• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu maminka z Rovinky?

31. januára 2016 
@mimina83 ja uz tam nebyvam :(
8. jún 2014 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leni89 ako to? Nepacilo sa?
9. jún 2014 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mate nejake skusenosti s academic kinder garten, co je ta anglicka skolka mezdi rovinkou a luznou?
9. sep 2014 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ake mate skusenosti s MS v Rovinke? Je sanca, ze sa mi tam dostane dcerka, ktora bude mat v aprili 3 roky, ak by sme tam mali aj trvaly pobyt. Je to dobra skolka, chodia tam vase deti?
7. nov 2014 o 10:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, hladame pani (mladsiu, starsiu :slight_smile:) na varovanie k nasmu 3-rocnemu synovi. Jedna sa o pravidelnu pracu v Rovinke. Nemusi to byt iba a len u nas doma. Prosim ozvite sa, ak budete vediet o niekom aj z okolia Rovinky z Luznej, Biskupic ci okolitych dediniek. DAKUJEEEM, martina
9. mar 2015 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trosicku obnovim temu :slight_smile:....nejake cerstve novniky o byvani v Rovinke? poprípade o tom, ci mame moznost dostat sa do skolky, keby sme sa v septembri nastahovali?... je tu aj niekto taky, kto cestuje SADkou do Bratislavy do prace? ako riesite skolku?....budem vdacna za kazdy koment :slight_smile:...
11. mar 2015 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@x_shushu_x skolka ma prave tento tyzden prihlasky... treba sa aj pozriet na stranku skolky ci obce... su tam potrebne info
11. mar 2015 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybenka79 info som pozerala, aj stranku skolky....ale to mi moc nepomoze, nakolko je nase pristahovanie sa realne v lete a momentalne tam jednoducho nemame trvaly pobyt :o/...potrebujeme aj potvrdenie z obecného uradu o trvalom pobyte- cize je tam asi dobra tlačenka...preto sa tam aj sukromne skolky otvarali a maklér hovoril, že sa chystá stavba novej štátnej školky- ktora bude hotova asi vtedy, ked uz mi ju potrebovat nebudeme,...preto sa pytam skor na "poriadnu osobnu skusenost" :slight_smile:...ci je realne sa dostat do skolky alebo nema kapacitu a niektore deti musia ist z dovodu nedostatku miesta do sukromnej alebo ostat doma....
12. mar 2015 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mladsiemu synovi zle vychadzaju roky, resp. je december a nic, az teraz od septembra. o novej skolke statnej je blbost, sucasna skolka sa bude rizsirovat sposobom ze predskolaci pojdu do skoly a tak sa 1 trieda uvolni v priestoroch skolky. v ramci 1 obce a na pocet obyvatelov - stat neposkytne dotaciu obci na dalsiu skolku.
ja by som ziadost dala, a na miesto trvaleho pobytu prehlasenie ci vysvetlenie o pobyte... nikto nemoze potom pov ze ste to neriesili. ako sa v septembri uvolnuju miesta - deti co nenastupili sa ide podla poradovnika co neboli uspokojene prihlasky riadne. tam sa iba tak nedostanes, tu rodicia idu tvrdo po tom :slight_smile:
premyslite...
@x_shushu_x
13. mar 2015 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybenka79 tu u nas v petrzalke nezobrali asi 60 percent deti a malu mi nevzali je 4 oktober..takze mame bohate skusenosti s tymto systemom, preto by som nerada isla do podobnej situacie..napokon...uz som co to pocula aj o tych novostavbach v rovinke, takze to asi cele prehodnotime :slight_smile: dakujem pekne za skusenost a radu :slight_smile:
14. mar 2015 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je tu maminka z rovinky ? :slight_smile:
14. júl 2015 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. júl 2015 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky z Rovinky, silno rozmyslame prave kupu domu v Rovinke s chcem sa opytat, ci sa tam da nejako s detmi socialne vyzit, dost sa bojim, ze tam budem sama ako prst :slight_smile: najdi sa maminky ochotne obcas sa stretnut a pokecat? :slight_smile: mame 3r a 4mes dcerky... Dakujem za odpovede :slight_smile:
26. júl 2015 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katiqa ahoj tak tohoto by som sa urcite nebala, Rovinka je plna mladych Rodin cize kopec deticiek a mamiciek. Neviem kde konkretne zvazujete kupu ale ja som na konci Rovinky a tu zatial neni ani ihrisko ale stretavame sa na ulici a je nas dost a sranda velka:slight_smile: . Je tu aj detske centrum kde sa vedia deticky vyblaznit a mamicky dat kavicku a kolacik:wink: . Myslim ze Rovinka je pre mladu rodiny spravna volba, my sme tu velmi spokojny uz 6 rokov.
