Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

lenocka23
25. jan 2011

@sartira vitaj... my tiez byvame na trhovych poliach... teraz ale von nechodime, lebo starsi ma kiahne.. 🙂

andrejo
25. jan 2011

@sartira vidim ze 20 dni termin. No kym zacnes chodit von kocikovat mozno uz aj bude pekne a budeme vonku grilovat, tak sa potom pristav 🙂
pripadne sa dohodni s lenocka23 - tot to ziena co bojuje s 3 chlapmi doma a ta tak pekne privitala 🙂

sartira
25. jan 2011

@lenocka23
@andrejo

Dakujem za privitanie 🙂 ja chodim stale von kvoli psikovi, musim pravidelne vencit ... kazdopadne je pravda ze za chvilku bude baby vonku, takze prechadzky budu na dennom poriadku a budem rada, ked spoznam nejake maminky, aby nam nebolo smutno

habibi78
25. jan 2011

ahojte baby, tiez som z Rovinky.... 😉
mate uz prihlasky do skolky?

andrejo
27. jan 2011

@habibi78 nas maly chod do BA do skolky a aj druhy bude. Skolka v Rovinke bola dost zaplnena .. uvidis ako to bude tento rok. Treba si dopredu zistit.

jessicax
27. jan 2011

@lenocka23 ahoj, citam, ze maly ma kiahne, tak nech mu cim skor zmiznu. A mladsi ich od neho nedostal?

jessicax
27. jan 2011

@andrejo jeej citam o grilovacke? Ved aj my nieco pogrilujeme ked sa otepli tak sa snad uvidime a dojdete na kostovku 😉

jessicax
27. jan 2011

@sartira ahoj, ja som rodila pred mesiacom, tak mozme potom chodit kocikovat ked sa ti narodi mimi 😵 Dohodneme sa aj s lenockou a vyrazime 😉

jessicax
27. jan 2011

@habibi78 tiez ma to zaujima, minuly rok to bolo tusim do konca marca, neviem ci to teraz neni skor, ja tam asi zaciatkom februara skocim a spytam sa.

andrejo
27. jan 2011

@jessicax zatial sa Kubik drzi bez ale keby dostal aspon by to mal za sebou. No uvidime. Kubik zatial len suchy kasel nasadil 🙂

hatka2
27. jan 2011

@lenocka23 Ahoj, no my sme konkretne z "duhovej ulice" cize to je kusok od TP711 🙂 a kedze drobec v kociku zatial poctivo spinkava, sparinga hladame pre starsieho 🙂 hehe ale musim zaklopat, posledne dni celkom uspesne 🙂 ci zato ze konecne zmizla ta strasna hmla a je celkom fain pocko 🙂

sartira
28. jan 2011

@jessicax no to sa tesim, ze bude s kym, zatial chodim s malou yorkshirkou

lenocka23
28. jan 2011

@sartira nesla si dnes nahodou o dvanastej autobusom do Ba?

jessicax
28. jan 2011

@hatka2 aj my sme kusok od duhovej ulice 😉
@sartira super, aj ja sa tesim 🙂 My sme mali tiez malu yorkshirku ale na jar sme ju museli dat prec lebo muzovi sa zhorsila alergia 😔

sartira
30. jan 2011

@lenocka23 veru nie, ja skor na auticku, lebo s mojim bruchom by chcel odo mna sofer asi dva listky zaplatit 🙂

@jessicax tak to mi je luto so psikom... teraz asi nechodis s malinkym velmi von nie, to sa este nemoze, teda zvlast ked je teraz taky mraz???

jessicax
30. jan 2011

@sartira boli sme doma nieco vyse tyzdna, potom sme zacali chodit von, najprv len na chvilu a potom na dlhsie len to bolo nad nulou. Teraz ked sa tak ochladilo von nechodime

hatka2
1. feb 2011

@jessicax @lenocka23 tak ked budete chodit von, tak nas pristavte... chodime s modrym kocikom (peg perego) tusim som iny modry na trhovych poliach teraz nevidela a okolo pobehuje 2-rocny Oli 🙂

lenocka23
1. feb 2011

@hatka2 My jazdime na zelenom Stokke, tak ked nas budes vidiet, kludne ma tresni... 😀

andrejo
1. feb 2011

@hatka2 ale tak aby ju nemusela brat sanitka .. predsalen nemozem si dovolit byt 2 tyzdne doma kym si ona bude vylyhovat v nemocnici 🙂

jessicax
2. feb 2011

@hatka2 my jazdime na bezovom stokke. Dnes sme sa boli chvilu prejst ale vonku bolo jedno velke klzisko

andrejo
3. feb 2011

@jessicax no treba nasadit kolesa na lad na Stokke a drzat sa ho pevne 🙂

lenocka23
3. feb 2011

@jessicax Dnes uz bolo lepsie, menej ladu..aj sme vam kukali do omien.. 🙂 Inak ja by som bola skor za retaze na kolesa... 🙂

andrejo
4. feb 2011

@lenocka23 vezmi tenisovu lopticku a @jessicax nech matus hodi do okna ;)

lenocka23
5. feb 2011

@hatka2 ahoj, a kde konkretne na Duhovej byvas? nech vieme do ktoreho okna mame kyvat... 😀 😀

lenocka23
13. feb 2011

@hatka2 neboli ste vcera pred vecerom v potravinach na hlavnej?? 😉

sartira
16. mar 2011

@jessicax
@lenocka23
@andrejo

halo halo baby tak my uz chodime kocikovat, teda pocas tychto poslednych slnecnych dni sme boli kazdy den a vy ako?

jessicax
16. mar 2011

@sartira jeej, chcela som ti napisat ci uz mas babatko, tak gratulujeme 🙂 Tiez sme tieto dni boli vonku s kocikom ale asi sme sa obisli. Musime sa dohodnut ked bude zase krajsie 😉

lenocka23
16. mar 2011

@sartira @jessicax nieco by sme mali dohodnut... uz aby bolo pekne pocasie... 😀

hatka2
17. mar 2011

no mne to vzdy tak trva kym odpisem... a ano do potravin chodime casto, lebo Oli si vyberie vzdy cestu tam alebo do potravin na skolskej v nadeji ze nieco dostane 🙂 (aspon dzusik 🙂 ) dneska je ale uprsano, tak stale vaham ci vobec pojdeme von, lebo Oli bude v kazdej mlake ale Tomi zase lepsie spinka vonku...
a byvame v tej prvej radovke (blizsie k bytovkam) teda na lavej strane 8.dom ked idete od hlavnej...

hatka2
17. mar 2011

jaj a zabudla som 🙂
uz sme davnejsie presli na sportak...lebo nas drobec nie je uz zrovna drobny a nejak sa nam nezmestil do vanicky s fusakom... tak sme zamaskovany na oranzovo 🙂