pochopenie a za presunutie nasej temicky

dievcata velmi sa tesim ze ste sa sem doposial tolke prihlasili a ze sa nam tu spolocne podari prezit vsetky tie radosti a starosticky a ze si vzajomne budeme pomahat....

tak drzme si palciskaaaaaa

😀 😀 😉

janula13
24. nov 2008

tak a mam vas, dufam ze sa to tu rozbehne...este sem urobim nabor 😀

stela23
24. nov 2008

konecne som vas nasla 🙂

tak dufam,ze tu bude utulne ...,az do nasich terminov porodu 😀

drzim nam palciska 😀 😀 😀

zuzali
24. nov 2008

Bambuľky, len vám chcem povedať, že moje dnešné Hcg je 3600 😀 a všetkým vám prajem sladké sníčky 😵

stela23
24. nov 2008

ahoj zuzali,gratulujem
tak take cislo tu este nebolo 😀 to budu riadni valibuci 😉
dobru noc

zuzali
25. nov 2008

Stela, tiež si myslím 😀 😀 😀

a ďakujem

stela23
25. nov 2008

ahojte tehulky 🙂
tak ako sa mate?pachy?nevolnosti?unava?
ja sa citim super.na moj precitlively nos som si uz zvykla a pokial nemam prazdny zaludok,nie je mi ani zle.takze,aby k takej situacii nedoslo stale nieco chrumem 😀 a mlieko pijem na litre,to mi robi dobre na zaludok
chantalle,tak aj ja pojdem predsa na ten utz az 2.12. tych par dni navyse to vydrzim,nech je na fotke aj nieco vidiet...
pa a piste

chantalle7
autor
25. nov 2008

ahojte babulky!!!!
tesim sa ze sme sa opat nasli 🙂
zuzali no ty si inaaa rekordeeerka tak bacha aby neboli 3-4icky 😀 😀 😀

nam budu uplne stacit nase dvojicky....

uz sa neviem dockat tych srdiecok
Stela - tesiiim sa ze si si to rozmyslela 🙂 tak si drme palce a snad si aj pokecame v cakarni 😉

janula - cakame dalsie baby takze kludne robte osvetu vsetky snazilky-tehulky -hlavne tie zaciatocniiiicky su vitane 😀

chantalle7
autor
25. nov 2008

co sa tyak tych nechuti pachov a pod Stela ja som na tom stale rovnako nic mi nechuti takze si musim davat presne pozor na to co si napisala aby som sa nedostala do stadia totalneho hladu lebo potom mi je zle a je jedno ci sa uz najem alebo nie je mi proste uz zle.....

teraz som si trosku nasla svoj jedalnicek v mandarinkach a milacikoch s rozkom tak som zvedava dokedy mi to vydrzi 🙂

chantalle7
autor
25. nov 2008

ok baby tak sa tu ukazem asi az vo stvrtok lebo idem na sluzobku...
ale vy piste ja si vas docitam
pa paaa

zuzali
26. nov 2008

Chantalle... ani nesranduj, mne dve tiež úúúúúúúúúúúplne stačia 😀 😀 😀

stela23
26. nov 2008

pa chantalle,nech ti ta sluzobka v ziline rychlo ubehne a uz je tu utorok 😀
inac ja vzdy chodim do gf tak nieco pred pol deviatou,nemusim uz potom dlho cakat,tak ak by ti to vyhovovalo... 🙂

zdravim aj janulu a zuzali,ukazte sa... 😉

katy2
26. nov 2008

ahojte tehulky 🙂
prisla som vas pozdravit 😉 ja som tehu po 2.IVF 😵

zuzali
26. nov 2008

Ahojte katy a stela, máte príjemný deň??? 🙂

janula13
26. nov 2008

ahojte babule, tak vas povytiahnem, mam dve nove adeptky, len este musim pockat ako im dopadnu decembrove testiky, ale verim ze pozitivne a potom ich sem naverbujem 😀
ja uz lepsie s nevolnostami, najhorsi je pach chladnicky, ale uz mam rozsirenejsi jedalnicek, a uz aj pol kg navyse, konecne...dnes som bola na prvej poradni a vraj vsetko ok, 11.12 idem na nejaky NT utz, tak som zvedava...
Stela , chantalle, tak som zvedava, ako vas tie srdiecka rozhodia, je to super vidiet babätka, ja som sa skoro rozplakala...Inak ja idem na ten NT utz zase do GF, moja doki to nerobi...
a este sa prinutit vypit mlieko a som v norme, ale este sa nezadarilo 😀

stela23
29. nov 2008

ahojte janula,zuzali,katy,chantalle
akosi mi nezostaval cas na konika,ale uz som spat 😉
ako sa mate?ja akosi nic necitim,nebyt tej unavy a zmenenych chuti...na jednej strane som rada,ze nepozeram do
zachoda,ale poznate to,aspon by som vedela,ze sa tie hormoniky vo mne buria... 🙂
janulka,ja sa na ten utz strasne tesim,ale aj tam pojdem so stiahnutym zadkom 😀
chantalle,ako sluzobka,dali ti dvojcatka zabrat? 🙂

janula13
30. nov 2008

Ahoj Stelka, tak to ti verim ze sa tesis, ja sa tesim tiez na vase utz, hlavne ze to budu dvojky 😀 chapem ze stiahnes aj zadocek, ved aj ja som mala a na ten NT utz budem mat teda poriadne, je to na zistenie vyvojovych vad, tak sa aj tesim, ze ich uvidim, dufam ze tam este obe su,ale sa aj bojim, ci to dobre dopadne...inak ja po starom, dost ma trapi kyselina, mam ju stale, zachod uz neobzeram zblizka, len ma sem tam este napne ked otvorim chladnicku a nezapcham si pritom nos, ale inak da sa, je to uz lepsie a mam uz kilecko navyse, neviem ani ako sa ma priberat, ale ved uvidime 😀
Prave zhanam tehu rifle, este som nebola v obchodoch, kedze mi byva zle, tak si netrufam, ale uz to musim opriesit, nemam co pohodlne na seba...ved aj vas to caka 😀 Tak vam velmi drzim palce na tie srdiecka, dala by som si repete hned 😀