28. júl 2015 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iva81 dakujem za info :slight_smile: tiez je to na konci Rovinky... To detske centrum sme uz pozerali a vyzera super :slight_smile: tento tyzden sa rozhodneme a na jesen/zimu by sme uz boli tam :slight_smile:
28. júl 2015 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katiqa este tu je aj cielovarovinka.sk - ihrisko, farma so zvieratkami, predajna bio potravin a Protetiky so super restauraciou v jednom;)
28. júl 2015 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evajan jeeej super :slight_smile: uz sa zacinam tesit :slight_smile:)) snad to vyjde... vsak ja by som sa urcite ozvala, keby sme sa tam dovalili :slight_smile:
28. júl 2015 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evajan
@katiqa ano cielovu rovinku som zabudla, je tu toho podla mna dost, aj pri futbalovom stadione je super velke ihrisko. Na jesen byvaju v dome kultury kazdy Tyzden divadielka pre deticky.
A kam konkretne planujete?
28. júl 2015 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iva81 to vyzera fajn, celkovo sa Rovinka asi rozvija a stahuje sa tam viac mladych, co je fajn :slight_smile: a ked bude R7, snad sa vyriesia aj tie ranne kolony... Vola sa to Za hradzou, kam planujeme a vy kde byvate? A do statnej skolky sa da dostat?
28. júl 2015 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katiqa my sme na konci, odboci sa z hlavne cesty dolava snerom k jazeru a tam su take nove ulice. No co sa skolky tyka tak je to dost tazke lebo na jednu statnu skolku je tu fakt vela deticiek. Cize skor s tym asi nerataj ale bude sa robit pristavba len to bude asi aktualnbe az pre tvoju mladsiu:slight_smile: .
28. júl 2015 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iva81 nam zobrali teraz od septembra starsiu tu v ruzinove, tak prinajhorsom bude tu stale chodit... Uvidime, hlavne budem musiet zacat konecne soferovat :slight_smile:
28. júl 2015 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katiqa no to ano to treba, ja som tu tiez zacala soferovat a teraz si to bez auta s tromi detmi neviem vobec predstavit :grinning:
28. júl 2015 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mile maminy,ponukam opatrovanie deti v minikolektive u seba v rovinke na visnovej ulici,mam dlhorocnu prax a skusenosti.momentalne opatrujem dvoch chlapcov vo veku 13 a19 mesiacov.deticky aj rodicia su spokojni,mame domacu stravu,velky dvor a chodime aj na ihrisko. ak mate zaujem dajte prosim vediet alebo ponuknite moje sluzby kamaratke dakujem julka 0907 799 077
1. sep 2015 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky, prosim Vas poznate - pripadne mate vo svojom okoli milú dámu ci skor "nahradnu babicku" ktorá ma rada deti, volny cas a chce si privyrobit??? (bude spokojna, uricte :slight_smile:)
Velmi potrebujem v poobedňajších hodiných 2-3x do týždňa vyzdvihnut deti zo školy a škôlky a postrážiť keď sú deti choré.
Hladame niekoho na stalo, aby deti si pekne zvykli na 1 osobu.

Velmi pekne dakujem…. m.
15. sep 2015 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý deň.:slight_smile: Od marca 2016 otvárame Súkromnú škôlku a jasle v Rovinke vo veľkom rodinnom dome s obrovskou záhradou. Prijímame detičky od 12 mesiacov do 5 rokov. Zameriavame sa na anglicky a nemecky jazyk. Cena už od 200 eur.Viac info na zvila88@gmail.com alebo na 0948427110.
31. jan o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok