Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

lenocka23
17. mar 2011

ja dnes dost uvazujem ci pojdem von.. rada by som maleho prevetrala (vcera sme nestihli) tak mozno tesne poobede by som isla... 😉

jessicax
17. mar 2011

@lenocka23 jeej tesim tesim 🙂 Aj zajtra a cez vikend ma byt tak uprsano ale vraj buduci tyzden sa ma konecne trocha vycasit. Uz sa neviem dockat 😉

jessicax
17. mar 2011

@hatka2 ahoj, my sme sa davnejsie asi stretli na ceste ked sme kocikovali, aj sme sa pozdravili 🙂 len som si nebola ista ci si to ty z konika 😵

hatka2
18. mar 2011

🙂 ja sa poctivo zdravim, ale uz si budem viac vsimat stokke kociky (musela som si vygooglit ze ake su to 🙂) ale aj ja si pametam ze sme taky zeleny stretli pred potravinami pri zastavke...takze sme to boli my 🙂 a uz budem hladat aj bezovy 🙂

lenocka23
18. mar 2011

@hatka2 No tak sme sa uz stretli.. 🙂
@jessicax Ja tiez cakam ako na vyplatu na lepsie pocasie.. Vcera som nebola von, ten dazd a vetrisko... Otrasne.. ☹

mimka77
18. mar 2011

Ahojte kocky z Rovinky, az dnes som nasla , ze na konikovi vobec existuje takato tema 🙂 , lebo ja tiez byvam v Rovike na Trhovych poliach v zelenej bytovke a mam 12 tyzdnove babo - dievcatko a chodim skoro kazdy den na prechadzku von s kocikom, len teraz ked 2 dni prsi tak sme neboli... Inak chodievame na hradzu aj do noveho centra a stretavam par mamiciek s kocikmi ale nikoho nepoznam, lebo dievcata v nasej bytovke maju uz trosku vacsie deticky co chodia, takze rada by som isla niekedy von s maminou co ma este babo v kociku 😉

sartira
18. mar 2011

@mimka77 tak kludne mozme, my byvame v takom zeleno zltom dvojdome/bytovke a tiez chodime kazdy den

@lenocka23
@jessicax
ano uz je baby na svete, chodili sme teraz stale von ked bolo pekne, ale bolo nam smutno 🙂 inak mame cierno bezovy concord, tak kludne sa nam prihovorte 🙂 dnes pojdeme tiez pred 13.00 na postu, lebo postarka nevie zvonit,uz som im povedala, ci nemoze zazvonit, ved na to tam ten zvoncek mame ☹ nemozem predsa v takom pocasi chodit s kocikom

jessicax
18. mar 2011

@sartira jej tak taky concord som videla par krat ist okolo nasho domu aj minule ste okolo nas prefrcali ked som davala vonku maleho do kocika 🙂 Tiez ma nebavi sa prechadzat samu, nikde nikoho maximalne nejakych robotnikov clovek stretne.
@mimka77 mame skoro rovnako stare babatka 🙂 Tiez chodime von ked je pekne, par krat sme boli na prechadzke aj v novom centre lebo mi tam blizko byvaju svokrovci

lenocka23
18. mar 2011

@sartira to s postarkou poznam... stale som doma a ked mam doporuceny list, tak obcas len oznamenie v schranke... no a na postu chodim zasadne s Manducou, s kocikom sa tam nevykrutim... 😉

lenocka23
18. mar 2011

@mimka77 my byvame oproti tebe v bytovke s kozmet.salonom.. 😉

jessicax
18. mar 2011

@lenocka23 mna vcera na poste vytocili, pytala som sa ci tam nemam balik lebo stale nechodi a postarka mi povedala, ze pri takom mnozstve ona nevie 🤐 . Tiez dnes zbehnem na postu ale pojdem autom lebo mala sa len teraz vyzdravela, nechcem aby ju dobre prefukalo a bola dalsie dva tyzdne doma

