Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

hatka2
2. jan 2010

ahoj, my sme s Rovinky (teda zatial len cosi vyse roka, ale predsa 😉 ) no ale kedze som zatial na MD, tak ti so skolkou ani skolou neporadim, ale podla toho co sa hovori, tak skolka je fain len sa tam zrejme hlasi dost deti, uvidime ci nieco spravia kym ju budeme potrebovat a zvysia kapacitu a ci sa to vobec da... 🙂

mizulienka
autor
23. jan 2010

ahoj hatka, az teraz som si vsimla, ze si odpovedlaa 😉
my sa chystame pristahovat niekedy vo februari, tak budeme tiez taki novopeceni rovincania.
mam rok a pol stareho syna a teraz cakame druhe babo, ale skolku si chcem vyjasnit uz teraz, viem, ze sa tam hlasi vela deti a nechcem maleho davat do sukromnej skolky...mame este cas, ale chcem vediet, ako to tam presne funguje, aby ked ho budem chciet dat do skolky, tak ho aj zobrali 🙂

a vy kde byvate?

lenocka23
27. jan 2010

ahojte rovincanky.. tak sa aj ja hlasim k tejto skupine.. byvame tu dva roky.. momentalne som na MD s 3-tyzdnovym synom takze von este moc nechodime ale do buducna by bolo fajn mat "partacku" na kocikovanie...
mizulienka, co sa tyka skolky, dve susedy tam chodia a su spokojne.. zakladom ale je mat trvaly pobyt tu v rovinke, inak sa s vami nebudu ani chciet bavit.. (tak to bolo pred 2 rokmi)

lenocka23
30. jan 2010

halooo.. baby... uz ste to vzdali..?? 🙂 🙂

monika127
31. jan 2010

Ahojte,ja byvam v Rovinke od narodenia a na materskej som len 2 mesiace,ale onedlho sa budem stahovat do Samorina. Ale myslim ze v Rovinke budem skoro kazdy den kedze v Samorine nikoho nepoznam a v Rovinke som vyrastala,mam tu rodicov,sestru aj kamaratky.

monika127
31. jan 2010

A k tej skolke- myslim ze treba mat trvaly pobyt v Rovinke a treba sa prihlasit do skolky v predstihu lebo je tu velmi vela deti a kapacita skolky nestaci.A pocula som aj nieco o tom zevraj by sa mala otvorit sukromna skolka.

monika127
4. feb 2010

No teraz ste to asi už naozaj vzdali... ☹

lenocka23
5. feb 2010

nevzdali... 🙂

iva81
5. feb 2010

Ahojte az teraz som nasla tuto temu tak to este nevzdavajte baby 🙂 . My byvame v Rovinke len od decembra v Novom centre a zatial sa nam tu velmi paci. Ja som teraz na MD s 2 tyzdnovym syncekom tak Lenocka mohli by sme dohodnut nejake prechadzky ked uz mame skoro rovesnikov 🙂 , co ty na to? Cize ja o skolke ani skole neporadim lebo je este pre nas skoro ale tiez som pocula ze je dobra ale ze sa do nej tazko dostat.
Mizulienka teba poznam s temy Rovinka na modrej streche a myslim ze budes byvat oproti nam tak sa tesim ze tu bude dost deticiek.

lenocka23
8. feb 2010

ahoj iva, no som rada ze sa tu nejak "pozbierame".. my byvame na druhom konci rovinky, v bytovke s kozm.salonom, ale na prechadzky chodime po celej rovinke... tak uz len aby sa pocasie umudrilo.. 🙂

lenocka23
16. mar 2010

halooo, baby Rovincanky..... zas sa nam crtaju pekne dni... uz sa zas bude dat kocikovat... 🙂

esther5
28. apr 2010

Ahojte, v juni sa stahujeme do Noveho centra, tak sa hlasime na prechadzky, budeme tu novi 🙂, Matusko sa rad zoznami s novymi kamaratmi 🙂. Je v Rovinke aj nejake detske ihrisko? Tesime sa na vas 🙂

iva81
6. máj 2010

Ahojte baby dlho som tu nebola, no ale akosi to tu mrzne 🙂 Uz nech je tak krasne teplucko ako bolo v utorok. To sa tak dobre prechadza. Kedze som Rovincanka len chvilu tak si taketo dedinske prechadzky vychutnavam.
Lenocka- ty byvas v tej bytovke s kadernictvom co je na Trhovych poliach?

Esther- ty budes byvat v tych zelenych domoch? Myslim ze sme sa videli ked ste tu raz boli kuknut. Ja som bola akurat vonku s malym a manzel sadil pred domom kvety. My byvame hned oproti, sme sa aj zdravili.

lenocka23
6. máj 2010

iva81 ano, presne tam.. 🙂

esther5
7. máj 2010

Ano Ivka, zdravili sme sa 🙂. Tesim sa, ze nas Matusko bude mat v buducnosti tak blizko kamosa 🙂. V juni tam uz budeme, tak dame potom prechadzku 🙂

kaniska
9. jún 2010

mizulienka, hatka2, lenocka23, monika127, esther5 - hallo baby, a ja som si uz myslela, ze som jedina v celej rovinke na MD, aj ste sa dali nejako dokopy? chodievate spolu niekam? moja Lea ma dnes 19 dni a chodime poctivo na prechadzky. ked zbadate ruzovo-sedy kocik, kricte na mna 🙂

lenocka23
9. jún 2010

@kaniska Ahoj, no zatiaľ sme sa z MK nestretli, ale baby čo sú z nového centra sa stretávajú (susedy) ja bývam na trhových poliach v bytovke s kozmetickym salonom... Ty byvas kde?

kaniska
10. jún 2010

enocka23 rovno pri hradzim bledomodry dom, nedokoncena garaz a na terase nemame skridle. ak budem sediet na terase, kludne kricte 🙂 teraz ked je tak teplo, nepojdem moc von, lebo mimco ma len 3 tyzdne a nechcem jej zacat davat pit nic okrem mliecka, ale potom neskor kludne, ja som kocikovala po celej rovinke 🙂

lenocka23
10. jún 2010

@kaniska A nemáte náhodou take drevené sedenie? (take masivne) 🙂

kaniska
11. jún 2010

lenocka23 tak to sme my! 🙂 Lenka, kludne, ked ma uvidis sediet na terase, ozvi sa. volam sa Nina original. zachvilku uz budeme mat aj zjazd z hradzi priamo na terasu, potom mozme posediet 🙂

lenocka23
11. jún 2010

@kaniska jeeej, tak to sma vas tam tusim v utorok videli na terase... isli sme s manzelom s kocikom a starsi na kolobezke... 🙂 🙂

iva81
11. jún 2010

Caute baby,
tak my sme boli teraz vonku lebo maly nechcel zaspat ani za svet v postielke tak som ho supla do kocika ale poviem vam ze som cervena ako paprika, to je iny hic vonku. A isli sme po hradzi ale na teraske Kaniska nesedela 🙂 . Mozno nabuduce.

kaniska
12. jún 2010

lenocka23 va81 no vonku je teraz take teplo, ze nikam nechodime ☹ ani na terasu cez den.. jedine, ked malu okupem a ona zaspi vecer tak okolo 8, vtedy tam sedime a popijame pivko 🙂

lenocka23
13. jún 2010

@kaniska vcera sme isli okolo vas... v tom najvacsom dazdi a vetre sme utekali domov.. aj som mala pokusenie ti zakricat, ci nas prichylis (a MM by zasiel po auto) ale aj tak by ste nas nepoculi.. 😉 ale uz vas zakazdym budeme vyzerat.. 🙂 🙂

kaniska
14. jún 2010

lenocka23 v tom najvacsiom dazdi? ani neviem, ze vcera prsalo.. preboha, co mi sibe? asi som to prespala ☹ ale v pohode, budem cakat na to, az sa niekto bude siroko usmievat a kyvat.. len este stale nemame zjazd z hradze, ale aj to bude 🙂 casom 🙂

lenocka23
14. jún 2010

@kaniska vcera znamena v sobotu... 😀

kaniska
15. jún 2010

lenocka23 vidim, ze ti na materskej idu dni lepsie ako mne 😀

lenocka23
15. jún 2010

@kaniska jaaaj, no to ja len podla toho ked je MM v praci a starsi v MS... 😀

kaniska
15. jún 2010

lenocka23 a kedze moj manzel robi smeny, ja nemam o dnoch ani paru! 😀 sobota kazdy den! 🙂

jessicax
6. júl 2010

Ahojte kocky uz ste dali nejake stretko? Chodite sem este? My byvame tiez v Rovinke- Trhove polia 🙂 lenocka23 - okolo toho kadernickeho salonu sa obcas chodievame prejst s malou 😀 😀