Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

lenocka23
12. júl 2011

@jessicax no super.. aspon ze to uz trocha ustupilo...... 😉

jessicax
12. júl 2011

@lenocka23 ano, tu uz to nesmrdi vobec 😅

beruschka3
8. nov 2011

@lewiica ahoj, ja bych se rada pridala. Jsem podobny typ jako ty ;). Mam doma jinak skorodvouleteho Mateje a 2mesicni Emku.

habibi78
5. dec 2011

dievcata neviete mi povedat o kolkej je zajtra v skolke v Rovinke Mikulas?

seva
27. sep 2012

ahojte baby, ak mate chut sa vecer odreagovat, a paradne si zacvicit a zatancovat, v Kalinkove mavame v pondelky a stredy od 19.00 do 20.00 zumbu s uzasnou instruktorkou Alenkou. v ramci zumby robime aj body toning na vyformovanie postavy a cviky na pekne brusko. sme tm aj velmi fajn partia. ak by ste chceli blizsie info, ozvite sa do IP. vacsie deticky mozete kludne vziat so sebou, maju vstup zdarma.

suuzi
20. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ahojte, je tu nejaka buduca mamicka z rovinky? ja idem na matersku 31.12. a nemam tu v rovinke nikoho, kto je cez pracovne dni doma...rada by som sa zoznamila
suuzi

martinka150
27. dec 2012

iva81 ahoj, vsimla som, že bývaš v rovinke v novom centre. my sa tam stahujeme tiež teraz asi v marci 2013 ked skolauduju dom. je to mimo tuto temu, ale prosim ta, od koho tam vyuzivate televiziu a aky internet?

iva81
27. dec 2012

@martinka150 ahoj my mame TV od Progres a viem ze maju aj internet len ten my mame cez Orange ale uvazujeme ze dame aj to cez Progres. Vela ludi si to ale riesilo satelitom. A este na internet je tam zevraj dobry Isper. Snad som trochu pomohla 🙂

iva81
27. dec 2012

@suuzi je nas tu veru dost, neboj isto najdes nejaku partacku 🙂, odkial presne z Rovinky si?

lenocka23
27. dec 2012

@martinka150 ak mas moznost, tak minimalne net skus poriesit niekoho ineho... nam sa konecne podaril net od Magio, zatial mame len druhy den ale ovela lepsie ako Progress, oni maju neustale nejake problemy, vypadky... TV problemy nemame, tu sme nechali od nich... 😉

martinka150
29. dec 2012

Dakujem baby za rady. Tv si dame od skylinku a net od orangu to dsl. Snad sa to tam bude dat. Dobre a teraz otazka na skolku v rovinke 🙂 pocula som zevraj je tam velky problem dat dieta, tak isto aj do zakladnej skoly. Aspon ze to tak bolo pred par rokmi, neviete ci sa situacia zlepsila? Sice moj krpec pride na svet v aprily 2013 ale info pomoze 🙂

iva81
29. dec 2012

@martinka150 no so skolkou je to naozaj veelky problem, nas to caka teraz ale uz dopredu viem ze ho urcite nevezmu, hlavne ked budem doma s druhym, ale ty mas este dost casu to riesit, dovtedy sa moze vselico zmenit🙂

martinka150
9. jan 2013

baby z rovinky, este sa chcem opytat, chodi alebo ma niektora z vas skusenosti s pediatrom co je v rovinke? tusim fago alebo tak nejak sa voka

katavinka
15. jan 2013

ahojteee, chcem sa spýtať, či niektorá nebývate náhodou v radovke na Dúhovej ul. ako sa vychádza zo Školskej..,príp. či ste nepočuli niečo o tom ako sa tam býva a pod., zvažujeme túto možnosť.

martinka150
16. jan 2013

Ahojte, ešte to tu funguje? My sa sťahujeme do Rovinky nejak v apríli 😉 krpec bude čerstvo narodený 🙂

martinka150
16. jan 2013

iva81 ako budeš potom riešiť školku, keď ho nevezmu? Pocula som, zevraj je to velky problem so skolkou aj so skolou v Rovinke. Trvalý pobyt si dame Rovinku potom, ale ak nasho nezoberu do skolky potom, tak musi ist do Blavy, ale jedine cez znamost sa dostane do nejakej skolky, kedze trvale bydlisko budeme mat v Rovinke.
Inak nerozumiem preco tam nezvysia kapacitu, ked vedia, ze v rovinke je kopec deti. Este som pocula, ze dokonca ucitelky zamietli aby sa zvysila kapacita, lebo dámy chceli mat nejaku nadstavbu bytov. 🙄

martinka150
16. jan 2013

jeeežiš, ja som si až teraz všimla, že som sem už písala predtým, že budeme v rovinke bývať 😀 😀 😀

iva81
19. jan 2013

@martinka150 ahoj a kam do rovinky sa stahujete? No so skolkou to neviem este ako vyriesime kedze som znova na MD tak prinajhorsom ho budem mat doma no. Lebo ono najdu sa aj skolky v BA co zoberu aj bez trvaleho pobytu ale pre mna by to bola velka komplikacia ho vozit ani netusim ako to bude teraz s druhym babom tak si to vobec neviem pdedstavjt. V ro inke a luznej je strasne vela sukr.skolok tak mozno ked uz to nebude vediet vydrzat tak aspon na doobedie nieco vymyslime.Inak v skolke sa robila pristavba ale ak som spravne pochopila tak sa rozsiril len jeden rocnik ten co zacinal v septembri teraz.

iva81
19. jan 2013

@martinka150 a co sa tyka toho pediatra tak osobnu skusenost nemam my chdime do BA ales co poznam maminky co tam chodia tak niesu moc spokojne.

martinka150
19. jan 2013

iva do noveho centra sa stahujeme.
pozerala som aj tu sukromnu skolku Hrasok v Rovinke, ale nehorazne peniaze pytaju. 240 na poldennu starostlivost. a 340 alebo 360 na celodennu starostlivost. Uvidime no ako to dopadne, ale velku sancu nedavam tomu, ze sa dostane tam do skolky.
Pediatricku uz mame vybranu v BA. Ten pediater v rovinke ma len zaujimal, ci vobec tam niekto chodi.

iva81
24. jan 2013

@martinka150 do noveho centra asi do tej novej bytovky co sa dokoncuje ze? Ta, je koopec deticiek, tam sa urcite budete mat s kym hrat 🙂. No s tou skolkou som zvedava ako my dopadneme a co sa tyka sukr. tak som skor pozerala v Dun. Luznej a nasla som aj trochu lacnejsie, ale tak ajtak je to vela no. Pediatricku my mame tiez v BA, k tomuto chodia kamosky ale niesu velmi spokojne tak my aj v BA ostaneme aj s druhym krpcom.

vehuhu
30. jan 2013

@katavinka ahoj, my sme si tam kupili bytik, byvame 3 tyzdne 🙂 zatial dobre...chcete kupit byt alebo ten domcek?

vehuhu
30. jan 2013

maminky a skusali ste to kadernictvo co je na trhovych poliach? chcela by som to tam ist vyskusat ale nemam ani jednu referenciu :(
ja este nie som mamina, ale dovolila som sa zapojit do tejto diskusie 🙂 tak ale v buducnoti maminou byt chcem 🙂

seva
30. jan 2013

ahojte baby, ak mate chut sa po veceroch trochu odreagovat, zatancovat si, zhodit pred letom a najst super kamosky, pripojte sa k nam na hodiny zumby v Kalinkove (dedinka hned za Dun. Luznou smerom na Hamuliakovo). Instruktorka Alenka je top v tom, co robi. Tento rok zaciname uz v pondelok, 4.2. o 19.00 v KD Kalinkovo, a tancujeme kazdy pondelok a stredu. vstupne je 2,50 EUR, prva skusobna hodina je zdarma. ak mate otazky, kludne piste do IP. Ozaj, deticky, ktore radi tancuju a vydrzia v tom case, su vitane, samozrejme zdarma. tesime sa na vas!

katavinka
10. feb 2013

@vehuhu ahoj.., a odkiaľ ste sa prisťahovali? My jedine dom, ale skôr niekde v radovej zástavbe, tie sú lacnejšie, len neviem, či to je dobrá voľba 😒

vehuhu
10. feb 2013

@katavinka no my sme byvali v BA 3 roky po vyske..a teraz v rovinke..viem, ze su este oproti volne tie domceky v radovej zastavbe, cca 140 teur myslim ze stoja...boli ste sa uz pozriet?

katavinka
10. feb 2013

@vehuhu neviem,ktoré myslíš, pozerali sme dáke na Trhových poliach

pumpkin77
10. feb 2013

@vehuhu ahoj, ktoru kadernicku myslis? Bola si tam uz?? Ja som v Rovinke zatial ziadnu poriadnu nenasla;)) vlastne az donedavna, vola sa daniela a ma kadernictvo na okruznej, to je ulica za samoskou.

vehuhu
11. feb 2013

@pumpkin77 no ja som este u ziadnej nebola :( myslela som salon na trhovych poliach...das mi prosim cislo na nu do posty?
dakujem

vehuhu
11. feb 2013

@katavinka no vola sa to ze duhova ulica, tie myslis? my byvame na duhovej ulici ale v byte a oproti nam je radova zastavba - domy...tak asi to ste boli pozriet, ci nieco ine?