lenocka23
18. mar 2011

@jessicax skus tam najskor zavolat, povedz ze s dvoma malymi detmi sa tam nemozes v tomto pocasi prehanat kazdy den... ☹ (02/45985101)

lenocka23
18. mar 2011

@jessicax este som zabudla, dnes su len do dvanastej... 😉

jessicax
18. mar 2011

@lenocka23 to aby som pomaly sla 🙂 . Oni tam uz na mna maju nervy lebo mi kazdu chvilu cosi chodi tak so mnou maju vela roboty

sartira
18. mar 2011

@lenocka23 nie su nahodou do 13.00 v piatok?

sartira
18. mar 2011

inak som si vsimla prave ze Rovinka ma novy web 🙂

lenocka23
18. mar 2011

@sartira @jessicax jeeeezis, ano do 13-tej... 🙂 pardon

mimka77
18. mar 2011

tak sa tesim, ze sa dohodneme ked bude krajsie pocasie 🙂
inak s tou postarkou mate pravdu, ja uz mam na nu tiez nervy, vobec nezvoni ked mame doporucenu poctu len si potom najdeme v schranke oznamenie , ako keby si myslela, ze vsetci su cez den prec... a chodite na postu s kocikom? Ja som este nebola stale teraz chodi manzel, alebo ked nutne potrebujem tak idem autom a zoberiem ju vo vajicku dnu...
Inak aj mna ked uvidite vonku tak ma kludne oslovte , budem rada 😉 kocik mame Hartan - pripajam aj foto, lebo farba sa tazko popisuje a ten model tiez nie je u nas moc znamy...

jessicax
18. mar 2011

@mimka77 tak si budeme viac vsimat kociky ked budeme vonku 😉

sartira
21. mar 2011

tak kde ste? my sa chystame von 😉

lenocka23
21. mar 2011

@sartira Ja som prave vyslala manzela s kocikom... 🙂

kathynka
21. mar 2011

ahojte maminky...som opatrovatelka, ktora zacne od zajtra opatrovat malu carolinku v rovinke...myslite, ze by som sa mohla obcas k vam pridat na prechadku?

andrejo
22. mar 2011

tak poslusne hlasim , vcera som bol s malym v rnc a potom chvilku na trhovych poliach. Nikto ma nezastavil a kociky som stretol len v rnc takze predpokladam ze z vas nebol nikto vonku.

lenocka23
22. mar 2011

@andrejo tak dnes idem na vychadzku ja... 😀 😀 niekedy pred druhou, prida sa niekto? 🙂

jessicax
22. mar 2011

@lenocka23 my sme dnes sli okolo vas asi o siestej podvecer ale nikoho sme nevideli. Naobed sme boli len na zahrade. Zajtra ideme doobeda na poradnu ale potom asi okolo 12tej vyrazime do ulic tak sa kludne mozte pridat 😉

jessicax
22. mar 2011

@kathynka jasne 🙂

jessicax
22. mar 2011

@sartira cez vikend som videla ist okolo nasho domu blondinku s muzom a ciernobezovym concordom. To si bola ty? Lebo dnes som stretla taky isty concord ale ten uz kocikoval niekto iny tak ich je na trhovych poliach asi viac 😅

lenocka23
22. mar 2011

@jessicax my sme vam kyvali okolo stvrtej, aj som tusim teba videla v okne... 😉 uvidim ako bude zajtra na tom Matu, mam ho totiz doma s teplotou..

jessicax
22. mar 2011

@lenocka23 Tak s nim radsej ostan ked ma teplotu aby sa mu to nezhorsilo. Mala teplotovala a soplila dva tyzdne, som rada, ze to mame za sebou lebo uz mi z toho sibalo 😝

sartira
23. mar 2011

@jessicax ano ano to sme boli my ten parik 😉 a my sa dnes pridame po 12