• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu maminka z Rovinky?

31. januára 2016 
@sartira vitaj... my tiez byvame na trhovych poliach... teraz ale von nechodime, lebo starsi ma kiahne.. :slight_smile:
25. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira vidim ze 20 dni termin. No kym zacnes chodit von kocikovat mozno uz aj bude pekne a budeme vonku grilovat, tak sa potom pristav :slight_smile:
pripadne sa dohodni s lenocka23 - tot to ziena co bojuje s 3 chlapmi doma a ta tak pekne privitala :slight_smile:
25. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23
@andrejo

Dakujem za privitanie :slight_smile: ja chodim stale von kvoli psikovi, musim pravidelne vencit ... kazdopadne je pravda ze za chvilku bude baby vonku, takze prechadzky budu na dennom poriadku a budem rada, ked spoznam nejake maminky, aby nam nebolo smutno
25. jan 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tiez som z Rovinky.... :wink:
mate uz prihlasky do skolky?
25. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habibi78 nas maly chod do BA do skolky a aj druhy bude. Skolka v Rovinke bola dost zaplnena .. uvidis ako to bude tento rok. Treba si dopredu zistit.
27. jan 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ahoj, citam, ze maly ma kiahne, tak nech mu cim skor zmiznu. A mladsi ich od neho nedostal?
27. jan 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo jeej citam o grilovacke? Ved aj my nieco pogrilujeme ked sa otepli tak sa snad uvidime a dojdete na kostovku :wink:
27. jan 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira ahoj, ja som rodila pred mesiacom, tak mozme potom chodit kocikovat ked sa ti narodi mimi :dizzy_face: Dohodneme sa aj s lenockou a vyrazime :wink:
27. jan 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habibi78 tiez ma to zaujima, minuly rok to bolo tusim do konca marca, neviem ci to teraz neni skor, ja tam asi zaciatkom februara skocim a spytam sa.
27. jan 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax zatial sa Kubik drzi bez ale keby dostal aspon by to mal za sebou. No uvidime. Kubik zatial len suchy kasel nasadil :slight_smile:
27. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 Ahoj, no my sme konkretne z "duhovej ulice" cize to je kusok od TP711 :slight_smile: a kedze drobec v kociku zatial poctivo spinkava, sparinga hladame pre starsieho :slight_smile: hehe ale musim zaklopat, posledne dni celkom uspesne :slight_smile: ci zato ze konecne zmizla ta strasna hmla a je celkom fain pocko :slight_smile:
27. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no to sa tesim, ze bude s kym, zatial chodim s malou yorkshirkou
28. jan 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira nesla si dnes nahodou o dvanastej autobusom do Ba?
28. jan 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 aj my sme kusok od duhovej ulice :wink:
@sartira super, aj ja sa tesim :slight_smile: My sme mali tiez malu yorkshirku ale na jar sme ju museli dat prec lebo muzovi sa zhorsila alergia :pensive:
28. jan 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 veru nie, ja skor na auticku, lebo s mojim bruchom by chcel odo mna sofer asi dva listky zaplatit :slight_smile:

@jessicax tak to mi je luto so psikom... teraz asi nechodis s malinkym velmi von nie, to sa este nemoze, teda zvlast ked je teraz taky mraz???
30. jan 2011 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira boli sme doma nieco vyse tyzdna, potom sme zacali chodit von, najprv len na chvilu a potom na dlhsie len to bolo nad nulou. Teraz ked sa tak ochladilo von nechodime
30. jan 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @lenocka23 tak ked budete chodit von, tak nas pristavte... chodime s modrym kocikom (peg perego) tusim som iny modry na trhovych poliach teraz nevidela a okolo pobehuje 2-rocny Oli :slight_smile:
1. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 My jazdime na zelenom Stokke, tak ked nas budes vidiet, kludne ma tresni... :grinning:
1. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 ale tak aby ju nemusela brat sanitka .. predsalen nemozem si dovolit byt 2 tyzdne doma kym si ona bude vylyhovat v nemocnici :slight_smile:
1. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 my jazdime na bezovom stokke. Dnes sme sa boli chvilu prejst ale vonku bolo jedno velke klzisko
2. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no treba nasadit kolesa na lad na Stokke a drzat sa ho pevne :slight_smile:
3. feb 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax Dnes uz bolo lepsie, menej ladu..aj sme vam kukali do omien.. :slight_smile: Inak ja by som bola skor za retaze na kolesa... :slight_smile:
3. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 vezmi tenisovu lopticku a @jessicax nech matus hodi do okna ;)
4. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 ahoj, a kde konkretne na Duhovej byvas? nech vieme do ktoreho okna mame kyvat... :grinning: :grinning:
5. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hatka2 neboli ste vcera pred vecerom v potravinach na hlavnej?? :wink:
13. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax
@lenocka23
@andrejo

halo halo baby tak my uz chodime kocikovat, teda pocas tychto poslednych slnecnych dni sme boli kazdy den a vy ako?
16. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira jeej, chcela som ti napisat ci uz mas babatko, tak gratulujeme :slight_smile: Tiez sme tieto dni boli vonku s kocikom ale asi sme sa obisli. Musime sa dohodnut ked bude zase krajsie :wink:
16. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sartira @jessicax nieco by sme mali dohodnut... uz aby bolo pekne pocasie... :grinning:
16. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to vzdy tak trva kym odpisem... a ano do potravin chodime casto, lebo Oli si vyberie vzdy cestu tam alebo do potravin na skolskej v nadeji ze nieco dostane :slight_smile: (aspon dzusik :slight_smile: ) dneska je ale uprsano, tak stale vaham ci vobec pojdeme von, lebo Oli bude v kazdej mlake ale Tomi zase lepsie spinka vonku...
a byvame v tej prvej radovke (blizsie k bytovkam) teda na lavej strane 8.dom ked idete od hlavnej...
17. mar 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a zabudla som :slight_smile:
uz sme davnejsie presli na sportak...lebo nas drobec nie je uz zrovna drobny a nejak sa nam nezmestil do vanicky s fusakom... tak sme zamaskovany na oranzovo :slight_smile:
17. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok