Je tu maminka z Rovinky?

mizulienka
10. nov 2009

ahojte mamicky z Rovinky 🙂 ja teda este nie som z Rovinky, ale od buduceho roku uz by som mala byt...chcela by som sa aspon touto formou (zatial) dozvediet nieco viac o Rovinke, o podmienkach pre mamicky a deti v dedine, o materskej a zakladnej skole 🙂 jednoducho pokecat s mamickami s rovinky 🙂
ozvite sa 🙂

leni89
8. jún 2014

@mimina83 ja uz tam nebyvam :(

mimina83
9. jún 2014

@leni89 ako to? Nepacilo sa?

bibap
9. sep 2014

ahojte, mate nejake skusenosti s academic kinder garten, co je ta anglicka skolka mezdi rovinkou a luznou?

bubson
7. nov 2014

ahojte, ake mate skusenosti s MS v Rovinke? Je sanca, ze sa mi tam dostane dcerka, ktora bude mat v aprili 3 roky, ak by sme tam mali aj trvaly pobyt. Je to dobra skolka, chodia tam vase deti?

rybenka79
9. mar 2015

ahojte, hladame pani (mladsiu, starsiu 🙂) na varovanie k nasmu 3-rocnemu synovi. Jedna sa o pravidelnu pracu v Rovinke. Nemusi to byt iba a len u nas doma. Prosim ozvite sa, ak budete vediet o niekom aj z okolia Rovinky z Luznej, Biskupic ci okolitych dediniek. DAKUJEEEM, martina

x_shushu_x
11. mar 2015

trosicku obnovim temu 🙂....nejake cerstve novniky o byvani v Rovinke? poprípade o tom, ci mame moznost dostat sa do skolky, keby sme sa v septembri nastahovali?... je tu aj niekto taky, kto cestuje SADkou do Bratislavy do prace? ako riesite skolku?....budem vdacna za kazdy koment 🙂...

rybenka79
11. mar 2015

@x_shushu_x skolka ma prave tento tyzden prihlasky... treba sa aj pozriet na stranku skolky ci obce... su tam potrebne info

x_shushu_x
12. mar 2015

@rybenka79 info som pozerala, aj stranku skolky....ale to mi moc nepomoze, nakolko je nase pristahovanie sa realne v lete a momentalne tam jednoducho nemame trvaly pobyt :o/...potrebujeme aj potvrdenie z obecného uradu o trvalom pobyte- cize je tam asi dobra tlačenka...preto sa tam aj sukromne skolky otvarali a maklér hovoril, že sa chystá stavba novej štátnej školky- ktora bude hotova asi vtedy, ked uz mi ju potrebovat nebudeme,...preto sa pytam skor na "poriadnu osobnu skusenost" 🙂...ci je realne sa dostat do skolky alebo nema kapacitu a niektore deti musia ist z dovodu nedostatku miesta do sukromnej alebo ostat doma....

rybenka79
13. mar 2015

mladsiemu synovi zle vychadzaju roky, resp. je december a nic, az teraz od septembra. o novej skolke statnej je blbost, sucasna skolka sa bude rizsirovat sposobom ze predskolaci pojdu do skoly a tak sa 1 trieda uvolni v priestoroch skolky. v ramci 1 obce a na pocet obyvatelov - stat neposkytne dotaciu obci na dalsiu skolku.
ja by som ziadost dala, a na miesto trvaleho pobytu prehlasenie ci vysvetlenie o pobyte... nikto nemoze potom pov ze ste to neriesili. ako sa v septembri uvolnuju miesta - deti co nenastupili sa ide podla poradovnika co neboli uspokojene prihlasky riadne. tam sa iba tak nedostanes, tu rodicia idu tvrdo po tom 🙂
premyslite...
@x_shushu_x

x_shushu_x
14. mar 2015

@rybenka79 tu u nas v petrzalke nezobrali asi 60 percent deti a malu mi nevzali je 4 oktober..takze mame bohate skusenosti s tymto systemom, preto by som nerada isla do podobnej situacie..napokon...uz som co to pocula aj o tych novostavbach v rovinke, takze to asi cele prehodnotime 🙂 dakujem pekne za skusenost a radu 🙂

lussy2707
14. júl 2015

Je tu maminka z rovinky ? 🙂

rybenka79
14. júl 2015

@lussy2707 anooo 🙂

katiqa
26. júl 2015

Ahojte maminky z Rovinky, silno rozmyslame prave kupu domu v Rovinke s chcem sa opytat, ci sa tam da nejako s detmi socialne vyzit, dost sa bojim, ze tam budem sama ako prst 🙂 najdi sa maminky ochotne obcas sa stretnut a pokecat? 🙂 mame 3r a 4mes dcerky... Dakujem za odpovede 🙂

iva81
28. júl 2015

@katiqa ahoj tak tohoto by som sa urcite nebala, Rovinka je plna mladych Rodin cize kopec deticiek a mamiciek. Neviem kde konkretne zvazujete kupu ale ja som na konci Rovinky a tu zatial neni ani ihrisko ale stretavame sa na ulici a je nas dost a sranda velka🙂 . Je tu aj detske centrum kde sa vedia deticky vyblaznit a mamicky dat kavicku a kolacik😉 . Myslim ze Rovinka je pre mladu rodiny spravna volba, my sme tu velmi spokojny uz 6 rokov.

katiqa
28. júl 2015

@iva81 dakujem za info 🙂 tiez je to na konci Rovinky... To detske centrum sme uz pozerali a vyzera super 🙂 tento tyzden sa rozhodneme a na jesen/zimu by sme uz boli tam 🙂

evajan
28. júl 2015

@katiqa este tu je aj cielovarovinka.sk - ihrisko, farma so zvieratkami, predajna bio potravin a Protetiky so super restauraciou v jednom;)

katiqa
28. júl 2015

@evajan jeeej super 🙂 uz sa zacinam tesit 🙂)) snad to vyjde... vsak ja by som sa urcite ozvala, keby sme sa tam dovalili 🙂

iva81
28. júl 2015

@evajan
@katiqa ano cielovu rovinku som zabudla, je tu toho podla mna dost, aj pri futbalovom stadione je super velke ihrisko. Na jesen byvaju v dome kultury kazdy Tyzden divadielka pre deticky.
A kam konkretne planujete?

katiqa
28. júl 2015

@iva81 to vyzera fajn, celkovo sa Rovinka asi rozvija a stahuje sa tam viac mladych, co je fajn 🙂 a ked bude R7, snad sa vyriesia aj tie ranne kolony... Vola sa to Za hradzou, kam planujeme a vy kde byvate? A do statnej skolky sa da dostat?

iva81
28. júl 2015

@katiqa my sme na konci, odboci sa z hlavne cesty dolava snerom k jazeru a tam su take nove ulice. No co sa skolky tyka tak je to dost tazke lebo na jednu statnu skolku je tu fakt vela deticiek. Cize skor s tym asi nerataj ale bude sa robit pristavba len to bude asi aktualnbe az pre tvoju mladsiu🙂 .

katiqa
28. júl 2015

@iva81 nam zobrali teraz od septembra starsiu tu v ruzinove, tak prinajhorsom bude tu stale chodit... Uvidime, hlavne budem musiet zacat konecne soferovat 🙂

iva81
28. júl 2015

@katiqa no to ano to treba, ja som tu tiez zacala soferovat a teraz si to bez auta s tromi detmi neviem vobec predstavit 😀

maluk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rybenka79
15. sep 2015

Ahojte maminky, prosim Vas poznate - pripadne mate vo svojom okoli milú dámu ci skor "nahradnu babicku" ktorá ma rada deti, volny cas a chce si privyrobit??? (bude spokojna, uricte 🙂)
Velmi potrebujem v poobedňajších hodiných 2-3x do týždňa vyzdvihnut deti zo školy a škôlky a postrážiť keď sú deti choré.
Hladame niekoho na stalo, aby deti si pekne zvykli na 1 osobu.

Velmi pekne dakujem…. m.

kvetina28
31. jan 2016

Dobrý deň.🙂 Od marca 2016 otvárame Súkromnú škôlku a jasle v Rovinke vo veľkom rodinnom dome s obrovskou záhradou. Prijímame detičky od 12 mesiacov do 5 rokov. Zameriavame sa na anglicky a nemecky jazyk. Cena už od 200 eur.Viac info na zvila88@gmail.com alebo na 0948427110.

allesandra
17. okt 2017

Zienky z Rovinky, aka je momentalne situacia v statnej skolke? Dcera ma 3,5r, coskoro sa budeme stahovat do rovinky, tak by ma zaujimalo ci je sanca ze mi ju zoberú do statnej skolky.

bee_majka
18. okt 2017

So statnou skolkou je to bieda, na celodennu vam dceru asi neprijmu, je tam dost cakatelov, ktori teraz chodia na pol dna.

julinka66
17. nov 2017

Mini kolektív Rovinka ponúkam opatrovanie detí V mini kolektíve .Dlhoročná prax A skúsenosti 0907799077

allesandra
20. nov 2017

@julinka66 poprosim vas viac info do sukromnej spravy, ďakujem

quiksina
7. dec 2018

Obnovujem trosku temu 😊 Je to so statnou skolkou v Rovinke uz lepsie? Otvorili tento rok viac tried? Budeme sa buduci rok stahovat tak by som tam chcela od septembra prihlasit deti 4 a 3 roky. V case prihlasok asi este nebudeme mat trvaly pobyt v Rovinke. Je to podmienka pre prijatie?